Wycieczka RUMUNIA 8 dni, Transylwania – Morze Czarne – Bukareszt – Fagarasze

Wycieczka RUMUNIA 8 dni, 23-30 czerwiec 2018, Transylwania - Morze Czarne - Bukareszt - FagaraseZapraszamy na wycieczkę do RUMUNII łączącej zwiedzanie Transylwanii z Bukaresztem,
wypoczynkiem nad Morzem Czarnym i przejazdem przez najwyższą część Karpat, czyli Fagarasze.

TERMIN: 23 do 30 czerwiec 2018r.
Środek transportu: autokar, wyjazd z Zagórz (koło Sanoka).
Cena: uzależniona od liczby osób – szczegóły na programie.
Zgłoszenia do 2 marca na biuro@bieszczader.pl
Dokumenty: dowód osobisty.

Jak podajemy na naszej stronie wycieczki do Rumunii organizujemy na zamówienie grup. Jednak tym razem robimy wyjątek na zamówienie sympatycznej grupy z Zagórza, dla której organizowaliśmy ostatnio wycieczkę kilkudniową do Lwowa. Zebrało ich się 30 osób i szukają innych miłych osób, które chciałyby z nimi zwiedzić Rumunię. Im więcej osób tym oczywiście wycieczka będzie tańsza. Mamy zamówiony komfortowy autokar posiadający 63 miejsca dla pasażerów i tyle maksymalnie możemy zabrać. Jeśli ktoś posiada jakieś pytania to prosimy o kontakt telefoniczny na numer: 691 523 661 w godzinach pracy biura, czyli poniedziałek do piątek 9:00 – 15:00.

Dokładny program wycieczki do Rumunii łączącej zwiedzanie z wypoczynkiem również poniżej w PDF:
Wycieczka RUMUNIA 8 dni, 23-30 czerwiec 2018, Transylwania – Morze Czarne – Bukareszt – Fagarase

23 lutego 2018

Bieszczadzki KULIG śladami bieszczadzkiej ciuchci…

1 minutowy FILM z KULIGU po Bieszczadach śladami bieszczadzkiej ciuchci...Zapraszamy do oglądnięcia 1-minutowego FILMU
jaki nakręciliśmy na jednym z KULIGÓW organizowanych w poprzedni weekend.

Od tego roku jeździmy m.in. dawnym nasypem bieszczadzkiej kolejki leśnej, a dokładnie częścią jej 26 km pierwszego odcinka poprowadzonego z Łupkowa do Majdanu koło Cisnej. Dopiero gdy wybudowano duże mosty nad rzeką przeniesiono ciuchcię w dolinę Osławy. Nasyp i mosty na małych potoczkach zostały. Czekają na Państwa podczas organizowanego przez nas kuligu niepowtarzalne, niczym nie przysłonięte widoki na góry i przejazd po wysokim na kilkanaście metrów wiadukcie. Z towarzyszącymi dźwiękami janczarów dotrzemy na saniach w środek gęstego świerkowego lasu, gdzie palimy ogniska. Kiełbaski, grzaniec, na zamówienie grupy muzyk, a powrót z pochodniami… Czy kogoś jeszcze trzeba zapraszać? Pełna oferta na:
http://bieszczader.pl/polska/bieszczady-zima/kulig-w-bieszczadach/

22 lutego 2018

Konkurs FOTOGRAFICZNY Podkarpackie Ulubione – ZIMA!

Ruszyła kolejna edycja konkursu fotograficznego „Podkarpackie Ulubione”. Sfotografuj ulubione atrakcje turystyczne Podkarpackiego w zimowym wydaniu i zyskaj szansę na nagrodę! Celem akcji jest ukazanie największych atrakcji turystycznych Podkarpacia. Każda edycja to inne kolory, inne wydanie naszego pięknego regionu. Zimowe wydanie konkursu organizowane jest oprócz Podkarpackiej Regionalnej Organizacji Turystycznej we współpracy z National Geographic.

Przeczytaj resztę tego wpisu »

28 stycznia 2018

XIV Przegląd FILMÓW GÓRSKICH 26-28.01.2018, Ustrzyki Dolne i Arłamów

Zachęcamy do udziału w XIV Przeglądzie FILMÓW GÓRSKICH w Ustrzykach Dolnych i Arłamowie: 26-28.01.2018

XIV Przegląd FILMÓW GÓRSKICH 26-28.01.2018, Ustrzyki Dolne

Szczegółowy PROGRAM Przeglądu Filmów Górskich:

Przeczytaj resztę tego wpisu »

6 stycznia 2018

Życzenia na 2018 rok od Załogi Biura Podróży Bieszczader

Niech się spełnią Wam nasze życzenia w Nowym Roku – do zobaczenia w Bieszczadach!

ŻYCZENIA na 2018 rok od Biura Podróży Bieszczader, czyli dla wędrówców i podróżników ;-)

31 grudnia 2017

ZAGÓRZ – ruiny klasztorne karmelitów bosych

Najważniejszą atrakcją miasteczka Zagórz zwanego bramą Bieszczad, jak i jedną z głównych atrakcji Podkarpacia są RUINY KLASZTORU KARMELITÓW BOSYCH. Samochód należy zaparkować w pobliżu kościoła, a stamtąd czeka Was 10-15 minutowy spacer do niepowtarzalnego zabytku. Klasztor został wybudowany początkiem XVII wieku na wzgórzu zwanym Mariamontem, które z 2/3 stron jest otoczone wodami rzeki Osława. Od kilku lat są restaurowane. Oprócz samego klasztoru atrakcją jest oddana do użytku niedawno 22 metrowa wieża widokowa w jednej z wież budowli. Do ruin warto udać się z przewodnikiem na wycieczce 1-dniowe „WODAMI rzeki San!„, która została Najlepszym Produktem Podkarpacia oraz Polski 2017r.!

Przeczytaj resztę tego wpisu »

26 grudnia 2017

Życzenia na BOŻE NARODZENIE 2017 dla wędrowców i podróżników

Życzenia dla wędrowców i podróżników na Boże Narodzenie – jak zawsze niestandardowe i od serca ;-)

Życzenia na BOŻE NARODZENIE 2017 dla wędrowców i podróżników od Biura Podróży Bieszczader

23 grudnia 2017

NAJLEPSZE PRODUKTU TURYSTYCZNE Polski 2017

Polska Organizacja Turystyczna podejmuje działania zmierzające z jednej strony do stymulacji rozwoju profesjonalnego produktu turystycznego, z drugiej zaś do jego promocji w kraju i za granicą. Jednym z takich działań jest organizacja konkursu na najlepszy polski produkt turystyczny. Konkurs ma na celu wyłonienie najbardziej atrakcyjnych, nowatorskich i przyjaznych dla turystów produktów turystycznych oraz ich popularyzację, a także wspieranie inicjatyw regionalnych i lokalnych, których efektem jest tworzenie produktów turystycznych. Pierwszy Konkurs na Najlepszy Produkt Turystyczny zorganizowany został w 2003 r.

Zdjęcie laureatów 10 Najlepszych Produktów Turystycznych Polski 2017 w Warszawie w Hotelu Mariot w ramagach TT Warsaw. Certyfikat POT na NAJLEPSZY PRODUKT TURYSTYCZNY POLSKI 2017 dla Biura Podróży Bieszczader za wycieczkę jednodniową WODAMI rzeki San! Sala Hotelu Mariot w Warszawie podczas wręczania nagród na Najlepszy Produkt Turystyczny Polski 2017.Logo Polskiej Organizacji Turystycznej

W 2017 roku na XV edycji na najlepsze produkty turystyczne w Polsce o to prestiżowe wyróżnienie walczyło 45 produktów, które wcześniej zostały uhonorowane przez regionalne organizacje turystyczne. Ostatecznie przyznano 10 nagród oraz jedno wyróżnienie. Wyniki zostały ogłoszone podczas uroczystej gali 23 listopada 2017 w Hotelu Mariot, która odbyła się w ramach 25. Międzynarodowych Targów Turystycznych TT Warsaw.

Wśród najlepszych 10 znalazła się wycieczka jednodniowa Biura Podróży Bieszczader „WODAMI rzeki San!„. Wcześniej została jednym z 3 Najlepszych Produktów Turystyczny Województwa Podkarpackiego. Następnie została wybrana do reprezentowania województwa w głosowaniu internatów. Kilka głosów zabrakło nam do otrzymania tzw. Złotego Lauru, ale i tak dziękujemy wszystkim kilku tysiącom głosującym za poświęcenie czasu i głosowanie na nas!
Dostaliśmy najcenniejszą nagrodę w turystyce w Polsce za co bardzo dziękujemy i oczywiście dalej obiecujemy świadczyć usługi na najwyższym poziomie!

Przeczytaj resztę tego wpisu »

10 grudnia 2017

ZIMA w Bieszczadach 2017/2018

Zastanawiasz się gdzie odpocząć w zimie, gdzie pojeździć na nartach nie stojąc w kolejkach do wyciągów, gdzie najlepiej spędzić święta, przywitać Nowy Rok lub szukasz pomysłu gdzie zabrać dzieci na ferie? Wybierz BIESZCZADY!

Najlepsze KULIGI w Bieszczadach - jedna z atrakcji zimą! LWÓW zimą - wycieczka jednodniowa z Bieszczad. Wędrówki na RAKIETACH ŚNIEŻNYCH po Bieszczadach.

Biuro Podróży Bieszczader zimą zajmuje się organizacją:
- KULIGÓW na leśnych saniach z pochodniami
- widokowymi i lekkimi WĘDRÓWKAMI NA RAKIETACH ŚNIEŻNYCH
- WYCIECZKAMI jednodniowymi do LWOWA.

Przeczytaj resztę tego wpisu »

10 listopada 2017

WODAMI rzeki San! – czy Najlepszy Produkt Turystyczny Polski 2017?

Niedawno informowaliśmy, że nasza wycieczka „WODAMI rzeki San!” została
Najlepszym Produktem Turystycznym Podkarpacia 2017.

Do 19 listopada trwał plebiscyt na Certyfikat Internautów 2017 dla
Najlepszego Produktu Turystycznego POLSKI.

Nasza wycieczka konkurowała z innymi 15 najważniejszymi atrakcjami Polski. Ogłoszenie wyników w czwartek o 19:00 na jubileuszowych 25 Targach Turystycznych w Warszawie. Dziękujemy wszystkim, którzy poświęcili swój czas i oddali głos na naszą propozycję! Dalsze informacje za kilka dni – mamy wciąż nadzieję, że bieszczadzka propozycja wygra.

SPŁYW KAJAKAMI po rzece San z Sanoka do Mrzygłodu. Osoby, które nie spływają kajakami w tym samym czasie zwiedzają SKANSEN W SANOKU z miasteczkiem galicyjskim. NAJLEPSZY PRODUKT TURYSTYCZNY PODKARPACIA 2017 - wycieczka 1-dniowa WODAMI rzeki San! KARMEL W ZAGÓRZU to największe w Polsce ruiny klasztoru karmelitów bosych z 22 m wieżą widokową. DEGUSTACJA WIN i SERÓW bieszczadzkich podczas rejsu po Zalewie Solińskim na pokładzie statku.Widok na Zalew Soliński i w oddali zaporę wodną w Myczkowcach jesienią... Zachód słońca nad Zalewem Solińskim i małża na brzegu jeziora... ZALEW SOLIŃSKI w Olchowcu - do tego miejsca dopływamy podczas 2h rejsu statkiem.

9 listopada 2017