Rok kalendarzowy rozpoczęliśmy kilka miesięcy temu, wyjątkowo krótki sezon zimowy przez małe opady śniegu już w lutym zakończyliśmy, a teraz odliczamy dni do otwarcia SEZONU TURYSTYCZNEGO 2024 w Bieszczadach i ogólnie w Województwie Podkarpackim – pierwsze wycieczki jednodniowe dla Klientów indywidualnych zaczynamy od 28 kwietnia 2024 i planujemy do końca października 2024.

ROZETA KARPACKA

JAKIE ZMIANY w ofercie wycieczek jednodniowych?

Wg opinii jakie otrzymujemy w Księdze Gości, Googlach, mailach, w naszych punktach rezerwacji wycieczek w Solinie i Polańczyku oraz podczas rozmów telefonicznych większość Klientów wraca bardzo zadowolonych z naszych programów wycieczek. Więc jeśli coś jest dobre to nie ma co zmieniać – prawda? Szczegółowo zmiany są następujące:

BIESZCZADY w PIGUŁCE

BIESZCZADY W PIGUŁCE - nagroda za wycieczkę jednodniową na Najlepszy Produkt Turystyczny Województwa Podkarpackiego

To wycieczka nr 1 = najczęściej wybierana z naszej oferty, od której każdemu polecamy ROZPOCZĄĆ wypoczynek w Bieszczadach.

Cena: wzrosła o 5 zł, gdyż o taką kwotę zostały nam podniesione rejsy statkami.

Program wycieczki: bez zmian.

ROZETA KARPACKA

CZARNE ZŁOTO Podkarpacia

CENA: pozostała bez zmian, a to dzięki temu, że właściciele poszczególnych atrakcji mimo wzrostu różnych kosztów nie podwyższyli nam cen. Dziękujemy!

Program wycieczki: bez zmian.

Terminy: wycieczka jest zaplanowana na wtorki lipca i sierpnia, ale jeśli będą chętni wiosną i jesienią to z przyjemnością dołożymy dodatkowe terminy (w tamtym roku wycieczkę nie udało się zrealizować w innych terminach niż wakacje i stąd usunęliśmy terminy w innych miesiącach).

ROZETA KARPACKA

DREZYNAMI po Bieszczadach

DREZYNAMI PO BIESZCZADACH - wycieczka jednodniowa będąca Najlepszym Produktem Turystycznym Województwa Podkarpackiego 2015

To druga wycieczka, od której każdemu polecamy ROZPOCZĄĆ wypoczynek w Bieszczadach, gdyż przebiega trasą Wielkiej Obwodnicy, przy której znajduje się większość atrakcji w Bieszczadach. Poza realizacją bardzo ciekawego programu wycieczki (to nie tylko przejazd drezynami…) nasi przewodnicy podpowiadają co warto robić we własnym zakresie, na jakie szlaki wejść, gdzie zaparkować, gdzie dobrze zjeść itd.

CENA: pozostała bez zmian – tu również właściciele poszczególnych atrakcji nie podwyższyli nam cen.

Program wycieczki: bez zmian.

Terminy: w okresie wakacji postanowiliśmy oprócz sobót organizować wycieczkę również we wtorki.

ROZETA KARPACKA

KOLEJ na GONDOLE / BIESZCZADZKIE MORZE

Postanowiliśmy ZREZYGNOWAĆ z wycieczki „KOLEJ na GONDOLE – to wycieczka jednodniowa, z której najwięcej Klientów rezygnowało dzień przed wycieczką, bo dosłownie „pojechali sobie sami gondolami w Solinie, czyli atrakcji PKL”. Najczęściej były to osoby, które nie doczytały, że jadąc z nami:
– jest TANIEJ, gdyż mamy podpisane umowy ze zniżką na bilety wstępu
– nie trzeba płacić za PARKINGI (najdroższe w Polsce)
– można posłuchać niepowtarzalnych opowieści PRZEWODNIKA
– nie trzeba STAĆ W KOLEJKACH (często wynoszących nawet do 2h…)
– można zjeść TANIEJ OBIAD itd.

W połowie kwietnia nadal nie znając cen jakie PKL Solina będzie miała od 28 czerwca, a nie da się organizować wycieczek z daną atrakcją nie znając cen na dany sezon turystyczny najpóźniej do 1 stycznia danego roku i nie chcąc dalej robić darmowej reklamy dla PKL i gondoli postanowiliśmy zrezygnować z tej jednej atrakcji, a zastąpić ją wędrówką po paśmie górskim Żuków z wejściem na WIEŻĘ WIDOKOWĄ na górze HOLICA 761m.

UWAGA: realizując z nami ten program wycieczki jest więcej KORZYŚCI:
– wędrówka na Holicę nie jest „tam i z powrotem” tym samym szlakiem, a tak wszyscy dojeżdżając własnym samochodem muszą czynić, a będziemy wychodzić z przełęczy, a schodząc do Ustianowej, gdzie podjedzie autokar
– nie musicie dokonywać rezerwacji i kupować wcześniej biletów na zwiedzanie wnętrza zapory wodnej w Solinie, gdzie jest też trudno „z dnia na dzień” się dostać…
– nie będziecie płacić za parking w Solinie
– jest taniej niż chcąc zrealizować ten program wycieczki w składzie mniejszym niż 4 osoby w 1 samochodzie
– będzie można posłuchać niepowtarzalnych opowieści przewodnika.

CENA: będzie TANIEJ o 60 zł bez wliczonego drogiego przejazdu gondolą wraz z wyjazdem na wieżę widokową w Solinie (obecnie kupując w kasie biletowej za tę jedną atrakcję trzeba zapłacić 74 zł, a zapewne od wakacji będzie jeszcze drożej…).

Terminy: na tę chwilę zapraszamy w czwartki lipca i sierpnia, ale jak będą chętni wiosną i jesienią to z przyjemnością dołożymy nowe daty.

ROZETA KARPACKA

PIKUJ 1408m – wycieczka na najwyższą górę w Bieszczadach na Ukrainie

To wycieczka, której nie ma na folderach, gdyż dosłownie „brakło nam miejsca”. W tamtym roku zgodnie z życzeniem wielu osób obserwujących nasz profil na Facebooku, gdzie umieszczaliśmy zdjęcia z naszych zimowych podróży po Ukrainie, wróciliśmy do organizacji wycieczki jednodniowej na Pikuj. Oprócz 3 razy, gdy po prostu prognozy pogody zapowiadały opady deszczu, mieliśmy wystarczające liczby chętnych do organizacji tej wycieczki górskiej oraz dołożyliśmy nowe terminy we wrześniu i październiku!

CENA: musieliśmy podnieść o 10 zł ze względu na wzrost cen usług transportowych.

UWAGA: zgodnie z prośbą wielu osób będziemy organizować po 1 wycieczce na miesiąc również na inne góry Ukrainy zachodniej – m.in.: Połonina Równa, Ostra Hora, Parażka, Lutańska Holica, Borżawa… Dokładne terminy wraz z ofertami cenowymi przedstawimy początkiem maja w 2 miejscach:
1. w AKTUALNOŚCIACH
2. tworząc post na naszym FACEBOOKU.

ROZETA KARPACKA

POŁONINY czyli wycieczka na Połoninę Wetlińską

Zaczynając organizację tej wycieczki mieliśmy nadzieję, że będzie dużo osób i będziemy organizować wędrówki na różne szczyty. Jednak chętnych było niewielu, więc postanowiliśmy wycieczkę dla Klientów indywidualnych organizować na najpopularniejszą górę jaką jest Połonina Wetlińska ze schroniskiem Chatka Puchatka. To wycieczka dla osób, które:
– chcąc przejść całą połoninę pragną mieć TANIEJ niż podróżując samemu czy w kilka osób i będąc zmuszonym na wynajem busów dowożących do parkingu do pozostawionych własnych samochodów, a za postój też trzeba zapłacić…
– które chcą przejść się po połoninach słuchając niepowtarzalnych opowieści przewodnika, jaki nie tylko wskaże „co widać” ze szczytów, ale też posiada wiedzę gdzie najlepiej zrobić odpoczynek, gdzie są miejsca bez zasięgu telefonu, co i gdzie zrobić by nie zapłacić kilkuset złotych za roaming…
– które nie posiadają własnego samochodu, czy chcą od podróżowania samochodem i szukania wolnego miejsca na parkingu odpocząć.

CENA: wzrosła o 10 zł ze względu na to, żeby móc organizować tę wycieczkę już od 13 osób, gdy z organizacji nie zostanie nam nic, ale i do organizacji nie dołożymy.

ROZETA KARPACKA

PRZEMYŚL ze Szwejkiem

To jedna z naszych ulubionych wycieczek, którą nazywamy „historyczno-humorystyczną” i KAŻDEMU niezależnie od wieku polecamy wziąć udział… To nie jest tylko indywidualne chodzenie po Przemyślu, ale też Krasiczyn, niepowtarzalne spotkanie ze SZWEJKIEM, jeden z fortów Wielkiej Twierdzy, a także Kalwaria Pacławska, Arłamów i wszystko z niecodziennymi opowieściami przewodnika!

CENA: wzrosła o 10 zł ze względu na podwyżkę biletów wstępu w Zamku Krasiczyn oraz wyższe koszty transportu.

ROZETA KARPACKA

SŁOWACJA baseny

Atrakcje w tym programie wycieczki się sprawdziły, więc go kontynuujemy.

CENA: wzrosła o 10 zł ze względu na zmianę ceny za degustację win oraz usługi transportowe.

TERMINY: zostawiamy lipiec i sierpień, gdyż mimo prób realizacji tej wycieczki we wrześniu nie udało się zebrać minimalnych 15 osób. Oczywiście jeśli będą chętni wiosną czy jesienią to dołożymy terminy.

ROZETA KARPACKA

TRAPERSKA PRZYGODA

TRAPERSKA PRZYGODA - nagroda za wycieczkę jednodniową będącą Najlepszym Produktem Turystycznym Województwa Podkarpackiego 2012

To jedna z najczęściej wybieranych przez Klientów wycieczek, którą polecamy dla każdego niezależnie od wieku i sprawności fizycznej.

CENA: musiała wzrosnąć o 10 zł ze względu na podwyżki 3 świadczeń jeszcze w trakcie poprzedniego sezonu turystycznego.

ROZETA KARPACKA

WODAMI RZEKI SAN

To wycieczka jednodniowa z jednymi z najlepszych atrakcji turystycznych w Polsce, która – jako jedyna wycieczka jednodniowa w Polsce – posiada nagrodę na Najlepszy Produkt Turystyczny POLSKI.

WODAMI RZEKI SAN - wycieczka jednodniowa będąca Najlepszym Produktem Turystycznym Podkarpacia i POLSKI 2017 roku

CENA: wzrosła o 20 zł ze względu na podwyżki o jakich poinformowali nas niestety właściciele poszczególnych atrakcji: wypożyczalnia kajaków, najbardziej winiarz, jak i właściciel statku.

ROZETA KARPACKA

Wyprawy samochodami UAZ z przewodnikiem

Ceny paliwa nie uległy zasadniczym zmianom, wartość części do samochodów UAZ poszła tylko o kilka procent, więc ceny postanowiliśmy nie zmieniać, a atrakcyjność tej atrakcji… – zapraszamy to się przekonacie.

ROZETA KARPACKA

Węgry MISZKOLC

Program realizujemy w tym kształcie od kilkunastu lat, zadowolenie Klientów cały czas takie same, więc nie ma co zmieniać.

CENA: wzrosła o 10 zł ze względu na opłaty drogowe wprowadzone od 1 lutego 2024 na Węgrzech (za 1 przejazd busa / autokaru musimy zapłacić prawie 300 zł) oraz jest wyższa cena za golonki w chlebach.

TERMINY: już w tamtym sezonie zrezygnowaliśmy z organizacji tej wycieczki w SOBOTY ze względu na dosłownie tłumy osób na basenach (najdłużej trzeba było spędzić 1,5h w kolejce…), więc lepiej w ten dzień tygodnia pojechać na wycieczkę TOKAJ, gdzie nasze grupy wchodzą poza kolejnością i kupujemy bilety aż o ponad 30 zł / osoba tańsze w porównaniu z ceną w kasie biletowej.

ROZETA KARPACKA

Węgry TOKAJ

Program realizujemy w tym kształcie od kilkunastu lat, zadowolenie Klientów cały czas takie same, więc nic nie zmieniamy. Ofertę polecamy bardziej od wycieczki do Miszkolca, ze względu na:
– możliwość wyboru alternatywnych atrakcji: baseny LUB zoo
– osobne wejście dla naszych Klientów
– większe zniżki na bilety niż w Miszkolcu.

CENA: wzrosła o 10 zł ze względu na opłaty drogowe wprowadzone od 1 lutego 2024 na Węgrzech (za 1 przejazd busa / autokaru musimy zapłacić prawie 300 zł) oraz jest wyższa cena za golonki w chlebach.

TERMINY: bez zmian.ROZETA KARPACKA

PODSUMOWANIE

Jak widać po powyższej treści ceny kilku wycieczek nie uległy zmianie, jedna będzie dużo tańsza i jest kilka nieznacznych podwyżek. Zawsze szczegółowo analizujemy poszczególne ceny i próbujemy wynegocjować zniżki na bilety oraz posiłki, gdyż zależy nam na tym, aby:
– Turyści chcieli z nami pojechać na kilka wycieczek, a nie ograniczali się tylko do jednej
– zwiedzając z nami region, czy chodząc po górach było taniej niż podróżując własnym samochodem
zasłużyć na polecanie Waszym znajomym i rodzinie Biura Podróży BIESZCZADER, z którym można w ciekawszy sposób zwiedzić region, można zobaczyć więcej, taniej i lepiej odpocząć niż organizując sobie czas samemu… Pracujemy nad powyższym już od 21 lat.

REZERWACJE na wycieczki jednodniowe polecamy wykonać PRZED przyjazdem w Bieszczady / do Województwa Podkarpackiego, gdyż dzięki temu nie braknie dla Was miejsc, a my mamy czas na dołożenie nowych / dodatkowych terminów. Rezerwacje można wykonać poprzez:
KALENDARZ WYCIECZEK znajdujący się na głównej stronie, jak i pod każdą z wycieczek jednodniowych
DZWONIĄC do nas w godzinach pracy biura: 667 707 999

Zapraszamy do zwiedzania atrakcji Bieszczad, Województwa Podkarpackiego, Słowacji, Węgier i gór Ukrainy w towarzystwie naszych Przewodników na najlepszych wycieczkach jednodniowych.

Terminy wycieczki Wybierz dzień i zarezerwuj miejsca

Tagi:

Realizacja: Obsługa-Medialna.pl