WODAMI RZEKI SAN - wycieczka jednodniowa będąca Najlepszym Produktem Turystycznym Podkarpacia i POLSKI 2017 roku

Zapraszamy na niezwykłą wycieczkę związaną z główną rzeką Bieszczad, czyli Sanem. Naszą podróż rozpoczniemy od spływu kajakami jej wartkim nurtem. Prosimy się nie obawiać – spływ jest super zabawą zarówno dla tych najmłodszych jak i dla starszych. Płyniemy z prądem rzeki, więc nie trzeba mieć dużo sił, które odzyskamy jedząc posiłek w tawernie na brzegu rzeki. Następnie poznamy tajemnice zagórskiego karmelu położonego na wzgórzu otoczonego z trzech stron wodami największego dopływu Sanu – rzeki Osława. Dzień zakończymy romantycznym rejsem również po rzece, której część zagrodzona największą w Polsce zaporą wodną nazwana została Zalewem Solińskim. Pokonamy prawie 50 km! – podziwiając całe jezioro! Wszystko z opowieściami przewodnika, a w drodze powrotnej wpatrzeni w zachodzące słońce będzie można spróbować doskonałych win węgierskich

SPŁYW KAJKAMI – KARMEL w Zagórzu – REJS STATKIEM z degustacją WIN

MAPA przedstawiająca TRASĘ WYCIECZKI po Bieszczadach związanej z rzeką San.

MAPA wycieczki WODAMI rzeki San - kajaki, karmel w Zagórzu, rejs statkiem po całym Zalewie Solińskim z degustacją win węgierskich!

MAPA z TRASĄ REJSU STATKIEM po Zalewie Solińskim (z Soliny lub Polańczyka).

MAPA przedstawiając trasę rejsu statkiem połączonego z degustacją win węgierskich z Soliny lub Polańczyka

ROZETA KARPACKA

PROGRAM wycieczki jednodniowej Wodami rzeki San! po Bieszczadach:

● wyjazd na wycieczkę około 10:30 (w zależności od miejsca wsiadania)

● SPŁYW KAJAKAMI po rzece San od Sanoka do Międzybrodzia
(czas: 1h – 7 km), a dla silniejszych do Mrzygłodu (czas: 2,15h – 12 km)
Spływ kajakowy Sanem to nie tylko aktywny wypoczynek, ale zarazem podróż w czasie. Przewodnik snuje barwne historie nadsańskiej przeszłości, pokazuje grodzisko strzegące przed wiekami bogactw regionu, a wśród nich białego złota – soli. Całą podróż ubarwia zresztą sama natura. Trasa przebiega przez Park Krajobrazowy Gór Słonnych, a to sprawia, że można podglądnąć życie licznych rzadkich ptaków czy ssaków, które przychodzą do wodopoju…

Jest to bezpieczny, wypoczynkowy spływ od najmłodszych do starszych. Nie trzeba umieć pływać.

1. płyniemy z prądem rzeki, więc nie trzeba mieć dużo sił, aby poradzić sobie z kajakiem
2. San nie jest głęboką rzeką – najgłębsze miejsce wynosi około 2 m, a najpłytsze około 30 cm (w zależności od ilości wody w rzece)
3. każdy uczestnik zaopatrzony będzie w kamizelkę asekuracyjną
4. podczas spływu płynie instruktor / ratownik, który nie tylko poda instrukcje dotyczące obsługi kajaków i zachowania się na wodzie, ale także będzie czuwał nad bezpieczeństwem
5. kajaki są pojedyncze i podwójne (te polecamy rodzicom z mniejszymi dziećmi)

lub zwiedzanie SKANSENU z miasteczkiem galicyjskim z przewodnikiem
Propozycja dla tych, którzy nie chcą / nie mogą uczestniczyć w spływie kajakowym.

możliwość POSIŁKU REGIONALNEGO w tawernie na brzegu rzeki San – do wyboru (25 zł):
– hreczanyki z mięsem czyli kotlety z kaszy gryczanej i mięsa z zestawem surówek
– lub naleśniki z serem, bitą śmietaną i owocami

● spacer do położonego na wzgórzu w zakolu rzeki Osława KARMELU w Zagórzu z 22 metrową wieżą widokową!
Klasztor oo. Karmelitów Bosych w Zagórzu to monumentalne ruiny XVIII w. późnobarokowego kościoła i klasztoru – warowni ojców Karmelitów Bosych w Zagórzu na wzgórzu Mariemont (345 m n.p.m.) w zakolu rzeki Osławy. Jeden z nielicznych zachowanych klasztorów warownych w Polsce i na ziemiach dawnej Rzeczypospolitej Obojga Narodów.

● REJS STATKIEM po Zalewie Solińskim aż do „Bramy Chrewtu”!, czyli na odcinku prawie 50km! i w czasie około 2h z DEGUSTACJĄ WIN WĘGIERSKICH kończący się o zachodzie słońca…
W zależności od zamówionego armatora wypływamy z Soliny lub z Polańczyka. Czas rejsu wynosi około 2 godzin w zależności od miejsca wypłynięcia oraz od rodzaju statku. Podczas degustacji będziemy kosztować 5 gatunków win węgierskich pochodzących z najstarszego regionu winiarskiego na Węgrzech – Matra. Po zakończonym rejsie będzie możliwość zakupienia win w cenie 25 zł / butelka 0,75l!

● zakończenie wycieczki około 20-tej

CENA: 220 zł dorośli / 200 zł młodzież 5-18 lat / 100 zł dzieci do 5 lat

czas trwania: 9 – 19

CENA OBEJMUJE (sezon 2024):
– transport autokarem / busem
spływ kajakami lub skansen w Sanoku
2 godzinny rejs statkiem po Zalewie Solińskim
degustacja win węgierskich
– usługi przewodnika górskiego
– opłaty parkingowe
– ubezpieczenie NNW
– podatek VAT marża

(Powyższe atrakcje wyróżniliśmy kolorem czerwonym by zwrócić uwagę na ilość atrakcji w cenie!)

OPŁATĘ za wycieczkę dokonuje się dopiero podczas wsiadania do autokaru u przewodnika gotówką. Jedynie większe grupki (po uzgodnieniu) prosimy o wpłatę zaliczki.
Jeśli ktoś potrzebuje FAKTURĘ to należy nam to zgłosić najpóźniej dzień przed wycieczką.

DNI WYJAZDÓW:
ŚRODY (czerwiec, lipiec, sierpień i do połowy września)
– inne miesiące oraz długie weekendy dane w TERMINARZ

Wycieczka dla klientów indywidualnych w podanych dniach tygodnia oraz cenie jest realizowana przy zebraniu przez BP Bieszczader minimum 20 osób.

Dla GRUP każdą wycieczkę organizujemy w dowolnym terminie i dostosowujemy cenę do świadczeń oraz ilości osób.

ROZETA KARPACKA

ZDJĘCIA z wycieczek jednodniowych Wodami rzeki San!

Spływ kajakami po rzece San... Na wycieczce jednodniowej po Bieszczadach "WODAMI rzeki San" każda z atrakcji jest związana z wodą. Spływ kajakami po rzece San... Na wycieczce jednodniowej po Bieszczadach "WODAMI rzeki San" każda z atrakcji jest związana z wodą.
Szkolenie przed rozpoczęciem spływu kajakami po rzece San z Sanoka w stronę Mrzygłodu i Przemyśla na wycieczce jednodniowej "WODAMI rzeki San!" z Biurem Podróży Bieszczader. Szkolenie przed rozpoczęciem spływu kajakami po rzece San z Sanoka w stronę Mrzygłodu i Przemyśla na wycieczce jednodniowej "WODAMI rzeki San!" z Biurem Podróży Bieszczader.
Nasi rodzice na spływie kajakami po Bieszczadach na rzece San. Przetestowaliśmy naszych najbliższych przed oficjalnym daniem do sprzedaży wycieczki jednodniowej "WODAMI rzeki San!". Nasi rodzice na spływie kajakami po Bieszczadach na rzece San. Przetestowaliśmy naszych najbliższych przed oficjalnym daniem do sprzedaży wycieczki jednodniowej "WODAMI rzeki San!".
Spływ kajakami po rzece San - największej rzece Bieszczad - to najlepszy pomysł na relaks połączony z aktywnością fizyczną i podziwianiem pięknych widoków Bieszczad i Pogórza Przemyskiego. Ktoś chętny na taką wycieczkę jednodniową po Bieszczadach? Spływ kajakami po rzece San - największej rzece Bieszczad - to najlepszy pomysł na relaks połączony z aktywnością fizyczną i podziwianiem pięknych widoków Bieszczad i Pogórza Przemyskiego. Ktoś chętny na taką wycieczkę jednodniową po Bieszczadach?
Spływ kajakami po rzece San to lepsza przygoda od spływu pontonami. Siedziby z prostymi plecami, a nie na boku, nie zanużamy się tak głęboko i można szybciej płynąć. Zapraszamy na wycieczkę jednodniową po Bieszczadach Wodami Rzeki San. Spływ kajakami po rzece San to lepsza przygoda od spływu pontonami. Siedziby z prostymi plecami, a nie na boku, nie zanużamy się tak głęboko i można szybciej płynąć. Zapraszamy na wycieczkę jednodniową po Bieszczadach Wodami Rzeki San.
Spływa kajakami po Bieszczadach początkiem kolorowej jesieni. Z takimi turystami można wybrać się na każdą wycieczkę i rzekę górską! Spływa kajakami po Bieszczadach początkiem kolorowej jesieni. Z takimi turystami można wybrać się na każdą wycieczkę i rzekę górską!
Czyż na spływie kajakami nie jest pięknie? A jak do tego dodamy opowiadanie na wycieczce jednodniowej jednego z najlepszych przewodników w Bieszczadach... Czyż na spływie kajakami nie jest pięknie? A jak do tego dodamy opowiadanie na wycieczce jednodniowej jednego z najlepszych przewodników w Bieszczadach...
Przewodnik Mirek na spływie kajakami - czasami pracuje również jako instruktor i ratownik. W takim towarzystwie na wycieczce po Bieszczadach po prostu musi być przygoda! Przewodnik Mirek na spływie kajakami - czasami pracuje również jako instruktor i ratownik. W takim towarzystwie na wycieczce po Bieszczadach po prostu musi być przygoda!
Znamy dokładnie rzekę San w Bieszczadach i wiemy gdzie można się bezpiecznie odwrócić kajakami, aby zrobić zdjęcie grupie wycieczkowej. Znamy dokładnie rzekę San w Bieszczadach i wiemy gdzie można się bezpiecznie odwrócić kajakami, aby zrobić zdjęcie grupie wycieczkowej.
Wiemy również gdzie są miejsca w jakich można odpocząć podczas spływu kajakami na rzece San po Bieszczadach. Wiemy również gdzie są miejsca w jakich można odpocząć podczas spływu kajakami na rzece San po Bieszczadach.
Widok na rzekę San z lotu ptaka, po której pływamy kajakami na wycieczce jednodniowej "WODAMI rzeki San!" po Bieszczadach. Widok na rzekę San z lotu ptaka, po której pływamy kajakami na wycieczce jednodniowej "WODAMI rzeki San!" po Bieszczadach.
Na kajakach podczas spływu na wycieczce Wodami rzeki San z Biurem Podróży Bieszczader. Na kajakach podczas spływu na wycieczce Wodami rzeki San z Biurem Podróży Bieszczader.
Jeden z instruktorów / ratowników, który prowadzi grupę podczas spływu kajakami po rzece San na wycieczce jednodniowej po Bieszczadach. Jeden z instruktorów / ratowników, który prowadzi grupę podczas spływu kajakami po rzece San na wycieczce jednodniowej po Bieszczadach.
Madzia - pracownik Biura Podróży Bieszczader podczas spływu kajakami. Każdy z naszych pracowników musi osobiście sprawdzić atrakcje na konkretnej wycieczce jednodniowej, aby później móc odpowiedzieć na każde pytanie zadane telefonicznie przez potencjalnego klienta / turystę wybierającego się w Bieszczady. Madzia - pracownik Biura Podróży Bieszczader podczas spływu kajakami. Każdy z naszych pracowników musi osobiście sprawdzić atrakcje na konkretnej wycieczce jednodniowej, aby później móc odpowiedzieć na każde pytanie zadane telefonicznie przez potencjalnego klienta / turystę wybierającego się w Bieszczady.
Zdjęcie wykonane na spływie kajakami po rzece San, czyli wycieczce jednodniowej, która została Najlepszym Produktem Turystycznym Podkarpacia i Polski w 2017 roku. Zdjęcie wykonane na spływie kajakami po rzece San, czyli wycieczce jednodniowej, która została Najlepszym Produktem Turystycznym Podkarpacia i Polski w 2017 roku.
Na spływie kajakami - zdjęcie wykonanej na wycieczce jednodniowej po Bieszczadach "Wodami rzeki San!". Na spływie kajakami - zdjęcie wykonanej na wycieczce jednodniowej po Bieszczadach "Wodami rzeki San!".
Jeszcze inne zdjęcie jednej z najlepszych atrakcji Bieszczad jaką jest spływ kajakami po rzece San. Jeszcze inne zdjęcie jednej z najlepszych atrakcji Bieszczad jaką jest spływ kajakami po rzece San.
Rzeka, słońce, lasy i góry, a te wszystkie atrakcje Bieszczad podziwiane podczas spływu kajakami Sanem. To rzeka, która tworzy Zalew Soliński i Myczkowiecki. Rzeka, słońce, lasy i góry, a te wszystkie atrakcje Bieszczad podziwiane podczas spływu kajakami Sanem. To rzeka, która tworzy Zalew Soliński i Myczkowiecki.
Osoby, które nie mogą lub nie chcą płynąć kajakami zabieramy na zwiedzanie skansenu wraz z wynajętym przewodnikiem miejskim. Skansen w Sanoku jest największym Muzeum Budownictwa Ludowego w Polsce. Osoby, które nie mogą lub nie chcą płynąć kajakami zabieramy na zwiedzanie skansenu wraz z wynajętym przewodnikiem miejskim. Skansen w Sanoku jest największym Muzeum Budownictwa Ludowego w Polsce.
Miasteczko Galicyjskie w Skansenie w Sanoku, czyli Muzeum Budownictwa Ludowego. To obowiązkowa atrakcja dla każdego wybierającego się na wycieczkę czy wypoczynek w Bieszczadach. Miasteczko Galicyjskie w Skansenie w Sanoku, czyli Muzeum Budownictwa Ludowego. To obowiązkowa atrakcja dla każdego wybierającego się na wycieczkę czy wypoczynek w Bieszczadach.
Chyża łemkowska w Skansenie w Sanoku - Muzeum Budownictwa Ludowego. To największy skansen w Polsce i obowiązkowa atrakcja podczas wyjazdu w Bieszczady i na Podkarpacie. Chyża łemkowska w Skansenie w Sanoku - Muzeum Budownictwa Ludowego. To największy skansen w Polsce i obowiązkowa atrakcja podczas wyjazdu w Bieszczady i na Podkarpacie.
Chyża łemkowska z Komańczy. To jedna z naszych ulubionych tradycyjnych chat w Skansenie w Sanoku - Muzeum Budownictwa Ludowego. Czy taka atrakcja nie jest warta zwiedzania? Chyża łemkowska z Komańczy. To jedna z naszych ulubionych tradycyjnych chat w Skansenie w Sanoku - Muzeum Budownictwa Ludowego. Czy taka atrakcja nie jest warta zwiedzania?
W sanockim skansenie jedną z części jest poświęcona nafcie, czyli ropie naftowej, bo przecież na Podkarpaciu została utworzona pierwsza kopalnia ropy naftowej na świecie! W sanockim skansenie jedną z części jest poświęcona nafcie, czyli ropie naftowej, bo przecież na Podkarpaciu została utworzona pierwsza kopalnia ropy naftowej na świecie!
Jeden z drewnianych kościołów w sanockim skansenie. Ta świątynia została konsekrowana, więc można wziąć ślub w Muzeum Budownictwa Ludowego! Jeden z drewnianych kościołów w sanockim skansenie. Ta świątynia została konsekrowana, więc można wziąć ślub w Muzeum Budownictwa Ludowego!
Część skansenu w Sanoku z drona. Zdjęcie mamy dzięki uprzejmości ekipy filmowców kręcących film reklamowy na naszej wycieczce jednodniowej "WODAMI rzeki San" - to nagroda dla nas, bo otrzymaliśmy nagrodę na Najlepszy Produkt Turystyczny Polski! Część skansenu w Sanoku z drona. Zdjęcie mamy dzięki uprzejmości ekipy filmowców kręcących film reklamowy na naszej wycieczce jednodniowej "WODAMI rzeki San" - to nagroda dla nas, bo otrzymaliśmy nagrodę na Najlepszy Produkt Turystyczny Polski!
Wszystkie atrakcje na wycieczce jednodniowej "WODAMI rzeki San" są związane z rzeką. Nawet posiłek regionalny jemy w restauracji w formie statku, a znajdującej się na brzegu rzeki San, po której pływamy kajakami i organizujemy rejs statkiem połączony z degustacją win oraz serów. Wszystkie atrakcje na wycieczce jednodniowej "WODAMI rzeki San" są związane z rzeką. Nawet posiłek regionalny jemy w restauracji w formie statku, a znajdującej się na brzegu rzeki San, po której pływamy kajakami i organizujemy rejs statkiem połączony z degustacją win oraz serów.
Turyści uczestniczące w wycieczce jednodniowej Wodami Rzeki San mają 2 potrawy regionalne do wyboru - chryczanyki lub naleśniki. A posiłek jemy z widokiem na przepływającą obok restauracji rzekę San! Turyści uczestniczące w wycieczce jednodniowej Wodami Rzeki San mają 2 potrawy regionalne do wyboru - chryczanyki lub naleśniki. A posiłek jemy z widokiem na przepływającą obok restauracji rzekę San!
Kolejną atrakcją w programe wycieczki jednodniowej są największe w Polsce ruiny klasztorne karmelitów bosych w Zagórzu. Kolejną atrakcją w programe wycieczki jednodniowej są największe w Polsce ruiny klasztorne karmelitów bosych w Zagórzu.
Kościół znajdujący się na środku kompleksu klasztoru ojców jezuitów w Zagórzu. Z tą atrakcją jest związanych wiele ciekawych legend, o których opowiada nasz przewodnik... Kościół znajdujący się na środku kompleksu klasztoru ojców jezuitów w Zagórzu. Z tą atrakcją jest związanych wiele ciekawych legend, o których opowiada nasz przewodnik...
Zdjęcie panoramiczne ruin klasztornych ojców jezuitów - karmelu - w Zagórzu wykonane na wycieczce jednodniowej Wodami Rzeki San po Bieszczadach. Zdjęcie panoramiczne ruin klasztornych ojców jezuitów - karmelu - w Zagórzu wykonane na wycieczce jednodniowej Wodami Rzeki San po Bieszczadach.
Ruiny klasztoru ojców jezuitów - karmelu - w Zagórzu, gdzie znajduje się wieża widokowa o wysokości 22 metrów. To jedna z 3 głównych atrakcji wycieczki jednodniowej Wodami Rzeki San po Bieszczadach. Ruiny klasztoru ojców jezuitów - karmelu - w Zagórzu, gdzie znajduje się wieża widokowa o wysokości 22 metrów. To jedna z 3 głównych atrakcji wycieczki jednodniowej Wodami Rzeki San po Bieszczadach.
Karmel w Zagórzu w promieniach zachodzącego słońca. To największa atrakcja Gminy Zagórz. Karmel w Zagórzu w promieniach zachodzącego słońca. To największa atrakcja Gminy Zagórz.
Widok z wieży widokowej w ruinach klasztoru karmelitów bosych w Zagórzu na dolinę rzeki Osława, cerkiew w Wielopolu oraz otaczające górki Bieszczad. Widok z wieży widokowej w ruinach klasztoru karmelitów bosych w Zagórzu na dolinę rzeki Osława, cerkiew w Wielopolu oraz otaczające górki Bieszczad.
Karmel w Zagórzu w scenerii dramatycznej. To jedna z atrakcji Bieszczad, którą wybierając się na wycieczki po Podkarpaciu trzeba zobaczyć. Karmel w Zagórzu w scenerii dramatycznej. To jedna z atrakcji Bieszczad, którą wybierając się na wycieczki po Podkarpaciu trzeba zobaczyć.
Kościół w ruinach klasztoru ojców jezuitów w Zagórzu widoczny przez główną bramę prowadzącą do atrakcji od strony północnej. Wycieczka od starego kościoła w Zagórzu zajmuje tylko 15 minut. Kościół w ruinach klasztoru ojców jezuitów w Zagórzu widoczny przez główną bramę prowadzącą do atrakcji od strony północnej. Wycieczka od starego kościoła w Zagórzu zajmuje tylko 15 minut.
Cerkiew w Wielopolu podziwiana z punktu widokowego przy ruinach karmelu - klasztoru ojców jezuitów w Zagórzu. Cerkiew w Wielopolu podziwiana z punktu widokowego przy ruinach karmelu - klasztoru ojców jezuitów w Zagórzu.
Zapora wodna w Solinie tworząca Zalew Soliński podziwiana późną jesienią w Bieszczadach. O tej atrakcji opowiadamy jadąc w stronę rejsu statkiem oraz z jego pokładu. Zapora wodna w Solinie tworząca Zalew Soliński podziwiana późną jesienią w Bieszczadach. O tej atrakcji opowiadamy jadąc w stronę rejsu statkiem oraz z jego pokładu.
Zapora wodna w Solinie widziana ze wzgórza ponad zaporą, gdzie będzie zlokalizowana kolej linowa - największa inwestycja i najciekawsza atrakcja Gminy Solina, która zapewne przyciągnie miliony turystów na Podkarpacie. Zapora wodna w Solinie widziana ze wzgórza ponad zaporą, gdzie będzie zlokalizowana kolej linowa - największa inwestycja i najciekawsza atrakcja Gminy Solina, która zapewne przyciągnie miliony turystów na Podkarpacie.
Mgły unoszące się nad wodą Zalewu Myczkowieckiego, które sfotografowaliśmy po zachodzie słońca w tle z największą w Polsce zaporą wodną tworzącą Zalew Soliński. Mgły unoszące się nad wodą Zalewu Myczkowieckiego, które sfotografowaliśmy po zachodzie słońca w tle z największą w Polsce zaporą wodną tworzącą Zalew Soliński.
Zalew Soliński i Myczkowiecki oraz obydwie zapory wodnej podziwiane jesienią ze zboczy góry Jawor, a dokładnie z drogi prowadzącej do hotelu Rewita w Solinie. To jeden z najpiękniejszych punktów widokowych w Bieszczadach. Zalew Soliński i Myczkowiecki oraz obydwie zapory wodnej podziwiane jesienią ze zboczy góry Jawor, a dokładnie z drogi prowadzącej do hotelu Rewita w Solinie. To jeden z najpiękniejszych punktów widokowych w Bieszczadach.
Dwoma głównymi atrakcjami wycieczki jednodniowej WODAMI RZEKI SAN jest spływ kajakami oraz rejs statkiem połączony z degustacją win. Udało nam się uchwycić te 2 atrakcje jednego dnia stojąc na przystani statków w Polańczyku :-) Dwoma głównymi atrakcjami wycieczki jednodniowej WODAMI RZEKI SAN jest spływ kajakami oraz rejs statkiem połączony z degustacją win. Udało nam się uchwycić te 2 atrakcje jednego dnia stojąc na przystani statków w Polańczyku :-)
Na Zalewie Solińskim są 3 główne wyspy. Na zdjęciu widoczna Wyspa Małą zwana również Zajęczą. Obok niej przepływamy statkiem, na którym turyści słuchają opowieści przewodnika oraz odbywa się degustacja win! Na Zalewie Solińskim są 3 główne wyspy. Na zdjęciu widoczna Wyspa Małą zwana również Zajęczą. Obok niej przepływamy statkiem, na którym turyści słuchają opowieści przewodnika oraz odbywa się degustacja win!
Jeden ze statków pływających po Zalewie Solińskim w tle z zielonymi wzgórzami nad Soliną. Czy ktoś z Was chciałby uczestniczyć w takiej wycieczce jednodniowej po Bieszczadach w takiej pięknej scenerii? Jeden ze statków pływających po Zalewie Solińskim w tle z zielonymi wzgórzami nad Soliną. Czy ktoś z Was chciałby uczestniczyć w takiej wycieczce jednodniowej po Bieszczadach w takiej pięknej scenerii?
Wyspa Mała / Zajęcza na środku Zalewu Solińskiego podziwiana jesienią ze zboczy góry Jawor 714m. Obok tej wyspy przepływamy na rejsie statkiem na wycieczce jednodniowej. Wyspa Mała / Zajęcza na środku Zalewu Solińskiego podziwiana jesienią ze zboczy góry Jawor 714m. Obok tej wyspy przepływamy na rejsie statkiem na wycieczce jednodniowej.
Żaglówka i zapora wodna w Solinie widziane podczas rejsu statkiem po Zalewie Solińskim. Zdjęcie wykonane na wycieczce jednodniowej Wodami Rzeki San po Bieszczadach. Żaglówka i zapora wodna w Solinie widziane podczas rejsu statkiem po Zalewie Solińskim. Zdjęcie wykonane na wycieczce jednodniowej Wodami Rzeki San po Bieszczadach.
Największa zapora wodna w Solinie tworząca Zalew Soliński jesienią, gdy lasy rosnące na brzegu jeziora przybierają kolory tęczy... To atrakcja, którą obowiązkowo trzeba zobaczyć będąc na wycieczce w Bieszczadach, czy po Podkarpaciu. Największa zapora wodna w Solinie tworząca Zalew Soliński jesienią, gdy lasy rosnące na brzegu jeziora przybierają kolory tęczy... To atrakcja, którą obowiązkowo trzeba zobaczyć będąc na wycieczce w Bieszczadach, czy po Podkarpaciu.
Budynki hotelowe w Ośrodku Wypoczynkowym REWITA widoczne podczas 2 godzinnego rejsu statkiem po Zalewie Solińskim, który na naszej wycieczce jednodniowej łączymy z degustacją win i serów! Budynki hotelowe w Ośrodku Wypoczynkowym REWITA widoczne podczas 2 godzinnego rejsu statkiem po Zalewie Solińskim, który na naszej wycieczce jednodniowej łączymy z degustacją win i serów!
Wędkarze oraz hotel Rewita podziwiane w ostatnich promieniach słońca na wycieczce jednodniowej nad Zalewem Solińskim w Bieszczadach. Wędkarze oraz hotel Rewita podziwiane w ostatnich promieniach słońca na wycieczce jednodniowej nad Zalewem Solińskim w Bieszczadach.
Wyspa Mała / Zajęcza na Zalewie Solińskim przy małym stanie wody. Obok tej i innych dwóch wysp przepływamy podczas rejsu połączonego z degustacją win i serów na wycieczce jednodniowej Wodami Rzeki San po Bieszczadach. Wyspa Mała / Zajęcza na Zalewie Solińskim przy małym stanie wody. Obok tej i innych dwóch wysp przepływamy podczas rejsu połączonego z degustacją win i serów na wycieczce jednodniowej Wodami Rzeki San po Bieszczadach.
Do tego przepięknego miejsca nad Zalewem Solińskim dopływamy na 2 godzinnym rejsie statkiem po Zalewie Solińskim! To Olchowiec i atrakcyjne miejsce - zatoka, gdzie łączą się potok Czarny z rzeką San. Takie atrakcje tylko na wycieczce jednodniowej Wodami Rzeki San! Do tego przepięknego miejsca nad Zalewem Solińskim dopływamy na 2 godzinnym rejsie statkiem po Zalewie Solińskim! To Olchowiec i atrakcyjne miejsce - zatoka, gdzie łączą się potok Czarny z rzeką San. Takie atrakcje tylko na wycieczce jednodniowej Wodami Rzeki San!
2 godzinny rejs statkiem tak planujemy, aby kończył się w promieniach zachodzącego słońca nad Zalewem Solińskim. A jak do tego dodamy atrakcję w postaci degustacji win oraz opowieści przewodnika o Bieszczadach to czy trzeba chcieć czegoś więcej na wycieczce po Podkarpaciu? 2 godzinny rejs statkiem tak planujemy, aby kończył się w promieniach zachodzącego słońca nad Zalewem Solińskim. A jak do tego dodamy atrakcję w postaci degustacji win oraz opowieści przewodnika o Bieszczadach to czy trzeba chcieć czegoś więcej na wycieczce po Podkarpaciu?
Tęcza w Olchowcu nad zatoką, w której łączy się Potok Czarny z rzeką San. Do tego atrakcyjnego miejsca dopływamy statkiem po Zalewie Solińskim na wycieczce jednodniowej Wodami Rzeki San... Tęcza w Olchowcu nad zatoką, w której łączy się Potok Czarny z rzeką San. Do tego atrakcyjnego miejsca dopływamy statkiem po Zalewie Solińskim na wycieczce jednodniowej Wodami Rzeki San...
Biuro Podróży Bieszczader wymyśliło dwu godzinne rejsy statkiem połączone z degustacją aż 5 gatunków win. Do tego opowieści przewodnika o Bieszczadach... Biuro Podróży Bieszczader wymyśliło dwu godzinne rejsy statkiem połączone z degustacją aż 5 gatunków win. Do tego opowieści przewodnika o Bieszczadach...
Wycieczka jednodniowa Wodami Rzeki San kończy się degustacją 5 gatunków win. Nie oszczędzamy na ilości wina. Wszystko odbywa się na rejsie statkiem po Zalewie Solińskim z opowieściami winiarza oraz przewodnika o Bieszczadach... Wycieczka jednodniowa Wodami Rzeki San kończy się degustacją 5 gatunków win. Nie oszczędzamy na ilości wina. Wszystko odbywa się na rejsie statkiem po Zalewie Solińskim z opowieściami winiarza oraz przewodnika o Bieszczadach...
Korzeń na brzegu Zalewu Solińskiego w promieniach Zachodzącego Słońca. W takiej scenerii kończy się 2 godzinny rejs statkiem na wycieczce jednodniowej Wodami Rzeki San. Korzeń na brzegu Zalewu Solińskiego w promieniach Zachodzącego Słońca. W takiej scenerii kończy się 2 godzinny rejs statkiem na wycieczce jednodniowej Wodami Rzeki San.
Małża w promieniach zachodzącego słońca nad Zalewem Solińskim. Czasami tak małe atrakcje tworzą tak niepowtarzalny klimat w Bieszczadach... Małża w promieniach zachodzącego słońca nad Zalewem Solińskim. Czasami tak małe atrakcje tworzą tak niepowtarzalny klimat w Bieszczadach...
Mariusz Janik przyjmujący dyplom na Najlepszy Produkt Turystyczny Podkarpacia w 2017 roku za wycieczkę jednodniową "WODAMI rzeki San!" w Zamku w Dubiecku. Mariusz Janik przyjmujący dyplom na Najlepszy Produkt Turystyczny Podkarpacia w 2017 roku za wycieczkę jednodniową "WODAMI rzeki San!" w Zamku w Dubiecku.
Taki dyplom dostaliśmy i sfotografowaliśmy na brzegu rzeki Osława za wycieczkę jednodniową WODAMI rzeki San! po Bieszczadach. Taki dyplom dostaliśmy i sfotografowaliśmy na brzegu rzeki Osława za wycieczkę jednodniową WODAMI rzeki San! po Bieszczadach.
Wycieczka jednodniowa WODAMI rzeki San dostała jeszcze drugą nagrodę - została Najlepszy Produktem Turystycznym Polski 2017 roku! Nasza przedstawicielka Monika na zdjęciu po lewej stronie w czerwonej sukience. Wycieczka jednodniowa WODAMI rzeki San dostała jeszcze drugą nagrodę - została Najlepszy Produktem Turystycznym Polski 2017 roku! Nasza przedstawicielka Monika na zdjęciu po lewej stronie w czerwonej sukience.
Certyfikat na Najlepszy Produkt Turystyczny Polski na ścianie w głównej siedzibie Biura Podróży Bieszczader za wycieczkę jednodniową po Bieszczadach "WODAMI rzeki San!". Certyfikat na Najlepszy Produkt Turystyczny Polski na ścianie w głównej siedzibie Biura Podróży Bieszczader za wycieczkę jednodniową po Bieszczadach "WODAMI rzeki San!".
Otrzymując nagrodę na Najlepszy Produkt Turystyczny Polski za wycieczkę jednodniową Wodami Rzeki San otrzymaliśmy też takie 2 reklamy do zawieszenia - ta na naszym garażu ;-) Otrzymując nagrodę na Najlepszy Produkt Turystyczny Polski za wycieczkę jednodniową Wodami Rzeki San otrzymaliśmy też takie 2 reklamy do zawieszenia - ta na naszym garażu ;-)
Druga reklama na ścianie wewnątrz naszego Biura Podróży Bieszczader w Mokrem za wycieczkę jednodniową po Bieszczadach. Druga reklama na ścianie wewnątrz naszego Biura Podróży Bieszczader w Mokrem za wycieczkę jednodniową po Bieszczadach.
Wszystkie nagrody jakie otrzymaliśmy za wycieczkę jednodniową Wodami Rzeki San - zarówno na Najlepszy Produkt Turystyczny Podkarpacia, jak i Polski w 2017 roku. Dziękujemy i mamy nadzieję, że teraz turyści docenią naszą atrakcję pomagającą poznać piękno Bieszczad i Podkarpacia. Wszystkie nagrody jakie otrzymaliśmy za wycieczkę jednodniową Wodami Rzeki San - zarówno na Najlepszy Produkt Turystyczny Podkarpacia, jak i Polski w 2017 roku. Dziękujemy i mamy nadzieję, że teraz turyści docenią naszą atrakcję pomagającą poznać piękno Bieszczad i Podkarpacia.

ROZETA KARPACKA

ROZKŁAD JAZDY

MAPA przedstawiająca główną trasę przejazdu autokaru skąd zabieramy turystów indywidualnych na wycieczkę jednodniową „WODAMI rzeki San!” po Bieszczadach:

WODAMI rzeki San!

Poniżej oprócz powyższego rozkładu jazdy autokaru podajemy również do jakich miejscowości należy dojechać we własnym zakresie jeśli wybrane przez Państwa miejsce noclegowe w Bieszczadach, czy na Podkarpaciu znajduje się poza naszą trasą autokarową:

8:25 HUZELE (Weremień)
8:30 ŁĄCZKI
8:35 HOCZEW (Dziurdziów, Nowosiółki, Mchawa, Żernica, Baligród, Bystre, Jabłonki)
8:35 BACHLAWA
8:40 ŚREDNIA WIEŚ
8:45 BEREZKA (Wola Matiaszowa, Bereżnica)
8:55 POLAŃCZYK (3 przystanki: uzdrowisko, skrzyżowanie, sanktuariumklienci z Wołkowyja, Górzanka, Stężnica, Bukowiec, Terka, Zawóz, Werlas, Rajskie, Olchowiec, Chrewt, Polana, Cisna, Majdan, Żubracze, Dołżyca, Krzywe, Przysłup, Strzebowiska, Kalnica, Smerek, Wetlina)
9:05 MYCZKÓW
9:10 SOLINA PKS przy hotelach
9:15 SOLINA Grosar (Solina Jawor, Rewita, Łobozew, Teleśnica)
9:20 BÓBRKA
9:25 MYCZKOWCE Andrzejówka lub ORELEC
9:30 MYCZKOWCE zapora
9:35 MYCZKOWCE skrzyżowanie (Zwierzyń)
9:40 UHERCE MINERALNE (Orelec, Olszanica, Stefkowa, Ustianowa, Ropienka, Zawadka, Ustrzyki Dolne, Arłamów, Bircza, Krasiczyn, Przemyśl, Równia, Krościenko, Brzegi Górne, Łodyna, Jasień, Hoszów, Zadwórze, Rabe, Żłobek, Czarna, Michniowiec, Lutowiska, Smolnik, Stuposiany, Pszczeliny, Muczne, Ustrzyki Górne, Dwernik, Chmiel, Zatwarnica, Nasiczne)
9:45 LESKO (klienci m.in. z Sanok, Zagórz, Weremień, Łukowe, Bezmiechowa, Załuż, Zahutyń, Rymanów, Iwonicz, Krosno, Zagórz, Czaszyn, Wysoczany, Mokre, Rzepedź, Komańcza)

Jesteśmy w stanie zorganizować dojazd na nasze wycieczki z każdej innej miejscowości  w Bieszczadach i na Podkarpaciu – cena od 20 zł / osoba.

Klienci nocujący między Cisną, a Wetliną (również Smerek, Kalnica, Strzebowiska, Krzywe, Dołżyca) dowóz do Polańczyka w cenie 40 zł / osoba (w 2 strony)
(transport busem będzie zrealizowany w podanej cenie jeśli BP Bieszczader zbierze minimum 8 osób chętnych).

ROZETA KARPACKA

INFORMACJE PRAKTYCZNE

WYPOSAŻENIE: na kajakach będzie mokro, więc warto zabrać ze sobą ręcznik lub ewentualne ubranie na zmianę, wygodne obuwie – najlepiej sandały, suchy prowiant i napój, nakrycie głowy oraz krem do opalania. Warto też mieć okulary przeciwsłoneczne oraz ciepły polar na długi wieczorny rejs.

UBEZPIECZENIE: uczestników wycieczek krajowych ubezpieczamy od Następstw Nieszczęśliwych Wypadków w TU UNIQA (ogólne warunki dostępne na UNIQA)

UWAGA: program może ulec zmianie w zależności od warunków pogodowych, charakteru grupy, nieprzewidywalnych zdarzeń.

ROZETA KARPACKA

CZYM SIĘ WYRÓŻNIAMY

W Bieszczadach jest kilka biur podróży zajmujących się organizacją wycieczek 1-dniowych, dlatego postanowiliśmy zachęcić Państwa do wyjazdu z nami zapewniając NAJWYŻSZĄ JAKOŚĆ i pokazując czym nasza wycieczka po BIESZCZADACH się wyróżnia:
1. to autorska wycieczka i jesteśmy jej jedynym organizatorem
2. zróżnicowany program: spływ kajakami, regionalny posiłek, spacer do karmelu, 2 godzinny rejs statkiem połączony z degustacją win węgierskich!
3. zatrudniamy najlepszych przewodników – jeden z nich śpiewa z grupą w piwnicy, a drugi nie tylko śpiewa, ale też gra na gitarze!
4. współpracujemy z firmami posiadającymi najnowsze autokary w Bieszczadach i są rozpoznawalne dzięki umieszczaniu dużych TABLIC z nazwą biura na przedniej szybie
5. numerujemy miejsca, oddzwaniamy do klientów i wysyłamy smsem informacje
6. organizujemy dojazdy busami do głównych tras przejazdu autokarów.

ROZETA KARPACKA

5 min. FILM z wycieczki jednodniowej WODAMI rzeki San!

Film został nakręcony na zlecenie Polskiej Organizacji Turystycznej przez artystów tworzących dla TV Discovery w sierpniu 2018:

FILM z wycieczki 1-dniowej WODAMI rzek San po Bieszczadach nagrany przez TV Discovery - National Geographic Traveler, 5 minut

ROZETA KARPACKA

1 min. FILM z wycieczki Wodami rzeki San! po Bieszczadach

Ten film również został nakręcony przez National Geographic Traveler Polska na zlecenie Polskiej Organizacji Turystycznej

FILM z wycieczki 1-dniowej po Bieszczadach WODAMI rzeki San!, 1 minuta nakręcony przez TV Discovery

ROZETA KARPACKA

PROMOCJE / ZNIŻKI na wycieczki i atrakcje

Kilkanaście lat temu zakładając biuro podróży w Bieszczadach powiedzieliśmy sobie, iż będziemy organizować wycieczki z niepowtarzalnymi programami, które będą miały najmniejszą cenę, ale jednocześnie najwyższą jakość. I to nam się udaje. Ale 4 lata temu postanowiliśmy dodatkowo podziękować naszym stałym klientom poprzez:
1. składając rezerwację na 3 wycieczki jednodniowe (podczas jednego urlopu) na trzecią i kolejną dajemy 10 zł zniżki / każda osoba
2. uczestnicząc nawet w 1 wycieczce przysługuje Państwu 10% zniżki na 3 atrakcje:
– rejs statkiem
lub na wypożyczenie sprzętu wodnego w PORT SOLINA w Solinie
warsztaty w BIESZCZADZKIEJ SZKOLE RZEMIOSŁA w Uhercach Mineralnych
zakupy w PIJALNI CZEKOLADY w Sanoku, Korczynie lub Rzeszowie.
oraz 50 zł zniżki na 2h Wyprawę UAZ-em z przewodnikiem.
Zniżki są udzielane na podstawie biletu otrzymanego podczas opłaty za wycieczkę od przewodników BP Bieszczader, na którego odwrocie są loga powyższych twórców atrakcji.

ROZETA KARPACKA

NAGRODY

Przypominamy, że w naszej ofercie mamy aż 12 wycieczek jednodniowych dla turystów nocujących w Bieszczadach i na Podkarpaciu! O jakości usług świadczą NAGRODY:
1. 2012r. Najlepszy Produkt Turystyczny Podkarpacia za wycieczkę TRAPERSKA PRZYGODA
2. 2015r. Najlepszy Produkt Turystyczny Podkarpacia za wycieczkę DREZYNAMI po Bieszczadach!
3. 2017r. wycieczka WODAMI rzeki San! dostała 2 nagrody:
Najlepszy Produkt Turystyczny Podkarpacia oraz
– Najlepszy Produkt Turystyczny POLSKI – otrzymaliśmy taką nagrodę jako jedyne w historii tego konkursu biuro podróży w Polsce!
4. 2021r. Najlepszy Produkt Turystyczny Podkarpacia wycieczka jednodniowa BIESZCZADY W PIGUŁCE

ROZETA KARPACKA

REZERWACJE WYCIECZEK JEDNODNIOWYCH

Dlaczego warto wykonać rezerwację wycieczek jednodniowych PRZED PRZYJAZDEM w Bieszczady?SPRAWDŹ

SYSTEM REZERWACJI wycieczek jednodniowych Biura Podróży Bieszczader z Bieszczad.

Terminy wycieczki Wybierz dzień i zarezerwuj miejsca

Realizacja: Obsługa-Medialna.pl