Coraz więcej osób przyjeżdża w Bieszczady pociągiem czy autokarem i oprócz zwiedzania najciekawszych atrakcji pragnie się wybrać w góry na wycieczkę po połoninach bieszczadzkich. Ponadto chcieliby posłuchać opowieści przewodnika, móc wędrować po połoninach bez chodzenia „tam i z powrotem” oraz czuć się bezpieczniej. To właśnie dla takich osób stworzyliśmy tę wycieczkę. Zabierzemy Was na wycieczkę jednodniową na bieszczadzkie połoniny z opowieściami przewodnika zarówno w autokarze, jak i na widokowych miejscach w górach, bez wysiadania z autokaru jadąc na i wracając z gór.

MAPA z trasą przebiegu wycieczki jednodniowej na bieszczadzkie połoniny:

Mapa przebiegu wycieczki na połoniny z przewodnikiem po Bieszczadzkim Parku Narodowym - na POŁONINĘ CARYŃSKĄ lub przez SZEROKI WIERCH na TARNICĘ 1346m.

ROZETA KARPACKA

PROGRAM WYCIECZKI jednodniowej na połoniny:

wyjazd na wycieczkę autokarem z przewodnikiem około 8 (szczegółowy rozkład jazdy poniżej)

przejazd autokarem jedną z obwodnic z opowieściami przewodnika
WYCIECZKA GÓRSKA z przewodnikiem na POŁONINĘ

Planując wycieczkę chcieliśmy turystów przyjeżdżających w Bieszczady zabierać na wędrówkę górską na POŁONINĘ CARYŃSKĄ na trasie: Przełęcz Wyżniańska 855 – Połonina Caryńska 1297m – Ustrzyki Górne 650m, czas przejścia z odpoczynkami około 4h i około 650m różnicy poziomów.

Jednak wiele osób zgłasza nam, że chciałoby zdobyć TARNICĘ 1346m – najwyższy szczyt Bieszczad, na którą najlepiej wędrować na trasie: Wołosate 750m – Przełęcz Siodło 1276m – Tarnica 1346m – Tarniczka 1315m – Szeroki Wierch 1293m – Ustrzyki Górne 650m, czas około 5h i około 700m różnicy poziomów.

Więc stwierdziliśmy, że przyjmując rezerwację będziemy każdego pytać na którą połoninę chciałby się wybrać i pójdziemy zgodnie z głosem większości na jedną z połonin. Tak czy tak będą jedne z najpiękniejszych widoków w Bieszczadach, a wszystko okraszone niepowtarzalnymi opowieściami przewodnika 🙂

możliwość wypożyczenia KIJÓW TREKKINGOWYCH (10 zł / para)

zakończenie wycieczki w miejscu wsiadania około 17-tej

CENA: 110 zł niezależnie od wieku

czas trwania wycieczki: 8 – 16

CENA OBEJMUJE:
– transport autokarem z klimatyzacją
bilet do Bieszczadzkiego Parku Narodowego
– usługi licencjonowanego przewodnika górskiego
– opłaty parkingowe
– ubezpieczenie NNW
– podatek VAT marża.

OPŁATĘ za wycieczkę dokonuje się podczas wsiadania do autokaru u przewodnika gotówką. Jedynie większe grupki (po uzgodnieniu) prosimy o wpłatę zaliczki.
Jeśli ktoś potrzebuje FAKTURĘ to należy nam to zgłosić najpóźniej dzień przed wycieczką.

DNI WYJAZDÓW:
– NIEDZIELE
(lipiec i sierpień)
– inne miesiące i długie weekendy dane w TERMINARZ

Wycieczki dla klientów indywidualnych w podanych dniach tygodnia oraz cenie są realizowane przy zebraniu przez BP Bieszczader minimum 15 osób.

Dla GRUP każdą wycieczkę organizujemy w dowolnym terminie i dostosowujemy cenę do świadczeń oraz ilości osób.

ROZETA KARPACKA

Terminy wycieczki Wybierz dzień i zarezerwuj miejsca

Realizacja: Obsługa-Medialna.pl