Pogranicze dwóch narodów… Kraina burzliwej historii i niepewnej teraźniejszości, kraina opuszczonych wiosek, dzikich lasów, zapomnianych cerkiewek. To tu napotkasz dwie najstarsze cerkwie w Polsce, tu znajduje się jedna z dwóch najsłynniejszych w naszym kraju kalwarii, nieźle zachowana jedna z największych twierdz obronnych na świecie i jeden z najpiękniejszych zamków. Tu w zagubionym w przygranicznej puszczy Arłamowie polowali PRL-owscy dygnitarze.

ZAMEK W KRASICZYNIE – PRZEMYŚL – FORT – KALWARIA PACŁAWSKA – ARŁAMÓW

MAPA wycieczki oraz trasa zbierania klientów na wycieczkę 1-dniową PRZEMYŚL ze Szwejkiem! po Pogórzu Przemyskim.

PROGRAM wycieczki jednodniowej PRZEMYŚL ze Szwejkiem!:

● wyjazd na wycieczkę w okolice Przemyśla około 8 rano (rozkład jazdy poniżej)

● zwiedzanie ZAMKU w KRASICZYNIE oraz spacer po parku
Zamek w Krasiczynie to jeden z najpiękniejszych skarbów architektury renesansowo – manierystycznej w Polsce. Należy również do najpiękniejszych zamków w Europie. Został zbudowany na przełomie XVI i XVII wieku przez Stanisława Krasickiego i jego syna Marcina. Dwie ściany parawanowe Zamku zdobione są piękną ażurową attyką. W narożach znajdują się cztery okrągłe baszty – Boska, Papieska, Królewska i Szlachecka (ich nazwy symbolizują aprobowaną przez fundatorów hierarchię świata, obejmującą doczesność i wieczność). Z dziedzińca zamkowego, okolonego arkadowymi podcieniami, podziwiać można niezwykle rzadko spotykane przepiękne sgraffitowe dekoracje przedstawiające sceny biblijne, medaliony z popiersiami cesarzy, wizerunki polskich królów oraz sceny myśliwskie.

● tajemnice WIELKIEJ TWIERDZY PRZEMYSKIEJ w jednym z fortów ze Szwejkiem!

● zwiedzanie PRZEMYŚLA: dworzec kolejowy (jeden z najpiękniejszych w Europie), rynek, katedra łacińska i greckokatolicka, zamek i inne, czas wolny z możliwością zamówienia obiadu oraz spróbowania słynnych lodów, a w miarę czasu panorama miasta i okolic z Kopca Tatarskiego

● wizyta w KALWARII PACŁAWSKIEJ z cudownym obrazem Matki Boskiej pochodzącym z Kamieńca Podolskiego
Kalwaria Pacławska została ufundowana przez rodzinę Fredrów w 2 poł. XVII wieku na szczycie góry 465m. Nad osadą góruje zespół klasztorny, składający się z barokowego kościoła, zabudowań klasztoru, domu pielgrzyma. Natomiast zespół kalwaryjski tworzą 43 kaplice (38 murowanych i 5 drewnianych), malowniczo rozrzucone na znacznej przestrzeni w lasach i na stokach wzgórz.

● przejazd przez ARŁAMÓW znany z miejsca wypoczynku i polowań rządu oraz dygnitarzy, a także internowania Lecha Wałęsy
Obecnie Hotel Arłamów**** składa się ze starej części oraz wielokrotnie większej nowej posiadającej 213 komfortowych pokoi, 3 poziomową strefę SPA & Wellness (14 gabinetów zabiegowych, basen wewnętrzny z torami pływackimi i brodzikiem dla dzieci, zewnętrzny basen termalny, groty śnieżne i lodowe, różnego rodzaju sauny, banię ruską, jacuzzi, łaźnie parowe, aloesowe, osmańskie i aromatyczne), 3 restauracje o różnym menu i wystroju, kawiarnia, lobby bar, klub nocny, 2 karczmy do organizacji imprez, boiska do gry w piłkę ręczną, koszykówkę, piłkę nożną halową oraz piłkę siatkową o powierzchni 1400 m2 z trybuną dla publiczności, kryte i odkryte korty tenisowe, korty do squash’a, ścianę wspinaczkową, siłownię, salę fitness, dwie strzelnice, stadninę koni, pole golfowe, boiska wielofunkcyjne, park linowy, kompleks narciarski, salę do tenisa stołowego, boiska do gry w badmintona.

● zakończenie wycieczki około 20-tej

CENA: 150 zł dorośli / 140 zł młodzież 5-18 lat / 50 zł dzieci do 5 lat

czas trwania: 8 – 20

CENA OBEJMUJE (sezon 2024):
– transport autokarem / busem
bilety wstępu na zamek w Krasiczynie i do parku
usługi Szwejka
– usługi przewodnika górskiego
– opłaty parkingowe
– ubezpieczenie NNW
– podatek VAT marża.

OPŁATĘ za wycieczkę dokonuje się dopiero podczas wsiadania do autokaru u przewodnika gotówką. Jedynie większe grupki (po uzgodnieniu) prosimy o wpłatę zaliczki.
Jeśli ktoś potrzebuje FAKTURĘ to należy nam to zgłosić najpóźniej dzień przed wycieczką.

DNI WYJAZDÓW:
PIĄTKI (maj, czerwiec, lipiec, sierpień, wrzesień i październik)
– inne miesiące oraz długie weekendy dane w TERMINARZ

Wycieczki dla klientów indywidualnych w podanych dniach tygodnia oraz cenie są realizowane przy zebraniu przez BP Bieszczader minimum 15 osób.

Dla GRUP każdą wycieczkę organizujemy w dowolnym terminie i dostosowujemy cenę do świadczeń oraz ilości osób.

ROZETA KARPACKA

ZDJĘCIA z wycieczki jednodniowej PRZEMYŚL ze Szwejkiem!:

Skoro wycieczka jednodniowa została nazwana "PRZEMYŚL ze Szwejkiem" to rzeczywiście na wycieczce musimy spotkać Szwejka! Przychodzą do nas we dwóch: Szwejk i Oberlejtant. Skoro wycieczka jednodniowa została nazwana "PRZEMYŚL ze Szwejkiem" to rzeczywiście na wycieczce musimy spotkać Szwejka! Przychodzą do nas we dwóch: Szwejk i Oberlejtant.
Magnolie kwitnące wiosną w parku obok zamku w Krasiczynie. To obowiązkowa atrakcja podczas wycieczki jednodniowej po Pogórzu Przemyskim. Magnolie kwitnące wiosną w parku obok zamku w Krasiczynie. To obowiązkowa atrakcja podczas wycieczki jednodniowej po Pogórzu Przemyskim.
Jedna z baszt i sgraffitia nad dziedzińcem zamku w Krasiczynie, który zwiedzamy podczas wycieczki jednodniowej PRZEMYŚL ze Szwejkiem z przewodnikiem. Jedna z baszt i sgraffitia nad dziedzińcem zamku w Krasiczynie, który zwiedzamy podczas wycieczki jednodniowej PRZEMYŚL ze Szwejkiem z przewodnikiem.
Dziedziniec zamku w Krasiczynie zwiedzany na wycieczce jednodniowej z Biurem Podróży Bieszczader :-) Dziedziniec zamku w Krasiczynie zwiedzany na wycieczce jednodniowej z Biurem Podróży Bieszczader :-)
Zamek w Krasiczynie - jedna z główny atrakcji na wycieczce jednodniowej PRZEMYŚL ze Szwejkiem po Pogórzu Przemyskim. Zamek w Krasiczynie - jedna z główny atrakcji na wycieczce jednodniowej PRZEMYŚL ze Szwejkiem po Pogórzu Przemyskim.
Widok z baszty szlacheckiej na basztę boską i wieżę zegarową na zamku w Krasiczynie. W tej miejscowości powstała autentyczna historia serialu TVP Plebania! :-) Widok z baszty szlacheckiej na basztę boską i wieżę zegarową na zamku w Krasiczynie. W tej miejscowości powstała autentyczna historia serialu TVP Plebania! :-)
W rodzinie Sapiechów była taka tradycja, że jak rodził się syn sadzono dęba, a jak córka lipę. Zachęcamy podczas wycieczki po parku obok zamku w Krasiczynie zwrócić uwagę, których zabytkowych drzew jest więcej... ;-) W rodzinie Sapiechów była taka tradycja, że jak rodził się syn sadzono dęba, a jak córka lipę. Zachęcamy podczas wycieczki po parku obok zamku w Krasiczynie zwrócić uwagę, których zabytkowych drzew jest więcej... ;-)
Widok na zamek w Krasiczynie z nad tzw. stawu dolnego podczas wycieczki po parku. Jadąc na wycieczkę z Biurem Podróży Bieszczader turyści słuchają również ciekawych opowieści podczas zwiedzania parku... Widok na zamek w Krasiczynie z nad tzw. stawu dolnego podczas wycieczki po parku. Jadąc na wycieczkę z Biurem Podróży Bieszczader turyści słuchają również ciekawych opowieści podczas zwiedzania parku...
Jedna z grup Biura Podróży Bieszczader na wycieczce po Pogórzu Przemyskim przez zamkiem w Krasiczynie. Jedna z grup Biura Podróży Bieszczader na wycieczce po Pogórzu Przemyskim przez zamkiem w Krasiczynie.
Mały, ale z bogatą historią kościół w Prałkowcach, gdzie znajduje się cudowna ikona pochodząca ze Zbaraża. Przed ikoną będącą w Prałkowcach klękało wielu królów by prosiłć o łaski... Mały, ale z bogatą historią kościół w Prałkowcach, gdzie znajduje się cudowna ikona pochodząca ze Zbaraża. Przed ikoną będącą w Prałkowcach klękało wielu królów by prosiłć o łaski...
Wnętrze kościóła w Prałkowcach, czyli miejscowości obok Przemyśla. Zawsze nasi przewodnicy opowiadają o historii tej niezwykłej świątyni. Wnętrze kościóła w Prałkowcach, czyli miejscowości obok Przemyśla. Zawsze nasi przewodnicy opowiadają o historii tej niezwykłej świątyni.
Dobry Wojak Szwejk na jednym z fortów Wielkiej Twierdzy Przemyskiej. Tylko z udziałem Szwejka odbywają się nasze wycieczki jednodniowe w stronę Przemyśla. Dobry Wojak Szwejk na jednym z fortów Wielkiej Twierdzy Przemyskiej. Tylko z udziałem Szwejka odbywają się nasze wycieczki jednodniowe w stronę Przemyśla.
Oberlejtant - żołnierz w kompani Szwejka opowiadający o forcie w Siedliskach będącym ważnym elementem Wielkiej Twierdzy Przemyskiej. Oberlejtant - żołnierz w kompani Szwejka opowiadający o forcie w Siedliskach będącym ważnym elementem Wielkiej Twierdzy Przemyskiej.
Drugą podstawową atrakcją wycieczki jednodniowej Przemyśl Ze Szwejkiem jest zwiedzanie jednego z fortów drugiej pod względem wielkości twierdzy wojennej w Europie. Drugą podstawową atrakcją wycieczki jednodniowej Przemyśl Ze Szwejkiem jest zwiedzanie jednego z fortów drugiej pod względem wielkości twierdzy wojennej w Europie.
Dobry Wojak Szwejk salutujący na wycieczce jednodniowej Przemyśl ze Szwejkiem. Dobry Wojak Szwejk salutujący na wycieczce jednodniowej Przemyśl ze Szwejkiem.
Na forty Wielkiej Twierdzy Przemyskiej można pojechać samemu, ale to nie to samo gdy oprowadzi po nich nasz przewodnik z udziałem Szwejka... Na forty Wielkiej Twierdzy Przemyskiej można pojechać samemu, ale to nie to samo gdy oprowadzi po nich nasz przewodnik z udziałem Szwejka...
Oprócz bardzo ważnej i poważnej historii jest też czas na rozrywkę - w końcu wycieczka jednodniowa jest z udziałem Dobrego Wojaka Szwejka! Oprócz bardzo ważnej i poważnej historii jest też czas na rozrywkę - w końcu wycieczka jednodniowa jest z udziałem Dobrego Wojaka Szwejka!
Szwejk opowiadający o życiu żołnierzy w fortach Wielkiej Twierdzy Przemyskiej. Wycieczka jednodniowa z Biurem Podróży Bieszczader to dawnka niepowtarzalnych historii. Szwejk opowiadający o życiu żołnierzy w fortach Wielkiej Twierdzy Przemyskiej. Wycieczka jednodniowa z Biurem Podróży Bieszczader to dawnka niepowtarzalnych historii.
Jeszcze inne zdjęcie wykonane Szwejkowi przez przewodnika Biura Podróży Bieszczader podczas wycieczki jednodniowej po Pogórzu Przemyskim. Jeszcze inne zdjęcie wykonane Szwejkowi przez przewodnika Biura Podróży Bieszczader podczas wycieczki jednodniowej po Pogórzu Przemyskim.
Jeden z fortów wchodzących w obręb Wielkiej Twierdzy Przemyskiej w szacie wczesno jesiennej. Jeden z fortów wchodzących w obręb Wielkiej Twierdzy Przemyskiej w szacie wczesno jesiennej.
Trzecią atrakcją wycieczki jest zwiedzanie przemyskiego dworca kolejowego, który jest uważany za najpiękniejszy w Polsce, a jego budowa została wzorowana na dworcu wiedeńskim uważany za najpiękniejszy w Europie. Trzecią atrakcją wycieczki jest zwiedzanie przemyskiego dworca kolejowego, który jest uważany za najpiękniejszy w Polsce, a jego budowa została wzorowana na dworcu wiedeńskim uważany za najpiękniejszy w Europie.
Szwejkowie wewnątrz dworca kolejowego w Przemyślu, który zwiedzamy podczas wycieczki jednodniowej. Szwejkowie wewnątrz dworca kolejowego w Przemyślu, który zwiedzamy podczas wycieczki jednodniowej.
Grupa w reprezentacyjnej sali dworca kolejowego w Przemyślu, która na co dzień jest zamknięta dla innych turystów. Dlatego zapraszamy na wycieczkę jednodniową po Pogórzu Przemyskim z Biurem Podróży Bieszczader! :-) Grupa w reprezentacyjnej sali dworca kolejowego w Przemyślu, która na co dzień jest zamknięta dla innych turystów. Dlatego zapraszamy na wycieczkę jednodniową po Pogórzu Przemyskim z Biurem Podróży Bieszczader! :-)
Właściciel Biura Podróży Bieszczader otrzymał żółte papiery od Szwejka. Wycieczka z nami do Przemyśla na prawdę zostanie na długo w Waszej pamięci... Właściciel Biura Podróży Bieszczader otrzymał żółte papiery od Szwejka. Wycieczka z nami do Przemyśla na prawdę zostanie na długo w Waszej pamięci...
Jedna z pierzei rynku w Przemyślu, na którego środku znajduje się fontanna z niedźwiedziem. Jedna z pierzei rynku w Przemyślu, na którego środku znajduje się fontanna z niedźwiedziem.
W Przemyślu znajdują się dwie najważniejsze świątyni na Podkarpaciu - na zdjęciu katedra greckokatolicka. W Przemyślu znajdują się dwie najważniejsze świątyni na Podkarpaciu - na zdjęciu katedra greckokatolicka.
Drugą najważniejszą świątynią Województwa Podkarpackiego jest katedra łacińska, w której urzęduje arcybiskup Michalik. Również wchodzimy do wnętrza z opowieściami przewodnika. Drugą najważniejszą świątynią Województwa Podkarpackiego jest katedra łacińska, w której urzęduje arcybiskup Michalik. Również wchodzimy do wnętrza z opowieściami przewodnika.
Taką panoramę Przemyśla, który jest położony na 7 wzgórzach jak Rzym, a pośrodku płynie rzeka San, podziwiamy z parku obok zamku przemyskiego. Taką panoramę Przemyśla, który jest położony na 7 wzgórzach jak Rzym, a pośrodku płynie rzeka San, podziwiamy z parku obok zamku przemyskiego.
Zamek w Przemyślu, a właściwie to co zostało do dzisiejszych czasów. Wewnątrz mieści się najstarszy amatorski teatr nazwany Fredreum. Zamek w Przemyślu, a właściwie to co zostało do dzisiejszych czasów. Wewnątrz mieści się najstarszy amatorski teatr nazwany Fredreum.
Inne ujęcie zamku przemyskiego, w którego wnętrzu mieści się amatorski teatr Fredreum założony w Przemyślu w 1869 roku. Inne ujęcie zamku przemyskiego, w którego wnętrzu mieści się amatorski teatr Fredreum założony w Przemyślu w 1869 roku.
Symbolem Przemyśla jest niedźwiedź i fontannę z jego postacią zobaczycie na środku rynku przemyskiego podczas wycieczki jednodniowej. Symbolem Przemyśla jest niedźwiedź i fontannę z jego postacią zobaczycie na środku rynku przemyskiego podczas wycieczki jednodniowej.
Wycieczka Biura Podróży Bieszczader wyróżnia się również tym, że jedną z głównych atrakcji jest zwiedzanie Kalwarii Pacławskiej. Wycieczka Biura Podróży Bieszczader wyróżnia się również tym, że jedną z głównych atrakcji jest zwiedzanie Kalwarii Pacławskiej.
Ikona Matki Boskiej Kalwaryjskiej w Kalwarii Pacławskiej. Ikona Matki Boskiej Kalwaryjskiej w Kalwarii Pacławskiej.
Figura naturalnej wielkości z prawdziwymi włosami jest niesiona na ramionach podczas procesji 15 sierpnia w Kalwarii Pacławskiej. Opowiadamy zawsze o tym na wycieczce jednodniowej po Pogórzu Przemyskim. Figura naturalnej wielkości z prawdziwymi włosami jest niesiona na ramionach podczas procesji 15 sierpnia w Kalwarii Pacławskiej. Opowiadamy zawsze o tym na wycieczce jednodniowej po Pogórzu Przemyskim.
Ostatnią atrakcją wycieczki jednodniowej po Pogórzu Przemyskim jest przejazd przez teren hotelu w Arłamowie. To jeden z najlepszych obiektów hotelarskich w Polsce. Ostatnią atrakcją wycieczki jednodniowej po Pogórzu Przemyskim jest przejazd przez teren hotelu w Arłamowie. To jeden z najlepszych obiektów hotelarskich w Polsce.
Widok z jednego z pokoi na małą część terenu hotelu w Arłamowie na Pogórzu Przemyskim - w Bieszczadach nie leży... Widok z jednego z pokoi na małą część terenu hotelu w Arłamowie na Pogórzu Przemyskim - w Bieszczadach nie leży...
Hotel w Arłamowie to obiekt posiadający ponad 600 miejsc noclegowych, kompleks basenów, stadninę konii, różne boiska i hale sportowe, pole golfowe, wyciąg narciarski, różne restauracje itd. Opowiadamy o Arłamowie na wycieczce jednodniowej PRZEMYŚL ze Szwejkiem - zapraszamy do udziału! Hotel w Arłamowie to obiekt posiadający ponad 600 miejsc noclegowych, kompleks basenów, stadninę konii, różne boiska i hale sportowe, pole golfowe, wyciąg narciarski, różne restauracje itd. Opowiadamy o Arłamowie na wycieczce jednodniowej PRZEMYŚL ze Szwejkiem - zapraszamy do udziału!

ROZETA KARPACKA

ROZKŁAD JAZDY

MAPA przedstawiająca główną trasę przejazdu autokaru skąd zabieramy turystów indywidualnych na wycieczkę „PRZEMYŚL ze Szwejkiem!”:

Poniżej oprócz powyższego rozkładu jazdy autokaru podajemy również do jakich miejscowości należy dojechać we własnym zakresie jeśli wybrane przez Państwa miejsce noclegowe w Bieszczadach, czy na Podkarpaciu znajduje się poza naszą trasą autokarową:

7:30 LESKO (klienci m.in. z Sanok, Zagórz, Weremień, Łukowe, Bezmiechowa, Załuż, Zahutyń, Rymanów, Iwonicz, Krosno, Zagórz, Czaszyn, Wysoczany, Mokre, Rzepedź, Komańcza)

UWAGA: klientów nocujących w poniższych miejscowościach do czasu zakończenia remontu drogi Hoczew-Myczków odbieramy autokarem z LESKA:
7:30 HUZELE

7:35 ŁĄCZKI
7:40 HOCZEW (Dziurdziów, Nowosiółki, Mchawa, Żernica, Baligród, Bystre, Jabłonki
7:40 BACHLAWA

UWAGA: klientów nocujących w poniższych miejscowościach do czasu zakończenia remontu drogi Hoczew-Myczków odbieramy autokarem z MYCZKOWA:
7:45 ŚREDNIA WIEŚ

7:50 BEREZKA (Wola Matiaszowa, Bereżnica)

8:00 POLAŃCZYK (3 przystanki: uzdrowisko, skrzyżowanie, sanktuarium – klienci z Wołkowyja, Górzanka, Stężnica, Bukowiec, Terka, Zawóz, Werlas, Rajskie, Olchowiec, Chrewt, Polana)
8:05 MYCZKÓW
8:10 SOLINA hotele
8:15 SOLINA Grosar (Solina Jawor, Rewita, Łobozew, Teleśnica)
8:20 BÓBRKA. Dalsza trasa przejazdu autokaru uzależniona od większej ilości chętnych.

TRASA nr 1:
8:30 MYCZKOWCE zapora lub ORELEC
8:35 MYCZKOWCE skrzyżowanie (Zwierzyń)
8:40 UHERCE Mineralne (Orelec, Sanok, Zagórz, Weremień, Łukowe, Bezmiechowa, Załuż, Zahutyń, Rymanów, Iwonicz, Krosno, Zagórz, Czaszyn, Wysoczany, Mokre, Rzepedź, Komańcza)
8:45 OLSZANICA (jeśli jest mniej niż 8 osób przez Ustrzyki D. to zabieramy tu klientów nocujących w: Ustianowa, Ustrzyki Dolne, Łodyna, Brzegi Górne, Hoszów, Równia, Czarna, Lutowiska, Smolnik po Ustrzyki Górne
oraz Olchowiec, Chrewt, Polana, Rajskie)

LUB – wybór trasy w zależności od większej ilości osób

TRASA nr 2:
8:30 ŁOBOZEW
8:40 USTIANOWA
8:45 USTRZYKI Dolne (Brzegi Górne, Dwernik, Hoszów, Równia, Czarna, Lutowiska, Nasiczne, Procisne, Smolnik, Ustrzyki Górne
oraz Olchowiec, Chrewt, Polana, Rajskie
8:55 BRZEGI Dolne (Łodyna)
9:15 WOJTKOWA (Arłamów)

UWAGA: powyższy rozkład jazdy może ulec zmianie. Dokładne godziny i miejsce odbioru podajemy oddzwaniając do zapisanych na wycieczkę osób dzień przed wycieczką w godzinach między 9:00, a 12:00. Po rozmowie telefonicznej wysyłamy SMS z najważniejszymi informacjami.

Jesteśmy w stanie zorganizować dojazd na nasze wycieczki z każdej innej miejscowości w Bieszczadach i na Podkarpaciu – cena od 15 zł / osoba.

Klienci nocujący między Cisną, a Wetliną (również Smerek, Kalnica, Strzebowiska, Krzywe, Dołżyca) dowóz do Polańczyka w cenie 30 zł / osoba (w 2 strony).
(transport busem będzie zrealizowany w podanej cenie jeśli BP Bieszczader zbierze minimum 8 osób chętnych).

ROZETA KARPACKA

INFORMACJE PRAKTYCZNE

WYPOSAŻENIE: suchy prowiant, napoje, kurtka przeciwdeszczowa, wygodne obuwie, mały plecak.

UBEZPIECZENIE: uczestników wycieczek krajowych ubezpieczamy od Następstw Nieszczęśliwych Wypadków w TU UNIQA (ogólne warunki na UNIQA).

UWAGA: program wycieczki może ulec zmianie w zależności od warunków pogodowych, charakteru grupy, nieprzewidywalnych zdarzeń. Wszystkie powyższe informacje przypominamy w rozmowie telefonicznej dzień przed wycieczką oraz wysyłamy w SMS-ie. 

ROZETA KARPACKA

CZYM SIĘ WYRÓŻNIAMY

Na bieszczadzkim rynku turystycznym jest kilka biur podróży zajmujących się organizacją wycieczek 1-dniowych, dlatego postanowiliśmy zachęcić Państwa do wyjazdu z nami zapewniając NAJWYŻSZĄ JAKOŚĆ i pokazując czym nasza oferta POGÓRZE PRZEMYSKIE się wyróżnia:
1. to autorska wycieczka i jesteśmy jej jedynym organizatorem
2. zróżnicowany program: Zamek Krasiczyn, Fort, Przemyśl i dalej po Pogórzu Przemyskim Kalwaria Pacławska oraz legenda PRL-u!
3. wycieczki oprowadzają najlepsi przewodnicy z niespotykaną pasją
4. współpracujemy z firmami posiadającymi najnowsze autokary i busy w Bieszczadach i są rozpoznawalne dzięki umieszczaniu dużych TABLIC z nazwą biura na przedniej szybie
5. numerujemy miejsca, oddzwaniamy do klientów i wysyłamy smsem informacje
6. organizujemy dojazdy busami do głównych tras przejazdu autokarów.

ROZETA KARPACKA

2 minutowy FILM z najważniejszymi atrakcjami Pogórza Przemyskiego czekającymi na turystów wybierających się na wycieczkę PRZEMYŚL ZE SZWEJKIEM:

2 minutowy FILM nakręcony na wycieczce jednodniowej PRZEMYŚL ZE SZWEJKIEM po Pogórzu Przemyskim z najciekawszymi atrakcjami: Zamek Krasiczyn, Fort Wielkiej Twierdzy, Przemyśl, Kalwaria Pacławska i Arłamów, a wszystko z przewodnikiem.

ROZETA KARPACKA

4 minutowy FILM z wycieczki jednodniowej PRZEMYŚL ZE SZWEJKIEM dla tych, którzy chcą posłuchać niepowtarzalnego humoru Szwejka i Felbfedra 🙂

PRZEMYŚL ZE SZWEJKIEM - wycieczka jednodniowa po najważniejszych atrakcjach Pogórza Przemyskiego: Zamek Krasiczyn, Przemyśl w towarzystwie Szwejka, Fort Wielkiej Twierdzy Przemyskiej, Kalwaria Pacławska i hotel Arłamów.

ROZETA KARPACKA

PROMOCJE / ZNIŻKI na wycieczki i atrakcje

Kilkanaście lat temu zakładając biuro podróży w Bieszczadach powiedzieliśmy sobie, iż będziemy organizować wycieczki z niepowtarzalnymi programami, które będą miały najmniejszą cenę, ale jednocześnie najwyższą jakość. I to nam się udaje. Ale 4 lata temu postanowiliśmy dodatkowo podziękować naszym stałym klientom poprzez:
1. składając rezerwację na 3 wycieczki jednodniowe (podczas jednego urlopu) na trzecią i kolejną dajemy 10 zł zniżki / każda osoba
2. uczestnicząc nawet w 1 wycieczce przysługuje Państwu 10% zniżki na 3 atrakcje:
– rejs statkiem
lub na wypożyczenie sprzętu wodnego w PORT SOLINA w Solinie
warsztaty w BIESZCZADZKIEJ SZKOLE RZEMIOSŁA w Uhercach Mineralnych
zakupy w PIJALNI CZEKOLADY w Sanoku, Korczynie lub Rzeszowie.
oraz 50 zł zniżki na 2h Wyprawę UAZ-em z przewodnikiem.
Zniżki są udzielane na podstawie biletu otrzymanego podczas opłaty za wycieczkę od przewodników BP Bieszczader, na którego odwrocie są loga powyższych twórców atrakcji.

ROZETA KARPACKA

Film nakręcony podczas LOTU PARALOTNIĄ nad ZAMKIEM KRASICZYN w otoczeniu mgły o poranku…

ZAMEK KRASICZYN w otoczeniu mgły o poranku, a film powstał podczas lotu paralotnią nad tą jedną z najważniejszych i najciekawszych atrakcji Województwa Podkarpackiego, a największą Pogórza Przemyskiego.

ROZETA KARPACKA

NAGRODY

Przypominamy, że w naszej ofercie mamy aż 12 wycieczek jednodniowych dla turystów nocujących w Bieszczadach i na Podkarpaciu! O jakości usług świadczą NAGRODY:
1. 2012r. Najlepszy Produkt Turystyczny Podkarpacia za wycieczkę TRAPERSKA PRZYGODA
2. 2015r. Najlepszy Produkt Turystyczny Podkarpacia za wycieczkę DREZYNAMI po Bieszczadach!
3. 2017r. wycieczka WODAMI rzeki San! dostała 2 nagrody:
– Najlepszy Produkt Turystyczny Podkarpacia oraz
– Najlepszy Produkt Turystyczny POLSKI – otrzymaliśmy taką nagrodę jako jedyne w historii tego konkursu biuro podróży w Polsce!
4. 2021r. Najlepszy Produkt Turystyczny Podkarpacia wycieczka jednodniowa BIESZCZADY W PIGUŁCE

ROZETA KARPACKA

REZERWACJE WYCIECZEK JEDNODNIOWYCH

Dlaczego warto wykonać rezerwację wycieczek jednodniowych PRZED PRZYJAZDEM w Bieszczady?SPRAWDŹ

SYSTEM REZERWACJI wycieczek jednodniowych Biura Podróży Bieszczader z Bieszczad.

Terminy wycieczki Wybierz dzień i zarezerwuj miejsca

Realizacja: Obsługa-Medialna.pl