UAZ 469 B „Samochód terenowy produkcji radzieckiej produkowany od 1970 do 2007 roku w fabryce UAZ w Ulianowsku. Od roku 1985 z niewielkimi zmianami produkowany był pod nazwą UAZ 31512 do roku 2007 […].

Samochód początkowo przeznaczony dla wojska, szybko zyskał uznanie w innych służbach mundurowych, a nawet wśród osób cywilnych. Używany przez wojska Układu Warszawskiego. Uczestniczył w niemal każdym konflikcie zbrojnym po 1970 roku. Jego parametry sprawiały, że sprawdzał się zarówno w śniegach Syberii, jak i na pustynnych terenach Afryki i Afganistanu.” (www.wikipedia.pl)

ROZETA KARPACKA

ZAPRASZAMY NA WYPRAWY niepowtarzalnymi samochodami, których posiadamy 3 (każdy z nich zarejestrowany na 6 pasażerów + przewodnik, ale ze względu na „ich wiek” zabieramy 4 osoby dorosłe + maksymalnie 2 dzieci w wieku między 5 a 12 lat). Jesteśmy w stanie zorganizować wyprawy 5 UAZ-ami. Nasze samochody posiadają oryginalne wyposażenie. Zamontowaliśmy jedynie profesjonalne wyciągarki i nowe opony.

Na terenie Bieszczad jeździmy w okolicach Komańczy, bo tylko tutaj są widokowe wzgórza nazywane „Połoninami Pogórzańskimi„. Najbardziej polecamy 2 godzinne wyprawy. Jednak wystarczy zamówić 1h, podczas której będziemy wspólnie podziwiać widoki ze szczytów, przeprawimy się przez rzekę Osława, zobaczymy mosty linowe, łemkowskie chyże, kamienne piwnice, liczne kapliczki i w każdej z mijanych miejscowości użytkowane przez wiernych obrządku wschodniego cerkwie znajdujące się na Szlaku Ikon Doliny Osławy.

UAZ-a zamawia się i płaci za konkretną liczbę godzin. Zawsze w samochodzie jedzie kierowca, który jest przewodnikiem górskim, więc nie tylko sama jazda, ale cały czas opowiadanie. Najlepszą porą do przejazdów jest wieczór, gdyż oprócz ww atrakcji podglądamy zwierzęta – najczęściej jelenie, myszołowy, orły, ale często również żubry!

(Nie wjeżdżamy do lasów ani na prywatne tereny bez zgody ich właścicieli i nie organizujemy rajdów samochodami klientów.)

Cennik: 300 zł / UAZ / 1h z przewodnikiem!

Żeby móc zorganizować wyprawę musi być SUCHO, a zimą nie więcej niż 30 cm śniegu.

ROZETA KARPACKA

REZERWACJE

REZERWACJE przyjmujemy wyłącznie telefonicznie
(w godzinach pracy biura, czyli poniedziałek – piątek 9-17 oraz soboty 9-13):
691 523 661

MIEJSCE rozpoczęcia wypraw:
MOKRE 54, czyli miejscowość znajdująca się w połowie drogi między Sanokiem, a Komańczą (w nawigacji wystarczy wpisać BIESZCZADER).

ROZETA KARPACKA

ZDJĘCIA z wypraw samochodami UAZ

Wyprawa UAZ-ami do cerkwi w Rzepedzi z 1824 roku. Jeśli grupy mają więcej czasu to zwiedzamy również wnętrze jednej ze świątyń położonej na Szlaku Ikon Doliny Osławy. Wyprawa UAZ-ami do cerkwi w Rzepedzi z 1824 roku. Jeśli grupy mają więcej czasu to zwiedzamy również wnętrze jednej ze świątyń położonej na Szlaku Ikon Doliny Osławy.
Wyprawa UAZ ami na granicy Bieszczad i Beskidu Niskiego. To niepowtarzalna atrakcja z kierowcą, który jest jednocześnie przewodnikiem. Wyprawa UAZ ami na granicy Bieszczad i Beskidu Niskiego. To niepowtarzalna atrakcja z kierowcą, który jest jednocześnie przewodnikiem.
Wyprawy samochodami UAZ z przewodnikiem jesienią są najpiękniejsze - wtedy w Bieszczadach i Beskidzie Niskim jest bajecznie kolorowo... Wyprawy samochodami UAZ z przewodnikiem jesienią są najpiękniejsze - wtedy w Bieszczadach i Beskidzie Niskim jest bajecznie kolorowo...
Wycieczki samochodami UAZ organizujemy przez cały rok. Tu turyści zamówili wycieczkę zimą, a widoki są o tej porze roku znacznie bardziej rozległe. Można więcej zwiedzić i zobaczyć, a wszystko z opowieściami przewodnika. Wycieczki samochodami UAZ organizujemy przez cały rok. Tu turyści zamówili wycieczkę zimą, a widoki są o tej porze roku znacznie bardziej rozległe. Można więcej zwiedzić i zobaczyć, a wszystko z opowieściami przewodnika.
Na pograniczu Bieszczad i Beskidu Niskiego jest wiele gór bez lasów, a nie tylko miejsca widokowe. To wyjątkowe miejsce, gdzie widoki są równie piękne i rozległe jak z połonin w Bieszczadzkim Parku Narodowym. A tam samochodem terenowym nie można wjechać... Na pograniczu Bieszczad i Beskidu Niskiego jest wiele gór bez lasów, a nie tylko miejsca widokowe. To wyjątkowe miejsce, gdzie widoki są równie piękne i rozległe jak z połonin w Bieszczadzkim Parku Narodowym. A tam samochodem terenowym nie można wjechać...
Jedna z naszych ulubionych gór i widoków, które są najpiękniejsze jesienią w Bieszczadach. Pokazujemy najpiękniejsze widoki i atrakcje zachodniej części Bieszczad, gdzie turystów mało dociera, a jest równie pięknie jak na połoninach! Jedna z naszych ulubionych gór i widoków, które są najpiękniejsze jesienią w Bieszczadach. Pokazujemy najpiękniejsze widoki i atrakcje zachodniej części Bieszczad, gdzie turystów mało dociera, a jest równie pięknie jak na połoninach!
UAZ podczas przejazdu przez rzekę. Ta atrakcja zawsze wśród turystów wywołuje ogrom śmiechu i zadowolenia. Wyprawa oczywiście z opowieściami przewodnika w formie ciekawostek. UAZ podczas przejazdu przez rzekę. Ta atrakcja zawsze wśród turystów wywołuje ogrom śmiechu i zadowolenia. Wyprawa oczywiście z opowieściami przewodnika w formie ciekawostek.
Wycieczki po Bieszczadach samochodami UAZ to nasza pasja. Organizujemy je samochodami, które posiadają w 100% oryginalne wyposażenie, więc są one dla wielu Panów ogromnym sentymentem... Wycieczki po Bieszczadach samochodami UAZ to nasza pasja. Organizujemy je samochodami, które posiadają w 100% oryginalne wyposażenie, więc są one dla wielu Panów ogromnym sentymentem...
Na wschód słońca w Bieszczadach mamy mniejsze zainteresowanie niż na zachody słońca. Ale te pierwsze wiążą się najczęściej również z mgłami w dolinach rzek... Na wschód słońca w Bieszczadach mamy mniejsze zainteresowanie niż na zachody słońca. Ale te pierwsze wiążą się najczęściej również z mgłami w dolinach rzek...
Takich starych pojazdów zworzących drewno z Bieszczadzkich lasów jest coraz mniej. Ale jak uczestnicy Wyprawy UAZ-em go zobaczyli poprosili by się zatrzymać. Właściciel pojazdu pozwolił nawet wejść do środka! :-) Takich starych pojazdów zworzących drewno z Bieszczadzkich lasów jest coraz mniej. Ale jak uczestnicy Wyprawy UAZ-em go zobaczyli poprosili by się zatrzymać. Właściciel pojazdu pozwolił nawet wejść do środka! :-)
Wyprawa na 2 samochody UAZ, podczas której odwiedzamy 2 krainy turystyczne - jeździmy zarówno po Bieszczadach, jak i po Beskidzie Niskim, a wszystko z opowieściami przewodnika. Wyprawa na 2 samochody UAZ, podczas której odwiedzamy 2 krainy turystyczne - jeździmy zarówno po Bieszczadach, jak i po Beskidzie Niskim, a wszystko z opowieściami przewodnika.
Przejazd samochodami UAZ po górach widokowych Bieszczad i Beskidu Niskiego. Aby tu dotrzeć trzeba posiadać specjalne zezwolenie. Przejazd samochodami UAZ po górach widokowych Bieszczad i Beskidu Niskiego. Aby tu dotrzeć trzeba posiadać specjalne zezwolenie.
Czasami zdarza się, że nasz samochód UAZ jest zamawiany do przewozu pary młodej, a jeszcze częściej wynajmowany na ślubne sesje zdjęciowe. A jak do tego dodamy niepowtarzalne krajobrazy Bieszczad i Beskidu Niskiego... Czasami zdarza się, że nasz samochód UAZ jest zamawiany do przewozu pary młodej, a jeszcze częściej wynajmowany na ślubne sesje zdjęciowe. A jak do tego dodamy niepowtarzalne krajobrazy Bieszczad i Beskidu Niskiego...
UAZ na sesji ślubnej na granicy Bieszczad i Beskidu Niskiego. Wystarczy do nas zadzwonić i zamówić Wyprawę UAZ-em, a do tego niepowtarzalne opowieści przewodnika o atrakcjach regionu... UAZ na sesji ślubnej na granicy Bieszczad i Beskidu Niskiego. Wystarczy do nas zadzwonić i zamówić Wyprawę UAZ-em, a do tego niepowtarzalne opowieści przewodnika o atrakcjach regionu...
Sesja ślubna wewnątrz samochodu UAZ na granicy Bieszczad i Beskidu Niskiego. Sesja ślubna wewnątrz samochodu UAZ na granicy Bieszczad i Beskidu Niskiego.
Kładka linowa zawieszona nad rzeką Osława, czyli nad granicą między Bieszczadami, a Beskidem Niskim to obowiązkowa atrakcja podczas wycieczki samochodem UAZ. Tego dnia posłużyła jako miejsce do zdjęć i filmu na sesji ślubnej. Kładka linowa zawieszona nad rzeką Osława, czyli nad granicą między Bieszczadami, a Beskidem Niskim to obowiązkowa atrakcja podczas wycieczki samochodem UAZ. Tego dnia posłużyła jako miejsce do zdjęć i filmu na sesji ślubnej.
Kładki linowej w Morochowie niestety już nie ma... Została rozebrana na zlecenie Urzędu Miasta i Gminy w Zagórzu przy okazji budowy nowego mostu... Tędy wędrowało setki naszych klientów podziwiając widoki na Bieszczady, Beskid Niski, płynącą pod spodem rzekę Osława... Kładki linowej w Morochowie niestety już nie ma... Została rozebrana na zlecenie Urzędu Miasta i Gminy w Zagórzu przy okazji budowy nowego mostu... Tędy wędrowało setki naszych klientów podziwiając widoki na Bieszczady, Beskid Niski, płynącą pod spodem rzekę Osława...
UAZ w jednym z leśnych wąwozów. Chcielibyście przeżyć razem z nami taką przygodę w niepowtarzalnym miejscu na granicy Bieszczad i Beskidu Niskiego? UAZ w jednym z leśnych wąwozów. Chcielibyście przeżyć razem z nami taką przygodę w niepowtarzalnym miejscu na granicy Bieszczad i Beskidu Niskiego?
UAZ na szczycie góry w Kulasznem. To jedna z 8 gór bez lasów, na które wyjeżdżamy samochodami UAZ podczas wypraw na pograniczu Bieszczad i Beskidu Niskiego. To miejsce jest terenem prywatnym i wjazd innymi samochodami jest zabroniony. UAZ na szczycie góry w Kulasznem. To jedna z 8 gór bez lasów, na które wyjeżdżamy samochodami UAZ podczas wypraw na pograniczu Bieszczad i Beskidu Niskiego. To miejsce jest terenem prywatnym i wjazd innymi samochodami jest zabroniony.
Na wyprawę UAZ-em możemy zabrać Waszego pieska. Widoki w pobliżu granicy między Bieszczadami, a Beskidem Niskim jak widać są piękne... Na wyprawę UAZ-em możemy zabrać Waszego pieska. Widoki w pobliżu granicy między Bieszczadami, a Beskidem Niskim jak widać są piękne...
Najbardziej lubimy Wyprawy UAZ-ami jesienią. Oprócz kolorów na drzewach na łąkach rosną wysokie trawy... Zapraszamy jesienią na wycieczki w Bieszczady! Najbardziej lubimy Wyprawy UAZ-ami jesienią. Oprócz kolorów na drzewach na łąkach rosną wysokie trawy... Zapraszamy jesienią na wycieczki w Bieszczady!
Samochody UAZ w letnich trawach z pięknymi widokami z Bieszczad na góry Beskidu Niskiego. Samochody UAZ w letnich trawach z pięknymi widokami z Bieszczad na góry Beskidu Niskiego.
Reporterzy telewizji Rzeszów podczas kręcenia ujęć w plenerze i wejścia na żywo z prognozą pogody na Podkarpaciu, a przede wszystkim w Bieszczadach. Reporterzy telewizji Rzeszów podczas kręcenia ujęć w plenerze i wejścia na żywo z prognozą pogody na Podkarpaciu, a przede wszystkim w Bieszczadach.
Prognoza pogody i relacja z Bieszczad przekazywana przez telewizję Rzeszów z Bieszczad, z udziałem naszych samochów UAZ. Prognoza pogody i relacja z Bieszczad przekazywana przez telewizję Rzeszów z Bieszczad, z udziałem naszych samochów UAZ.
UAZ podczas przejazdu przez rzekę Osława w zimie. Jak to turyści żartowali - przejeżdżał jak lodołamacz z Beskidu Niskiego w Bieszczady ;-) UAZ podczas przejazdu przez rzekę Osława w zimie. Jak to turyści żartowali - przejeżdżał jak lodołamacz z Beskidu Niskiego w Bieszczady ;-)
UAZ przejeżdżający przez rzekę na pograniczu Bieszczad i Beskidu Niskiego. UAZ przejeżdżający przez rzekę na pograniczu Bieszczad i Beskidu Niskiego.
Nasze UAZy są zamawiane często na imprezy firmowe. Oprócz niepowtarzalnych widoków, możliwości poprowadzenia osobiście UAZa możemy zorganizować różne zawody z nagrodami oraz regionalnym jadłem z Podkarpacia. Nasze UAZy są zamawiane często na imprezy firmowe. Oprócz niepowtarzalnych widoków, możliwości poprowadzenia osobiście UAZa możemy zorganizować różne zawody z nagrodami oraz regionalnym jadłem z Podkarpacia.
UAZ na jednej z gór na pograniczu Bieszczad i Beskidu Niskiego niemal pośród chmur... To niepowtarzalna atrakcja i pomysł na wycieczkę. UAZ na jednej z gór na pograniczu Bieszczad i Beskidu Niskiego niemal pośród chmur... To niepowtarzalna atrakcja i pomysł na wycieczkę.
Podczas 2 godzinnej wyprawy po pograniczu Bieszczad i Beskidu Niskiego zabieramy turystów do ruin cerkwi w miejscowości Płonna. Tu nasi przewodnicy opowiadają pewne ciekawostki związane z tym miejscem... Podczas 2 godzinnej wyprawy po pograniczu Bieszczad i Beskidu Niskiego zabieramy turystów do ruin cerkwi w miejscowości Płonna. Tu nasi przewodnicy opowiadają pewne ciekawostki związane z tym miejscem...
Turyści wpatrzeni na widoki ze szczytu góry i wsłuchani w opowieści przewodnika podczas wyprawy UAZ-ami na pograniczu Bieszczad i Beskidu Niskiego. Turyści wpatrzeni na widoki ze szczytu góry i wsłuchani w opowieści przewodnika podczas wyprawy UAZ-ami na pograniczu Bieszczad i Beskidu Niskiego.
W pochmurny dzień na pograniczu Bieszczad i Beskidu Niskiego również może być pięknie. Już my zadbamy o atrakcje dla Was na Wyprawie samochodami UAZ :-) W pochmurny dzień na pograniczu Bieszczad i Beskidu Niskiego również może być pięknie. Już my zadbamy o atrakcje dla Was na Wyprawie samochodami UAZ :-)
Przewodnicy wykonujący zdjęcia po opowiadaniu sympatycznej grupie na szczycie jednej z gór na granicy Bieszczad i Beskidu Niskiego, podczas wyprawy UAZ. Przewodnicy wykonujący zdjęcia po opowiadaniu sympatycznej grupie na szczycie jednej z gór na granicy Bieszczad i Beskidu Niskiego, podczas wyprawy UAZ.
Wyprawa UAZ-em podczas pełni księżyca na pograniczu Bieszczad i Beskidu Niskiego. Dodatkową atrakcją było spotkanie wielu zwierząt tego dnia: jeleni, łań i żubrów. Wyprawa UAZ-em podczas pełni księżyca na pograniczu Bieszczad i Beskidu Niskiego. Dodatkową atrakcją było spotkanie wielu zwierząt tego dnia: jeleni, łań i żubrów.
Przewodnicy Biura Podróży Bieszczader przy swoich UAZ-ach, na wyprawie po pograniczu Bieszczad i Beskidu Niskiego. Zapraszamy na wycieczki jednodniowe. Przewodnicy Biura Podróży Bieszczader przy swoich UAZ-ach, na wyprawie po pograniczu Bieszczad i Beskidu Niskiego. Zapraszamy na wycieczki jednodniowe.
To był niezapomniany i niepowtarzalny wieczór kawalerski, który grupa spędziła na organizowanej przez Biuro Podróży Bieszczader Wyprawie samochodami terenowymi UAZ. To był niezapomniany i niepowtarzalny wieczór kawalerski, który grupa spędziła na organizowanej przez Biuro Podróży Bieszczader Wyprawie samochodami terenowymi UAZ.
Kolorowa jesień na pograniczu Bieszczad i Beskidu Niskiego się zaczyna - to najlepszy czas na wycieczkę samochodami terenowymi 4x4 UAZ! :-) Kolorowa jesień na pograniczu Bieszczad i Beskidu Niskiego się zaczyna - to najlepszy czas na wycieczkę samochodami terenowymi 4x4 UAZ! :-)
W pochmurny dzień w Bieszczadach również potrafimy zapewnić atrakcje, a te są najlepsze na Wyprawie UAZ-ami z Biurem Podróży Bieszczader :-) W pochmurny dzień w Bieszczadach również potrafimy zapewnić atrakcje, a te są najlepsze na Wyprawie UAZ-ami z Biurem Podróży Bieszczader :-)
Kolejni weseli turyści na szczycie góry na pograniczu Bieszczad i Beskidu Niskiego, którzy z atrakcji Podkarpacia wybrali naszą wyprawę samochodami terenowymi 4x4 UAZ. Kolejni weseli turyści na szczycie góry na pograniczu Bieszczad i Beskidu Niskiego, którzy z atrakcji Podkarpacia wybrali naszą wyprawę samochodami terenowymi 4x4 UAZ.
Jesień to rykowisko jeleni. Uwielbiamy tę wyjątkową atrakcję, która trwa około 3 tygodni. Wiemy gdzie jelenie się zbierają tuż po zachodzie słońca na pograniczu Bieszczad i Beskidu Niskiego i w bezpiecznej odległości by nie straszyć zwierząt dojeżdżamy na Wyprawie UAZ-ami. Jesień to rykowisko jeleni. Uwielbiamy tę wyjątkową atrakcję, która trwa około 3 tygodni. Wiemy gdzie jelenie się zbierają tuż po zachodzie słońca na pograniczu Bieszczad i Beskidu Niskiego i w bezpiecznej odległości by nie straszyć zwierząt dojeżdżamy na Wyprawie UAZ-ami.
Co ciekawe jelenie podczas rykowiska często spotykane są przy ambonach myśliwych. Mamy nadzieję, że doczekamy się czasu, gdy zostanie wprowadzony zakaz strzelania do tych pięknych zwierząt właśnie podczas rykowiska... Zapraszamy na Wyprawy UAZ-ami jesienią z podglądaniem dziko żyjących w Bieszczadach zwierząt. Co ciekawe jelenie podczas rykowiska często spotykane są przy ambonach myśliwych. Mamy nadzieję, że doczekamy się czasu, gdy zostanie wprowadzony zakaz strzelania do tych pięknych zwierząt właśnie podczas rykowiska... Zapraszamy na Wyprawy UAZ-ami jesienią z podglądaniem dziko żyjących w Bieszczadach zwierząt.
Tego jelenia w trakcie rykowiska sfotografowaliśmy 500 metrów od głównej siedziby Biura Podróży Bieszczader w Mokrem. Niestety ostatniej jesieni tak blisko zdjęcia nie mogliśmy zrobić, gdyż myśliwy wybudował sobie w niedaleko położonym lesie ambonę i przez tę łąkę przejeżdża samochodem... Tego jelenia w trakcie rykowiska sfotografowaliśmy 500 metrów od głównej siedziby Biura Podróży Bieszczader w Mokrem. Niestety ostatniej jesieni tak blisko zdjęcia nie mogliśmy zrobić, gdyż myśliwy wybudował sobie w niedaleko położonym lesie ambonę i przez tę łąkę przejeżdża samochodem...
Podczas niemal każdej wyprawy samochodami UAZ zabieramy turystów do Wysoczan, gdzie jest kładka linowa zawieszona nad granicą między Bieszczadzami, a Beskidem Niskiem, czyli nad rzeką Osława. To atrakcja, która zawsze podoba się turystom i mogą się po niej przejść. Podczas niemal każdej wyprawy samochodami UAZ zabieramy turystów do Wysoczan, gdzie jest kładka linowa zawieszona nad granicą między Bieszczadzami, a Beskidem Niskiem, czyli nad rzeką Osława. To atrakcja, która zawsze podoba się turystom i mogą się po niej przejść.
Taka rasa krów jest od nie dawna na jednej z łąk, obok której przejeżdżamy na wyprawie UAZ-ami po pograniczu Bieszczad i Beskidu Niskiego. Taka rasa krów jest od nie dawna na jednej z łąk, obok której przejeżdżamy na wyprawie UAZ-ami po pograniczu Bieszczad i Beskidu Niskiego.
Bydło, które przybyło aż z Węgier z pasterzami Wołoskimi łukiem karpat kilka wieków temu miało podobnie duże rogi... Zdjęcie wykonane na wyprawie UAZ-ami po pograniczu Bieszczad i Beskidu Niskiego. Bydło, które przybyło aż z Węgier z pasterzami Wołoskimi łukiem karpat kilka wieków temu miało podobnie duże rogi... Zdjęcie wykonane na wyprawie UAZ-ami po pograniczu Bieszczad i Beskidu Niskiego.
W listopadzie i grudniu jest mało turystów chętnych na zwiedzanie Bieszczad i Beskidu Niskiego. Ale to miesiące, gdy widoki są znacznie bardziej rozległe, a ziemia często robi się twarda przez przymrozki. Więc jazda samochodami terenowymi 4x4 odbywa się bez pozostawiania jakichkolwiek śladów na ziemi. W listopadzie i grudniu jest mało turystów chętnych na zwiedzanie Bieszczad i Beskidu Niskiego. Ale to miesiące, gdy widoki są znacznie bardziej rozległe, a ziemia często robi się twarda przez przymrozki. Więc jazda samochodami terenowymi 4x4 odbywa się bez pozostawiania jakichkolwiek śladów na ziemi.
Gdy za oknem robi się ciepło to ściągamy boczne szyby w samochodach UAZ. Turyści czują wiatr we włosach, a przede wszystkim dużo więcej mogą zobaczyć i zrobić lepsze zdjęcia. A widoki i atrakcje na pograniczu Bieszczad i Beskidu Niskiego są niepowtarzalne. Gdy za oknem robi się ciepło to ściągamy boczne szyby w samochodach UAZ. Turyści czują wiatr we włosach, a przede wszystkim dużo więcej mogą zobaczyć i zrobić lepsze zdjęcia. A widoki i atrakcje na pograniczu Bieszczad i Beskidu Niskiego są niepowtarzalne.
Samochody terenowe UAZ na szczycie jednej z połonin pogórzańskich z widokiem w stronę Łopiennika, Chryszczatej, Połoniny Wetlińskiej... Samochody terenowe UAZ na szczycie jednej z połonin pogórzańskich z widokiem w stronę Łopiennika, Chryszczatej, Połoniny Wetlińskiej...
Samochody terenowe UAZ na pograniczu Bieszczad i Beskidu Niskiego. To mało odwiedzana przez turystów część Podkarpacia, a widoki równie rozległe jak z połonin w Bieszczadzkim Parku Narodowym. Samochody terenowe UAZ na pograniczu Bieszczad i Beskidu Niskiego. To mało odwiedzana przez turystów część Podkarpacia, a widoki równie rozległe jak z połonin w Bieszczadzkim Parku Narodowym.
UAZ w zderzeniu z chmurą jesienią na pograniczu Bieszczad i Beskidu Niskiego. Zapraszamy na wyjątkowe wycieczki jednodniowe z Biurem Podróży Bieszczader. UAZ w zderzeniu z chmurą jesienią na pograniczu Bieszczad i Beskidu Niskiego. Zapraszamy na wyjątkowe wycieczki jednodniowe z Biurem Podróży Bieszczader.
Na Wyprawie UAZ-ami po atrakcyjnych górach na granicy między Bieszczadami, a Beskidem Niskim. Samochodami terenowymi często docieramy w dzikie zakątki Bieszczad... Na Wyprawie UAZ-ami po atrakcyjnych górach na granicy między Bieszczadami, a Beskidem Niskim. Samochodami terenowymi często docieramy w dzikie zakątki Bieszczad...
Terenowy UAZ przy drewnianej cerkwi w Rzepedzi z 1824r. To jedna z najpiękniejszych w Bieszczadach cerkwi, znajdująca się na Szlaku Ikon Doliny Osławy. Terenowy UAZ przy drewnianej cerkwi w Rzepedzi z 1824r. To jedna z najpiękniejszych w Bieszczadach cerkwi, znajdująca się na Szlaku Ikon Doliny Osławy.
YouTuberzy z USA na Wyprawie samochodami terenowymi UAZ. Spędzili 2 tygodnie w Województwie Podkarpackim. Byli w różnych zamkach, jeździli kolejkami / pociągami wąskotorowymi, zwiedzali zaporę wodną w Solinie wewnątrz, płynęli pontonami itd. Ale organizowaną przez Biuro Podróży Bieszczader Wyprawę UAZ-ami nazwali Najlepszą Atrakcją Podkarpacia! YouTuberzy z USA na Wyprawie samochodami terenowymi UAZ. Spędzili 2 tygodnie w Województwie Podkarpackim. Byli w różnych zamkach, jeździli kolejkami / pociągami wąskotorowymi, zwiedzali zaporę wodną w Solinie wewnątrz, płynęli pontonami itd. Ale organizowaną przez Biuro Podróży Bieszczader Wyprawę UAZ-ami nazwali Najlepszą Atrakcją Podkarpacia!
UAZ i Syrena R20 to jedne z wielu samochodów Biura Podróży Bieszczader. We wszystkim co robimy staramy się by to było wyjątkowe i by turyści czuli pasję podczas wycieczek po Bieszczadach. UAZ i Syrena R20 to jedne z wielu samochodów Biura Podróży Bieszczader. We wszystkim co robimy staramy się by to było wyjątkowe i by turyści czuli pasję podczas wycieczek po Bieszczadach.
Terenowy UAZ w promieniach zachodzącego słońca na pograniczu Bieszczad i Beskidu Niskiego. Ktoś chętny na taką wycieczkę kończącą się o zachodzie słońca? Terenowy UAZ w promieniach zachodzącego słońca na pograniczu Bieszczad i Beskidu Niskiego. Ktoś chętny na taką wycieczkę kończącą się o zachodzie słońca?
Jak klienci pytają jaka godzina jest najlepsza na Wyprawę terenowym UAZ-em to zawsze zachęcamy na taką by kończyła się zachodem słońca. A te na pograniczu Bieszczad i Beskidu Niskiego są niepowtarzalne. Jak klienci pytają jaka godzina jest najlepsza na Wyprawę terenowym UAZ-em to zawsze zachęcamy na taką by kończyła się zachodem słońca. A te na pograniczu Bieszczad i Beskidu Niskiego są niepowtarzalne.
Ten zachód słońca zrobiliśmy na wyjątkowej wyprawie terenowym samochodem UAZ. Żona zamówiła tę atrakcję na urodziny męża... I to nie jedyny ciekawy pomysł na prezent: mieliśmy oświadczyny, wieczór panieński, urodziny, imieniny, rocznice ślubu itd. Zapraszamy na wyprawy UAZ-ami z Biurem Podróży Bieszczader w dzikie Bieszczady! Ten zachód słońca zrobiliśmy na wyjątkowej wyprawie terenowym samochodem UAZ. Żona zamówiła tę atrakcję na urodziny męża... I to nie jedyny ciekawy pomysł na prezent: mieliśmy oświadczyny, wieczór panieński, urodziny, imieniny, rocznice ślubu itd. Zapraszamy na wyprawy UAZ-ami z Biurem Podróży Bieszczader w dzikie Bieszczady!

ROZETA KARPACKA

FILM z jednej z przygodowych Wypraw samochodami UAZ po Bieszczadach:

Wyprawa samochodem UAZ z przewodnikiem - przygoda ekstremalna w Bieszczadach.

ROZETA KARPACKA

W 2015 roku zostały w Bieszczadach nakręcone filmy przez telewizję DISCOVERY. Miło nam poinformować, że oprócz ujęć z Zalewem Solińskim, wypałem węgla drzewnego, końmi, przejazdu drezynami rowerowymi są też nasze samochody UAZ!
Filmy były wyświetlane na kanale: CANAL+ DISCOVERY

Program TV i kilka zdjęć dostępne są na: CANAL + DISCOVERY
Każda wielka przygoda zaczyna się od mikro przygody…

ROZETA KARPACKA

FILM z SESJI ŚLUBNEJ z UAZ w Bieszczadach 11.10.2014 🙂

UAZ na niepowtarzalnej sesji ślubnej na granicy Bieszczad i Beskidu Niskiego Wataha..

ROZETA KARPACKA

Nasze samochody UAZ wzięły udział również w filmie nakręconym we wrześniu 2020 roku na zlecenie Województwa Podkarpackiego,
a zatytułowanym „Podkarpackie – poznaj, poczuj, przeżyj 💚💚💚

Podkarpackie - poznaj, poczuj, przeżyj na Wyprawie samochodem UAZ z przewodnikiem śladami filmu Wataha w Bieszczadach

ROZETA KARPACKA

UAZ przy schronie turystycznym CHATKA PUCHATKA na szczycie POŁONINY WETLIŃSKIEJ jesienią – kilka dni po oficjalnym otwarciu budynku, październik 2022

UAZ przy schronie turystycznym CHATKA PUCHATKA na szczycie POŁONINY WETLIŃSKIEJ jesienią - kilka dni po oficjalnym otwarciu budynku, październik 2022

Terminy wycieczki Wybierz dzień i zarezerwuj miejsca

Realizacja: Obsługa-Medialna.pl