UAZ 469 B

„Samochód terenowy produkcji radzieckiej produkowany od 1970 do 2007 roku w fabryce UAZ w Ulianowsku. Od roku 1985 z niewielkimi zmianami produkowany był pod nazwą UAZ 31512 do roku 2007 […].

Samochód początkowo przeznaczony dla wojska, szybko zyskał uznanie w innych służbach mundurowych, a nawet wśród osób cywilnych. Używany przez wojska Układu Warszawskiego. Uczestniczył w niemal każdym konflikcie zbrojnym po 1970 roku. Jego parametry sprawiały, że sprawdzał się zarówno w śniegach Syberii, jak i na pustynnych terenach Afryki i Afganistanu.” (www.wikipedia.pl)

ROZETA KARPACKA

Zapraszamy do oglądnięcia galerii ZDJĘĆ wykonywanych przez cały rok podczas wypraw UAZ-ami z przewodnikami:

ZAPRASZAMY NA WYPRAWY niepowtarzalnymi samochodami, których posiadamy 3 (każdy z nich zarejestrowany na 6 pasażerów + przewodnik), ale jesteśmy w stanie zorganizować wyprawy nawet 6 UAZ-ami! Nasze samochody posiadają oryginalne wyposażenie. Zamontowaliśmy jedynie profesjonalne wyciągarki i nowe opony.

Na terenie Bieszczad jeździmy w okolicach Komańczy, bo tylko tutaj są widokowe wzgórza nazywane „Połoninami Pogórzańskimi„. Najbardziej polecamy 2 godzinne wyprawy. Jednak wystarczy zamówić 1h, podczas której będziemy wspólnie podziwiać widoki ze szczytów, przeprawimy się przez rzekę Osława, zobaczymy mosty linowe, łemkowskie chyże, kamienne piwnice, liczne kapliczki i w każdej z mijanych miejscowości użytkowane przez wiernych obrządku wschodniego cerkwie znajdujące się na Szlaku Ikon Doliny Osławy.

UAZ-a zamawia się i płaci za konkretną liczbę godzin. Zawsze w samochodzie jedzie kierowca, który jest przewodnikiem górskim, więc nie tylko sama jazda, ale cały czas opowiadanie. Klienci posiadający prawo-jazdy i nie będący pod wpływem alkoholu mogą jechać za kierownicą. Najlepszą porą do przejazdów jest wieczór, gdyż oprócz ww atrakcji podglądamy zwierzęta – najczęściej jelenie, myszołowy, orły, ale często również żubry!

(Nie wjeżdżamy do lasów ani na prywatne tereny i nie organizujemy rajdów samochodami klientów.)

Pamiętaj:  BŁOTO,  KURZ,  BRUD  SIĘ ZMYJĄ,
A NIEZAPOMNIANE PRZEŻYCIA POZOSTANĄ NA ZAWSZE!!!

ROZETA KARPACKA

W 2015 roku zostały w Bieszczadach nakręcone filmy przez telewizję DISCOVERY. Miło nam poinformować, że oprócz ujęć z Zalewem Solińskim, wypałem węgla drzewnego, końmi, przejazdu drezynami rowerowymi są też nasze samochody UAZ!
Filmy były wyświetlane na kanale: CANAL+ DISCOVERY

Program TV i kilka zdjęć dostępne są na: CANAL + DISCOVERY
Każda wielka przygoda zaczyna się od mikro przygody…

ROZETA KARPACKA

FILM z wyprawy UAZ-em podczas SESJI ŚLUBNEJ w Bieszczadach, 11.10.2014:

SESJA ŚLUBNA na Wyprawie UAZ-em w Bieszczadach, 11 październik 2014

ROZETA KARPACKA

Cennik: 250 zł / UAZ / 1h z kierowcą będącym przewodnikiem.

ROZETA KARPACKA

Klientów indywidualnych na wyprawy UAZ-ami zapraszamy do głównej siedziby
BP Bieszczader – Mokre 54 (połowa drogi między Sanokiem, a Komańczą).

Zapisy i informacje o wyprawach samochodami UAZ: Mariusz 691 523 661.
Prosimy dzwonić w godzinach pracy biura poniedziałek do piątek 9-17, sobota 9-13

Terminy wycieczki Wybierz dzień i zarezerwuj miejsca

Realizacja: Obsługa-Medialna.pl