WĘGRY dla rodzin

Tokaj – baseny i zoo Sóstó Fürdő – degustacja win

„Lengyel Magyar két jó barát, eggyütt harcol s issza borát” – Polak Węgier dwa bratanki i do bitki i do szklanki. Tym cytatem zachęcamy do wędrówki historycznym szlakiem bursztynowym, wprost do krainy win białych – Tokaju. Na pierwszy rzut oka widać jak jest urozmaicona, ale dopiero z bliska dostrzec można jej prawdziwe wartości – piwnice należące do UNESCO, narodowe tradycje, spokój wiosek… Podczas tej wycieczki zagościmy w legendarnym miasteczku Tokaj, położonym u zbiegu rzek Bodrog i Cisa – świętej rzeki Węgrów. Prosimy nie zapomnieć o zabraniu na wycieczkę jednodniową na Węgry strojów kąpielowych, gdyż każdy będzie mógł zaznać kąpieli w nowoczesnych basenach termalnych w Sóstó Fürdő obok Nyíregyházy! Kto nie będzie miał ochoty na kąpiele w basenach lub planuje tam spędzić krótki czas to będzie mógł pospacerować po największym na Węgrzech ZOO, czy skansenie. Dzień zakończymy w piwnicy pełnej doskonałych win oraz jedząc golonki peklowane i zapiekane w pół metrowych chlebach!

PROGRAM WYCIECZKI Węgry TOKAJ:

około 6-tej wyjazd na wycieczkę autokarem z opowiadaniem przewodnikiem przez Bieszczady i Słowację m.in. Medzilaborce (z jedynym w Europie muzeum Endiego Warchola), Humenne (kasztel, skansen), Trebisov, Sátoraljaújhely…

spacer po TOKAJU: pomnik Bachusa, kościół z Czarną Madonną, punkt widokowy na rzekę Cisa i wpadającą do niej rzekę Bodrog

kilkugodzinny pobyt w dzielnicy wypoczynkowej Sóstó Fürdő obok Nyíregyházy, gdzie każdy może wybrać jemu odpowiadające atrakcje:

– kąpiele w BASENACH TERMALNYCH AQUARIUS
W kąpielisku termalnym AQUARIUS możecie się leczyć i relaksować w wodzie bromowo-jodowej. Tutejsza woda zawierająca wiele soli – jest zalecana do leczenia chorób układu mięśniowo-szkieletowego, chorób ginekologicznych, na choroby stawów oraz na rehabilitację. Świat Dziecka to prawdziwa dżungla: liany, skarby Inków, statek piracki – we wszystkich ukryte emocje i bogata oferta przygód dla najmłodszych. Basen z falami, rzeka oraz kilka zjeżdżalni, a w tym „kamikaze” to świat młodych ludzi szukających przeżyć i emocji!

W okresie letnim w cenie biletu koniecznie trzeba skorzystać z atrakcji KĄPIELISKA PARKOWEGO z: 50-metrowym basenem olimpijskim (26-27°C), baseny termalne (32-34°C), kilka basenów dla dzieci (32-34°C), basen „włoski” o zimnej wodzie (26-28°C), kilkanaście zjeżdżalni, twister, jakuzzi, boiska plażowe do siatkówki, piłki nożnej i wiele innych. Jest też kilka restauracji i barów, gdzie można płacić gotówką lub zegarkami noszonymi na nadgarstkach. Są to V pod względem baseny termalne na Węgrzech!

– pobyt w najbardziej ekscytującym ZOO PARKU na Węgrzech
Na powierzchni 30 hektarów lasu dębowego, dającego dom najrzadszym zwierzętom na świecie, możecie pospacerować wśród ponad 5 000 zwierząt! Oceanarium, dżungla tropikalna, program pokazu fok oraz jedyne na Węgrzech niemowlęta fok czekają na turystów poszukujących rzadkich przeżyć. Tu możecie odbyć podróż wokół Ziemi!

DEGUSTACJA 4 gatunków WIN w oryginalnej piwnicy!
To spotkanie zostanie na długo w pamięci i kubkach smakowych… Rozpoczyna się od spaceru po piwnicy z leżakującymi tam dziesiątkami beczek pełnych wina tokajskiego. Dowiemy się i zobaczymy co to jest „putoń”. Jak smaki się zaostrzą zasiądziemy na ławach za stołami i się zacznie degustacja skarbów tokajskich piwnic wzbogacana opowiadaniem. Wychodząc z piwnicy można zakupić butelkowane degustowane wina za złotówki!

GOLONKI peklowane i zapiekane w chlebach!!! podawane podczas degustacji w piwnicy!
Jest to punkt programu, którym oprócz znakomitych win i przeprowadzonej na najwyższym poziomie degustacji się wyróżniamy. W jednym półmetrowym chlebie znajduje się kilka golonek, co sprawia, że nawet 4 górników najada się jednym chlebem! I taki schemat zamawiania stosujemy nie pytając o możliwości żywieniowe klientów ;-) Takich smakołyków nigdzie nie ma i wszyscy – od małych dzieci aż po osoby
starsze – są z naszej propozycji zachwyceni!

około 23-ej zakończenie wycieczki w Bieszczadach (godzina może być różna i jest uzależniona od miejsca wsiadania)

CENA: 140 zł / 130 zł młodzież do 18 lat ……. 2020r.

czas trwania wycieczki: 6 – 23

CENA OBEJMUJE:
– transport autokarem z klimatyzacją
degustacja 4 gatunków win
GOLONKI W CHLEBACH podawane podczas degustacji win

– opłaty drogowe i parkingowe
– usługi pilota wycieczek będącego przewodnikiem
– ubezpieczenie NNW i KL
– podatek VAT marża.

Cena nie zawiera: biletów wstępu w Sóstó Fürdő:
– baseny całoroczne AQUARIUS razem z basenami w części parkowej: około … zł z szafkami w cenie!
(Kupując indywidualnie pakiet kosztuje ……… wstęp + …….. Ft szafki = około …… zł)
ZOO: ….. zł (cena dla grupy liczącej minimum 15 osób).
Gdyby w grupie idącej do ZOO było mniej niż 15 osób klienci kupują indywidualnie: dzieci do 3 lat – …. HUF (ok….zł); dzieci od 3 do 14 lat oraz studenci i emeryci – ….. HUF (ok…zł), dorośli – …. HUF (ok….zł), seniorzy pow. 70 lat …. HUF (ok…..zł).
Są też bilety rodzinne dla rodziców z dziećmi…

Na chwilę obecną aktualne ceny biletów wstępów na 2020 rok nie zostały podane przez właścicieli ww obiektów.

OPŁATĘ za wycieczkę dokonuje się dopiero podczas wsiadania do autokaru u przewodnika gotówką. Jedynie większe grupki (po uzgodnieniu) prosimy o wpłatę zaliczki.
Jeśli ktoś potrzebuje FAKTURĘ to należy nam to zgłosić najpóźniej dzień przed wycieczką.

DNI WYJAZDÓW:
– WTORKI
(lipiec i sierpień)

– inne miesiące oraz długie weekendy dane w TERMINARZ

Wycieczki dla klientów indywidualnych w podanych dniach tygodnia oraz cenie są realizowane przy zebraniu przez BP Bieszczader minimum 15 osób.

Dla GRUP każdą wycieczkę organizujemy w dowolnym terminie i dostosowujemy cenę do świadczeń oraz ilości osób.

ROZETA KARPACKA

GALERIA ZDJĘĆ   wykonanych na różnych wycieczkach jednodniowych Węgry TOKAJ:

Centrum miasteczka Tokaj z kościołem katolickim, w którego wnętrzu jest ikona polskiej Czarnej Madonny, obok pomnik Bachusa - boga rozpusty oraz pomnik Rakoczego. To pierwsza atrakcja na wycieczce jednodniowej z Bieszczad na Węgry. Centrum miasteczka Tokaj z kościołem katolickim, w którego wnętrzu jest ikona polskiej Czarnej Madonny, obok pomnik Bachusa - boga rozpusty oraz pomnik Rakoczego. To pierwsza atrakcja na wycieczce jednodniowej z Bieszczad na Węgry.
Przewodnik Artur opowiadający w centrum miasteczka Tokaj na wycieczce jednodniowej na Węgry z Bieszczad. Przewodnik Artur opowiadający w centrum miasteczka Tokaj na wycieczce jednodniowej na Węgry z Bieszczad.
Jedna z najstarszych piwnic z winami pod starówką miasteczka Tokaj. Tu wina na degustacji są drogie..., ale oczywiście możemy degustację win węgierskich tam zorganizować :-) Jedna z najstarszych piwnic z winami pod starówką miasteczka Tokaj. Tu wina na degustacji są drogie..., ale oczywiście możemy degustację win węgierskich tam zorganizować :-)
Punkt widokowy na 2 rzeki Bodrog i Cisa, pomiędzy którymi położone jest miasteczko Tokaj. Tu zaczęła się historia wina tokajskiego kilka wieków temu... Na punkt widokowy zawsze wchodzimy podczas wycieczki jednodniowej Węgry Tokaj. Punkt widokowy na 2 rzeki Bodrog i Cisa, pomiędzy którymi położone jest miasteczko Tokaj. Tu zaczęła się historia wina tokajskiego kilka wieków temu... Na punkt widokowy zawsze wchodzimy podczas wycieczki jednodniowej Węgry Tokaj.
Będąc w Sosto Furdo / Sóstófürdő z jedynym organizatorem wycieczki jednodniowej Węgry Tokaj turyści mają 2 atrakcje do wyboru: skorzystać z basenów termalnych lub zwiedzić największe ZOO na Węgrzech. Będąc w Sosto Furdo / Sóstófürdő z jedynym organizatorem wycieczki jednodniowej Węgry Tokaj turyści mają 2 atrakcje do wyboru: skorzystać z basenów termalnych lub zwiedzić największe ZOO na Węgrzech.
Jedne z kilkunastu zdjeżdżalni na basenach Aquarius w Sosto Furdo / Sóstófürdő - to znacznie ciekawsze i 3 x większe baseny od grót wapiennych w Miszkolcu na Węgrzech. To jest lepsza wycieczka jednodniowa, którą bardziej polecamy. Jedne z kilkunastu zdjeżdżalni na basenach Aquarius w Sosto Furdo / Sóstófürdő - to znacznie ciekawsze i 3 x większe baseny od grót wapiennych w Miszkolcu na Węgrzech. To jest lepsza wycieczka jednodniowa, którą bardziej polecamy.
Basen z przeciw falą wewnątrz całorocznych basenów termalnych Aquariusz w Sosto Furdo ' Sóstófürdő, czyli dzielnicy wypoczynkowej Nigerhazy ' Nyíregyháza - zdjęcie wykonane na wycieczce jednodniowej na Węgry. Basen z przeciw falą wewnątrz całorocznych basenów termalnych Aquariusz w Sosto Furdo ' Sóstófürdő, czyli dzielnicy wypoczynkowej Nigerhazy ' Nyíregyháza - zdjęcie wykonane na wycieczce jednodniowej na Węgry.
Zjeżdżalnie wewnątrz całorocznych basenów termalnych Aquarius w Sosto Furdo ' Sóstófürdő. Tu każdy coś znajdzie dla siebie na wycieczce jednodniowej na Węgry organizowanej dla turystów wypoczywających w Bieszczadach, Beskidzie Niskim i ogólnie na Podkarpaciu. Zjeżdżalnie wewnątrz całorocznych basenów termalnych Aquarius w Sosto Furdo ' Sóstófürdő. Tu każdy coś znajdzie dla siebie na wycieczce jednodniowej na Węgry organizowanej dla turystów wypoczywających w Bieszczadach, Beskidzie Niskim i ogólnie na Podkarpaciu.
Na basenach Aquarius w Sosto Furdo / Sóstófürdő jest mnóstwo atrakcji dla najmniejszych dzieci. Znacznie więcej niż na basenach Burgalofurdo w Miszkolcu! Na basenach Aquarius w Sosto Furdo / Sóstófürdő jest mnóstwo atrakcji dla najmniejszych dzieci. Znacznie więcej niż na basenach Burgalofurdo w Miszkolcu!
Część zjeżdżalni zewnętrznych, które są czynne w okresie wakacji w części parkowej kompleksu basenów termalnych Aquarius w Sosto Furdo / Sóstófürdő. Zapraszamy z Biurem Podróży Bieszczader na najlepszą wycieczkę jednodniową na Węgry. Część zjeżdżalni zewnętrznych, które są czynne w okresie wakacji w części parkowej kompleksu basenów termalnych Aquarius w Sosto Furdo / Sóstófürdő. Zapraszamy z Biurem Podróży Bieszczader na najlepszą wycieczkę jednodniową na Węgry.
Całoroczne baseny zewnętrze w kompleksie Aquarius w Sóstófürdő / Sosto Furdo obok Nigerhazy / Nyíregyháza. To jedna z główny atrakcji wycieczki jednodniowej na Węgry. Całoroczne baseny zewnętrze w kompleksie Aquarius w Sóstófürdő / Sosto Furdo obok Nigerhazy / Nyíregyháza. To jedna z główny atrakcji wycieczki jednodniowej na Węgry.
W okresie wakacji dla turystów przybywających do Sosto Furdo / Sóstófürdő jest przygotowanych łącznie 25 basenów i kilkanaście zjeżdżalni. Zapraszamy na baseny termalne Aquarius na Węgrzech! W okresie wakacji dla turystów przybywających do Sosto Furdo / Sóstófürdő jest przygotowanych łącznie 25 basenów i kilkanaście zjeżdżalni. Zapraszamy na baseny termalne Aquarius na Węgrzech!
Najcieplejsze baseny w kompleksie Aquarius w Sosto Furdo / Sóstófürdő łatwo rozpoznać, gdyż są tam palmy. A jak do tego dodamy barek, w którym kupujemy napoje siedząc w gorącej wodzie.. - czy czegoś trzeba więcej do szczęścia na basenach termalnych Aquarius na Węgrzech? Zapraszamy na wycieczkę jednodniową! Najcieplejsze baseny w kompleksie Aquarius w Sosto Furdo / Sóstófürdő łatwo rozpoznać, gdyż są tam palmy. A jak do tego dodamy barek, w którym kupujemy napoje siedząc w gorącej wodzie.. - czy czegoś trzeba więcej do szczęścia na basenach termalnych Aquarius na Węgrzech? Zapraszamy na wycieczkę jednodniową!
Pełno wymiarowy basen pływacki. Tu woda jest chłodniejsza - idealna do pływania. Z tej atrakcji mało kto korzysta z turystów wybierających się na wycieczkę jednodniową na Węgry ;-) Pełno wymiarowy basen pływacki. Tu woda jest chłodniejsza - idealna do pływania. Z tej atrakcji mało kto korzysta z turystów wybierających się na wycieczkę jednodniową na Węgry ;-)
Leczniczy basen termalny w kompleksie Aquarius w Sosto Furdo ' Sóstófürdő. W tym basenie najczęściej przebywają osoby starsze kierowane na turnusy rehabilitacyjne. Leczniczy basen termalny w kompleksie Aquarius w Sosto Furdo ' Sóstófürdő. W tym basenie najczęściej przebywają osoby starsze kierowane na turnusy rehabilitacyjne.
Osoby jadące na wycieczkę jednodniową do Sosto Furdo / Sóstófürdő mają duży dylemat... Mają do wyboru 2 super atrakcje: V pod względem wielkości baseny termalne lub największy na Węgrzech ogród zoologiczny na Węgrzech! A na nim oceanarium z tunelem, nad którym pływają ryby... Osoby jadące na wycieczkę jednodniową do Sosto Furdo / Sóstófürdő mają duży dylemat... Mają do wyboru 2 super atrakcje: V pod względem wielkości baseny termalne lub największy na Węgrzech ogród zoologiczny na Węgrzech! A na nim oceanarium z tunelem, nad którym pływają ryby...
Rekin dosłownie nad głową dzięki tunelowi w oceanarium ZOO w Sosto Furdo / Sóstófürdő. Takie atrakcje na wycieczce jednodniowej na Węgry... Rekin dosłownie nad głową dzięki tunelowi w oceanarium ZOO w Sosto Furdo / Sóstófürdő. Takie atrakcje na wycieczce jednodniowej na Węgry...
Sami możecie wykonać takie zdjęcie i to nie dotykając wody - wystarczy wybrać się na wycieczkę jednodniową na Węgry z Biurem Podróży Bieszczader :-) Sami możecie wykonać takie zdjęcie i to nie dotykając wody - wystarczy wybrać się na wycieczkę jednodniową na Węgry z Biurem Podróży Bieszczader :-)
Wodospad w ZOO w Sosto Furdo ' Sóstófürdő obok Nigerhazy / Nyíregyháza. Zdjęcie wykonane na wycieczce jednodniowej na Węgrzech. Wodospad w ZOO w Sosto Furdo ' Sóstófürdő obok Nigerhazy / Nyíregyháza. Zdjęcie wykonane na wycieczce jednodniowej na Węgrzech.
Tygrys w ZOO w Sosto Furdo / Sóstófürdő na Węgrzech. Tygrys w ZOO w Sosto Furdo / Sóstófürdő na Węgrzech.
Jaszczur w ZOO na Węgrzech - Sosto Furdo / Sóstófürdő. Jaszczur w ZOO na Węgrzech - Sosto Furdo / Sóstófürdő.
Słonie są chyba w każdym ZOO na świecie, ale te w Sosto Furdo ' Sóstófürdő mają duży wybieg. Same wymyślają różne zabawy... ;-) Słonie są chyba w każdym ZOO na świecie, ale te w Sosto Furdo ' Sóstófürdő mają duży wybieg. Same wymyślają różne zabawy... ;-)
Nosorożec w ZOO w Sosto Furdo / Sóstófürdő obok Nigerhazy ' Nyíregyháza - zdjęcie zrobione na wycieczce jednodniowej na Węgry. Nosorożec w ZOO w Sosto Furdo / Sóstófürdő obok Nigerhazy ' Nyíregyháza - zdjęcie zrobione na wycieczce jednodniowej na Węgry.
W okresie wakacji w ZOO w Sosto Furdo ' Sóstófürdő obok Nigerhazy ' Nyíregyháza są organizowane pokazy fok co 2 godziny. To atrakcja w cenie biletu na wycieczce jednodniowej na Węgry. W okresie wakacji w ZOO w Sosto Furdo ' Sóstófürdő obok Nigerhazy ' Nyíregyháza są organizowane pokazy fok co 2 godziny. To atrakcja w cenie biletu na wycieczce jednodniowej na Węgry.
Oprócz fok swój czas na pokaz ma również lew morski. A wszystko na wycieczce jednodniowej na Węgry w ZOO Sosto Furdo ' Sóstófürdő. Oprócz fok swój czas na pokaz ma również lew morski. A wszystko na wycieczce jednodniowej na Węgry w ZOO Sosto Furdo ' Sóstófürdő.
Na koniec wycieczki jednodniowej jedziemy na degustacją win do jednej z dwóch piwnic tokajskich... Na koniec wycieczki jednodniowej jedziemy na degustacją win do jednej z dwóch piwnic tokajskich...
Zdjęcie piwnic 4 poziomowych w Hercegut / Hercegkút, gdzie organizujemy degustacje win węgierskich na wycieczce jednodniowej. Zdjęcie piwnic 4 poziomowych w Hercegut / Hercegkút, gdzie organizujemy degustacje win węgierskich na wycieczce jednodniowej.
Zdjęcie części jednej z piwnic, w której organizujemy degustację win. Panowie nie mogą się doczekać na tę ostatnią atrakcję wycieczki jednodniowej po Węgrzech... Zdjęcie części jednej z piwnic, w której organizujemy degustację win. Panowie nie mogą się doczekać na tę ostatnią atrakcję wycieczki jednodniowej po Węgrzech...
Degustację win tokajskich łączymy z golonkami peklowanymi i zapiekanymi w pół metrowych chlebach... Takie atrakcje na wycieczce jednodniowej z Biurem Podróży Bieszczader! Degustację win tokajskich łączymy z golonkami peklowanymi i zapiekanymi w pół metrowych chlebach... Takie atrakcje na wycieczce jednodniowej z Biurem Podróży Bieszczader!
Piekarz rozcinający chleby z gorącymi wewnątrz golonkami. Takie atrakcje organizujemy do degustacji win podczas wycieczek jednodniowych na Węgrzech... Piekarz rozcinający chleby z gorącymi wewnątrz golonkami. Takie atrakcje organizujemy do degustacji win podczas wycieczek jednodniowych na Węgrzech...
Gorąca para unosząca się nad golonkami, które wcześniej po peklowaniu zostały upieczone wewnątrz chlebów, a wszystko na wycieczce jedniowej na Węgrzech. Gorąca para unosząca się nad golonkami, które wcześniej po peklowaniu zostały upieczone wewnątrz chlebów, a wszystko na wycieczce jedniowej na Węgrzech.
Wnętrze innej piwnicy, w której organizujemy degustację win tokajskich. Wnętrze innej piwnicy, w której organizujemy degustację win tokajskich.
Po zakończeniu degustacji win można je zakupić za złotówki. Czy jeszcze kogoś trzeba namawiać na jaką wycieczkę jednodniową powinien się wybrać będąc na wakacjach w Bieszczadach / Beskidzie Niskim / na Podkarpaciu? Po zakończeniu degustacji win można je zakupić za złotówki. Czy jeszcze kogoś trzeba namawiać na jaką wycieczkę jednodniową powinien się wybrać będąc na wakacjach w Bieszczadach / Beskidzie Niskim / na Podkarpaciu?

ROZETA KARPACKA

ROZKŁAD JAZDY

MAPA przedstawiająca główną trasę przejazdu autokaru skąd zabieramy turystów indywidualnych na wycieczkę „Węgry TOKAJ”:

Węgry TOKAJ trasa nr 1 (Bukowiec – Cisna)

Węgry TOKAJ trasa nr 2 (Komańcza)

Węgry TOKAJ trasa nr 3 (Baligród)

Poniżej oprócz powyższego rozkładu jazdy autokaru podajemy również do jakich miejscowości należy dojechać we własnym zakresie jeśli wybrane przez Państwa miejsce noclegowe w Bieszczadach, czy na Podkarpaciu znajduje się poza naszą trasą autokarową:

5:00 LESKO (klienci m.in. z Sanok, Zagórz, Huzele, Weremień, Łączki, Łukowe, Bezmiechowa, Załuż, Zahutyń)
5:05 UHERCE Mineralne (Orelec, Olszanica, Ropienka, Zawadka, Ustianowa, Ustrzyki Dolne, Łodyna, Brzegi Górne, Arłamów, Trójca, Hoszów, Równia, Krasiczyn, Przemyśl)
5:15 MYCZKOWCE skrzyżowanie (Zwierzyń)
5:20 MYCZKOWCE zapora
5:30 BÓBRKA
5:30 SOLINA Grosar (Solina Jawor, Rewita, Łobozew, Teleśnica)
5:35 SOLINA zapora
5:40 MYCZKÓW (Berezka, Wola Matiaszowa, Bereżnica, Średnia Wieś, Bachlawa, Hoczew, Dziurdziów)
5:45 POLAŃCZYK (3 przystanki: uzdrowisko, skrzyżowanie, sanktuarium)

Dalsza trasa przejazdu autokaru uzależniona od większej ilości chętnych.
UWAGA: jeśli w Systemie Rezerwacji są autokary nr 1 i 2 to przejazd odbywa się obydwoma trasami.

TRASA nr 1:
5:55 WOŁKOWYJA (Bukowiec, Terka, Zawóz, Werlas, Rajskie, Olchowiec, Chrewt, Polana, Czarna, Zadwórze, Rabe, Żłobek, Lipie, Dwerniczek, Michniowiec)

6:00 GÓRZANKA
6:10 STĘŻNICA
6:15 BALIGRÓD (Hoczew, Dziurdziów, Nowosiółki, Cisowiec, Mchawa)
6:20 BYSTRE
6:25 JABŁONKI
LUB – wybór trasy w zależności od większej ilości osób
TRASA nr 2:
5:55 BEREZKA (Wola Matiaszowa, Bereźnica Wyżna
6:00 ŚREDNIA WIEŚ
6:05 BACHLAWA
6:10 HOCZEW (Łączki, Weremień, Dziurdziów)
6:15 NOWOSIÓŁKI
6:20 MCHAWA (Cisowiec)
6:25 BALIGRÓD
6:30 BYSTRE
6:35 JABŁONKI

około 6:40 CISNA (Krzywe, Przysłup, Strzebowiska, Kalnica, Smerek, Wetlina, Ustrzyki Górne, Nasiczne, Dwernik, Chmiel, Zatwarnica, Smolnik nad Sanem, Bereżki, Pszczeliny, Muczne, Lutowiska)
6:45 MAJDAN (Liszna)
6:50 ŻUBRACZE
7:00 MANIÓW
7:05 WOLA MICHOWA
7:10 SMOLNIK nad Osławą (Mików)
7:15 ŁUPKÓW
7:20 OSŁAWICA
7:25 RADOSZYCE (Komańcza, Rzepedź, Szczawne, Czaszyn, Wysoczany, Mokre, Morochów, Wola Sękowa, Bukowsko, Wisłok, Jaśliska, Rymanów, Iwonicz, Krosno, Brzozów, Rzeszów)

UWAGA: organizator zastrzega sobie prawo zmiany trasy przejazdu na inną np. przez Orelec, Zagórz czy Komańczę, jeśli na trasie głównej nie ma klientów lub jest mniej niż 8 osób, a większa ilość jest do zabrania z innych miejscowości. Niektóre autokary wyjeżdżają już z Sanoka.
Powyższe godziny mogą ulec zmianie, a dokładne są podawane dzień przed wycieczką telefonicznie w godzinach między 9:00, a 12:00 oraz wysyłamy SMS-y z najważniejszymi informacjami.

Jesteśmy w stanie zorganizować dojazd na nasze wycieczki z każdej innej miejscowości w Bieszczadach – cena od 15 zł / osoba w zależności od liczby osób i km.

Dowóz busem do autokaru w CISNEJ z miejscowości:
WETLINA 6:10, Smerek 6:15, Kalnica 6:20, Strzebowiska 6:25, Krzywe 6:30 za opłatą 15 zł / osoba w 2 strony, gdy biuro ma min. 8 osób z w.w. miejscowości.

ROZETA KARPACKA

INFORMACJE PRAKTYCZNE

WYPOSAŻENIE: dowód osobisty lub paszport (ich brak grozi mandatem oraz zatrzymaniem w celu wyjaśnienia do 72), złotówki, a także: polar (degustacja połączona z jedzeniem golonki w chlebach odbywa się w piwnicy, gdzie jest 11 stopni), okrycie przeciwdeszczowe, wygodne obuwie, strój kąpielowy, ręcznik, klapki jak i suchy prowiant, dużo napoi (przydają się w szczególności po basenach i degustacji!).

WALUTA: na terenie Węgier obowiązującą walutą jest forint (100 forintów to około 1,50 zł). Wymianę złotówek na forinty można dokonać podczas wycieczki na postoju w Michalovcach lub Sátoraljaújhely. W czasie wycieczki forinty mogą się przydać na: zakup drobnych pamiątek, napoje i przekąski na terenie basenów termalnych. Degustowane wina sprzedawane za złotówki (od 15zł). Ceny produktów na Węgrzech są zbliżone do cen w Polsce.

UBEZPIECZENIE: uczestników wycieczek ubezpieczamy od Następstw Nieszczęśliwych Wypadków i Kosztów Leczenia w TU AXA (ogólne warunki dostępne na AXA).
Wybierającym się za granicę zachęcamy (nie ma obowiązku) zabrać kartę ubezpieczenia zdrowotnego (EKUZ) z NFZ. Karta stanowi dowód, że dana osoba jest ubezpieczona w jednym z krajów UE oraz uprości płatności i procedury zwrotu poniesionych kosztów.

UWAGA: program może ulec zmianie w zależności od warunków pogodowych, charakteru grupy, nieprzewidywalnych zdarzeń. 

ROZETA KARPACKA

CZYM SIĘ WYRÓŻNIAMY

W Bieszczadach jest kilka biur podróży zajmujących się organizacją wycieczek 1-dniowych, dlatego postanowiliśmy zachęcić Państwa do wyjazdu z nami zapewniając NAJWYŻSZĄ JAKOŚĆ i pokazując czym nasza oferta WYCIECZKI na WĘGRY się wyróżnia:
1. Węgry posiadają ogromną ilość basenów termalnych – my wybraliśmy dla Państwa nowoczesne i niezwykle atrakcyjne dla całych rodzin baseny Sóstó Fürdő obok Nyíregyházy
2. degustację win organizujemy w piwnicy z dojrzewającymi w ogromnych drewnianych beczkach winami

3. jedna z piwnic, w której degustujemy wina tokajskie, znajduje się na zboczu Gómbos-hegyi (Guzikowej Góry), w regionie tokajskim wpisanym na listę UNESCO w 2002r.
4. do degustacji wina zamawiamy GOLONKI peklowane i zapiekane W pół metrowych CHLEBACH!
5. zatrudniamy najlepszych przewodników – jeden z nich śpiewa z grupą w piwnicy, a drugi nie tylko śpiewa, ale też gra na gitarze!
6. współpracujemy z firmami posiadającymi najnowsze autokary w Bieszczadach i są rozpoznawalne dzięki umieszczaniu dużych TABLIC z nazwą biura na przedniej szybie
7. numerujemy miejsca, oddzwaniamy do klientów i wysyłamy smsem informacje
8. organizujemy dojazdy busami do głównych tras przejazdu autokarów.

ROZETA KARPACKA

PROMOCJE / ZNIŻKI na wycieczki i atrakcje

Kilkanaście lat temu zakładając biuro podróży w Bieszczadach powiedzieliśmy sobie, iż będziemy organizować wycieczki z niepowtarzalnymi programami, które będą miały najmniejszą cenę, ale jednocześnie najwyższą jakość. I to nam się udaje. Ale od tego roku postanowiliśmy dodatkowo podziękować naszym stałym klientom poprzez:
1. składając rezerwację na 3 wycieczki jednodniowe (podczas jednego urlopu) na trzecią dajemy 10 zł zniżki / każda osoba
2. uczestnicząc nawet w 1 wycieczce przysługuje Państwu 10% zniżki na 3 atrakcje:
– rejs statkiem
lub na wypożyczenie sprzętu wodnego w OUW BIAŁA FLOTA w Solinie
warsztaty w BIESZCZADZKIEJ SZKOLE RZEMIOSŁA w Uhercach Mineralnych
– „6 całusów Wielkiej Niedźwiedzicy” w browarze URSA MAIOR w Uhercach Mineralnych, czyli degustację 6 lanych piw
oraz 50 zł zniżki na 2h Wyprawę UAZ-em z przewodnikiem.
Zniżki są udzielane na podstawie biletu otrzymanego podczas opłaty za wycieczkę od przewodników BP Bieszczader, na którego odwrocie są loga powyższych twórców atrakcji.

ROZETA KARPACKA

NAGRODY

Przypominamy, że w naszej ofercie mamy aż 11 wycieczek jednodniowych dla turystów nocujących w Bieszczadach i na Podkarpaciu! O jakości usług świadczą NAGRODY:
1. 2012r. Najlepszy Produkt Turystyczny Podkarpacia za wycieczkę TRAPERSKA PRZYGODA
2. 2015r. Najlepszy Produkt Turystyczny Podkarpacia za wycieczkę DREZYNAMI po Bieszczadach!
3. 2017r. wycieczka WODAMI rzeki San! dostała 2 nagrody:
Najlepszy Produkt Turystyczny Podkarpacia oraz
Najlepszy Produkt Turystyczny POLSKI – otrzymaliśmy taką nagrodę jako jedyne w historii tego konkursu biuro podróży w Polsce!

ROZETA KARPACKA

Prosimy o dokonywanie REZERWACJI przed przyjazdem w Bieszczady – jest wiele powodów dlaczego warto, które szczegółowo wypisaliśmy na:
http://bieszczader.pl/rezerwacje-wycieczek-jednodniowych-z-bieszczad-2014/

SYSTEM REZERWACJI wycieczek jednodniowych Biura Podróży Bieszczader z Bieszczad.

Terminy wycieczki Wybierz dzień i zarezerwuj miejsca

Realizacja: Obsługa-Medialna.pl