W ostatnim dniu wakacji 2023 składam ogromne PODZIĘKOWANIA wszystkim, którzy przyczynili się do pomocy organizowanych przez nas – Biuro Podróży Bieszczader – wycieczek. Na początek podziękowania kierujemy do Klientów – zarówno grup, jak i Klientów indywidualnych, którzy postanowili zostawić swoje samochody, posłuchać naszych przewodników, przestali planować, jeździć krętymi drogami, nie musieli szukać wolnych miejsc na parkingu, stolików w restauracjach – po prostu mogli z nami odpocząć. Najbardziej dziękujemy tym, którzy składali rezerwacje z kilkudniowym, a często nawet z kilku tygodniowym wyprzedzeniem rezerwacje, co ogromnie ułatwia nam pracę i pozwalało dodawać nowe terminy na wycieczki.

Taką widokówką zapraszaliśmy na WAKACJE / URLOP w Bieszczady

WAKACJE W BIESZCZADACH - atrakcje, wycieczki, noclegi 2023

Dziękuję całej ZAŁODZE w głównej siedzibie biura, gdzie przez telefon i z pomocą call center prowadzimy z Wami miłe rozmowy telefoniczne. Tu odbywa się planowanie wycieczek, rezerwacje autokarów, przewodników, atrakcji, posiłków. Tu tworzymy listy, wg których później przewodnicy zbierają Turystów jadąc autokarami przez Bieszczady, numerujemy miejsca, aby każda rodzina siedziała razem, tworzymy bilety, drukujemy faktury, a do niedawna realizowaliśmy bony turystyczne. Stąd też wysyłamy SMS-y dzień przed wycieczką osobom zapisanym na wycieczki z najważniejszymi informacjami.

Część ZAŁOGI Biura Podróży Bieszczader - pracownicy biura i punktów rezerwacji wycieczek jednodniowych

Dziękuję wszystkim 4 osobom na PUNKTACH REZERWACJI WYCIECZEK w Solinie i Polańczyku – za cierpliwość w rozmowach, przekazywanie szczegółowych informacji o wycieczkach, pomysły na skuteczne formy reklamy, a także rozwożenie folderów (dotychczas rozdaliśmy 180 000 sztuk, a jeszcze sezon się nie skończył…). Czasami w deszczu, a czasami w gorącym słońcu…

Jeden z PUNKTÓW REZERWACJI WYCIECZEK JEDNODNIOWYCH Biura Podróży Bieszczader

Dziękuję PRZEWODNIKOM za formę przekazywania informacji krajoznawczych – za to, że nie idziecie „do roboty”, ale jest to Waszą pasją, co słyszymy i czytamy w podziękowaniach od Klientów. Dziękuję, że się nie spóźnialiście, mimo czasami bardzo wczesnych godzin rozpoczęcia wycieczek, za podpowiedzi do organizacji wycieczek, za identyfikowanie się z BP Bieszczader nie tylko słowem, ale też noszeniem naszych koszulek, polarów oraz w mediach społecznościowych.

Część PRZEWODNIKÓW i KIEROWCÓW Biura Podróży Bieszczader w firmowych polarach

Dziękuję KIEROWCOM za bezpieczną jazdę, sprzątanie autokarów (często nocami), a szczególnie za przecieranie przedniej szyby (również w trakcie wycieczki) oraz za cierpliwość w zakładaniu tablicy z logo i osobnej z nazwą wycieczki (łącznie z dbaniem o jej widoczność w całości). Dziękuję, że cierpliwie odpowiadacie Klientom i mimo zmęczenia uśmiechacie się tworząc przyjazną atmosferę.

Jeden z AUTOKARÓW realizujących wycieczki jednodniowe po Bieszczadach, na Słowację, Ukrainę i Węgry

Dziękuję wszystkim, u których mogliśmy zostawić nasze FOLDERY (w zaledwie 3 miejscach nie zezwolono nam na zostawienie naszych ofert): Informacjach Turystycznych, muzeach, sklepach, recepcjach hoteli, pensjonatów, agroturystyk, domków. Drewniane PODSTAWKI wykonuje osobiście mój Tato Czesław – ślicznie dziękuję!

Podziękowania dla Tata za wykonywanie drewnianych PODSTAWEK na foldery z wycieczkami jednodniowymi po Bieszczadach

Jak już jestem przy Rodzinie to podziękowania należą się również Mamie, która większość wakacji spędza z wnuczką, a dzięki tej pomocy mamy 2 pracowników w biurze. Dziękuję ślicznie również Teściom za… – sporo tego…

ROZETA KARPACKA

LICZBY podsumowujące wakacje 2023

W trakcie 2 ostatnich miesięcy zorganizowaliśmy:
215 wycieczek
♥ dla 7 788 Klientów.

Z powyższej liczby osób:
116 osób złożyło opinie w Księdze Gości
33 osoby w Googlach
czyli wychodzi na to, że wyraziła swoje zdanie co 53 osoba.

ROZETA KARPACKA

GODZINY PRACY Biura Podróży Bieszczader jesienią

W okresie wakacji ze względu na największy ruch turystyczny w Bieszczadach byliśmy do Waszej dyspozycji przez 7 dni w tygodniu. Było to dla nas ogromnym wezwaniem fizycznym, ale daliśmy radę. Jesienią, czyli zaczynając od 1 września 2023 zapraszamy do kontaktu telefonicznego:

9:00 – 17:00 od poniedziałku do piątku
9:00 – 13:00 w soboty

Pamiętajcie, że by złożyć REZERWACJE na wycieczki jednodniowe nie musicie dzwonić do nas. Można wejść w KALENDARZ WYCIECZEK = Terminarz dostępny 24h/7 i w bardzo prosty sposób dokonać rezerwacji. A tylko złożenie rezerwacji PRZED przyjazdem w Bieszczady gwarantuje, że nie braknie dla Was miejsc.
PS. Nie ma możliwości zapisania się na wycieczkę w dniu jej realizacji, a dzień przed nią często bywa niemożliwe, bo liczba miejsc jest ograniczona.

Mariusz Janik – właściciel Biura Podróży Bieszczader

Terminy wycieczki Wybierz dzień i zarezerwuj miejsca

Tagi:

Realizacja: Obsługa-Medialna.pl