Październik przez wiele osób jest uważany za NAJPIĘKNIEJSZY MIESIĄC w skali roku w Bieszczadach! Dla nas każdy miesiąc i pora roku mają swój urok, ale rzeczywiście w październiku można podziwiać największą ilość kolorów na drzewach. Kolory w tym roku przez suszę trwającą ponad 4 miesiące zaczęły się już początkiem września, ale to tradycyjnie na przełomie września i października jest ich najwięcej. A oto konkretny dowód na powyższe słowa – zdjęcie, które wykonaliśmy na granicy Bieszczad, Beskidu Niskiego i Pogórza Bukowskiego 30 września 2022:

Kolory jesieni na pograniczu Bieszczad i Beskidu Niskiego - 30 wrzesień 2022

ROZETA KARPACKA

Z nami zobaczycie WIĘCEJ, będzie CIEKAWIEJ i TANIEJ!

Jeśli zamierzacie spędzić urlop w Bieszczadach i znaleźliście już nocleg lub szukacie noclegu to zachęcamy zapoznać się z ofertami naszych WYCIECZEK JEDNODNIOWYCH. Jeśli:
⇒ nie chcecie się zastanawiać jakie atrakcje w Bieszczadach są najlepsze
⇒ nie chcecie szukać najpiękniejszych miejsc w Bieszczadach
⇒ nie chcecie składać rezerwacji na poszczególne atrakcje
⇒  nie chcecie stać w kolejkach do atrakcji, na parkingach i do restaracji
⇒ nie chcecie płacić za niestety… najdroższe parkingi w Polsce
⇒ nie chcecie martwić się co robić gdy pada deszcz (jadąc z nami macie gwarancję, że spędzicie ciekawie dzień i nie zmokniecie!)
chcecie zaoszczędzić pieniądze (udało nam się wynegocjować zniżki na bilety i obiady sięgające do 50%)
chcecie po prostu odpocząć, to:

ZAPISZCIE się na WYCIECZKI JEDNODNIOWE

Zaproszenie i podpowiedź na rezygnację z podróżowania własnym samochodem do poszczególnych atrakcji w Bieszczadach oraz samodzielnych wędrówek po Bieszczadach, a zachęta do wybrania się na wycieczki jednodniowe z przewodnikiem.

ROZETA KARPACKA

WYCIECZKI JEDNODNIOWE Biura Podróży Bieszczader, październik 2022

W październiku w Bieszczadach jest mniej turystów na poszczególnych atrakcjach, więc proponujemy mniej terminów organizując wycieczki jednodniowe. W tym miesiącu już nie będziemy organizować takich wycieczek jak: WODAMI RZEKI SAN (jest zbyt chłodno na jedną z najważniejszych atrakcji tej wycieczki, czyli spływ kajakami), CZARNE ZŁOTO PODKARPACIA (w której brały udział całe rodziny, a teraz dzieci wróciły do szkoły) oraz kończymy z organizacją mniej popularnej wycieczki jaką jest SŁOWACJA BARDEJÓW.

Do wyboru pozostaje aż 9 wycieczek jednodniowych! Każdego – nawet powracającego w Bieszczady – zachęcamy ROZPOCZĄĆ urlop od 2 wycieczek:
1. BIESZCZADY W PIGUŁCE, na której poznacie 4 najważniejsze = najlepsze atrakcje w Bieszczadach
2. DREZYNAMI po BIESZCZADACH, czyli wycieczka po trasie Wielkiej Obwodnicy, aż z 6 atrakcjami tego dnia!

Ponadto warto się wybrać na inne wycieczki jednodniowe (w takiej kolejności):
3. TRAPERSKA PRZYGODA w Dzikie Bieszczady m.in. z końmi i wypałem węgla drzewnego, który jest teraz w serialu Bieszczadnicy!
4. PRZEMYŚL ZE SZWEJKIEM z najważniejszymi atrakcjami na Pogórzu Przemyskim
5. KOLEJ na GONDOLE z najnowszą atrakcją jaką jest przejazd gondolami nad Soliną, ale nie tylko…
6. POŁONINY to wycieczka z przewodnikiem na jedną z połonin.
7. Węgry TOKAJ z basenami termalnymi lub ogromnym ZOO!
8. Węgry MISZKOLC z kąpielami w jaskiniach.

Osobny akapit poświęcamy niepowtarzalnym
9. Wyprawom samochodami UAZ z przewodnikiem – to nie są off roady z nielegalną jazdą po lasach i niszczeniem przyrody… To jest wyjątkowa bieszczadzka atrakcja 3x doceniona przez TV Discovery!

Plakat na październik 2022 WYCIECZEK JEDNODNIOWYCH z najlepszymi atrakcjami w Bieszczadach i w Województwie Podkarpackim:

9 niepowtarzalnych WYCIECZEK JEDNODNIOWYCH z najlepszymi atrakcjami w Bieszczadach i w ogóle w Województwie Podkarpackim - plakat na październik 2022

ROZETA KARPACKA

Przypominamy, że aby wziąć udział w wycieczkach jednodniowych należy ZŁOŻYĆ REZERWACJĘ. Najlepiej najpóźniej z tygodniowym wyprzedzeniem.
Nie ma możliwości złożenia rezerwacji „w dniu wycieczki” – musimy znaleźć i zarezerwować autokar, przewodnika, dokonać rezerwacji atrakcji i posiłków regionalnych, ubezpieczyć uczestników, wydrukować bilety i zawieźć wszystkie materiały przewodnikom.

Najłatwiej dokonać rezerwacji poprzez TERMINARZ = KALENDARZ WYCIECZEK dostępny na samym dole każdej z wycieczek jednodniowych, jak i na głównej stronie www.bieszczader.pl

Można też po prostu do nas ZADZWONIĆ – odpowiemy na każde pytanie i wspólnie dokonamy rezerwacji:
667 707 999

Terminy wycieczki Wybierz dzień i zarezerwuj miejsca

Tagi:

Realizacja: Obsługa-Medialna.pl