Jak prognozy pogody zapowiadają opady deszczu w Bieszczadach lub po prostu zaczyna padać deszcz to turyści, którzy nocują w Bieszczadach czy na terenie Województwa Podkarpackiego, zastanawiają się jakie atrakcje są najlepsze na deszczową pogodę i czy będą mieli co robić w Bieszczadach gdy pada deszcz... Bez obaw! Atrakcji w Bieszczadach poza wędrówkami po górach jest tak wiele, że gwarantujemy iż możecie tu spędzić miesiąc! Jedną z najlepszych atrakcji w Bieszczadach, która jest idealna na deszczową pogodę jest MUZEUM BUDOWNICTWA LUDOWEGO w Sanoku, zwana po prostu sanockim skansenem. Będąc dzisiaj w Sanoku w Skansenie na szkoleniu w jednej z 10 minutowych przerw postanowiliśmy wykonać kilka poniższych zdjęć:

Na początek zdjęcia Z ODBICIAMI W KAŁUŻACH znajdujących się tutaj chat, świątyń i różnych budowli:

 

ROZETA KARPACKA

Osobną galerię zdjęć postanowiliśmy utworzyć z tradycyjnymi dla części ludności zamieszkującej Bieszczady CHATAMI, które w otoczeniu kolorowych jesiennych liści wyglądają przepięknie:

 

ROZETA KARPACKA

Na koniec zapraszamy do obejrzenia zdjęć jakie wykonaliśmy z kapliczkami, świątyniami i zwierzętami jakie można spotkać podczas zwiedzania Muzeum Budownictwa Ludowego w Sanoku.

Terminy wycieczki Wybierz dzień i zarezerwuj miejsca

Tagi:

Realizacja: Obsługa-Medialna.pl