WYCIECZKI na zamówienie GRUP – jedno i kilkudniowe

W tym dziale znajdują się wyłącznie wycieczki organizowane NA ZAMÓWIENIE GRUP. Zarówno jednodniowe po Bieszczadach, ale też na Słowację, Węgry i Ukrainę, jak i wielodniowe. Najlepiej by grupa liczyła minimum 15 osób.

Można do nas napisać zapytanie ofertowe, ale najlepiej ZADZWONIĆ i wtedy w rozmowie trwającej kilka minut zapiszemy sobie wszelkie niezbędne dane do przygotowania oferty dopasowanej do grupy. Zarówno co do do miejsca wyjazdu, godziny, środka transportu, wieku, programu wycieczki, atrakcji wieczornych, niepowtarzalnego położenia hotelu itd. Jesteśmy w stanie zorganizować niepowtarzalne wycieczki jednodniowe dla każdej grupy niezależnie od wielkości (mamy doświadczenie w obsłudze nawet 250 osób). Rozmowa skraca czas oczekiwania na ofertę często o 2 dni.

Na tej stronie znajdą Państwo PROPOZYCJE niepowtarzalnych programów wycieczek po Bieszczadach na 1, 2, 3, 4, 5, 6 i 7 dni. Programy mogą zostać dowolnie zmienione. CENA konkretnej wycieczki zależy od świadczeń, czyli np. standardu hotelu, liczby osób, biletów wstępu, atrakcji wieczornych, przejechanych kilometrów, ewentualnych posiłków regionalnych itd. Dlatego nie podajemy cen przy wycieczkach na stronie. Konkretna cena przedstawiona co 5 osób znajdzie się na wysłanej na zamówienie wycieczce.


Realizacja: Obsługa-Medialna.pl