INTEGRACJA w Bieszczadach

Planujesz wyjazd integracyjny dla swoich pracowników? Nie masz pojęcia jak najskuteczniej zmotywować pracowników do pracy? Jesteś zmęczony i potrzebujesz nabrania chęci do pracy? A może po prostu chciałbyś ciekawie spędzić weekend? Odpowiedź na te pytania jest banalnie prosta – ZORGANIZUJ WYJAZD FIRMOWY dla pracowników! Zapraszamy na Podkarpacie, Ukrainę, a w szczególności Bieszczady! Pamiętaj, że nic nie buduje tak zgranej ekipy, jak wspólna zabawa i przygoda. Łącząc wyjazd ze szkoleniem, pracownicy nie tylko podnoszą swoje kwalifikacje, ale także nabywają nowe „niecodzienne” umiejętności.

Bieszczady to główny obszar naszych działań oraz wyjazdów integracyjnych. W związku ze swoją specyfiką tereny górskie są idealnym miejscem na organizację spokojnego jak i bardziej szalonego wyjazdu firmowego. Region ten nadaje się na organizację wyjazdów przez cały okres roku zarówno w lecie, jak i zimie.

Naszym klientom oferujemy kompleksową usługę w skład, której wchodzi:
– zakwaterowanie
– wyżywienie
– organizacja programu imprezy

– zapewnienie terenu i sprzętu
– transport
– utrwalenie imprez na nośnikach elektronicznych;-)

.

NASZE PROPOZYCJE na integrację na sezon LETNI:

Muzyka, śpiew, stukot końskich kopyt to zapowiedź Traperskiej Przygody w doborowym towarzystwie kolegów z firmy lub przyjaciół 😉 Trasa naszej wyprawy, biegnie przez „nietkniętą czasem” wioskę Smolnik, gdzie podziwiać będziemy nie tylko prawdziwe łemkowskie chyże, ale także niesamowite widoki. Po drodze kilkakrotnie przejedziemy przez rzekę Osławę – „na dziko”, gdyż nie ma nigdzie mostów… Na wozach dojedziemy do miejsca skąd już tylko godzinka do jednej z największych osobliwości przyrodniczych w  całych Karpatach – Jeziorek Duszatyńskich! Po wyczerpującej wędrówce pozostaje nam tylko zasiąść przy ognisku, z kiełbaską a i trunek zacny się znajdzie…

Za wycieczkę TRAPERSKA PRZYGODA BP BIESZCZADER otrzymało statuetkę w konkursie na NAJLEPSZY PRODUKT TURYSTYCZNY PODKARPACIA 2012!

Cena: między 80 a 100 zł / osoba w zależności od wielkości grupy.
Świadczenia: przejazd wozami, ognisko z kiełbaskami, niedźwiedzi przysmak, usługi przewodnika oraz muzykanta.

Szczegółowy program, GALERIA ZDJĘĆ na: http://bieszczader.pl/polska/bieszczady-wycieczki-1-dniowe/traperska-przygoda-w-bieszczadach/

 • Biesiady / Imprezy w Klimacie

Organizujemy spotkania przy bieszczadzkim jadle, słynącym z jakości i ilości oraz oczywiście niezastąpionych trunków. Oprawa muzyczna zespołów w klimacie: muzyka regionów po muzykę biesiadną to okazja do niezapomnianej zabawy, a czasami i zadumy. Imprezy w Klimacie, gdzie obowiązuje odpowiedni strój uczestników odpowiedni do tematu:

1. DYSKOTEKA w klimatach PRL-u: jest to impreza, która rozpoczyna się od powitania uczestników stojących w kolejce. Każdy z nich dostaje kartę żywnościową, na podstawie której ma wydawane posiłki i napoje. My dostosowujemy wystrój sali oraz muzykę przenosząc się w czasie do klimatów PRL-u. Uczestnicy muszą obowiązkowo przygotować stroje z niedawnej epoki, w których będą cały wieczór. Bez tego elementu impreza ma mały sens. Raz prowadziliśmy imprezę, gdzie hotel chciał zrobić niespodziankę grupie, ale nikt nie był przebrany… Przebrani imprezowicze robią sobie nawzajem zdjęcia, a my to doceniamy wręczając dyplomy, odznaczenia, nagrody…
Cena: 800 zł / grupa.
Świadczenia: wystrój sali, opracowanie razem z restauracją menu, kartki żywnościowe, zabawy, konkursy, odznaczenia, nagrody, muzyka.

2. IMPREZA ZE SZWEJKIEM to dyskoteka z muzyką łączącą czasy Dobrego Wojaka Szwejka ze współczesną. Główną atrakcją jest Szwejk wraz z żołnierzami – członkami Stowarzyszenia Miłośników Dobrego Wojaka Szwejka, którzy prowadzą całą imprezę – konkursy, zabawy, odznaczenia. Impreza oczywiście wiąże się z odpowiednim menu…

Cena: 50 zł – 70 zł / osoba w zależności od liczby osób w grupie.
Świadczenia: usługi Szwejka i jego 3 towarzyszy (prowadzą konkursy, zabawy, dają różne odznaczenia), usługi DJ-a.

3. IMPREZA Z UDZIAŁEM KABARETU – to dyskoteka z muzyką dopasowaną do grupy, a główną atrakcją jest występ kabaretu ze Lwowa. Artyści przyjeżdżają do hotelu i wykonują występ artystyczny trwający około 1,5 do 2 godzin. Mają bogaty repertuar:
a) Bal u ciotki Marcinowej – w klimatach Szczepcia i Tońcia,
b) Tajemnice orientu – przedstawienie kultury arabskiej i indyjskiej,
c) Cygańska rapsodia – zabawa z Cyganami,
d) Hity kabaretu – Can-Can, rytmy hiszpańskie, amerykańskie i wiele innych
e) Cyrkowy show – oddzielny dla najmłodszych widzów, ale i dla dorosłych…

Cena: 3000 zł / grupa.
Świadczenia: występ kabaretu i usługi DJ-a.

4. IMPREZA ZAKAPIORSKA (z udziałem bieszczadzkiego zakapiora / muzyka)

Miejsca, do których Cię zaprosimy to miejsce pełne klimatu i ducha Bieszczad przy nieznanych opowieściach i muzyce bieszczadzkich zakapiorów. Pieczony baran, jagnię lub świniak, a może pstrągi z Bieszczadzkich potoków prosto z wędzarni lub grilla, pierogi olbrzymy, zupa borowikowa – są to smaki, które na trwałe rozbudzą najbardziej wrażliwe podniebienia.

 • Quady

Organizujemy wyprawy po trasach o różnym stopniu trudności przy użyciu pojazdów ATV zwane popularnie quadami. Pod opieką instruktorów możecie poznać tajniki tej pełnej wrażeń formy rozrywki, dostępnej dla wszystkich w każdym wieku!

 • Samochody terenowe

Przejazdy UAZ-ami – posiadamy 2 samochody typu UAZ z oryginalnymi silnikami, nowymi śnieżno-błotnymi oponami, profesjonalnymi wyciągarkami, zarejestrowane na 7 osób każdy, czyli oprócz naszych kierowców jesteśmy w stanie zmieścić 12 osób. Organizujemy w naszych okolicach przejazdy po widokowych górach, rzekach, łącząc z podziwianiem tradycyjnego budownictwa, cerkwi, mostów linowych nad Osławą i co najważniejsze bez niszczenia przyrody. Wszystko legalnie, a nie z obawą, że zostaniemy złapani przez leśniczego czy policję. Klienci mogą oczywiście popróbować jazdy za kierownicą, co jest niezwykłą przygodą, bez porównania do jazdy zwykła terenówką. Możemy wynająć więcej samochodów od naszych znajomych, a także połączyć tę atrakcję z innymi np. nauka jazdy konnej, jazda konna w terenie, zajęcia linowe.
Cena: 200 zł / godzina / samochód.
Świadczenia: wynajem samochodu typu UAZ z kierowcą będącym przewodnikiem.

Szczegóły, GALERIE ZDJĘĆ z wypraw UAZ-ami: http://bieszczader.pl/polska/bieszczady-ekstremalne-wyprawy-uaz-4×4/

 • Bieszczady z lotu ptaka

Jeśli zazdrościłeś Ikarowi – teraz możesz spróbować sam. Oderwij się od ziemi, a zobaczysz jak piękny jest ten świat! Nasza propozycja obejmuje loty szybowcem oraz samolotem nad Bieszczadami. Dla wielu z was taki wyczyn będzie niezapomnianym przeżyciem….

 • Rowerem po Bieszczadzkich trasach

Bieszczady znane są nie tylko ze swojego piękna i malowniczych krajobrazów, ale także ponad 1000 km wyznaczonych szlaków rowerowych! Z naszej strony zapewnimy Wam: rowery, transport, mapy z trasą i punktami foto. Natomiast Waszym zadaniem będzie odnaleźć wskazane potoki, przełomy, cerkwie i inne ciekawe miejsca, które będą wymagały dokumentacji. Dla chętnych wrażeń – po drodze kąpiel w górskim potoku. Jedno jest pewne – na końcu spotkamy się przy ognisku lub na biesiadzie z rozdaniem dyplomu BIESZCZADZKIEGO CYKLISTY.

 • Bandytyzm, czyli napady na kolejkę

Uwaga!!! Czy wiecie, że na terenie Bieszczad grasuje banda rabusiów?! Szczególnie zagrożeni są pasażerowie kolejki bieszczadzkiej i uczestnicy Traperskiej Przygody, gdyż to właśnie te miejsca upodobała sobie ta wredna zgraja. Napadają, rabują, zastraszają, podobno nawet gwałcą, ale na to nie ma świadków – potencjalne ofiary zamiast do organów ścigania udają się do baru by dzielnym bandytom postawić kolejkę… Napad na pociąg lub wóz traperski to szczególnie atrakcyjna impreza dla grup zorganizowanych, liczących od kilkunastu do 210 osób (tyle max mieści kolejka) z możliwością jej rozbudowania o dodatkowe elementy np. ognisko, kolację, zespół muzyczny oraz inne atrakcje…

NAPADY ZBÓJÓW KARPACKICH organizujemy je na:
a) wozy traperskie
b) bieszczadzką kolejkę leśną
W napadzie uczestniczy od 4 do 8 zamaskowanych zbójów ubranych po kowbojsku. Pogoń, zatrzymanie, aresztowanie, negocjacje, uwolnienie oraz jazda konna.
Cena: 1300 zł / grupa.

 • Zajęcia linowe

Zjazd tyrolski, most linowy, pajęczyna, wieża ze skrzynek, wahadło, pal, rower na linie, slickeline  czy wspinaczka po ściance – są to bez wątpienia zadania wymagające wykazaniem się odwagą i determinacją. Niemniej jednak, mimo znacznego podniesienia adrenaliny obniżamy maksymalnie jakiekolwiek ryzyko pod okiem wykwalifikowanych instruktorów, których nadrzędnym celem jest bezpieczeństwo.

 • Na wodzie

Rejs statkiem po Zalewie Solińskim z muzyczną oprawą, cateringiem i lampką szampana przy zachodzie słońca. To nie tanie romansidło, lecz miły akcent kończący  dzień pełen wrażeń, które możemy Wam zaoferować. Inaczej może być na spływie kajakowym – tu dotykamy wody i przygody. San to rzeka pełna nie tylko przygód, ale także tajemnic z ciekawej historii regionu.

 • Paintball

Paintball uprawiany jest przez ludzi o dowolnym zawodzie i stylu życia. Jest sportem, w którym nie odgrywa żadnej roli płeć ani wiek. W paintball liczy się: inteligencja i szybkość myślenia, zdecydowanie i determinacja, a nie siła, prędkość, czy zwinność. Możemy rozpocząć grę wg wybranego scenariusza lub po prostu iść na żywioł! Co wybieracie?

 • Warsztaty twórcze

Przedstawiamy Państwu propozycję naszych Przyjaciół prowadzących Zagrodę Magija w Orelcu. Kilka lat temu udało im się stworzyć ich magiczne miejsce na ziemi, ale postanowili podzielić się tym z innymi. Proponują nie tylko nocleg, ale przede wszystkim spędzenie swojego wolnego czasu opartego o doznania piękna krajobrazu, dźwięków dobrej muzyki, zapachu pieczonego chleba, dotyku rękodzieła. Współpracując z tymi niezwykłymi ludźmi przedstawiamy propozycje, które wzbogacą również naszą ofertę wycieczkową przygotowaną dla Państwa w Bieszczadach! Bibułkarstwo, garncarstwo, szydełkowanie, malowanie na szkle, wypiek prawdziwego wiejskiego chleba – z pozoru może to być trudne i niewykonalne, ale cierpliwość naszych wykładowców oraz wasz upór z pewnością zaowocuje wspaniałą pamiątką z Bieszczad i to nie taką ze straganu…

 

Pomysły na INTEGRACJĘ w ZIMIE:

 • Biesiady / Imprezy w Klimacie

Czy to zima czy to lato – każda pora jest odpowiednia na dobrą zabawę! Organizujemy spotkania przy bieszczadzkim jadle, słynącym z ilości i jakości oraz oczywiście niezastąpionych trunków. Oprawa muzyczna zespołów w klimacie: muzyka regionów po muzykę biesiadną to okazja do niezapomnianej zabawy, a czasami i zadumy. Imprezy w Klimacie, gdzie obowiązuje odpowiedni strój uczestników odpowiedni do tematu:

PRL-u (wystrój sali, odpowiednie menu, kartki żywnościowe, zabawy, konkursy, odznaczenia, nagrody, muzyka), które można łączyć z przejazdami UAZ-ami!

Szwejkowska (z udziałem Szwejka, wybrane menu, wystrój sali, konkursy, zabawy, odznaczenia, muzyka)

kabaretowa (z udziałem kabaretu)

– zakapiorska (z udziałem zakapiora / muzyka)

Miejsca, do których Cię zaprosimy to miejsce pełne klimatu i ducha Bieszczad przy nieznanych opowieściach i muzyce bieszczadzkich zakapiorów. Pieczony baran, jagnię lub świniak, a może pstrągi z Bieszczadzkich potoków prosto z wędzarni lub grilla – są to smaki, które na trwałe rozbudzą najbardziej wrażliwe podniebienia.

 • Skuterem przez Bieszczady

Śnieg, zaspy, śnieżyce – dla nas to nie problem 😉 Najszybszy, dostarczający niesamowitych przeżyć sposób na podróżowanie przez zasypane śniegiem Bieszczady – skuter śnieżny. Zapraszamy Was na niezapomnianą, pełną przygód wyprawę skuterem po bieszczadzkich bezdrożach.

 • Kuligi Bieszczady

Wieczór, blask pochodni i para z końskich grzbietów… To kulig pędzący dolinami bieszczadzkich bezdroży. Na końcu czeka na nas ognisko, trochę opowieści o tradycji oraz oczywiście Niedźwiedzi Przysmak, po którym głowa nie boli jeno kołoce…

ROZETA KARPACKA

Przykładowy program IMPREZY INTEGRACYJNEJ / EVENT-u w Bieszczadach:

BIESZCZADY INTEGRACJA

– 6 dni –

PROGRAM WYCIECZKI / integracji / eventu w Bieszczadach:

I DZIEŃ – „BIESZCZADZKIE MORZE”:
• … spotkanie z przewodnikiem i wyjazd autokarem na wycieczkę
• Centrum Kultury w Myczkowcach – MINIATURY świątyń oraz ogród biblijny
• spacer po koronie ZAPORY WODNEJ w Solinie (możliwość zwiedzania wnętrza)
REJS STATKIEM po Zalewie Solińskim z Soliny / Polańczyka
• zwiedzanie BROWARU Ursa Maior połączone z degustacją piw niepasteryzowanych
• około 19-tej obiadokolacja, 20:00 OGNISKO z kiełbaskami w towarzystwie muzykanta i nocleg

II DZIEŃ – „NA WIELKIEJ OBWODNICY”:
• 8:00 śniadanie, 8:45 wyjazd autokarem na wycieczkę z przewodnikiem
CERKIEW w Górzance – 3 ikonostasy i współistnienie dwóch świątyń od 1860r.!
• wycieczka górska na POŁONINĘ WETLIŃSKĄ ze schroniskiem Chatka Puchatka:
przełęcz Wyżna 872m – schronisko – Osadzki Wierch 1253 – przełęcz M. Orłowicza, 3 / 5h
lub / i dla pozostałych spacer widokowy do schroniska pod Małą Rawką, 1 h
• czas wolny w CISNEJ i możliwość posiłku np. pierogi olbrzymy, pstrąg, zupa borowikowa
• wizyta w PRACOWNI IKON i „dusiołki” od szczęścia wszelakiego
• 19:30 obiadokolacja, BANKIET i dyskoteka, nocleg

III DZIEŃ – „TRAPERSKA PRZYGODA”:
• 8:00 śniadanie, 8:45 wyjazd autokarem na wycieczkę z przewodnikiem
• wizyta na WYPALE WĘGLA DRZEWNEGO
• przejazd DYLIŻANSAMI po bezdrożach i rzekach: Smolnik – Duszatyn 20 km!
• wędrówka do rezerwatu Zwiezło z JEZIORKAMI DUSZATYŃSKIMI, około 2 h
• „niedźwiedzi przysmak” dla dorosłych
• odpoczynek na leśnej polanie i zupa „czarcie żarcie”
SERY w bacówce góralskiej i „ognista niespodzianka”
• spacer do RUIN KLASZTORNYCH w Zagórzu z 22 metrową WIEŻĄ widokową!
lub TRADYCJE ŁEMKOWSKIE w Komańczy: stroje regionalne, krywulki, hafty, język!
• 19:00 obiadokolacja, SAUNA i nocleg

IV DZIEŃ – „WĘGRY na słodko i na ostro”:
• 5:30 śniadanie, 6:00 wyjazd autokarem w kierunku Słowacji i Węgier, suchy prowiant
• spacer po SAROSPATAKU – kościół św. Elżbiety i zamek Rakoczego
KĄPIEL w jedynych w Europie grotach wapiennych w Miszkolcu (3 godz.)
DEGUSTACJA 4 gatunków win w prawdziwej piwnicy
GOLONKA w ogromnym CHLEBKU! podawana podczas degustacji
• około 23:00 powrót do Polski i nocleg

V DZIEŃ – „PRZYGODA TERENOWA NA UAZ-ach”:
• 830 śniadanie, 930 wyjazd własnymi samochodami do Wysoczan bez przewodnika
• wyjazd na IMPREZĘ OFFROADOWĄ i podział na grupy: do dyspozycji 2 samochody UAZ na 4 h – przejazd po wzgórzach widokowych, rzekach, obok cerkwi, mostów na linach nad rzeką Osława (Uwaga: osoby pod wpływem alkoholu nie będą mogły kierować.)
ZAJĘCIA LINOWE – tyrolka i kładka linowa
ognisko z kiełbaskami w Ośrodku Jeździeckim Tarpan
• możliwość JAZDY KONNEJ po terenie lub nauki jazdy konnej (30 zł / 45 min.)
• 19:00 obiadokolacja, SAUNA i nocleg

VI DZIEŃ – „SANOK”:
• 900 śniadanie, wykwaterowanie i wyjazd z ośrodka
• możliwość zwiedzania SKANSENU w Sanoku czyli tradycyjne budownictwo i MIASTECZKO GALICYJSKIE (we własnym zakresie 10 / 14 zł)
• pożegnanie z Bieszczadami i powrót do domu

..Cena: … zł* – impreza integracyjna / eventowa realizowana na zamówienie grup

Świadczenia:
– autokar 4 dni, 5 noclegów, 5 śniadań, 5 obiadokolacji, usługi muzykanta, 2 samochody 4 h, sauna, BANKIET i dyskoteka, ognisko z kiełbaskami na stadninie, zupa „czarcie żarcie”,  zajęcia linowe, usługi przewodnika 4 dni, BILETY WSTĘPU: miniatury i ogród, rejs, browar, cerkiew, połonina, dyliżanse i przysmak, ikony, wycieczka na WĘGRY: golonka, degustacja, wstęp na baseny, ubezpieczenie NNW i KL na Węgry, podatek VAT marża.

Przejazdy UAZ-ami – posiadamy 2 samochody typu UAZ z oryginalnymi silnikami, nowymi śnieżno-błotnymi oponami, profesjonalnymi wyciągarkami, zarejestrowane na 7 osób każdy, czyli oprócz naszych kierowców jesteśmy w stanie zmieścić 12 osób. Organizujemy w naszych okolicach przejazdy po widokowych górach, rzekach, łącząc z podziwianiem tradycyjnego budownictwa, cerkwi, mostów linowych nad Osławą i co najważniejsze bez niszczenia przyrody. Wszystko legalnie, a nie z obawą, że zostaniemy złapani przez leśniczego czy policję. Klienci mogą oczywiście popróbować jazdy za kierownicą, co jest niezwykłą przygodą, bez porównania do jazdy zwykła terenówką. Możemy wynająć więcej samochodów od naszych znajomych, a także połączyć tę atrakcję z innymi np. nauka jazdy konnej, jazda konna w terenie, zajęcia linowe.
Cena: 200 zł / godzina / samochód.
Świadczenia: wynajem samochodu typu UAZ z kierowcą będącym przewodnikiem.
Więcej na: http://bieszczader.pl/polska/bieszczady-ekstremalne-wyprawy-uaz-4×4/
Realizacja: Obsługa-Medialna.pl