WYCIECZKI JEDNODNIOWE dla klientów INDYWIDUALNYCH i dla grup

Wybierasz się w Bieszczady i nie masz pojęcia jak zaplanować swój wolny czas? Mamy propozycję – wybierz się z nami na jedną z fascynujących WYCIECZEK JEDNODNIOWYCH po Bieszczadach, na Ukrainę i Węgry!

Jeśli myślą Państwo o poznaniu zagadek najciekawszych miejsc i atrakcji w Bieszczadach, odkryciu na nowo polskości we Lwowie, skosztowaniu królewskiego trunku w jednej z węgierskich piwniczek, odkrycia tajemnic zbójeckich w drodze na Słowację albo jeśli po prostu chcą Państwo mieć piękne wspomnienia z urlopu, to jesteście Państwo w odpowiednim miejscu.

Wystarczy wejść w TERMINARZ / KALENDARZ WYCIECZEK (lub zadzwonić) i rozpoczniecie niepowtarzalną podróż z nami w Bieszczady…
PŁATNOŚĆ za wycieczkę jednodniową jest dopiero w dniu wycieczki w autokarze u przewodnika.
UWAGA: aby móc prawdziwie odpocząć w Bieszczadach, czy na Podkarpaciu, warto zaplanować na jaką wycieczkę jednodniową się wybrać siedząc wygodnie w domu. Złożenie rezerwacji na wycieczkę jednodniową jest darmowe i można ją odwołać (najpóźniej na 24h przed wycieczką).

Jeśli miejsca na konkretną wycieczkę jednodniową się skończą to wpiszemy Państwa na LISTĘ REZERWOWĄ. Jeśli ktoś zrezygnuje z wycieczki to zawsze dzwonimy do osób wpisanych na listę rezerwową i pytamy czy są zainteresowani. Zawsze decyduje kolejność zgłoszenia, ale nie zawsze miejsca się zwalniają, więc warto dokonać rezerwacji na wycieczkę jednodniową przed przyjazdem w Bieszczady!

Jadąc z nami nawet na 1 wycieczkę jednodniową dostaną Państwo ZNIŻKI NA ATRAKCJE u naszych partnerów. Ta informacja jest na bilecie, który dostaniecie w autokarze od przewodnika. Szczegóły o promocjach i zniżkach są na każdym z programów wycieczek jednodniowych. Dokonując rezerwacji na 3 wycieczki od trzeciej za wycieczki ZAPŁACICIE MNIEJ!

Wycieczki jednodniowe w podanych dniach i cenach realizujemy dla klientów INDYWIDUALNYCH. Natomiast dla GRUP liczących minimum 15 osób wycieczki jednodniowe mogą się odbyć w dowolnym terminie, a program, świadczenia i cenę dopasujemy do Waszych oczekiwań.

PS. Biuro Podróży Bieszczader posiada NAJWIĘKSZĄ OFERTĘ wycieczek jednodniowych z autorskimi programami (aż 12) – najbardziej zachęcamy do tych pomagających poznać piękno Bieszczad i Podkarpacia, ale mamy też wycieczki na Ukrainę, Słowację i Węgry.

O JAKOŚCI naszych usług świadczą liczne nagrody otrzymywane w różnych latach:
– 2012 nagroda za Najlepszy Produkt Turystyczny Podkarpacia – wycieczka jednodniowa po Bieszczadach „TRAPERSKA PRZYGODA
– 2015 nagroda za Najlepszy Produkt Turystyczny Podkarpacia – wycieczka jednodniowa po Bieszczadach „DREZYNAMI po Bieszczadach
– 2017 nagroda za Najlepszy Produkt Turystyczny Podkarpacia – wycieczka jednodniowa po Bieszczadach „WODAMI rzeki San!

Ostatnia z wycieczek została również NAJLEPSZYM PRODUKTEM TURYSTYCZNYM POLSKI. To nagroda, którą posiadamy jako jedyne biuro podróży nie tylko w Bieszczadach, ale w Polsce!


Realizacja: Obsługa-Medialna.pl