Zapraszamy do zapoznania się z propozycjami wycieczek jednodniowych, które przygotowaliśmy dla osób, które przyjeżdżając na wypoczynek na Podkarpacie, a przede wszystkim w Bieszczady.

Na sezon 2020 mamy aż 12 wycieczek jednodniowych! Są to wycieczki naszego autorstwa – z niepowtarzalnymi programami, które posiadają różne nagrody! Poniżej po kilka zdań o każdej z nich dopisując informacje o ewentualnych zmianach cen / programu:

DREZYNAMI PO BIESZCZADACH
to wycieczka, od której zalecamy by zacząć wypoczynek w Bieszczadach. Podpowiadamy osobom przyjeżdżającym w Bieszczady: „nie rozpoczynajcie pobytu od wyjazdu do Lwowa, tylko od tej wycieczki”.
Jest to wycieczka poprowadzona po trasie Wielkiej Obwodnicy, przy której znajdują się najważniejsze atrakcje Bieszczad. Dzięki opowieściom przewodnika będą Państwo mieli konkretnych podpowiedzi (np. na jaki szlak wejść, gdzie zaparkować, w jakiej restauracji są podawane posiłki regionalne) i pomysłów na dalszy tydzień samodzielnego zwiedzania Podkarpacia.

CENA: bez zmian! 🙂
PROGRAM: bez zmian, bo się podoba :-

PS. Nagroda na Najlepszy Produkt Turystyczny Podkarpacia 2015

ROZETA KARPACKA

KOLEJ NA ŁAŃCUT
to wycieczka na północ Podkarpacia. Dla nas główną atrakcją tej wycieczki jest przejazd kolejką wąskotorową z Dynowa w stronę Przeworska, który jest niezwykle widokowy! Większość osób decydujących się na wyjazd chce zobaczyć zamek w Łańcucie – uważany za jeden z najpiękniejszych w Polsce. A na koniec dnia stolica województwa Podkarpackiego – Rzeszów, w którym pokazujemy najciekawsze zabytki. Poza tym mnóstwo atrakcji widzianych z okien autokaru, o których opowiada przewodnik.

CENA: bez zmian z naszym systemem nagłośnieniowym tour-guide!
PROGRAM: bez zmian.

ROZETA KARPACKA

KOLEJ ZAKARPACKA (Ukraina – paszport)
to wycieczka w Bieszczady ukraińskie. Główną atrakcją wycieczki jest przejazd koleją, która pokonuje największą różnicę poziomów w Europie! Poza tym odwiedzamy najważniejsze perełki architektoniczne w tej części Ukrainy. To też przejazd drogą, która w 90% jest widokowa – zupełnie inaczej niż po naszej stronie granicy… Na tej wycieczce przeniesiemy Was w czasie..

CENA: bez zmian.
PROGRAM: nie zmieniamy, bo się podoba 😉

ROZETA KARPACKA

LWÓW (Ukraina – paszport)
to wycieczka wybierana przez niemal wszystkie osoby przybywające na wypoczynek w Bieszczady. W jeden dzień pokazujemy najważniejsze zabytki i klimat miasta, do którego warto wybrać się na 3 dni, bo np. Kraków wygląda na mały pod względem zabytków ze Lwowem…

CENA: musiała wzrosnąć ze 130 na 145 zł, gdyż cena biletów wstępu została podwyższona o 100%. Poza tym utrzymuje się znacznie słabszy kurs walut.
UWAGA: nasze biuro wchodzi w powyższej cenie do wnętrza OPERY! Piszemy o tym, bo niektóre biura próbują do siebie przyciągnąć klientów niższą ceną, a nie mają tej atrakcji w ofercie, którą uważamy za nr 1 we Lwowie…
PROGRAM: bez zmian.

ROZETA KARPACKA

PIKUJ 1408m (Ukraina – paszport)
to wycieczka na najwyższy szczyt Bieszczad znajdujący się po stronie ukraińskiej. Na górę prowadzimy szlakiem, którego nawet niewielu przewodników zna – jest w 80% widokowy! Większość osób wychodzi na Pikuja z końca miejscowości Husne Wyżne i wracając w to samo miejsce, czyli idąc bardzo stromym podejściem, które w większości jest w lesie. A my wychodzimy na połoniny łagodnie i schodzimy do Biłasowicy, gdzie podjeżdża nasz autokar.

CENA: bez zmian.
PROGRAM: tą samą widokową trasą i z najlepszymi przewodnikami!

ROZETA KARPACKA

PRZEMYŚL ZE SZWEJKIEM
to wycieczka historyczno-humorystyczna. Do Krasiczyna czy Przemyśla można pojechać samemu. Ale czy po trasie przejazdu po Pogórzu Przemyskim coś się dowiecie? Jadąc z ciekawie opowiadającym przewodnikiem tak! A jak dodamy do tego niepowtarzalne ciekawostki i humor Szwejka, który towarzyszy naszej grupie na Forcie oraz częściowo w Przemyślu to tworzy się jedna z najlepszych wycieczek po Podkarpaciu!
UWAGA: tylko z naszym biurem odwiedzicie Kalwarię Pacławską, którą uważamy za najpiękniej położoną w Polsce!

CENA: 10 zł większa ze względu na podwyżkę biletów wstępu.
PROGRAM: jest bardzo dobry, więc nie zmieniamy 🙂

ROZETA KARPACKA

TRAPERSKA PRZYGODA
to wycieczka najczęściej wybierana przez turystów z tych, które w niepowtarzalny sposób pokazują piękno Bieszczad (tylko do Lwowa jeździ więcej osób). Główną atrakcją jest przejazd dyliżansami z końmi, którymi pokonujemy aż 20 km, przejeżdżając kilkanaście razy przez potoki i rzekę Osława, będącą granicą między Bieszczadami i Beskidem Niskim.

CENA: bez zmian.
PROGRAM: podoba się, więc nie zmieniamy 🙂

PS. Nagroda na Najlepszy Produkt Turystyczny Podkarpacia 2015

ROZETA KARPACKA

TRUSKAWIEC (Ukraina – paszport)
to nasza najnowsza wycieczka. Główną atrakcją jest zwiedzanie największego na Ukrainie uzdrowiska Truskawiec. Będzie można wejść na bardzo ciekawy pokaz w delfinarium. Zaglądamy też do miasta Drohobycz związanego m.in. z Brunonem Schulzem. Niepowtarzalną ciekawostką będzie wizyta w miejscowości, w której się urodził Jerzy Kulczycki – od niego zaczęła się historia kawy w Europie!

ROZETA KARPACKA

WĘGRY MISZKOLC (dowód osobisty)
to wycieczka składająca się z 3 atrakcji: zwiedzania miasta Szaroszpotok, kąpieli jedyny w Europie grotach wapiennych! oraz degustacji win, którą łączymy z golonkami peklowanymi i zapiekanymi w pół metrowych chlebach.

CENA WYCIECZKI: bez zmian.
Bilety na baseny: w tamtym sezonie kosztowały 35 zł, a w tym na pewno będą droższe, ale jeszcze osoby zarządzające basenami nie podały cen jakie będą od 1 maja…
PROGRAM: bez zmian 🙂

ROZETA KARPACKA

WĘGRY TOKAJ (dowód osobisty)
to wycieczka, którą bardziej polecamy od Miszkolca z kilku względów:
1. zwiedzanie pięknie położonego miasteczka Tokaj
2. jesteśmy na V pod względem wielkości basenach na Węgrzech, które są 3 x większe od tych w Miszkolcu
3. klienci mają alternatywę: jeśli nie chcą iść na baseny mogą zwiedzić największe na Węgrzech ZOO (z oceanarium, z wieloma gatunkami zwierząt w innych miejscach Europy nie występujących, ogromną przestrzenią, pokazami zwierząt)
4. jesteśmy tu o 4 godziny, czyli o 1h dłużej
5. nie ma takich tłumów ludzi jak w Miszkolcu i nie stoimy w długich kolejkach do kasy.
6. są to nowoczesne baseny z elektronicznymi zegarkami do szafek i płatności.

CENA: bez zmian.
Cena biletów na baseny wzrosną, ale jeszcze nie dostaliśmy umowy z kwotą zniżki dla grup.
PROGRAM: bez zmian.

ROZETA KARPACKA

WODAMI RZEKI SAN
to wycieczka jednodniowa z której jesteśmy dumni, gdyż dostała 2 nagrody!
To program, w którym każda atrakcja związana jest z wodą. Zaczynamy od spływu kajakami po rzece San, a kończymy 2 godzinnym rejsem statkiem połączonym z degustacją win i serów po niemal całym Zalewie Solińskim – dopływając do najpiękniejszego miejsca w Olchowcu…

CENA: bez zmian
PROGRAM: po co zmieniać skoro jest bardzo dobry 🙂

PS. Nagrody na: Najlepszy Produkt Turystyczny Podkarpacia 2017
Najlepszy Produkt Turystyczny POLSKI 2017 – tylko nasze biuro posiada taką nagrodę w Polsce

ROZETA KARPACKA

WYPRAWY UAZ-ami
to wycieczka oryginalnym samochodem UAZ z kierowcą, który jest przewodnikiem. Jeździmy po górach bez lasów (nie tylko miejsca widokowe), podziwiamy cerkwie, przeprawiamy się przez rzekę itd. Najlepiej umówić się na wyprawę kończącą się o zachodzie słońca, bo wtedy dopiero podziwiamy różne zwierzęta…

CENA: bez zmian.

PS. Nasza atrakcja była doceniona przez TV Discovery, TV niemiecką ARD oraz amerykańskich YouTuberów 🙂

Realizacja: Obsługa-Medialna.pl