Zapraszamy do oglądnięcia zdjęć, które wykonaliśmy na pograniczu Bieszczad i Beskidu Niskiego, chcąc uchwycić niepowtarzalne kolory wiosny. Jesień i wiosna to najbardziej kolorowe pory roku w Bieszczadach. Zdjęcia wykonaliśmy 30 kwietnia 2020 w naszej najbliższej okolicy, czyli w miejscowościach Mokre, Wysoczany i Szczawne. Poniżej galerie zdjęć z podziałem na poszczególne wioski 🙂

Kolory wiosny w miejscowości MOKRE, czyli na pograniczu Bieszczad i Beskidu Niskiego:

Tory w stronę Komańczy na lini kolejowej 107 w miejscowości Mokre, czyli na pograniczu Bieszczad i Beskidu Niskiego. Tory w stronę Komańczy na lini kolejowej 107 w miejscowości Mokre, czyli na pograniczu Bieszczad i Beskidu Niskiego.
Linia kolejowa 107 prowadząca z Zagórza do Szczawnego, Komańczy i na Słowację w Mokrem. To miejscowość położona granicy między Bieszczadami, a Beskidem Niskim. Linia kolejowa 107 prowadząca z Zagórza do Szczawnego, Komańczy i na Słowację w Mokrem. To miejscowość położona granicy między Bieszczadami, a Beskidem Niskim.

ROZETA KARPACKA

Wiosna w WYSOCZANACH – również położonej nad rzeką Osława, która jest granicą zachodnią Bieszczad:

ROZETA KARPACKA

Na koniec zapraszamy do oglądnięcia zdjęć wykonanych w miejscowości SZCZAWNE, która jest niektórym z nas najbardziej bliska – tu spędziliśmy całe dzieciństwo i tu mieszkają nasi rodzice: Czesław i Mirosława Janik:

Fiołek leśny (Viola reichenbachiana) na pograniczu Bieszczad i Beskidu Niskiego. Fiołek leśny (Viola reichenbachiana) na pograniczu Bieszczad i Beskidu Niskiego.
Dąbrówka rozłogowa (Ajuga reptans) - kwiat wiosenny na pograniczu Bieszczad i Beskidu Niskiego. Dąbrówka rozłogowa (Ajuga reptans) - kwiat wiosenny na pograniczu Bieszczad i Beskidu Niskiego.
Fiołek leśny (Viola reichenbachiana) i żywokost bulwiasty (Symphytum tuberosum L.) - przepiękny kwiat na pograniczu Bieszczad i Beskidu Niskiego. Fiołek leśny (Viola reichenbachiana) i żywokost bulwiasty (Symphytum tuberosum L.) - przepiękny kwiat na pograniczu Bieszczad i Beskidu Niskiego.
Fiołek leśny (Viola reichenbachiana) kwiat na pograniczu Bieszczad i Beskidu Niskiego. Fiołek leśny (Viola reichenbachiana) kwiat na pograniczu Bieszczad i Beskidu Niskiego.

ROZETA KARPACKA

Jak widzicie każda pora roku jest piękna na pograniczu Bieszczad i Beskidu Niskiego. Więc zapraszamy już teraz do wypoczynku na Podkarpaciu. A przede wszystkim na organizowane przez Biuro Podróży Bieszczader wycieczki jednodniowe. Mamy w ofercie aż 12 wycieczek – najlepiej rozpocząć od poznania atrakcji Bieszczad na takich wycieczkach jak Traperska Przygoda, Drezynami po Bieszczadach, Wodami rzeki San, a w drugiej kolejności do wycieczek jednodniowych np. do Lwowa, Kolej Zakarpacka, do Truskawca, na Pikuj, czy na Węgry.

Terminy wycieczki Wybierz dzień i zarezerwuj miejsca

Realizacja: Obsługa-Medialna.pl