Wybierasz się w Bieszczady i nie masz pojęcia jak zaplanować swój wolny czas?
Mamy propozycję nie do odrzucenia
– wybierz się z nami na jedną z fascynujących wycieczek jednodniowych.

Jeśli myślą Państwo o poznaniu zagadek najciekawszych miejsc w Bieszczadach, odkryciu na nowo polskości we Lwowie, skosztowaniu królewskiego trunku w jednej z węgierskich piwniczek, odkrycia tajemnic zbójeckich w drodze na Słowację albo jeśli po prostu chcą Państwo mięć piękne wspomnienia z urlopu, to jesteście Państwo w odpowiednim miejscu.

Stąd tylko jedno „kliknięcie” i wykonanie jednego telefonu lub wysłanie @-maila
dzieli Was od początku realizacji swojej podróży…

DREZYNAMI po Bieszczadach! - wycieczka 1-dniowa - Najlepszy Produkt Turystyczny Podkarpacia 2015!           TRAPERSKA PRZYGODA wycieczki po Bieszczadach wycieczka 1-dniowa - Najlepszy Produkt Turystyczny Podkarpacia 2012!

KOLEJ ZAKARPACKA, czyli wycieczka 1-dniowa w Bieszczady Wschodnie na Ukrainę! LWÓW wycieczka jednodniowa z Bieszczad PRZEMYŚL ze Szwejkiem! - wycieczka 1-dniowa z Bieszczad

WĘGRY Miszkolc wycieczka jednodniowa z Bieszczad Wyprawy UAZ-ami po Połoninach Pogórzańskich w Bieszczadach / terenówki / integracja WĘGRY Tokaj wycieczka 1-dniowa z Bieszczad, Sosto Furdo, degustacja win

PIKUJ 1408m wycieczka 1-dniowa na najwyższy szczyt Bieszczad na Ukrainie..Wycieczka WODAMI rzeki San! - Najlepszy Produkt Turystyczny Województwa Podkarpackiego 2017

UWAGA: wszystkim wybierającym się na WYCIECZKI JEDNODNIOWE
zalecamy składanie rezerwacji najpóźniej tydzień przed terminem.

W szczególności chodzi o wycieczki: Drezynami po Bieszczadach, Lwów, Przemyśl,
Traperska Przygoda, Węgry Miszkolc, Węgry Tokaj, Wodami rzeki San.

Mimo podstawiania po kilka autokarów na każdą z wymienionych wycieczek dziennie brakuje wolnych miejsc. Ponadto prosimy o przemyślane rezerwacje oraz informowanie nas najpóźniej 24 godziny przed wyjazdem o ewentualnej rezygnacji. Cieszymy się z tak ogromnego zainteresowania i zapraszamy do korzystania z naszych wycieczek jednodniowych!

ROZETA KARPACKA

Biuro Podróży Bieszczader jest jedynym w całym Województwie Podkarpackim organizatorem turystyki, które zostało nagrodzone za autorskie programy wycieczek. A my dostaliśmy te nagrody już 3 razy za 3 różne wycieczki!
W konkursie na NAJLEPSZY PRODUKT TURYSTYCZNY Województwa Podkarpackiego organizowanym przez Podkarpacką Regionalną Organizację Turystyczną dostaliśmy statuetki za następujące wycieczki:

2012 TRAPERSKA PRZYGODA

2015 DREZYNAMI po Bieszczadach!

2017 WODAMI rzeki San!

Ostatnia z wycieczek jest Najlepszym Produktem Turystycznym POLSKI 2017!
Są to nagrody otrzymane w konkursie ocenianym przez bezstronną komisję złożoną z najwybitniejszych osób zajmujących się turystyką na Podkarpaciu na czele z Marszałkiem Województwa.
Nagrody świadczą o najwyższej jakości usług i niepowtarzalnych pomysłach na wycieczki po województwie na czele z Bieszczadami.

WODAMI rzeki San! - wycieczka jednodniowa po Bieszczadach - Najlepszy Produkt Turystyczny POLSKI 2017

DREZYNAMI po Bieszczadach - wycieczka Najlepszy Produkt Turystyczny Podkarpacia 2015

Wycieczka TRAPERSKA PRZYGODA - Najlepszy Produkt Turystyczny Podkarpacia 2012

 

Terminy wycieczki Wybierz dzień i zarezerwuj miejsca

Realizacja: Obsługa-Medialna.pl