Bieszczady WYCIECZKI 1-DNIOWE dla indywidualnych i grup

Wybierasz się w Bieszczady i nie masz pojęcia jak zaplanować swój wolny czas?
Mamy propozycję nie do odrzucenia
- wybierz się z nami na jedną z fascynujących wycieczek jednodniowych.

Jeśli myślą Państwo o poznaniu zagadek najciekawszych miejsc w Bieszczadach, odkryciu na nowo polskości we Lwowie, skosztowaniu królewskiego trunku w jednej z węgierskich piwniczek, odkrycia tajemnic zbójeckich w drodze na Słowację albo jeśli po prostu chcą Państwo mięć piękne wspomnienia z urlopu, to jesteście Państwo w odpowiednim miejscu.

Stąd tylko jedno „kliknięcie” i wykonanie jednego telefonu lub wysłanie @-maila
dzieli Was od początku realizacji swojej podróży…

DREZYNAMI po Bieszczadach! - wycieczka 1-dniowa - Najlepszy Produkt Turystyczny Podkarpacia 2015!           TRAPERSKA PRZYGODA wycieczki po Bieszczadach wycieczka 1-dniowa - Najlepszy Produkt Turystyczny Podkarpacia 2012!

KOLEJ ZAKARPACKA, czyli wycieczka 1-dniowa w Bieszczady Wschodnie na Ukrainę! LWÓW wycieczka jednodniowa z Bieszczad PRZEMYŚL ze Szwejkiem! - wycieczka 1-dniowa z Bieszczad

WĘGRY Miszkolc wycieczka jednodniowa z Bieszczad Wyprawy UAZ-ami po Połoninach Pogórzańskich w Bieszczadach / terenówki / integracja WĘGRY Tokaj wycieczka 1-dniowa z Bieszczad, Sosto Furdo, degustacja win

WODAMI rzeki San! - wycieczka jednodniowa ze spływem kajakami po rzece San, karmelem w Zagórzu, 2 godzinnym rejsem statkiem kończącym się o zachodzie słońca i połączonym z degustacją win węgierskich!.

UWAGA: wszystkim wybierającym się na WYCIECZKI JEDNODNIOWE
zalecamy składanie rezerwacji najpóźniej tydzień przed terminem.

W szczególności chodzi o wycieczki: Drezynami po Bieszczadach, Lwów, Przemyśl,
Traperska Przygoda, Węgry Miszkolc, Węgry Tokaj, Wodami rzeki San.

Mimo podstawiania po kilka autokarów na każdą z wymienionych wycieczek dziennie brakuje wolnych miejsc. Ponadto prosimy o przemyślane rezerwacje oraz informowanie nas najpóźniej 24 godziny przed wyjazdem o ewentualnej rezygnacji. Cieszymy się z tak ogromnego zainteresowania i zapraszamy do korzystania z naszych wycieczek jednodniowych!

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.