DREZYNAMI po Bieszczadach! – NAJLEPSZY PRODUKT TURYSTYCZNY 2015!

DREZYNAMI po Bieszczadach!
czyli wycieczka Wielką Obwodnicą

Biuro Podróży BIESZCZADER za tę wycieczkęNAJLEPSZY PRODUKT TURYSTYCZNY PODKARPACIA 2015 - wyróżnienie dla Biura Podróży BIESZCZADER za wycieczkę DREZYNAMI po Bieszczadach!
dostało nagrodę w konkursie na

NAJLEPSZY PRODUKT TURYSTYCZNY
WOJEWÓDZTWA PODKARPACKIEGO

organizowanym w 2015 roku przez
Podkarpacką Regionalną Organizację Turystyczną

Zapraszamy na wycieczkę po najbardziej znanej trasie w Bieszczadach tzw. Wielkiej Obwodnicy. Gwoździem programu – od którego zaczniemy dzień – będzie przejazd DREZYNAMI ROWEROWYMI! To jedyna tego typu atrakcja w Polsce! Poza tym pokonując 130 km autokarem poznamy tajemnice ikon, odwiedzimy zagrodę z żubrami oraz muzeum wypału węgla drzewnego i dotkniemy śladów wielowiekowej historii bieszczadzkich Żydów na kirkucie w Lutowiskach. Będzie też można „kupić szczęście” – dusiołki! Warto od tej wycieczki rozpocząć wypoczynek w Bieszczadach, gdyż nasi przewodnicy podpowiadają co warto zobaczyć, na jakie szczyty wejść i którymi szlakami (przejeżdżamy u podnóża najwyższych szczytów i połonin) oraz gdzie poza Wielką Obwodnicą należy pojechać.

MAPA wycieczki DREZYNAMI po Bieszczadach!

PROGRAM wycieczki DREZYNAMI po Bieszczadach!:

• około 9-tej wyjazd na wycieczkę po Bieszczadach (poniżej szczegółowy rozkład jazdy)

przejazd DREZYNAMI ROWEROWYMI (Najlepszy Produkt Turystyczny Polski 2015!) poruszającymi się dzięki „nożnemu napędowi pasażera” ze stacji głównej w Uhercach Mineralnych: widoki na góry, szybowiska, przejazd przez tunel… Jest to konstrukcja 4-osobowa napędzana siłą mięśni 2 rowerzystów i polecana dla wszystkich: od 8 letnich dzieci po osoby starsze.

przybliżenie kultury Żydów na KIRKUCIE w Lutowiskach (ponad 1000 macew)

• możliwość POSIŁKU REGIONALNEGO

CERKIEW BOJKOWSKA w Smolniku z 1791r. pw. św. Michała Archanioła w 2013 wpisana na listę UNESCO (jedyna tradycyjna cerkiew bojkowska w Polsce nieprzebudowywana od początku istnienia)

• pokazowa ZAGRODA ŻUBRÓW w Mucznem

• plenerowe muzeum WYPAŁU WĘGLA DRZEWNEGO

• wizyta w PRACOWNI IKON w Cisnej, gdzie poznajemy proces tworzenia oraz historię, a dodatkowo można nabyć dusiołki od szczęścia wszelakiego (spotkanie prowadzi Ryszard Denisiuk „Bury” – gawędziarz, rzeźbiarz, artysta)

• około 18-tej zakończenie wycieczki po Bieszczadach

.CENA: 90 / 80 zł młodzież do 14 lat ………….. 2017r.

czas trwania: 9 – 18

CENA OBEJMUJE: autokar / bus z klimatyzacją, bilety wstępu: przejazd DREZYNAMI i pracownia ikon, opłaty parkingowe, usługi przewodnika górskiego oraz ubezpieczenie NNW.

DNI WYJAZDÓW wtorki i soboty (maj ↔ październik)
…………………………..… czwartki (lipiec i sierpień)
………………………………inne miesiące oraz długie weekendy dane w TERMINARZ

ROZETA KARPACKA

OPŁATĘ za wycieczkę dokonuje się dopiero podczas wsiadania do autokaru u przewodnika gotówką. Jedynie większe grupki (po uzgodnieniu) prosimy o wpłatę zaliczki.
Jeśli ktoś potrzebuje FAKTURĘ to należy nam to zgłosić najpóźniej dzień przed wycieczką.

Prosimy o dokonywanie REZERWACJI przed przyjazdem w Bieszczady
– jest wiele powodów dlaczego warto, które szczegółowo wypisaliśmy na:
http://bieszczader.pl/rezerwacje-wycieczek-jednodniowych-z-bieszczad-2014/

ROZETA KARPACKA

KLIENTÓW INDYWIDUALNYCH przebywających na wypoczynku w Bieszczadach lub okolicach zapraszamy na organizowaną przez nas wyjątkową WYCIECZKĘ jednodniową, na którą zabieramy do autokarów z określonej poniżej TRASY PRZEJAZDU:

LESKO 8:10, Łączki 8:20 (klienci z Weremień), HOCZEW 8:25 (klienci z Nowosiółki, Baligród, Stężnica, Jabłonki, Cisna), Bachlawa 8:30, Średnia Wieś 8:35, Berezka 8:40 (klienci z Bereżnica, Wola Matiaszowa)POLAŃCZYK kościół 8:45 (klienci z Wołkowyja, Bukowiec, Zawóz, Rajskie, Olchowiec, Krzywe, Przysłup, Smerek, Wetlina), POLAŃCZYK uzdrowisko 8:50, POLAŃCZYK skrzyżowanie 8:55,  Myczków 9:00, SOLINA zapora 9:05, SOLINA Grosar 9:10 (klienci z Jawor, DW Rewita, Łobozew, Teleśnica), Bóbrka 9:15, MYCZKOWCE 9:20, Uherce Mineralne 9:30 (klienci z Olszanica, Ustianowa, Ustrzyki Dolne, Równia, Łodyna, Arłamów, Hoszów, Zadwórze, Rabe, Czarna, Smolnik, Ustrzyki G.)

Jesteśmy w stanie zorganizować dojazd na nasze wycieczki z każdej innej miejscowości
w Bieszczadach i na Podkarpaciu – cena od 10 zł / osoba
(pod warunkiem zebrania przez biuro BP Bieszczader minimum 8 osób chętnych)

ROZETA KARPACKA

SYSTEM REZERWACJI wycieczek 1-dniowych Biura Podróży Bieszczader z Bieszczad.

ROZETA KARPACKA

INFORMACJE PRAKTYCZNE

WYPOSAŻENIE: zachęcamy zabrać okrycie przeciw deszczowe, czapeczkę z daszkiem, plecak z wodą i czymś energetycznym, aparat fotograficzny.

UBEZPIECZENIE – uczestników wycieczek krajowych ubezpieczamy od Następstw Nieszczęśliwych Wypadków (ogólne warunki dostępne na AXA).

Wycieczka DREZYNAMI PO BIESZCZADACH! jest przede wszystkim zwiedzaniem Bieszczad trasą Wielkiej Obwodnicy. Dlatego, aby w pełni skorzystać z wycieczki i opowieści przewodnika zachęcamy wszystkich klientów nocujących poza wymienionymi wyżej miejscowościami do wsiadania w:  Lesku / Hoczwi / Polańczyku / Uhercach. Doradzamy w znalezieniu bezpiecznego i darmowego miejsca parkingowego. Prosimy o punktualność.

ROZETA KARPACKA

W Bieszczadach jest kilka biur podróży zajmujących się organizacją wycieczek 1-dniowych, dlatego postanowiliśmy zachęcić Państwa pokazując czym nasza oferta DREZYNAMI PO BIESZCZADACH! się wyróżnia:
1. to autorska wycieczka i jesteśmy jedynym organizatorem
2. zróżnicowany program: wycieczka jedną z widokowych obwodnic, drezyny, kirkut, posiłek regionalny, cerkiew, żubry, wypał węgla, ikony
3. po tej wycieczce będziecie mieli pomysłów na dalszy tydzień zwiedzania Bieszczad!
4. wycieczki oprowadzają najlepsi przewodnicy z niespotykaną pasją
5. współpracujemy z firmami mającymi najnowsze autokary w Bieszczadach i są rozpoznawalne dzięki umieszczaniu dużych TABLIC z nazwą biura na przedniej szybie
6. numerujemy miejsca, oddzwaniamy do klientów i wysyłamy smsem informacje
7. organizujemy dojazdy busami do głównych tras przejazdu autokarów.

ROZETA KARPACKA

Wycieczki dla klientów indywidualnych w podanych dniach tygodnia oraz cenie
są realizowane przy zebraniu przez BP Bieszczader minimum 15 osób.

Na wycieczki jednodniowe tylko z Biurem Podróży BIESZCZADER!
DREZYNAMI po Bieszczadach!, Traperska Przygoda, LWÓW, Węgry,
KOLEJ Zakarpacka, a także PRZEMYŚL ze Szwejkiem! i wyprawy UAZ-ami!

ROZETA KARPACKA

Zdjęcia z przejazdu BIESZCZADZKIMI DREZYNAMI ROWEROWYMI
na trasie Uherce Mineralne – Jankowce – Łukawica – Sobień:

ROZETA KARPACKA

Poniżej FILM z przejazdu DREZYNAMI ROWEROWYMI:

Bieszczadzkie DREZYNY ROWEROWE film promocyjny