Uprzejmie donosimy, iż od początku wakacji działa II punkt rezerwacji WYCIECZEK JEDNODNIOWYCH!
Po pracach trwających ponad pół roku udało nam się odrestaurować samochód NYSA. Remontu podjął się Tomasz Janik, którego możecie spotkać w Polańczyku przy rondzie w samochodzie SYRENA BOSTO (punkt rezerwacji nr 1).

Samochód NYSA na brzegu Zalewu Solińskiego w Bieszczadach. Punkt rezerwacji wycieczek jednodniowych wewnątrz samochodu Nysa na brzegu Zalewu Solińskiego w Bieszczadach. Samochód Nysa będącym punktem rezerwacji wycieczek jednodniowych na przystani statków Biała Flota. Punkt rezerwacji wycieczek jednodniowych w pobliżu zapory wodnej w Solinie na przystani statków Biała Flota.

Nyska zaparkowała na przystani statków Biała Flota w pobliżu zapory wodnej w Solinie. Więc osoby, które nie dokonały rezerwacji wycieczek 1-dniowych przed przyjazdem w Bieszczady (do czego zachęcamy, aby po prostu nie brakło miejsc na wybrane atrakcje) to mogą połączyć rejs statkiem z rezerwacją na wycieczkę. A już koniecznie trzeba zrobić sobie zdjęcia z samochodami polskiej produkcji, które powoli remontujemy. A może ktoś nam wyśle zdjęcia? Zapraszamy!

Terminy wycieczki Wybierz dzień i zarezerwuj miejsca

Realizacja: Obsługa-Medialna.pl