SYRENKA – nietypowy pomysł na rezerwację wycieczek w Bieszczadach…

Punkt rezerwacji WYCIECZEK 1-DNIOWYCH Biura Podróży Bieszczader w Polańczyku - skrzyżowanie ul. Bieszczadzkiej z ul. Zdrojową.Jest ktoś z Twoich znajomych w Bieszczadach, a chciałby się wybrać na WYCIECZKĘ JEDNODNIOWĄ i nie zrobił rezerwacji przed przyjazdem w Systemie Rezerwacyjnym? A może nie słyszał jeszcze o nas mimo, że najdłużej zajmujemy się organizacją takich wycieczek (od 2003!), nie odwołujemy z powodu zbyt małej liczby chętnych, wynajmujemy najbardziej komfortowe autokary i najlepszych przewodników, którzy tworzą cały niepowtarzalny klimat na wycieczce? Nie widział tysięcy opinii o nas w Księdze Gości? Są też osoby, które po prostu lubią się spotkać i porozmawiać.

Będąc w okolicach Zalewu Solińskiego zapraszamy rozpocząć przygodę z nami od rezerwacji wycieczek 1-dniowych wewnątrz samochodu SYRENA Bosto! Nasz punkt rezerwacji znajduje się w centrum Polańczyka przy skrzyżowaniu ulic Bieszczadzkiej i Zdrojowej. Czynny jest od poniedziałku do piątku w godzinach 10:00-17:00.

Obawiasz się, że będzie padać deszcz w Bieszczadach? Jeśli tak to najlepiej zapisać się na którąś z naszych wycieczek jednodniowych. Większość imprez posiada takie programy, że niepogoda nie ma znaczenia. Np. na Traperskiej Przygodzie za wędrówkę do Jeziorek Duszatyńskich realizujemy alternatywny program w Komańczy. Gwarantujemy, że ciekawie spędzimy wspólnie czas i nie zmokniecie! Naszym najlepszym przewodnikom pomysłów na atrakcje w Bieszczadach podczas niepogody nie brakuje. Więc nie czekaj i zapisuj się na wycieczki 1-dniowe, bo liczba miejsc jest ograniczona do podanych w Systemie Rezerwacji. Zwykle wprowadzamy 50 miejsc do sprzedaży (czasami przy najbardziej obleganych 60). W większości jak jest mniej niż 35 miejsc to wycieczka jedzie na 100%.