Zapraszamy do oglądnięcia zdjęć, które wykonaliśmy 23 i 24 kwietnia 2020 na szybowisku w Bezmiechowej. Zobaczycie zarówno zachodzące słońce, jak i cienie drzew rzucane na łąkę szybowiska, widoki na niemal całe Bieszczady, bo od pasma górskiego Otryt nad Lutowiskami, przez szczyty Krzemień, Tarnicę, Połoninę Caryńską, Połoninę Wetlińską, górę Jasło, Łopiennik, aż po Wołosań w paśmie Wysoki Dział.

Zachód słońca na szybowisku w Bezmiechowej, czyli w jednym z najpiękniejszych miejsc w Bieszczadach. Tu latamy na paralotniach, które są dla nas najlepszą atrakcją w Bieszczadach! Zachód słońca na szybowisku w Bezmiechowej, czyli w jednym z najpiękniejszych miejsc w Bieszczadach. Tu latamy na paralotniach, które są dla nas najlepszą atrakcją w Bieszczadach!
Paralotniarz z napędem PPG nad Bieszczadami, a dokładnie nad szybowiskiem w Bezmiechowej. W Bieszczadach są organizowane wycieczki z lotami w tandemie na paralotni ze startem z lotniska paralotniowego w Postołowiu koło Leska. Paralotniarz z napędem PPG nad Bieszczadami, a dokładnie nad szybowiskiem w Bezmiechowej. W Bieszczadach są organizowane wycieczki z lotami w tandemie na paralotni ze startem z lotniska paralotniowego w Postołowiu koło Leska.
Widok ze szczytu szybowiska w Bezmiechowej w kierunku południowym na niemal prawie całe Bieszczady - od Otrytu, przez Tarnicę, Połoninę Caryńską, Połoninę Wetlińską, górę Jasło, Łopienni, aż po Wołosań w paśmie górskim Wysoki Dział. Zapraszamy na na nasze wycieczki jednodniowe po Bieszczadach. Widok ze szczytu szybowiska w Bezmiechowej w kierunku południowym na niemal prawie całe Bieszczady - od Otrytu, przez Tarnicę, Połoninę Caryńską, Połoninę Wetlińską, górę Jasło, Łopienni, aż po Wołosań w paśmie górskim Wysoki Dział. Zapraszamy na na nasze wycieczki jednodniowe po Bieszczadach.
Chmury na bieszczadzkim niebie podziwiane w południe podczas prac na nowym miejscu do startów na paralotni. To atrakcja ekstremalna i nie dla wszystkich, ale Bieszczady podczas podniebnych wycieczek wyglądają piękniej... Chmury na bieszczadzkim niebie podziwiane w południe podczas prac na nowym miejscu do startów na paralotni. To atrakcja ekstremalna i nie dla wszystkich, ale Bieszczady podczas podniebnych wycieczek wyglądają piękniej...
Przyczepka Biura Podróży Bieszczader jest rozpoznawalna z daleka na bieszczadzkich drogach. Najczęściej wozimy w jej wnętrzu sprzęt służący do lotów na paralotni nad Bieszczadami i Beskidem Niskim :-) Przyczepka Biura Podróży Bieszczader jest rozpoznawalna z daleka na bieszczadzkich drogach. Najczęściej wozimy w jej wnętrzu sprzęt służący do lotów na paralotni nad Bieszczadami i Beskidem Niskim :-)
Widok z łąki szybowiska w Bezmiechowej w kierunku południowo wschodnim, czyli od Otrytu, przez połoniny w Bieszczadzkim Parku Narodowym, Zalew Soliński, Łopiennik, Jasło, aż po Wołosań w paśmie górskim Wysoki Dział. Widok z łąki szybowiska w Bezmiechowej w kierunku południowo wschodnim, czyli od Otrytu, przez połoniny w Bieszczadzkim Parku Narodowym, Zalew Soliński, Łopiennik, Jasło, aż po Wołosań w paśmie górskim Wysoki Dział.
Piękne chmury nad Bieszczadami. Aparat trzeba cały czas mieć przy sobie i potrafić zobaczyć niezwykłe zjawiska i atrakcje w Bieszczadach. Piękne chmury nad Bieszczadami. Aparat trzeba cały czas mieć przy sobie i potrafić zobaczyć niezwykłe zjawiska i atrakcje w Bieszczadach.
Pas, na którym startują szybowce w Bezmiechowej, aby wznieść się do lotu z przepięknymi widokami na Bieszczady, jest wyłożony kostką brukową. Dzięki temu niezależnie od warunków pogodowych mogą bezpiecznie wystartować. Ktoś chętny na taką podniebną wycieczkę z podziwianiem widoków na Bieszczady? Pas, na którym startują szybowce w Bezmiechowej, aby wznieść się do lotu z przepięknymi widokami na Bieszczady, jest wyłożony kostką brukową. Dzięki temu niezależnie od warunków pogodowych mogą bezpiecznie wystartować. Ktoś chętny na taką podniebną wycieczkę z podziwianiem widoków na Bieszczady?
Aby wykonać to zdjęcie na szybowisku w Bezmiechowej schowaliśmy się za przyczepkę Biura Podróży Bieszczader, służącą głównie do transportu sprzętu służącego do lotów na paralotni nad Bieszczadami. Najczęściej przewozimy trajkę do lotów na paralotni z silnikiem ;-) Aby wykonać to zdjęcie na szybowisku w Bezmiechowej schowaliśmy się za przyczepkę Biura Podróży Bieszczader, służącą głównie do transportu sprzętu służącego do lotów na paralotni nad Bieszczadami. Najczęściej przewozimy trajkę do lotów na paralotni z silnikiem ;-)
Chmurki w Bieszczadach nad szybowiskiem w Bezmiechowej. Ich kształt dużo mówi o warunkach do lotów paralotniarzom latającym swobodnie. Chmurki w Bieszczadach nad szybowiskiem w Bezmiechowej. Ich kształt dużo mówi o warunkach do lotów paralotniarzom latającym swobodnie.
Paralotniarz w ostatnich promieniach słońca lecący nad Bieszczadami. Końcem kwietnia jeszcze na północnych zboczach połonin był śnieg. Nawet z samego szybowiska w Bezmiechowej można dostrzec wodę w Zalewie Solińskim. Paralotniarz w ostatnich promieniach słońca lecący nad Bieszczadami. Końcem kwietnia jeszcze na północnych zboczach połonin był śnieg. Nawet z samego szybowiska w Bezmiechowej można dostrzec wodę w Zalewie Solińskim.
Panorama z szybowiska w Bezmiechowej na Bieszczady. Panorama z szybowiska w Bezmiechowej na Bieszczady.
Szybowisku w Bezmiechowej po zachodzie słońca i z widokami na niemal całe Bieszczady. Na połoninach w Bieszczadzkim Parku Narodowym jeszcze leży śnieg końcem kwietnia... Szybowisku w Bezmiechowej po zachodzie słońca i z widokami na niemal całe Bieszczady. Na połoninach w Bieszczadzkim Parku Narodowym jeszcze leży śnieg końcem kwietnia...
W kalendarzu 23 kwiecień, a drzewa w promieniach zachodzącego słońca przybrały kolory jak jesienią, którą uważamy za najpiękniejszą porę roku w Bieszczadach. Wtedy koniecznie musicie się wybrać na wycieczki po Województwie Podkarpackim! W kalendarzu 23 kwiecień, a drzewa w promieniach zachodzącego słońca przybrały kolory jak jesienią, którą uważamy za najpiękniejszą porę roku w Bieszczadach. Wtedy koniecznie musicie się wybrać na wycieczki po Województwie Podkarpackim!
Paralotniarz po zachodzie słońca wysoko nad Bieszczadami. Lot na paralotni jest niepowtarzalną atrakcją ekstremalną. Paralotniarz po zachodzie słońca wysoko nad Bieszczadami. Lot na paralotni jest niepowtarzalną atrakcją ekstremalną.
To zdjęcie najbardziej w tej galerii zdjęć nam się podoba. Promienie zachodzącego słońca znacznie wydłużyły cienie rzucane przez drzewa... Czyż nie jest pięknie w Bieszczadach? To zdjęcie najbardziej w tej galerii zdjęć nam się podoba. Promienie zachodzącego słońca znacznie wydłużyły cienie rzucane przez drzewa... Czyż nie jest pięknie w Bieszczadach?
Paralotniarz z napędem PPG na wysokości około 900 metrów n.p.m. nad Bieszczadami. On jeszcze podziwia zachodzące słońce, którego na szybowisku w Bezmiechowej już nie widać... Paralotniarz z napędem PPG na wysokości około 900 metrów n.p.m. nad Bieszczadami. On jeszcze podziwia zachodzące słońce, którego na szybowisku w Bezmiechowej już nie widać...
Budynek hotelu, restauracji i miejsce na szkolenia Politechniki Rzeszowskiej na szczycie Gór Słonnych z widokiem na całe Bieszczady. To doskonałe miejsce na wycieczki z podziwianiem zachodu słońca nad Bieszczadami... Budynek hotelu, restauracji i miejsce na szkolenia Politechniki Rzeszowskiej na szczycie Gór Słonnych z widokiem na całe Bieszczady. To doskonałe miejsce na wycieczki z podziwianiem zachodu słońca nad Bieszczadami...
Najpiękniejsze chwile na szybowisku w Bezmiechowej to te o zachodzie słońca, który w tym miejscu jest wyjątkowy. Oprócz widoków na zachodzące słońce podziwiamy Zalew Soliński, Połoniny w Bieszczadzkim Parku Narodowym i inne piękne górki w Województwie Podkarpackim. Najpiękniejsze chwile na szybowisku w Bezmiechowej to te o zachodzie słońca, który w tym miejscu jest wyjątkowy. Oprócz widoków na zachodzące słońce podziwiamy Zalew Soliński, Połoniny w Bieszczadzkim Parku Narodowym i inne piękne górki w Województwie Podkarpackim.
Przejazd kolejowy w Bezmiechowej po zachodzie słońca z pięknym pomarańczowym niebem. Od 2014 roku po torach, które prowadzą z Zagórza w stronę Ustrzyk Dolnych jeżdżą drezyny rowerowe, które w 2015 roku zostały Najlepszym Produktem Turystycznym Podkarpacia i Polski. Przejazd kolejowy w Bezmiechowej po zachodzie słońca z pięknym pomarańczowym niebem. Od 2014 roku po torach, które prowadzą z Zagórza w stronę Ustrzyk Dolnych jeżdżą drezyny rowerowe, które w 2015 roku zostały Najlepszym Produktem Turystycznym Podkarpacia i Polski.

Do tego na zdjęciach różne kształty chmur i paralotniarz latający nad Bieszczadami w ostatnich promieniach zachodzącego słońca z napędem PPG. Loty paralotnią nad Bieszczadami są niepowtarzalną atrakcją ekstremalną, a starty zaczynają się na lotnisku paralotniowym w miejscowości Postołów obok Leska.

Jeśli kiedyś zobaczycie paralotnie nad Bieszczadami w innych pięknych miejscach Województwa Podkarpackiego to znaczy, że po prostu właściciel paralotni sobie lata… Mamy też jednego miłośnika takiego rodzaju sportów ekstremalnych w załodze Biura Podróży Bieszczader 🙂 Zdjęcia jego autorstwa można zobaczyć w poprzednich postach w Aktualnościach (szczególnie polecamy artykuł dotyczący SnowGliding i związanych z tym 4 rekordów Polski i Świata) oraz na naszej stronie na Facebooku.

Terminy wycieczki Wybierz dzień i zarezerwuj miejsca

Realizacja: Obsługa-Medialna.pl