BIESZCZADER sp. z o.o.
Mokre 54
38-542 Rzepedź
NIP 687 196 31 76
woj. Podkarpackie, Powiat Sanocki, POLSKA

TELEFON / KONTAKT:
0048 667 707 999
biuro@bieszczader.pl

GODZINY PRACY Biura Podróży Bieszczader:
9:00 – 17:00 poniedziałek do piątek
9:00 – 13:00 sobota

ROZETA KARPACKA

Główna siedziba biura podróży znajduje się w drewnianej chacie łemkowskiej na granicy między Bieszczadami, a Beskidem Niskim – dosłownie na brzegu rzeki Osława w Mokrem. Jest to miejscowość położona w połowie drogi między Sanokiem, a Komańczą.

By wziąć udział w wycieczkach wystarczy 1 telefon, a w wypadku wycieczek jednodniowych najlepiej wejść w Terminarz = Kalendarz Wycieczek, który jest połączony z Systemem Rezerwacji czynnym 24h/7.

W okresie wakacji bieszczadzką przygodę z nami można też rozpocząć od rezerwacji wycieczek jednodniowych w 3 punktach rezerwacji wycieczek:
1. w Centrum Informacji Turystycznej w Polańczyku przy rondzie

Centrum Informacji Turystycznej Gminy Solina w Polańczyku obok ronda - punkt rezerwacji wycieczek jednodniowych po Bieszczadach, na Ukrainę, Słowację i Węgry
2. w samochodzie SYRENA Bosto na początku deptaka prowadzącego do zapory wodnej w Solinie, czyli przed wejściem na schody prowadzące do gondoli kolei linowej (obok Hotelu Amelia)

SYRENA BOSTO - punkt rezerwacji wycieczek jednodniowych po Bieszczadach, na Słowację, Węgry i Ukrainę w Solinie
3. w samochodzie ŻUK obok statków Port Solina przy zaporze w Solinie.

Samochód ŻUK - punkt rezerwacji wycieczek jednodniowych na przystani statków Port Solina obok zapory wodnej w Solinie

Punkty rezerwacji wycieczek czynne 1 czerwiec – 30 wrzesień 10:00-17:00.

PS. Przypominamy, że rezerwację można złożyć przez www lub dzwoniąc do nas. Nie ma obowiązku chodzenia do powyższych punktów, gdyż płatność jest dopiero na wycieczce w autokarze przewodnikowi.

ROZETA KARPACKA

Wchodzisz często na Facebooka i interesuje Cię co dzieje się
w Bieszczadach i co nowego proponuje Biuro Podróży BIESZCZADER?
Jeśli tak to wystarczy „POLUBIĆ” nas

LUBIĘ TO Facebook - Biuro Podróży BIESZCZADERCzekamy też na Państwa opisy i komentarze!

Kanał YOU TUBE Biura Podróży Bieszczader - Bieszczady wycieczki, atrakcje, przygoda, noclegi

INSTAGRAM Biura Podróży Bieszczader - Bieszczady wycieczki, atrakcje, przygoda, noclegi

FORMULARZ KONTAKTOWY


Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez administratora [więcej]

O NAS

Biuro Podróży BIESZCZADER zostało utworzone przez samych turystów, którzy pragną na każdej wycieczce poczuć w 100% klimat zwiedzanego miejsca. „Nie chcemy tylko wyrwać się z domu i przenocować, ale oderwać się od rzeczywistości i chłonąć uroki poznawanej krainy”. Te i podobne zdania słyszane podczas pracy w turystyce skłoniły nas do podjęcia się organizacji wycieczek i założenia działalności 1 kwietnia 2003 roku. Najwięcej radości dają nam powracający klienci. Pracownicy biura to sami pasjonaci!

Pragniemy Państwa na początek zaprosić na wycieczki, które od lat organizujemy – w Bieszczady, do przyjaciół zza wschodniej granicy (Ukraina – Lwów, Kresy, góry Ukrainy, Wołyń), na Słowację, Węgry, do Rumunii (najpopularniejszy kierunek w ostatnich latach).

Poza tym na zamówienie jesteśmy w stanie zorganizować prawie każdy wyjazd turystyczny, integracyjny, narciarski oraz zagospodarować wieczór (dyskoteki, imprezy w klimatach PRL-u, ogniska z pieczeniem kiełbasek lub barana czy prosiaka, wieczór z bieszczadzkim gawędziarzem / muzykiem, występy kabaretu ze Lwowa, degustacja wina węgierskiego…).

ROZETA KARPACKA

DOKUMENTY:

ZAŚWIADCZENIE o wpisie do Rejestru Organizatorów Turystyki Marszałka Województwa Podkarpackiego

Gwarancja Ubezpieczeniowa 2018 TU AXA</p

1. WARUNKI UCZESTNICTWA w imprezach turystycznych

2. POLITYKA PRYWATNOŚCI

3. Ogólne warunki ubezpieczenia podróży Kontynenty w Towarzystwie Ubezpieczeń UNIQA

Naszych klientów ubezpieczamy w UNIQA Towarzystwo Ubezpieczeń S.A. Ubezpieczenie zapewnia kompleksową ochronę chroniąc przed skutkami nagłych zdarzeń losowych podczas wyjazdów turystycznych. Centrala Alarmowa dostępna 7 dni w tygodniu, 24 godziny na dobę przejmuje opiekę nad ubezpieczonym, organizuje pomoc medyczną i transport, gwarantuje pokrycie kosztów leczenia bez konieczności angażowania środków pieniężnych klienta. Warto przeczytać.
Aktualne warunki ubezpieczeń dostępne na: www.uniqa.pl

ROZETA KARPACKA

Współpracujemy z najlepszymi PRZEWODNIKAMI BIESZCZADZKIMI – pasjonatami, którzy posiadają ogromną wiedzę w dziedzinie przyrody, historii, geografii i wielu innych. Tym, co ich łączy jest doświadczenie oraz zamiłowanie do podróżowania i odkrywania. To oni są współorganizatorami wyjazdów, które Państwu proponujemy. Nasze biuro nie świadczy samych usług przewodnickich. Zajmujemy się organizacją wycieczek, w których m.in. wymienieni przewodnicy biorą udział. Kilka słów o kilku z nich:

Przewodnik górski po Bieszczadach - ARTURARTUR – urodzony w Częstochowie, ale na swoje miejsce wybrał Bieszczady i tu mieszka w Sanoku. Posiada uprawnienia przewodnika górskiego i pilota wycieczek. Specjalizuje się w oprowadzaniu po Węgrzech, Bieszczadach i zachodniej Ukrainie. To znakomity przewodnik o duszy artysty – gra na gitarze i śpiewa! Poza tym jest Prezesem Koła Przewodników Beskidzkich, Terenowych i Pilotów Wycieczek w Sanoku.
BARTEK – mieszka w okolicach Krosna. Przewodnik beskidzki i pilot wycieczek.Z wykształcenia animator kultury i geograf. Organizator wielu imprez popularyzujących turystykę: Krośnieńskie Spotkania z Podróżnikami i Festiwal „Na Rozdrożach” w Kielcach. Autor kilkuset slajdowisk dla dzieci, młodzieży i dorosłych. Zdobywca nagrody „Zdjęcie Roku” w Poznaj Świat.                     

Oprowadza po następujących regionach: Bieszczady, Beskid Niski, Beskid Sądecki, Pieniny, Tatry Polskie i Słowackie, Beskid Śląski i Żywiecki, Góry Świętokrzyskie, Jura Krakowsko – Częstochowska, Roztocze, Pogórza: Przemyskie, Dynowskie i Ciężkowickie, Ukraińskie Beskidy Wschodnie, Słowacki Spisz oraz wycieczki jako pilot do różnych miast.

Przewodnik górski po Bieszczadach - BOŻENKA BOŻENA – posiada uprawnienia przewodnika górskiego i pilota wycieczek.                     

Urodzona i wychowana pod Tatrami – góralka z krwi i kości – od zawsze rozkochana w górach.
Od 20 lat mieszka w Bieszczadach. Początkową nieufność szybko zastąpił zachwyt i zauroczenie tą magiczną krainą.
Z wykształcenia historyk z pasją wprowadza turystów w bogate dzieje bieszczadzkiej krainy, jako miłośnik przyrody pokazuje piękno i niezwykłość tutejszej flory i fauny, bogactwo krajobrazów. Kocha przestrzeń (jej pasją jest spadochroniarstwo i szybownictwo) i chętnie prowadzi tam, gdzie człowiek oddycha pełną piersią i czuje się wolny. Stara się rozkochać turystów w Bieszczadach, zauroczyć ich pięknem, tak, żeby chcieli tu powracać.

Przewodnik górski po Bieszczadach - GRZEGORZGRZEGORZ – mieszka w Sanoku. Posiada uprawnienia przewodnika górskiego i pilota wycieczek.                     

Największą przyjemność sprawia mu pilotaż wycieczek do Lwowa, oprowadzanie po Ukrainie Zachodniej. Chętnie zaznajamia turystów z urokami Bieszczad, a także lubi wycieczki po Górach Świętokrzyskich.

Krzysztof - przewodnik po Bieszczadach, Rumunii, Lwowie, Kresach...KRZYSZTOF – na dom wybrał Równię koło Ustrzyk Dolnych. Uprawnienia przewodnickie od 1988r. Pilot wycieczek, przewodnik beskidzki, uprawnienia Lwowskiej Asocjacji Rozwoju Turystyki po Karpatach Ukraińskich.Z przyjemnością oprowadza po Rumunii i Bułgarii. Każdą wolną chwilę wykorzystuje na wędrówki górskie – najważniejsze wejścia: Mont Blanc 4810m i Kazbek 5047m. Przez dwie kadencje członek Komisji Egzaminacyjnej dla przewodników beskidzkich przy marszałku woj. podkarpackiego oraz vice prezes Bieszczadzkiego Oddziału PTTK w Ustrzykach Dolnych.                     

Przewodnik górski po Bieszczadach - ŁUKASZŁUKASZ – urodzony w Lutowiska. Doktorant w Instytucie Historii Wydziału Humanistycznego UMCS. Przewodnik górski i pilot wycieczek.                     

Z zawodu niepraktykujący nauczyciel historii i archiwista. Pomimo pierwszych siwych włosów na skroniach i w brodzie, zawsze z uśmiechem stara się przybliżać piękno Bieszczadów powierzonym swej opiece turystom. Jego skłonność do bajdurzenia i aparycja leśnego skrzata sprawia, że niektórzy uczestnicy prowadzonych przez niego wycieczek, czują się jak w bajce. Od lat zakochany w Rumunii, jej górach, zabytkach, legendach i historii. Autor artykułów krajoznawczych poświęconych Bieszczadom. W 2011 r. ukazała się jego książka: „Balowie. Z bieszczadzkich lasów na salony Krakowa i Lwowa”.

Przewodnik górski po Bieszczadach - MARIUSZMARIUSZ – urodzony i zakochany w Bieszczadach. Jak niektórzy mówią „człowiek orkiestra” – z wykształcenia i zamiłowania turysta, ekonomista, przewodnik górski, pilot wycieczek, instruktor: narciarstwa, przewodnictwa, pływania, ratownik: medyczny, wodny i górski, muzykant (obecnie jako DJ). Poznawanie świata zaczęło się od rodzinnego podwórka – Bieszczad. Fascynacją górami, przyrodą i kulturą poznanych miejsc zaraża innych. Przez wiele lat harcerz ZHP, zaangażowany w wiele działalności społecznych, radny gminny. Wszystko fotografuje i wciąż szuka pomysłów na niezwykłe programy wycieczek. Uczestnik konkursu krasomówczego w Golubiu-Dobrzyniu w 2004 roku.Założyciel Biura Podróży BIESZCZADER – „Szefu”!                     

Przewodnik górski po Bieszczadach - STANISŁAWSTANISŁAW – od urodzenia związany z Bieszczadami. Posiada uprawnienia przewodnika górskiego (od 1974) i pilota wycieczek.                     

Od wielu lat znakuje szlaki piesze w Bieszczadach, angażuje się w promocję regionu i różnorodną działalność społeczną w organizacjach pozarządowych. Z zawodu jest nauczycielem historii. W 1978 r. zdobył złoty laur przewodnicki na VII Konkursie Krasomówczym Przewodników PTTK w Golubiu-Dobrzyniu. Autor publikacji krajoznawczych i regionalnych oraz instruktor przewodnictwa. Wydał wiele przewodników w tym serię książek po obwodnicach Bieszczad. Przez wiele lat był prezesem Stowarzyszenia Przewodników Turystycznych „Karpaty” w Sanoku.

Realizacja: Obsługa-Medialna.pl