Przed nami już przed ostatni weekend wakacji 2022, a dokładnie między 19, 20 i 21 sierpnia 2022 zapowiada się wiele bardzo ciekawych imprez zarówno w Bieszczadach, jak i ogólnie w Województwie Podkarpackim. Tym razem warto się wybrać do Cisna, Polańczyk, Niebieszczany, Uherce Mineralne, Olszanica, Sanok, Krosno oraz Olchowa w Gminie Zagórz. Poniżej prezentujemy plakaty zapraszające na poszczególne imprezy (kolejność alfabetyczna, a która impreza najlepsza to już musicie sami wybrać i ocenić…).
PS. Jeśli do jakiś imprez na Podkarpaciu nie udało nam się dotrzeć prosimy o przesłanie na biuro@bieszczader.pl i dołączymy do tego artykułu.

CISNAXIV Festiwal NATCHNIENI BIESZCZADEM,
19-20 sierpień 2022

CISNA - XIV Festiwal NATCHNIENI BIESZCZADEM, 19-20 sierpień 2022

NATCHNIENI BIESZCZADEM to festiwal, który jest kontynuacją historycznej imprezy zatytułowanej „BIESZCZADZKIE ANIOŁY„. W tym roku między 19 a 20 sierpnia 2022 na stadionie w Cisnej będzie można usłyszeć następujących muzyków i zespoły: Wołosatki, Agata Rymarowicz, Grzane Wino, Karczmarze, Valentina, Żmije, Kapela Z Przypadku, Łemkowyna, Piotr Rogala „Rogalik”, Grzegorz „Kowal” Michalik, Tomasz Motyka, Paweł Lewandowski, Piotr Łagodzic, Anna i Tomek Trust, Zbigniew Rolniczak, Maciej Yooźwik, Marcin Żurawiecki, Marcel Kotuła, a także KSU z muzykami z Matragony!
Ponadto czekają na Was konkursy o Bieszczadach, na których będzie można wygrać wycieczki jednodniowe Biura Podróży Bieszczader! :-), animacje, jadło regionalne, bieszczadzkie rękodzieło, wystawa fotograficzna Inki Wieczyńskiej itd.
Więcej o festiwalu znajdziecie na: NATCHNIENI BIESZCZADEM

ROZETA KARPACKA

KROSNO – KARPACKIE KLIMATY,
19-21 sierpień 2022

KROSNO - impreza KARPACKIE KLIMATY 19-21 sierpień 2022

„Karpackie Klimaty” to wydarzenie, które od lat przyciąga uwagę mieszkańców i turystów. Z czym się kojarzą? Ze słonecznikami (symbolem imprezy), zapachem chleba, smakiem wina, muzyką, sztuką i spotkaniami, które są okazją do rozmów. Na głównym placu miasta rozkładają się stoiska kiermaszu, a w wielu miejscach na starówce i nie tylko odbywają się wystawy, koncerty, warsztaty, widowiska, konkursy.

Program imprezy KARPACKIE KLIMATY w Krośnie, 19-21 sierpień 2022 można znaleźć np. na:
KROSNO 24
FACEBOOK

ROZETA KARPACKA

NIEBIESZCZANY – Dożynki u Agnieszki i Tadeusza Rolnika,
19-21 sierpień 2022

NIEBIESZCZANY - Dożynki jakich jeszcze nie było u Agnieszki i Tadeusza Rolnik, 20-21 sierpień 2022 i Wolna Grupa Bukowina

Zapowiada się również ciekawa impreza w NIEBIESZCZANACH w dniach 19, 20 i 21 sierpień 2022.
Na zakończenie imprezy czeka koncert zespołu WOLNA GRUPA BUKOWINA!

ROZETA KARPACKA

POLAŃCZYK – impreza Ekologiczne Lato w Gminie Solina na ZAKOŃCZENIE WAKACJI,
20 sierpień 2022

POLAŃCZYK - Ekologiczne lato w Gminie Solina, ZAKOŃCZENIE WAKACJI, 20 sierpień 2022

20 sierpnia 2022 warto się również wybrać do POLAŃCZYKA, gdzie czekają na Was koncerty zespołów Watra, Połoniny, zagra Piotr Rogala, a gwiazdą wieczoru PapaD.

ROZETA KARPACKA

SANOK rynek – ZAKOŃCZENIE WAKACJI,
20-21 sierpień 2022

SANOK - impreza na ZAKOŃCZENIE WAKACJI na sanockim rynku, 20-21 sierpień 2022

W dniach 20 i 21 sierpnia 2022 w Sanoku czekają na Was turnieje, pokazy ratownictwa i technik bokserskich, mecz unihokeja, drużyny hokejowej STS Sanok, występy artystyczne, a także koncerty: Need For Strings, Jacek i Placek oraz KSU.

ROZETA KARPACKA

UHERCE MINERALNE – impreza Gminy Olszanica ŚWIĘTO ZIEMNIAKA PIECZONEGO,
20 sierpień 2022

UHERCE MINERALNE - Święto Pieczonego Ziemniaka Gminy Olszanica, 20 sierpień 2022

20 sierpnia 2022 Gmina Olszanica w UHERCACH MINERALNYCH zostanie zorganizowane ŚWIĘTO ZIEMNIAKA PIECZONEGO. Tu czekają na Was następujące atrakcje: konkursy na najsmaczniejszą potrawę z ziemniakiem, kiermasz produktów regionalnych, gry i zabawy z nagrodami, a także koncert zespołu FENIX oraz zabawa taneczna z grupą MUSICTAO.

ROZETA KARPACKA

OLCHOWA – DOŻYNKI GMINNE Gminy i Miasta Zagórz,
21 sierpień 2022

ZAGÓRZ - DOŻYNKI GMINNE w Olchowej, 21 sierpień 2022

21 sierpnia 2022 w miejscowości OLCHOWA odbędą się DOŻYNKI GMINNE, a dokładnie Gminy i Miasta Zagórz.

Terminy wycieczki Wybierz dzień i zarezerwuj miejsca

Tagi:

Realizacja: Obsługa-Medialna.pl