W ciągu roku możemy naliczyć zaledwie kilkanaście dni, gdy z Bieszczad podziwiamy najwyższe szczyty w Polsce w Tatrach. Tak rozległe i atrakcyjne widoki pojawiły się już początkiem 2022 roku, a dokładnie 7 i 8 stycznia. Góra RZEPEDKA 708m jest naszym ulubionym szczytem położonym w Beskidzie Niskim ze względu na rozległe łąki i przepiękne widoki na Bieszczady i Pogórze Bukowskie. Ze względu na pracę w Biurze Podróży i sezonowość pracy, najwięcej czasu spędzamy tu zimą, a szczególnie gdy wieje mocny wiatr z południa. Połączenie śniegu i wiatru to idealne warunki na SnowGliding – sport ekstremalny wymyślony w Bieszczadach i nr 1 w naszym życiu 🙂

Zapraszamy do obejrzenia ZDJĘĆ z 7 stycznia 2022 z góry RZEPEDKA 708m w Beskidzie Niskim:

Szpilki na szczycie góry Rzepedka w Beskidzie Niskim :-) Szpilki na szczycie góry Rzepedka w Beskidzie Niskim :-)
Szczyt góry RZEPEDKA 706m sfotografowany ze szczytu o wysokości 708m. Szczyt góry RZEPEDKA 706m sfotografowany ze szczytu o wysokości 708m.
Widok z Rzepedki w stronę Łopiennika, Chryszczatej, na Rzepedź i Turzańsk, a wszystko 30 minut po wschodzie słońca nad Bieszczadami. Widok z Rzepedki w stronę Łopiennika, Chryszczatej, na Rzepedź i Turzańsk, a wszystko 30 minut po wschodzie słońca nad Bieszczadami.
Niższy ze szczytów góry Rzepedka w Beskidzie Niskim w obrębie Nadleśnictwa Lesko. Niższy ze szczytów góry Rzepedka w Beskidzie Niskim w obrębie Nadleśnictwa Lesko.
Od Połoniny Wetlińskiej do Łopiennika, a podziwiane z góry Rzepedka. Od Połoniny Wetlińskiej do Łopiennika, a podziwiane z góry Rzepedka.
Słońce tuż po wschodzie nad Bieszczadami podziwiane z Rzepedki... Słońce tuż po wschodzie nad Bieszczadami podziwiane z Rzepedki...
Sokoliska 637m, Polanki 712m i inne góry podziwiane z Rzepedki... Sokoliska 637m, Polanki 712m i inne góry podziwiane z Rzepedki...
Pasmo góry Rzepedka składa się głównie z dwóch szczytów - to zdjęcie wykonane z wyższego o wysokości 708m. Pasmo góry Rzepedka składa się głównie z dwóch szczytów - to zdjęcie wykonane z wyższego o wysokości 708m.
Kształty gór podziwiane ze szczytu góry Rzepedka. Kształty gór podziwiane ze szczytu góry Rzepedka.
Szpilki na górze Rzepedka w Beskidzie Niskim z widokiem na Bieszczady - po lewej góra Łopiennik. Szpilki na górze Rzepedka w Beskidzie Niskim z widokiem na Bieszczady - po lewej góra Łopiennik.
ŁOPIENNIK 1069m i Boroło 1033m tworzą kształt siodła (podobnie jak na Tarnicy, ale z odbiciem lustrzanym). ŁOPIENNIK 1069m i Boroło 1033m tworzą kształt siodła (podobnie jak na Tarnicy, ale z odbiciem lustrzanym).
Drzewa na szczycie wzgórza 508m nad Rzepedzią. Drzewa na szczycie wzgórza 508m nad Rzepedzią.
Kształty gór podziwiane ze szczytu góry Rzepedka... Kształty gór podziwiane ze szczytu góry Rzepedka...
Kolory bieszczadzkich lasów zimą... Kolory bieszczadzkich lasów zimą...
OSTRY DZIAŁ 724m nad Dźwiniaczem, a widziany z Rzepedki w Beskidzie Niskim. OSTRY DZIAŁ 724m nad Dźwiniaczem, a widziany z Rzepedki w Beskidzie Niskim.
Szybowisko nad Bezmiechową i góra Kamionka w paśmie Gór Słonnych widzianych z Rzepedki. Szybowisko nad Bezmiechową i góra Kamionka w paśmie Gór Słonnych widzianych z Rzepedki.
Łopiennik1069m u podnóża z mgłą... Łopiennik1069m u podnóża z mgłą...
Widok z Rzepedki 706m na położone w dolinach Turzańsk, Rzepedź, a na horyzoncie góra Łopiennik. Widok z Rzepedki 706m na położone w dolinach Turzańsk, Rzepedź, a na horyzoncie góra Łopiennik.
POŁONINA WETLIŃSKA podziwiana z Rzepedki w Beskidzie Niskim. POŁONINA WETLIŃSKA podziwiana z Rzepedki w Beskidzie Niskim.
Kształty gór podziwiane ze szczytu góry Rzepedka.. Kształty gór podziwiane ze szczytu góry Rzepedka..
WACHALOWSKI WIERCH 666m w Beskidzie Niskim nad Czystogarbem / Czystohorbem. WACHALOWSKI WIERCH 666m w Beskidzie Niskim nad Czystogarbem / Czystohorbem.
ŻURAWINKA 600m z drewnianą wieżą widokową na szczycie na Pogórzu Bukowskim widziana z Rzepedki w Beskidzie Niskim. ŻURAWINKA 600m z drewnianą wieżą widokową na szczycie na Pogórzu Bukowskim widziana z Rzepedki w Beskidzie Niskim.
Zimą przy małej ilości śniegu lasy w Bieszczadach i w Beskidzie Niskim również bywają kolorowe... Zimą przy małej ilości śniegu lasy w Bieszczadach i w Beskidzie Niskim również bywają kolorowe...
POŁONINA WETLIŃSKA tuż nad łąkami nad Turzańskiem ;-), a podziwiane z Rzepedki. POŁONINA WETLIŃSKA tuż nad łąkami nad Turzańskiem ;-), a podziwiane z Rzepedki.
Łąki na górze Pohary 641m między Kulasznem, a Średnim Wielkim Łąki na górze Pohary 641m między Kulasznem, a Średnim Wielkim
Po lewej na horyzoncie Połonina Wetlińska, a po prawej Łopiennik, natomiast pomiędzy nimi Suliła 759m. Po lewej na horyzoncie Połonina Wetlińska, a po prawej Łopiennik, natomiast pomiędzy nimi Suliła 759m.
Góry Dziady 647m i Kuty 664m z wiatrakami nad Bukowskiem, a widziane z Rzepedki. Góry Dziady 647m i Kuty 664m z wiatrakami nad Bukowskiem, a widziane z Rzepedki.
Przekaźnik telewizyjny na górze Sokoliska 637m zwany Kogutkiem nad Rzepedzią. Przekaźnik telewizyjny na górze Sokoliska 637m zwany Kogutkiem nad Rzepedzią.
Wzgórze o wysokości 682m to pierwszy szczyt w paśmie góry Rzepedka. Wzgórze o wysokości 682m to pierwszy szczyt w paśmie góry Rzepedka.
Sosny będące mniejszością pośród lasów bukowych lekko otulone zimą w Bieszczadach... Sosny będące mniejszością pośród lasów bukowych lekko otulone zimą w Bieszczadach...
Kształty gór podziwiane ze szczytu góry Rzepedka.... Kształty gór podziwiane ze szczytu góry Rzepedka....
Kształty gór podziwiane z Rzepedki w Beskidzie Niskim... Kształty gór podziwiane z Rzepedki w Beskidzie Niskim...
Na tym zdjęciu widok na Łopiennik nad Cisną i Dołżycą, a jako drugi plan szpilki na górze Rzepedka w Beskidzie Niskim ;-) Na tym zdjęciu widok na Łopiennik nad Cisną i Dołżycą, a jako drugi plan szpilki na górze Rzepedka w Beskidzie Niskim ;-)

ROZETA KARPACKA

TATRY widziane z Beskidu Niskiego – Rzepedka 708m:

TATRY sfotografowane 7 stycznia 2022 z góry Rzepedka w Beskidzie Niskim. TATRY sfotografowane 7 stycznia 2022 z góry Rzepedka w Beskidzie Niskim.
TATRY sfotografowane z Beskidu Niskiego - Rzepedka 708m. TATRY sfotografowane z Beskidu Niskiego - Rzepedka 708m.
TATRY widziane z Beskidu Niskiego - Rzepedka 708m. TATRY widziane z Beskidu Niskiego - Rzepedka 708m.
Tatry widziane na granicy Bieszczad i Beskidu Niskiego... Tatry widziane na granicy Bieszczad i Beskidu Niskiego...
Takie zdjęcia TATR wykonaliśmy z góry Rzepedka w Beskidzie Niskim 7 stycznia 2022. Takie zdjęcia TATR wykonaliśmy z góry Rzepedka w Beskidzie Niskim 7 stycznia 2022.
TATRY sfotografowane 7 stycznia 2022 z Rzepedki w Beskidzie Niskim. TATRY sfotografowane 7 stycznia 2022 z Rzepedki w Beskidzie Niskim.

Terminy wycieczki Wybierz dzień i zarezerwuj miejsca

Tagi:

Realizacja: Obsługa-Medialna.pl