1 kwiecień w kalendarzu to dla Biura Podróży Bieszczader wyjątkowa data. Działalność rozpoczęliśmy 1 kwietnia 2003 roku, więc dziś staliśmy się pełnoletni = skończyliśmy 18 lat! ☺
 
Przez tak długi czas organizowaliśmy różne kierunki wycieczek. Na początku, gdy mieliśmy mało klientów podejmowaliśmy się organizacji niemal każdego kierunku, aby utrzymać stałych klientów. Wśród najciekawszych były wycieczki na Krym (13 września 2015 roku zaczęliśmy powrót do Polski z grupą  strażaków z Łodzi, a 20.09.2015 została zamknięta granica z Ukrainą), na narty do Bukovela na Ukrainie (jeździliśmy tam przez 3 sezony narciarskie, do czasu, gdy nie zaczęło się robić tłoczno na stokach i przez to niebezpiecznie), narty z Draculą w Rumunii (łączyliśmy jazdę na nartach ze zwiedzaniem Transylwanii i chętnie wrócimy do tego kierunku jak zgłoszą się chętne grupy), narty we Włoszech i Austrii, wycieczki do Wiednia, Czech i inne kierunki…
 
KRYM wycieczki na Ukrainę przez wiele lat organizowane przez Biuro Podróży Bieszczader. KRYM wycieczki na Ukrainę przez wiele lat organizowane przez Biuro Podróży Bieszczader.
Bukovel narty na Ukrainie organizowane przez kilka lat przez Biuro Podróży Bieszczader w okolice Howerli czyli najwyższej góry w Karpatach ukraińskich. Bukovel narty na Ukrainie organizowane przez kilka lat przez Biuro Podróży Bieszczader w okolice Howerli czyli najwyższej góry w Karpatach ukraińskich.
Narty w Rumunii z Draculą czyli wycieczka łącząca jazdę na nartach ze zwiedzaniem Transylwanii organizowana przez Biuro Podróży Bieszczader na zamówienie grup. Narty w Rumunii z Draculą czyli wycieczka łącząca jazdę na nartach ze zwiedzaniem Transylwanii organizowana przez Biuro Podróży Bieszczader na zamówienie grup.
Wśród wycieczek organizowanych przez biuro podróży Bieszczader były też na wycieczki Węgry do Budapesztu, Egeru (na zdjęciach) czy do Austrii a dokładnie do Wiednia. Wśród wycieczek organizowanych przez biuro podróży Bieszczader były też na wycieczki Węgry do Budapesztu, Egeru (na zdjęciach) czy do Austrii a dokładnie do Wiednia.
Biuro podróży Bieszczader organizowało również wyjazdy na narty do Włoch, Austrii i Szwajcarii na zamówienie grup. Biuro podróży Bieszczader organizowało również wyjazdy na narty do Włoch, Austrii i Szwajcarii na zamówienie grup.
TRAPERSKA PRZYGODA to najbardziej popularna wycieczka po Bieszczadach według autorskiego pomysłu Biura Podróży Bieszczader - największego organizatora wycieczek jednodniowych wśród biur podróży w Bieszczadach i w ogóle w Województwie Podkarpackim. TRAPERSKA PRZYGODA to najbardziej popularna wycieczka po Bieszczadach według autorskiego pomysłu Biura Podróży Bieszczader - największego organizatora wycieczek jednodniowych wśród biur podróży w Bieszczadach i w ogóle w Województwie Podkarpackim.
 
Jednak największą przyjemność sprawia nam organizacja wycieczek po Bieszczadach, Ukrainie i do Rumunii – w tym się specjalizujemy. W naszej działalności dominują wycieczki jednodniowe.
 
Dziękujemy dotychczasowym klientom za zaufanie 😇

Terminy wycieczki Wybierz dzień i zarezerwuj miejsca

Tagi:

Realizacja: Obsługa-Medialna.pl