Niestety prognozy pogody między świętami Bożego Narodzenia, a Sylwestrem pokazują ocieplenie z dodatnią temperaturą oraz chwilami opadami deszczu. Mimo ogromnego trudu włożonego w utrzymanie naszej trasy Kuligu prowadzącego trasą jaką kursowała pierwsza Bieszczadzka Kolejka Leśna śnieg się nie utrzyma i nie będzie Kuligów w Bieszczadach końcem 2023 roku oraz co najmniej do 1 stycznia 2024… Aby zorganizować czas Gościom, którzy przyjechali w tym czasie w Bieszczady i na wypoczynek w Województwie Podkarpackim, postanowiliśmy zorganizować tę ofertę. Poniższa wycieczka jednodniowa przebiega trasą Wielkiej Obwodnicy przy której znajdują się najważniejsze atrakcje w Bieszczadach. Program tak zaplanowaliśmy by mógł w niej wziąć udział każdy niezależnie od sprawności i wieku. Poza tym przewodnik podczas wycieczki podpowie Wam co można robić we własnym zakresie w pozostałe dni.

PROGRAM WYCIECZKI jednodniowej zimą po Bieszczadach w zastępstwie Kuligu:

♦ około 8/9-tej wyjazd na wycieczkę po Bieszczadach (poniżej szczegółowy rozkład jazdy)

KIRKUT w Lutowiskach (ponad 1000 macew)

KIRKUT w Lutowiskach z widokiem w stronę bieszczadzkich połonin

♦ pokazowa ZAGRODA ŻUBRÓW w Mucznem

Jeden z ŻUBRÓW w pokazowej Zagrodzie Żubrów w Mucznem - Bieszczady atrakcje zimą

♦ muzeum plenerowe WYPAŁU WĘGLA DRZEWNEGO

Plenerowe muzeum WYPAŁU WĘGLA DRZEWNEGO między Mucznem, a Stuposianami - Bieszczady

♦ zwiedzanie drewnianej CERKWI w Górzance (3 ikonostasy, a w tym 1 płaskorzeźbiony! i współistnienie 2 świątyń…)

Drewniana CERKIEW Górzanka - jedyna świątynia z płaskorzeźbionym ikonostastem na świecie i współistnienie cerkwi i kościoła od XIX wieku...

♦ spacer po koronie ZAPORY WODNEJ w Solinie z opowieściami przewodnika

ZALEW SOLIŃSKI zwany mylnie Jeziorem Solińskim ZIMĄ w Bieszczadach

♦ około 16-tej zakończenie wycieczki (w zależności od miejsca wsiadania)

CENA: 120 dorośli / 110 zł młodzież 5-18 lat / 50 zł dzieci do 5 lat

czas trwania: 8/9 – 16

CENA OBEJMUJE:
– transport autokarem / busem
wstęp do cerkwi
opłaty parkingowe
– usługi przewodnika górskiego
– ubezpieczenie NNW
– podatek VAT marża.

OPŁATĘ za wycieczkę dokonuje się dopiero podczas wsiadania do autokaru u przewodnika gotówką. Jedynie większe grupki (po uzgodnieniu) prosimy o wpłatę zaliczki.
Jeśli ktoś potrzebuje FAKTURĘ to należy nam to zgłosić najpóźniej dzień przed wycieczką.

BON TURYSTYCZNY na krajowe wycieczki jednodniowe po Bieszczadach i Województwie Podkarpackim Biura Podróży Bieszczader

DNI WYJAZDÓW:
30 grudzień 2023

Wycieczki dla klientów indywidualnych w podanych dniach tygodnia oraz cenie są realizowane przy zebraniu przez BP Bieszczader minimum 15 osób.

Dla GRUP każdą wycieczkę organizujemy w dowolnym terminie i dostosowujemy cenę do świadczeń oraz ilości osób.

ROZETA KARPACKA
GALERIA ZDJĘĆ wykonywanych na trasie Wielkiej Obwodnicy o różnych porach roku:

ROZETA KARPACKA

ROZKŁAD JAZDY

Poniżej oprócz powyższego rozkładu jazdy autokaru podajemy również do jakich miejscowości należy dojechać we własnym zakresie jeśli wybrane przez Państwa miejsce noclegowe znajduje się poza naszą trasą autokarową:

7:30 LESKO (klienci m.in. z Sanok, Zagórz, Weremień, Łukowe, Bezmiechowa, Załuż, Zahutyń, Rymanów, Iwonicz, Krosno, Zagórz, Czaszyn, Wysoczany, Mokre, Rzepedź, Komańcza – wszystkim doradzamy wsiadanie w Uhercach ze względu na późniejszą godzinę wyjazdu na wycieczkę)
7:32 HUZELE
7:35 ŁĄCZKI (Weremień)
7:40 HOCZEW (Dziurdziów, Nowosiółki, Mchawa, Żernica, Baligród, Bystre, Jabłonki oraz Cisna, Majdan, Żubracze, Dołżyca, Krzywe, Przysłup, Strzebowiska, Kalnica, Smerek, Wetlina)
7:42 BACHLAWA
7:45 ŚREDNIA WIEŚ
7:50 BEREZKA (Wola Matiaszowa, Bereżnica)
8:00 POLAŃCZYK (3 przystanki: uzdrowisko, skrzyżowanie, sanktuariumklienci z Wołkowyja, Górzanka, Stężnica, Bukowiec, Terka, Zawóz, Werlas, Rajskie, Olchowiec, Chrewt, Polana)
8:10 MYCZKÓW Hotel Ewka
8:25 SOLINA hotele
8:35 SOLINA Grosar (Solina Jawor, Rewita, Łobozew, Teleśnica)
8:40 BÓBRKA
8:45 MYCZKOWCE Andrzejówka
8:50 MYCZKOWCE zapora
8:55 MYCZKOWCE skrzyżowanie (Zwierzyń)
9:00 UHERCE Mineralne (Orelec, Sanok, Zagórz, Weremień, Łukowe, Bezmiechowa, Załuż, Zahutyń, Rymanów, Iwonicz, Krosno, Zagórz, Czaszyn, Wysoczany, Mokre, Rzepedź, Komańcza, Lesko
oraz Olszanica, Stefkowa, Ustianowa, Ropienka, Zawadka, Ustrzyki Dolne, Arłamów, Bircza, Krasiczyn, Przemyśl, Równia, Krościenko, Brzegi Górne, Łodyna, Jasień, Hoszów, Zadwórze, Rabe, Żłobek, Czarna, Michniowiec, Lutowiska, Smolnik, Stuposiany, Pszczeliny, Muczne, Ustrzyki Górne, Dwernik, Chmiel, Zatwarnica, Nasiczne)

UWAGA: powyższy rozkład jazdy może ulec zmianie. Dokładne godziny i miejsce odbioru podajemy oddzwaniając do zapisanych na wycieczkę osób dzień przed wycieczką w godzinach między 9:00, a 12:00.

Jesteśmy w stanie zorganizować dojazd na nasze wycieczki z każdej innej miejscowości w Bieszczadach i na Podkarpaciu – cena od 20 zł / osoba.
Klienci nocujący między Cisną, a Wetliną dowóz w cenie 30 zł (w 2 strony).
(pod warunkiem zebrania przez biuro BP Bieszczader minimum 8 osób chętnych).

ROZETA KARPACKA

INFORMACJE PRAKTYCZNE

WYPOSAŻENIE: będziemy często wysiadać z autokaru, a wg prognoz pogody na Bieszczady temperatura będzie się wahać około 0 stopni. Więc doradzamy ubrać się jak na narty: ciepła kurtka i spodnie, bielizna termiczna, czapka zimowa, szalik / komin, 2 pary skarpet.
UWAGA: wiele osób prosiło nas o krótką wycieczkę i stąd nie ma w niej zaplanowanego czasu na obiad w restauracji, więc należy zabrać we własnym zakresie prowiant i napoje.

UBEZPIECZENIE: na naszej wycieczce będą Państwo ubezpieczeni od Następstw Nieszczęśliwych Wypadków w TU UNIQA (ogólne warunki dostępne na UNIQA).

UWAGA: program może ulec zmianie w zależności od warunków pogodowych, charakteru grupy, nieprzewidywalnych zdarzeń. Wszystkie powyższe informacje przypominamy w rozmowie telefonicznej dzień przed wycieczką oraz wysyłamy w SMS-ie

ROZETA KARPACKA

 

REZERWACJE WYCIECZEK JEDNODNIOWYCH

Dlaczego warto wykonać rezerwację wycieczek jednodniowych PRZED PRZYJAZDEM w Bieszczady?SPRAWDŹ

SYSTEM REZERWACJI wycieczek jednodniowych Biura Podróży Bieszczader z Bieszczad.

Terminy wycieczki Wybierz dzień i zarezerwuj miejsca

Tagi:

Realizacja: Obsługa-Medialna.pl