Zima to ulubiona dla nas pora roku w Bieszczadach, gdyż wtedy mamy więcej czasu by wykonywać zdjęcia najciekawszym atrakcjom w Bieszczadach, ale też czas, gdy więcej widać niż w innych porach roku – w końcu na drzewach nie ma liści 🙂

POŁONINA WETLIŃSKA jest jedną z najczęściej wybieranych przez nas na wycieczki na połoniny Bieszczadzkiego Parku Narodowego, gdyż można szybko wyjść od parkingu na Przełęczy Wyżnej oraz są jedne z najpiękniejszych widoków w Bieszczadach!

Poniżej stworzyliśmy osobną galerię zdjęć z wędrówki na POŁONINĘ WETLIŃSKĄ od Przełęczy Wyżnej. Zobaczycie tu jedne z najpiękniejszych widoków w Bieszczadach, a dokładniej na Połoninę Caryńską, Tarnicę, Małą i Wielką Rawkę 1304m, najwyższe szczyty na Połoninie Wetlińskiej – Roh 1255m i Osadzki Wierch 1253m i inne góry w Bieszczadach…

Widok na Osadzki, Srebrzystą Przełęcz i Roha od schroniska na Połoninie Wetlińskiej. Widok na Osadzki, Srebrzystą Przełęcz i Roha od schroniska na Połoninie Wetlińskiej.
Bacówki na Połoninie Wetlińskiej - jak na razie jest tu prowadzona sprzedaż pamiątek, a mamy nadzieję, że w tym roku zobaczymy tu również owce i serki... Bacówki na Połoninie Wetlińskiej - jak na razie jest tu prowadzona sprzedaż pamiątek, a mamy nadzieję, że w tym roku zobaczymy tu również owce i serki...
OSTRA HORA widoczna z Połoniny Wetlińskiej podczas bieszczadzkiej zimy. OSTRA HORA widoczna z Połoniny Wetlińskiej podczas bieszczadzkiej zimy.
Po lewej OSADZKI WIERCH, a po prawej ROH 1255m - najwyższe wzniesienie Połoniny Wetlińskiej - Bieszczady zimą. Po lewej OSADZKI WIERCH, a po prawej ROH 1255m - najwyższe wzniesienie Połoniny Wetlińskiej - Bieszczady zimą.
Turyści wędrujący po szlaku na Połoninie Wetlińskiej w Bieszczadzkim Parku Narodowym. Turyści wędrujący po szlaku na Połoninie Wetlińskiej w Bieszczadzkim Parku Narodowym.
Osadzki Wierch 1253m to jedno ze wzniesień Połoniny Wetlińskiej - zima w Bieszczadach. Osadzki Wierch 1253m to jedno ze wzniesień Połoniny Wetlińskiej - zima w Bieszczadach.
Mała i Wielka Rawka sfotografowane ze szlaku na Połoninie Wetlińskiej zimą. Mała i Wielka Rawka sfotografowane ze szlaku na Połoninie Wetlińskiej zimą.
Szlak czerwony - główny beskidzki - przebiegający po szczycie Połoniny Wetlińskiej - zima w Bieszczadach. Szlak czerwony - główny beskidzki - przebiegający po szczycie Połoniny Wetlińskiej - zima w Bieszczadach.
PIKUJ 1408m widoczny ze szlaku na Połoninie Wetlińskiej - Bieszczady zimą. PIKUJ 1408m widoczny ze szlaku na Połoninie Wetlińskiej - Bieszczady zimą.
Dwoje turystów wędrujących po szlaku czerwonym szczytem Połoniny Wetlińskiej podczas bieszczadzkiej zimy. Dwoje turystów wędrujących po szlaku czerwonym szczytem Połoniny Wetlińskiej podczas bieszczadzkiej zimy.
PIKUJ 1408m najwyższy szczyt Bieszczad na Ukrainie sfotografowany ze szlaku obok schroniska na Połoninie Wetlińskiej. PIKUJ 1408m najwyższy szczyt Bieszczad na Ukrainie sfotografowany ze szlaku obok schroniska na Połoninie Wetlińskiej.
Na pierwszym planie POŁONINA CARYŃSKA, a na drugim TARNICA 1346m - zdjęcie wykonane z Połoniny Wetlińskiej. Na pierwszym planie POŁONINA CARYŃSKA, a na drugim TARNICA 1346m - zdjęcie wykonane z Połoniny Wetlińskiej.
Parking na Przełęczy Wyżnej, skąd najłatwiej dojść do schroniska na Połoninie Wetlińskiej oraz przez Dział na Rawki. Parking na Przełęczy Wyżnej, skąd najłatwiej dojść do schroniska na Połoninie Wetlińskiej oraz przez Dział na Rawki.
Grań poniżej schroniska Chatka Puchatka, po której szczycie przebiega szlak czerwony. Grań poniżej schroniska Chatka Puchatka, po której szczycie przebiega szlak czerwony.
TARNICA 1346m najwyższa góra Bieszczad po stronie polskiej sfotografowana z Połoniny Wetlińskiej. TARNICA 1346m najwyższa góra Bieszczad po stronie polskiej sfotografowana z Połoniny Wetlińskiej.
Mama z dziećmi zjeżdżającymi po szlaku w Bieszczadzkim Parku Narodowym na jabłuszkach - TEGO ROBIĆ NIE WOLNO! Mama z dziećmi zjeżdżającymi po szlaku w Bieszczadzkim Parku Narodowym na jabłuszkach - TEGO ROBIĆ NIE WOLNO!
POŁONINA CARYŃSKA - zdjęcie wykonane z Połoniny Caryńskiej obok schroniska Chatka Puchatka. POŁONINA CARYŃSKA - zdjęcie wykonane z Połoniny Caryńskiej obok schroniska Chatka Puchatka.
Turysta między Połoniną Caryńska, a Tarnicą - zdjęcie wykonaliśmy na Połoninie Wetlińskiej podczas bieszczadzkiej zimy. Turysta między Połoniną Caryńska, a Tarnicą - zdjęcie wykonaliśmy na Połoninie Wetlińskiej podczas bieszczadzkiej zimy.
Turysta u podnóża TARNICY ;-), a sfotografowany na Połoninie Wetlińskiej zimą. Turysta u podnóża TARNICY ;-), a sfotografowany na Połoninie Wetlińskiej zimą.
Zamieć śnieżna na szlaku czerwonym prowadzącym po Połoninie Wetlińskiej w stronę Berehów. Zamieć śnieżna na szlaku czerwonym prowadzącym po Połoninie Wetlińskiej w stronę Berehów.
Po lewej OSADZKI 1253m, po prawej Roh 1255m, a pomiędzy nimi Srebrzysta Przełęcz - to jeden z najbardziej atrakcyjnych widoków w Bieszczadach. Po lewej OSADZKI 1253m, po prawej Roh 1255m, a pomiędzy nimi Srebrzysta Przełęcz - to jeden z najbardziej atrakcyjnych widoków w Bieszczadach.
Na pierwszym planie POŁONINA CARYŃSKA 1297m, a po prawej w oddali TARNICA 1346m - najwyższa góra Bieszczad polskich. Na pierwszym planie POŁONINA CARYŃSKA 1297m, a po prawej w oddali TARNICA 1346m - najwyższa góra Bieszczad polskich.
POŁONINA CARYŃSKA widziana z Hasiakowej Skały nad schroniskiem Chatka Puchatka na Połoninie Wetlińskiej. POŁONINA CARYŃSKA widziana z Hasiakowej Skały nad schroniskiem Chatka Puchatka na Połoninie Wetlińskiej.
TARNICA 1346m to dla większości turystów nocujących w Bieszczadach atrakcja nr 1 podczas urlopu w Województwie Podkarpackim. TARNICA 1346m to dla większości turystów nocujących w Bieszczadach atrakcja nr 1 podczas urlopu w Województwie Podkarpackim.
OSADZKI WIERCH 1253m przez który przebiega główny szlak beskidzki po Połoninie Wetlińskiej. OSADZKI WIERCH 1253m przez który przebiega główny szlak beskidzki po Połoninie Wetlińskiej.
Zdjęcie POŁONINY CARYŃSKIEJ wykonane z Połoniny Wetlińskiej - nad schroniskiem Chatka Puchatka. Zdjęcie POŁONINY CARYŃSKIEJ wykonane z Połoniny Wetlińskiej - nad schroniskiem Chatka Puchatka.
Zamieć śnieżna na szlaku czerwonym na Połoninie Wetlińskiej. Zamieć śnieżna na szlaku czerwonym na Połoninie Wetlińskiej.
POŁONINA CARYŃSKA sfotografowana między belkami ogrodzenia nad budowanym schroniskiem na Połoninie Wetlińskiej. POŁONINA CARYŃSKA sfotografowana między belkami ogrodzenia nad budowanym schroniskiem na Połoninie Wetlińskiej.
Widok dosłownie zza schroniska na Połoninie Wetlińskiej na Połoninę Caryńską i Tarnicę w oddali. Widok dosłownie zza schroniska na Połoninie Wetlińskiej na Połoninę Caryńską i Tarnicę w oddali.
ROH 1255m widziany zimą z Hasiakowej Skały obok schroniska na Połoninie Wetlińskiej. ROH 1255m widziany zimą z Hasiakowej Skały obok schroniska na Połoninie Wetlińskiej.

 

ROZETA KARPACKA

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć budowanego jeszcze schroniska o dawnej nazwie CHATKA PUCHATKA na Połoninie Wetlińskiej, które wykonaliśmy 24 lutego 2022. A czy nazwa Chatka Puchatka zostanie to czas pokaże… Zimą schronisko na Połoninie Wetlińskiej ma największy urok!:

Chatka Puchatka na Połoninie Wetlińskiej zimą jest najpiękniejsza i to obowiązkowa atrakcja zimą w Bieszczadach. Chatka Puchatka na Połoninie Wetlińskiej zimą jest najpiękniejsza i to obowiązkowa atrakcja zimą w Bieszczadach.
Na szczyt Połoniny Wetlińskiej prowadzimy większość grup wybierających się na wycieczki w naszym towarzystwie po Bieszczadach. Na szczyt Połoniny Wetlińskiej prowadzimy większość grup wybierających się na wycieczki w naszym towarzystwie po Bieszczadach.
Schronisko Chatka Puchatka na Połoninie Wetlińskiej zimą w Bieszczadach. Schronisko Chatka Puchatka na Połoninie Wetlińskiej zimą w Bieszczadach.
Warto również wykonać zdjęcie dosłownie spod dachu schroniska na Połoninie Wetlińskiej - ma klimat prawda? Warto również wykonać zdjęcie dosłownie spod dachu schroniska na Połoninie Wetlińskiej - ma klimat prawda?
W schronisku na Połoninie Wetlińskiej na pewno będzie dyżurka GOPR, a co jeszcze to czas pokaże... W schronisku na Połoninie Wetlińskiej na pewno będzie dyżurka GOPR, a co jeszcze to czas pokaże...
Na tarasie przed schroniskiem na Połoninie Wetlińskiej jest taka drewniana konstrukcja - ciekawe jakie funkcje będzie pełnić... Na tarasie przed schroniskiem na Połoninie Wetlińskiej jest taka drewniana konstrukcja - ciekawe jakie funkcje będzie pełnić...
Szukacie najciekawszych atrakcji zimowych w Bieszczadach? Do nich należy schronisko Chatka Puchatka na szczycie Połoniny Wetlińskiej. Szukacie najciekawszych atrakcji zimowych w Bieszczadach? Do nich należy schronisko Chatka Puchatka na szczycie Połoniny Wetlińskiej.
Słońce chylące się ku zachodowi nad dachem schroniska Chatka Puchatka na Połoninie Wetlińskiej. Słońce chylące się ku zachodowi nad dachem schroniska Chatka Puchatka na Połoninie Wetlińskiej.
Zimą nie tylko dach, ale również ściany schroniska na Połoninie Wetlińskiej oklejone są śniegiem... Zimą nie tylko dach, ale również ściany schroniska na Połoninie Wetlińskiej oklejone są śniegiem...
Połonina Wetlińska jest jedną z najczęściej odwiedzanych atrakcji w Bieszczadach i w ogóle w Województwie Podkarpackim. Połonina Wetlińska jest jedną z najczęściej odwiedzanych atrakcji w Bieszczadach i w ogóle w Województwie Podkarpackim.
Widok ze schroniska Chatka Puchatka na Połoninie Wetlińskiej na Małą i Wielką Rawkę. Widok ze schroniska Chatka Puchatka na Połoninie Wetlińskiej na Małą i Wielką Rawkę.
Ta konstrukcja na tarasie schroniska na Połoninie Wetlińskiej zapewne będzie oblegana przez pary młodych udające się tu na sesje ślubne, a i turyści chętnie będą robić zdjęcia z widokiem na Bieszczady... Ta konstrukcja na tarasie schroniska na Połoninie Wetlińskiej zapewne będzie oblegana przez pary młodych udające się tu na sesje ślubne, a i turyści chętnie będą robić zdjęcia z widokiem na Bieszczady...
Widok spod schroniska Chatka Puchatka na pasmo górskie Dział i granicę między Polską, a Słowacją. Widok spod schroniska Chatka Puchatka na pasmo górskie Dział i granicę między Polską, a Słowacją.
Widok z Hasiakowej Skały na Połoninie Wetlińskiej na budowane schronisko Chatka Puchatka. Widok z Hasiakowej Skały na Połoninie Wetlińskiej na budowane schronisko Chatka Puchatka.
Pracownicy budujący nowe schronisko na Połoninie Wetlińskiej zjeżdżający po pracy ratrakiem do domu. Pracownicy budujący nowe schronisko na Połoninie Wetlińskiej zjeżdżający po pracy ratrakiem do domu.
Szukacie najlepszych atrakcji na wycieczki w Bieszczadach? - to wybierzcie się do Bieszczadzkiego Parku Narodowego na Połoninę Wetlińską. Szukacie najlepszych atrakcji na wycieczki w Bieszczadach? - to wybierzcie się do Bieszczadzkiego Parku Narodowego na Połoninę Wetlińską.

Terminy wycieczki Wybierz dzień i zarezerwuj miejsca

Tagi:

Realizacja: Obsługa-Medialna.pl