SŁOWACJA

baseny – zamki – wino

Zapraszamy Państwa na  wycieczkę do naszych południowych sąsiadów Słowaków. Będzie to wędrówka przede wszystkim do wybranego przez nas jednego zamku, których w okolicach Humennego jest 4! Poza tym ugościmy Państwa wielokrotnie nagradzanymi winami w najbardziej na północ położonej w Słowacji winnicy! Będziemy podziwiać widoki jadąc nad jeziorem Domasa, a na koniec dnia odpoczniemy w basenach termalnych w Svidniku.

Program wycieczki SŁOWACJA czyli baseny – zamki – wino:

– spacer do ruin zamku Brekov lub Cicava

DEGUSTACJA 8 gatunków WIN SŁOWACKICHz serami!

– pobyt w Wodnym Świecie w Svidniku (baseny termalne i pływackie, zjeżdżalnie, sztuczna fala)

lub Skansen Budownictwa Ludowego w Svidniku

……CENA: uzależniona od programu i liczby osób

czas trwania wycieczki: 7 – 20

Rozeta Karpacka Bieszczady

ROZETA KARPACKA

INFORMACJE PRAKTYCZNE

DOKUMENTY: do podróżowania po Europie należy posiadać dowód osobisty lub paszport. Ich brak grozi mandatem oraz zatrzymaniem w celu wyjaśnienia do 72h.

WALUTA: na terenie Słowacji obowiązującą walutą jest euro (1 euro to około 4,20 zł). Wymianę złotówek na euro można dokonać podczas wycieczki podczas postoju w Stropkovie na Słowacji. W czasie wycieczki euro może się przydać na: zakup drobnych pamiątek, napoje i przekąski. Ceny produktów na Słowacji są zbliżone do cen w Polsce.

WYPOSAŻENIE: dowód osobisty lub paszport, złotówki, a także: polar (szczególnie może się przydać podczas zwiedzania jaskini Jasovskiej, gdzie panuje stała temperatura 7 st.), okrycie przeciwdeszczowe, wygodne obuwie jak i suchy prowiant, napoje na czas podróży.

roz_04---500-czerwone

Na wycieczki jednodniowe tylko z Biurem Podróży BIESZCZADER!
Bieszczady, Kolej Zakarpacka, Lwów, Węgry, Słowacja,
a na zamówienie również Pikuj 1408m, Okolice Krosna, Pogórze Przemyskie.

Terminy wycieczki Wybierz dzień i zarezerwuj miejsca

Realizacja: Obsługa-Medialna.pl