Wycieczki KILKUDNIOWE organizujemy wyłącznie NA ZAMÓWIENIE GRUP.

Można do nas napisać zapytanie ofertowe, ale najlepiej zadzwonić i wtedy w rozmowie trwającej kilka minut zapiszemy sobie wszelkie niezbędne dane do przygotowania oferty dopasowanej do grupy. Zarówno co do do miejsca wyjazdu, godziny, środka transportu, wieku, programu wycieczki, atrakcji wieczornych, niepowtarzalnego położenia hotelu itd. Jesteśmy w stanie zorganizować niepowtarzalne wycieczki dla każdej grupy niezależnie od wielkości (mamy doświadczenie w obsłudze nawet 250 osób). Najlepiej by grupa liczyła min. 15 osób. Rozmowa skraca czas oczekiwania na ofertę często o 2 dni.

Na tej stronie znajdą Państwo PROPOZYCJE niepowtarzalnych programów wycieczek po Bieszczadach na 2, 3, 4, 5, 6 i 7 dni. Programy mogą zostać dowolnie zmienione.

Wycieczka BIESZCZADY 3 dni BIESZCZADY wycieczka na 4 dni Wycieczka BIESZCZADY 5 dni

Cena konkretnej wycieczki zależy od standardu hotelu, liczby osób, biletów wstępu, atrakcji wieczornych, przejechanych kilometrów, ilości posiłków regionalnych itd. Dlatego nie podajemy cen przy wycieczkach na stronie. Konkretna cena przedstawiona co 5 osób znajdzie się na wysłanej na zamówienie wycieczce.

– dział w opracowaniu –

Terminy wycieczki Wybierz dzień i zarezerwuj miejsca

Realizacja: Obsługa-Medialna.pl