Marzy Ci się jazda na quadach z niepowtarzalnymi widokami? Chcesz mieć do dyspozycji ogromny teren, a nie poruszać się po wyznaczonym torze? Oczekujesz od quada dużej mocy i braków zużycia widocznych po użytkowaniu? Jeśli tak to zachęcamy zobaczyć na ofertę wypożyczalni quadów w Wysoczanach:
http://bieszczady-quady.pl/

Wysoczany to miejscowość położona na pograniczu Bieszczad i Beskidu Niskiego. Do organizatorów przejazdów quadami należy 180ha ziemi! Ponadto końcem 2018 roku na szczycie należącej do nich góry wybudowali drewnianą wierzę widokową, skąd można podziwiać nawet połoniny w Bieszczadzkim Parku Narodowym.

Chcesz zorganizować niepowtarzalny wyjazd firmowy / integrację połączoną z quadami czy autami terenowymi w Bieszczadach? Jeśli tak to idealnie trafiłeś. Firma współpracuje z nami łącząc jazdę na quadach z wyprawy widokowymi samochodami UAZ.

UWAGA: nie organizujemy off roadów z jazdą po lasach i niszczeniem przyrody. Czekają na Ciebie fantastyczne widoki, przejazdy wywołujące adrenalinę, ale wszystko z poszanowaniem prawa.

Terminy wycieczki Wybierz dzień i zarezerwuj miejsca

Realizacja: Obsługa-Medialna.pl