Od dnia 21 października 2020 do odwołania nie będziemy w stanie pomóc turystom przyjeżdżającym w Bieszczady w związku z ciągle rosnącym zagrożeniem związanym z korona wirusem covid-19. Wprowadzona na większości obszaru Bieszczad tzw. „strefa czerwona” powoduje zakaz zgromadzeń powyżej 10 osób, a to automatycznie zakazuje nam organizacji wycieczek jednodniowych (każda z nich jest skalkulowana na minimum 15 osób). Natomiast przewodnicy realizujący wyprawy samochodami UAZ boją się o własne zdrowie i nie chcą jeździć za kierownicą.

Nasze biuro cały czas pracuje zajmując się przygotowywaniem ofert realizowanych na zamówienie grup, które chcą w Bieszczady / na Ukrainę / do Rumunii wybrać się zimą oraz w sezonie turystycznym 2021.

W najbliższych dniach zaktualizujemy naszą ofertę zimy w Bieszczadach dla klientów indywidualnych i wprowadzimy do Kalendarza Wycieczek, po przez który najłatwiej wykonać rezerwację. Na pewno zimą będziemy zapraszać na organizowane wyłącznie przez Biuro Podróży Bieszczader niepowtarzalne kuligi na najdłuższych w Województwie Podkarpackim trasach, które są zarazem najbardziej widokowymi. Jakie inne atrakcje będziemy mogli zaproponować zimą w Bieszczadach? – już za kilka dni poinformujemy… 🙂

Terminy wycieczki Wybierz dzień i zarezerwuj miejsca

Tagi:

Realizacja: Obsługa-Medialna.pl