Wybierasz się na wypoczynek w Bieszczady czy na Podkarpacie?

Jeśli tak to warto zapoznać się z ofertami WYCIECZEK 1-dniowych:
http://bieszczader.pl/polska/bieszczady-wycieczki-1-dniowe/

Jak się tylko coś spodoba prosimy o REZERWACJE najlepiej OD RAZU,
a na pewno przed przyjazdem na miejsce.

Przemawia za tym kilka argumentów:

1. wycieczki są organizowane niezależnie od pogody – najważniejsze jest bezpieczeństwo turystów, a na drugim miejscu program, który dostosowujemy w razie niesprzyjających warunków wypełniając cały dzień i klienci zawsze wracają zadowoleni!

2. rezerwując po przyjeździe na miejsce nie ma pewności, że będą jeszcze wolne miejsca. Jeśli mamy więcej chętnych niż miejsc w jednym autokarze to staramy się szukać nowych środków transportu, jednak często jest to niemożliwe. Inne biura organizują głównie wycieczki do Lwowa i na Węgry. A jeśli nawet kierunek ten sam to często zupełnie inne świadczenia wliczone w cenę…

3. wcześniejsza rezerwacja pozwala nam zachowywać najwyższą jakość – rezerwować usługi najlepszych przewodników oraz najnowsze autokary

4. wysłanie rezerwacji @-mailowej bez pośpiechu podając dane każdego z uczestników: nazwisko, imię, PESEL oraz miejsce noclegowe i telefon unikamy błędów, które mogą wystąpić przy rezerwacjach telefonicznych, a przecież są to bardzo ważne dane do ubezpieczenia.

5. wykonując rezerwację dla grup do 4 osób nie wymagamy wpłaty pieniędzy. Od większych grup prosimy jedynie o wpłatę symbolicznych zaliczek. Płatność dopiero wsiadając do autokaru!

6. w razie zmiany planów w każdej chwili można anulować rezerwację telefonicznie lub mailowo (bardzo prosimy o wcześniejszą informację ze względu na to, że zawsze mamy klientów na liście rezerwowej, którzy z niecierpliwością czekają na zwolnienie się miejsc)

7. przypominamy o zabraniu niezbędnych dokumentów, bez których w niektórych wycieczkach nie da się uczestniczyć.

W jakie dni odbywają się wycieczki można odnaleźć na: http://bieszczader.pl/terminarz/

Załoga Biura Podróży BIESZCZADER

Terminy wycieczki Wybierz dzień i zarezerwuj miejsca

Realizacja: Obsługa-Medialna.pl