Współpracujemy z najlepszymi PRZEWODNIKAMI BIESZCZADZKIMI – pasjonatami, którzy posiadają ogromną wiedzę w dziedzinie przyrody, historii, geografii i wielu innych. Tym, co ich łączy jest doświadczenie oraz zamiłowanie do podróżowania i odkrywania. To oni są współorganizatorami wyjazdów, które Państwu proponujemy. Nasze biuro nie świadczy samych usług przewodnickich. Zajmujemy się organizacją wycieczek, w których m.in. wymienieni przewodnicy biorą udział. Kilka słów o kilku z nich:

Przewodnik górski po Bieszczadach - ARTUR ARTUR – urodzony w Częstochowie, ale na swoje miejsce wybrał Bieszczady i tu mieszka w Sanoku. Posiada uprawnienia przewodnika górskiego i pilota wycieczek.

Specjalizuje się w oprowadzaniu po Węgrzech, Bieszczadach i zachodniej Ukrainie.

To znakomity przewodnik o duszy artysty – gra na gitarze i śpiewa! Poza tym jest Prezesem Koła Przewodników Beskidzkich, Terenowych i Pilotów Wycieczek w Sanoku.

BARTEKmieszka w okolicach Krosna. Przewodnik beskidzki i pilot wycieczek.

Z wykształcenia animator kultury i geograf. Organizator wielu imprez popularyzujących turystykę: Krośnieńskie Spotkania z Podróżnikami i Festiwal „Na Rozdrożach” w Kielcach. Autor kilkuset slajdowisk dla dzieci, młodzieży i dorosłych. Zdobywca nagrody „Zdjęcie Roku” w Poznaj Świat.

Oprowadza po następujących regionach: Bieszczady, Beskid Niski, Beskid Sądecki, Pieniny, Tatry Polskie i Słowackie, Beskid Śląski i Żywiecki, Góry Świętokrzyskie, Jura Krakowsko – Częstochowska, Roztocze, Pogórza: Przemyskie, Dynowskie i Ciężkowickie, Ukraińskie Beskidy Wschodnie, Słowacki Spisz oraz wycieczki jako pilot do różnych miast.

Przewodnik górski po Bieszczadach - BOŻENKA Lesko. BOŻENA

Posiada uprawnienia przewodnika górskiego i pilota wycieczek.

Urodzona i wychowana pod Tatrami – góralka z krwi i kości – od zawsze rozkochana w górach.
Od 20 lat mieszka w Bieszczadach. Początkową nieufność szybko zastąpił zachwyt i zauroczenie tą magiczną krainą.
Z wykształcenia historyk z pasją wprowadza turystów w bogate dzieje bieszczadzkiej krainy, jako miłośnik przyrody pokazuje piękno i niezwykłość tutejszej flory i fauny, bogactwo krajobrazów. Kocha przestrzeń (jej pasją jest spadochroniarstwo i szybownictwo) i chętnie prowadzi tam, gdzie człowiek oddycha pełną piersią i czuje się wolny. Stara się rozkochać turystów w Bieszczadach, zauroczyć ich pięknem, tak, żeby chcieli tu powracać.

Przewodnik górski po Bieszczadach - GRZEGORZ GRZEGORZ – mieszka w Sanoku.

Posiada uprawnienia przewodnika górskiego i pilota wycieczek.

Największą przyjemność sprawia mu pilotaż wycieczek do Lwowa, oprowadzanie po Ukrainie Zachodniej. Chętnie zaznajamia turystów z urokami Bieszczad, a także lubi wycieczki po Górach Świętokrzyskich.

Krzysztof - przewodnik po Bieszczadach, Rumunii, Lwowie, Kresach... KRZYSZTOF – na dom wybrał Równię koło Ustrzyk Dolnych. Uprawnienia przewodnickie od 1988r. Pilot wycieczek, przewodnik beskidzki, uprawnienia Lwowskiej Asocjacji Rozwoju Turystyki po Karpatach Ukraińskich.

Z przyjemnością oprowadza po Rumunii i Bułgarii. Każdą wolną chwilę wykorzystuje na wędrówki górskie – najważniejsze wejścia: Mont Blanc 4810m i Kazbek 5047m. Przez dwie kadencje członek Komisji Egzaminacyjnej dla przewodników beskidzkich przy marszałku woj. podkarpackiego oraz vice prezes Bieszczadzkiego Oddziału PTTK w Ustrzykach Dolnych.

Przewodnik górski po Bieszczadach - ŁUKASZ ŁUKASZ – urodzony w Lutowiska. Doktorant w Instytucie Historii Wydziału Humanistycznego UMCS.

Przewodnik górski i pilot wycieczek.

Z zawodu niepraktykujący nauczyciel historii i archiwista. Pomimo pierwszych siwych włosów na skroniach i w brodzie, zawsze z uśmiechem stara się przybliżać piękno Bieszczadów powierzonym swej opiece turystom. Jego skłonność do bajdurzenia i aparycja leśnego skrzata sprawia, że niektórzy uczestnicy prowadzonych przez niego wycieczek, czują się jak w bajce. Od lat zakochany w Rumunii, jej górach, zabytkach, legendach i historii. Autor artykułów krajoznawczych poświęconych Bieszczadom. W 2011 r. ukazała się jego książka: „Balowie. Z bieszczadzkich lasów na salony Krakowa i Lwowa”.

Przewodnik górski po Bieszczadach - MARIUSZ MARIUSZ – urodzony i zakochany w Bieszczadach. Jak niektórzy mówią „człowiek orkiestra” – z wykształcenia i zamiłowania turysta, ekonomista, przewodnik górski, pilot wycieczek, instruktor: narciarstwa, przewodnictwa, pływania, ratownik: medyczny, wodny i górski, muzykant (obecnie jako DJ). Poznawanie świata zaczęło się od rodzinnego podwórka – Bieszczad. Fascynacją górami, przyrodą i kulturą poznanych miejsc zaraża innych. Przez wiele lat harcerz ZHP, zaangażowany w wiele działalności społecznych, radny gminny. Wszystko fotografuje i wciąż szuka pomysłów na niezwykłe programy wycieczek. Uczestnik konkursu krasomówczego w Golubiu-Dobrzyniu w 2004 roku.

Założyciel Biura Podróży BIESZCZADER – „Szefu”!

Przewodnik górski po Bieszczadach - STANISŁAW STANISŁAW – od urodzenia związany z Bieszczadami.

Posiada uprawnienia przewodnika górskiego (od 1974) i pilota wycieczek.

Od wielu lat znakuje szlaki piesze w Bieszczadach, angażuje się w promocję regionu i różnorodną działalność społeczną w organizacjach pozarządowych. Z zawodu jest nauczycielem historii. W 1978 r. zdobył złoty laur przewodnicki na VII Konkursie Krasomówczym Przewodników PTTK w Golubiu-Dobrzyniu. Autor publikacji krajoznawczych i regionalnych oraz instruktor przewodnictwa. Wydał wiele przewodników w tym serię książek po obwodnicach Bieszczad. Przez wiele lat był prezesem Stowarzyszenia Przewodników Turystycznych „Karpaty” w Sanoku.

Realizacja: Obsługa-Medialna.pl