POLSKA ZOBACZ WIĘCEJ – WEEKEND ZA PÓŁ CENY, 5-7.10.2018 BieszczadyPOLSKA ZOBACZ WIĘCEJWEEKEND ZA PÓŁ CENY
to ogólnopolska akcja promocyjna, do której przedsiębiorcy z branży turystycznej zgłaszają swoje oferty, a turyści – korzystają z nich w obniżonych cenach.

Tej jesieni będzie to weekend 5-7 października 2018r.

Akcją promocyjną z oferty Biura Podróży BIESZCZADER zostaną objęte WYPRAWY UAZ-ami.
W okresie od 5 do 7 października 2018 będzie można się przejechać z nami za 150 zł / h!

V edycja akcji POLSKA ZOBACZ WIĘCEJ - weekend za pół ceny 5-7 październik 2018 w Bieszczadach.Lubisz weekendowe wyjazdy?

Dzięki akcji skorzystasz z setek atrakcji turystycznych w wyjątkowych cenach – niższych aż o 50%. Akcja jest dla każdego, wystarczy zarezerwować ofertę.* Podróżuj po Polsce i odkrywaj piękno naszego kraju również w niskim sezonie!

ROZETA KARPACKA

Na WYPRAWY UAZ-ami z przewodnikiem można się zgłaszać do BP Bieszczader telefonicznie
w godzinach pracy biura w terminie: od 19 września do 4 października 2018
(czyli od poniedziałku do piątku od 9:00 do 17:00 oraz w sobotę od 9:00 do 13:00)
Kontakt: 691 523 661
PS. Ilość miejsc i UAZ-ów jest ograniczona, więc kto pierwszy ten jedzie! 🙂

UAZ na jednej z połonin pogórzańskich. Przewodnicy w pracy podczas jednej z WYPRAW UAZ-ami po widokowych górach Bieszczadów. UAZ podczas zjazdu z jednej z widokowych gór w Bieszczadach. UAZ-y na szczycie jednej z gór podczas ujęć kręconych przez Telewizję Rzeszów.

Na pograniczu Bieszczad i Beskidu Niskiego podczas Wyprawy samochodami UAZ z przewodnikiem. Wyprawa UAZ-ami po widokowych górach Bieszczad i Beskidu Niskiego. Jedna z kładek linowych nad rzeką Osława podczas WYPRAW UAZ-ami z przewodnikiem. Kolejna sympatyczna grupa turystów podczas przejazdu UAZ-ami z przewodnikami po Bieszczadach.

ROZETA KARPACKA

Ogólnopolską akcję POLSKA ZOBACZ WIĘCEJ – WEEKEND ZA PÓŁ CENY zainicjowało Ministerstwo Sportu i Turystyki. Od 4 edycji organizuje ją Polska Organizacja Turystyczna we współpracy z MSIT. Więcej o akcji na stronie www po kliknięciu na poniższy obrazek:

Weekend za pół ceny w ramach akcji Polska Zobacz Więcej - 5-7.10.2018 Bieszczady

PS. Biuro Podróży Bieszczader zajmuje się przede wszystkim organizacją WYCIECZEK 1-DNIOWYCH. Mamy najniższe ceny z wszystkich biur podróży w Bieszczadach oraz największą ofertę, bo aż 10 wycieczek jednodniowych!
Pamiętajcie: np. wyjazd na Kasprowy Wierch kosztuje 100 zł, a u nas w tej cenie mamy aż 3 różne całodniowe wycieczki łącznie z transportem, przewodnikiem, biletami wstępu, ubezpieczeniem, a niektóre nawet z jedzeniem! Więc nie trzeba czekać na promocyjne weekendy. Zapraszamy!

Terminy wycieczki Wybierz dzień i zarezerwuj miejsca

Realizacja: Obsługa-Medialna.pl