Przy okazji wyjazdu w Bieszczady warto umówić się na MASAŻE:
https://ewaszydlowska.pl/

Do niedawna masaże kojarzone były przez większość osób jako luksusowa atrakcja w drogich hotelach. Jednak podsyłamy Wam kontakt do naszej koleżanki, z którą latami na paralotniach, z którą możecie się indywidualnie umówić, aby w skrócie mówiąc np. „pomóc Waszym obolałym plecom”.

Ewa Szydłowska na swojej stronie tak zachęca do skorzystania z jej usług masażów:
Zapraszam Cię na niezwykłą, głęboko relaksującą podróż w świat masaży azjatyckich – w świat orientalnych zapachów, dźwięków oraz zabiegów terapeutycznych i rytuałów upiększających prosto z Dalekiego Wschodu, z których od teraz możesz skorzystać również w Bieszczadach. 
Jest to jedyna tego typu oferta masaży nie tylko w Bieszczadach, ale generalnie w tej części Polski. Obejmuje zarówno masaże głęboko terapeutyczne oraz typowo relaksujące, jak i zabiegi spa, w nurcie holistycznego podejścia do człowieka – bo na tym polega urok masaży azjatyckich i to jest w nich najistotniejsze. Nieco więcej o takim podejściu w masażu przeczytasz w tym tekście.
W zależności od Twoich potrzeb mogę pomóc Twojemu bolącemu kręgosłupowi, napiętym ramionom, sztywnemu karkowi, obolałym nogom i stopom, sprawię, że się zrelaksujesz, albo poprawię wygląd i kondycję Twojej skóry. Zapoznaj się z moją ofertą i wybierz masaż –
dla siebie lub w prezencie dla bliskiej osoby.
Jeśli się wahasz i nie wiesz, co wybrać –
skontaktuj się ze mną, wspólnie wybierzemy taki masaż, który będzie dla Ciebie najlepszy, najskuteczniejszy i najbardziej będzie służył Twojemu dobrostanowi. Chciałaby nie tylko poprawić funkcjonowanie Twojego ciała, ale przede wszystkim zainspirować Cię do przyjrzenia się sobie, spojrzenia wgłąb – tak, aby nasze spotkanie było dla Ciebie transformujące, aby stało się początkiem zmian w Twoim życiu, które powiodą Cię ku zdrowiu i harmonii.

Terminy wycieczki Wybierz dzień i zarezerwuj miejsca

Tagi:

Realizacja: Obsługa-Medialna.pl