OPIS NOCLEGÓW Domków Maniówka:

Wchodząc na stronę właścicieli domków Maniówka możemy przeczytać:
Adam Ziemianin napisał kiedyś:
Gdy w kawiarni mroczno
i kawa już zimna
zawsze są Bieszczady
więc rosną mi skrzydła

Nikogo chyba nie dziwi to, że urok Bieszczadów uskrzydlał Ziemianina. Poeta oddał serce Bieszczadom, my zaś całe nasze serca włożyliśmy w naszą Maniówkę.

Maniówka położona jest w malowniczej dolinie rzeki Osławy, w połowie drogi między Komańczą, a Cisną, w pięknym zakątku Bieszczad w niewielkiej wiosce – Maniowie. Zapewniamy, że nie dociera tutaj wielkomiejski zgiełk i hałas, znajdziecie więc u nas ciszę i spokój, który tutaj jest  codziennością nie zaś przywilejem.  Na magiczną przestrzeń Maniówki składa się nie tylko piękne miejsce, otoczone cienistymi lasami i rozległymi łąkami. Maniów to także obszar noszący na sobie znamiona historii, pamiętający czasy dawnych mieszkańców. Co jednak najważniejsze, Maniów to miejsce, które pokochaliśmy i przez pryzmat tej właśnie miłości chcielibyśmy pokazać go Wam – naszym Gościom.

ROZETA KARPACKA

KONTAKT / dane adresowe / www:

Adres: Wola Michowa 10, Gmina Komańcza, poczta 38-543 Komańcza

Strona: www.maniowka.com

Fanpage FB: www.facebook.com/maniowka.bieszczady/

E-mail: maniowka.bieszczady@gmail.com

Telefony: 508 159 432 i 662 116 500

ROZETA KARPACKA

Jeśli będziecie chcieli się wybrać się z Maniówki na wycieczki: Traperska Przygoda, Węgry Tokaj i Węgry Miszkolc to wystarczy pokonać 500 metrów do najbliższego przystanku autobusowego.
Natomiast na inne wycieczki jednodniowe:
https://bieszczader.pl/oferta-wycieczek/wycieczki-1-dniowe/
trzeba dojechać samochodem do Zagórza, Leska lub Uherzec Mineralnych (5 minut jazdy samochodem dalej, a wyjazd na wycieczki jest o 1h później).

Terminy wycieczki Wybierz dzień i zarezerwuj miejsca

Tagi:

Realizacja: Obsługa-Medialna.pl