Zapraszamy do oglądnięcia galerii zdjęć, które wykonaliśmy na zakończenie długiego weekendu czerwcowego w Bieszczadach. Zdjęcia przedstawiają zaporę wodną w Solinie sfotografowaną z różnych stron, wody Zalewu Solińskiego z różnymi sprzętami pływającymi, a przede wszystkim niepowtarzalne chmury, które zawisły nad Bieszczadami…

Wykonaliśmy różne zdjęcia panoramiczne, dzięki którym widziane przez Was zapewne nie raz atrakcje mogą wyglądać lepiej i piękniej…

Zdjęcie panoramiczne wykonane z korony zapory wodnej w Solinie w kierunku Zalewu Myczkowieckiego - niepowtarzalna atrakcja w Bieszczadach prawda? Zdjęcie panoramiczne wykonane z korony zapory wodnej w Solinie w kierunku Zalewu Myczkowieckiego - niepowtarzalna atrakcja w Bieszczadach prawda?
Zapora wodna w Solinie tworzy Zalew Soliński i jest jedną z najczęściej odwiedzany atrakcji w Bieszczadach oraz pomysłem na wycieczki jednodniowe. Zapora wodna w Solinie tworzy Zalew Soliński i jest jedną z najczęściej odwiedzany atrakcji w Bieszczadach oraz pomysłem na wycieczki jednodniowe.
Skały na wzgórzu przy którym została wybudowana zapora wodna w Solinie w latach 1960-1968, a prace rozpoczęły się tuż po zakończeniu budowy zapory wodnej w Myczkowcach. Skały na wzgórzu przy którym została wybudowana zapora wodna w Solinie w latach 1960-1968, a prace rozpoczęły się tuż po zakończeniu budowy zapory wodnej w Myczkowcach.
Mimo, że nad Bieszczadami chmury się pojawiły podczas długiego weekendu czerwcowego to i tak zapora wodna w Solinie prezentuje się pięknie i zachęca do wycieczek po Bieszczadach... Mimo, że nad Bieszczadami chmury się pojawiły podczas długiego weekendu czerwcowego to i tak zapora wodna w Solinie prezentuje się pięknie i zachęca do wycieczek po Bieszczadach...
Zdjęcie panoramiczne z korony zapory wodnej w Solinie tworzącej Zalew Soliński - jeździmy tu z przewodnikiem na wycieczce jednodniowej Bieszczady w pigułce. Zdjęcie panoramiczne z korony zapory wodnej w Solinie tworzącej Zalew Soliński - jeździmy tu z przewodnikiem na wycieczce jednodniowej Bieszczady w pigułce.
Jeszcze inne chmury nad Bieszczadami widziane z korony zapory wodnej w Solinie podziwiane podczas jej zwiedzania. Jeszcze inne chmury nad Bieszczadami widziane z korony zapory wodnej w Solinie podziwiane podczas jej zwiedzania.
Zapora wodna w Solinie w ostatnich promieniach słońca na zakończenie długiego weekendu Boże Ciało - tę atrakcję każdy wybierający się w Bieszczady musi zobaczyć. Zapora wodna w Solinie w ostatnich promieniach słońca na zakończenie długiego weekendu Boże Ciało - tę atrakcję każdy wybierający się w Bieszczady musi zobaczyć.
Stare turbiny pamiętające początki budowy zapory wodnej w Solinie oraz helikoptery - te już od dawna nie latają i są postawione po prostu jako element dekoracyjny. Stare turbiny pamiętające początki budowy zapory wodnej w Solinie oraz helikoptery - te już od dawna nie latają i są postawione po prostu jako element dekoracyjny.
Zachód słońca nad Zalewem Solińskim, a dokładnie nad zaporą wodną w Solinie - to obowiązkowa atrakcja dla turystów w Województwie Podkarpackim. Zachód słońca nad Zalewem Solińskim, a dokładnie nad zaporą wodną w Solinie - to obowiązkowa atrakcja dla turystów w Województwie Podkarpackim.
Chmury nad Bieszczadami i niepowtarzalne zdjęcie wykonane na pograniczu Bieszczad i Beskidu Niskiego. Chmury nad Bieszczadami i niepowtarzalne zdjęcie wykonane na pograniczu Bieszczad i Beskidu Niskiego.
Zdjęcie panoramiczne z zapory wodnej w Solinie z zachodzącym słońcem - to największe jezioro w Polsce. Zdjęcie panoramiczne z zapory wodnej w Solinie z zachodzącym słońcem - to największe jezioro w Polsce.
Jedna z trzech zasuw awaryjnych w konstrukcji zapory wodnej w Solinie, a zdjęcie wykonaliśmy podczas wycieczki po zaporze wodnej w Solinie połączonej ze zwiedzaniem Bieszczad. Jedna z trzech zasuw awaryjnych w konstrukcji zapory wodnej w Solinie, a zdjęcie wykonaliśmy podczas wycieczki po zaporze wodnej w Solinie połączonej ze zwiedzaniem Bieszczad.
Chmury nad Bieszczadami i niepowtarzalne chmury... Chmury nad Bieszczadami i niepowtarzalne chmury...
Niepowtarzalne zjawiska na bieszczadzkim niebie przed burzą - warto wybierając się w góry sprawdzić prognozy pogody. Niepowtarzalne zjawiska na bieszczadzkim niebie przed burzą - warto wybierając się w góry sprawdzić prognozy pogody.
Widok na zaporę wodną w Solinie, nad którą mamy nadzieję już za niedługo zawiśnie kolejka linowa... Widok na zaporę wodną w Solinie, nad którą mamy nadzieję już za niedługo zawiśnie kolejka linowa...
Skały obok zapory wodnej w Solinie, czyli przy największej atrakcji w Bieszczadach. Skały obok zapory wodnej w Solinie, czyli przy największej atrakcji w Bieszczadach.
Widok z zapory wodnej w Solinie na statek pływający po Zalewie Solińskim i widok od Polańczyka aż po bieszczadzkie połoniny. Widok z zapory wodnej w Solinie na statek pływający po Zalewie Solińskim i widok od Polańczyka aż po bieszczadzkie połoniny.
Chmury nad Bóbrką podziwiane podczas wycieczki po zaporze wodnej w Solinie w stronę przystani statków pływających po Zalewie Solińskim. Chmury nad Bóbrką podziwiane podczas wycieczki po zaporze wodnej w Solinie w stronę przystani statków pływających po Zalewie Solińskim.
Turbiny i helikoptery widziane z korony zapory wodnej w Solinie - obok nich można stanąć, gdy turyści wybierają się na zwiedzanie wnętrza zapory wodnej tworzącej Zalew Soliński. Turbiny i helikoptery widziane z korony zapory wodnej w Solinie - obok nich można stanąć, gdy turyści wybierają się na zwiedzanie wnętrza zapory wodnej tworzącej Zalew Soliński.
Niepowtarzalne chmury zawisły na koniec długiego weekendu nad Bieszczadami, a dokładnie wodami Zalewu Solińskiego i nad zaporą wodną. Niepowtarzalne chmury zawisły na koniec długiego weekendu nad Bieszczadami, a dokładnie wodami Zalewu Solińskiego i nad zaporą wodną.
Zapora wodna w Solinie widziana ze zboczy góry Jawor, na której mamy nadzieję będzie można wyjechać koleją linową i zapewne będzie to główna atrakcja wycieczek jednodniowych po Bieszczadach... Zapora wodna w Solinie widziana ze zboczy góry Jawor, na której mamy nadzieję będzie można wyjechać koleją linową i zapewne będzie to główna atrakcja wycieczek jednodniowych po Bieszczadach...
Zapora wodna w Solinie i chmury nad Zalewem Solińskim - zdjęcie wykonaliśmy podczas wycieczki jednodniowej po Bieszczadach na zakończenie długiego weekendu związanego ze świętem Boże Ciało. Zapora wodna w Solinie i chmury nad Zalewem Solińskim - zdjęcie wykonaliśmy podczas wycieczki jednodniowej po Bieszczadach na zakończenie długiego weekendu związanego ze świętem Boże Ciało.
Niepowtarzalne chmury nad Bieszczadami widziane podczas spaceru po koronie zapory wodnej w Solinie. Niepowtarzalne chmury nad Bieszczadami widziane podczas spaceru po koronie zapory wodnej w Solinie.
Chmurki i piękne obłoczki nad Zalewem Solińskim przed burzą, a na ten dzień prognozy pogody nie zapowiadały opadów deszczu... Chmurki i piękne obłoczki nad Zalewem Solińskim przed burzą, a na ten dzień prognozy pogody nie zapowiadały opadów deszczu...
Niepowtarzalne zdjęcie zapory wodnej w Solinie - to największa tama w Polsce oraz jedna z najczęściej odwiedzanych atrakcji w Bieszczadach oraz w Województwie Podkarpackim. Niepowtarzalne zdjęcie zapory wodnej w Solinie - to największa tama w Polsce oraz jedna z najczęściej odwiedzanych atrakcji w Bieszczadach oraz w Województwie Podkarpackim.
Mimo, że nad Bieszczadami chmury się pojawiły podczas długiego weekendu czerwcowego to i tak zapora wodna w Solinie prezentuje się pięknie i zachęca do wycieczek po Bieszczadach... Mimo, że nad Bieszczadami chmury się pojawiły podczas długiego weekendu czerwcowego to i tak zapora wodna w Solinie prezentuje się pięknie i zachęca do wycieczek po Bieszczadach...
Widok ze zboczy góry Jawor dominującej nad Zalewem Solińskim w stronę Polańczyka i Wyspy Małej. Widok ze zboczy góry Jawor dominującej nad Zalewem Solińskim w stronę Polańczyka i Wyspy Małej.
Zachęcamy minąć tłumy przy zaporze wodnej w Solinie i udać się kilkaset metrów dalej by podziwiać niepowtarzalne kształty zatoczek... Zachęcamy minąć tłumy przy zaporze wodnej w Solinie i udać się kilkaset metrów dalej by podziwiać niepowtarzalne kształty zatoczek...
Niepowtarzalny zachód słońca nad Zalewem Solińskim - to obowiązkowa atrakcja podczas wycieczek jednodniowych po Bieszczadach i Województwie Podkarpackim. Niepowtarzalny zachód słońca nad Zalewem Solińskim - to obowiązkowa atrakcja podczas wycieczek jednodniowych po Bieszczadach i Województwie Podkarpackim.
Wody Zalewu Solińskiego w pobliżu zapory wodnej w Solinie z widokiem w stronę Wysp Małej i Dużej... Wody Zalewu Solińskiego w pobliżu zapory wodnej w Solinie z widokiem w stronę Wysp Małej i Dużej...
Zapora wodna w Solinie oraz statki gotowe do wypłynięcia w rejs o zachodzie słońca - tu też jest duży wybór sprzętów pływających. Zapora wodna w Solinie oraz statki gotowe do wypłynięcia w rejs o zachodzie słońca - tu też jest duży wybór sprzętów pływających.
Widok z korony zapory wodnej w Solinie w kierunku północnym, czyli na Zalew Myczkowiecki, Bóbrkę i nieczynny kamieniołom znany m.in. z filmu Wataha... Widok z korony zapory wodnej w Solinie w kierunku północnym, czyli na Zalew Myczkowiecki, Bóbrkę i nieczynny kamieniołom znany m.in. z filmu Wataha...
Przystań statków wycieczkowych Biała Flota w pobliżu zapory wodnej w Solinie - to najdłużej działająca flota nad Zalewem Solińskim. Przystań statków wycieczkowych Biała Flota w pobliżu zapory wodnej w Solinie - to najdłużej działająca flota nad Zalewem Solińskim.
Zachód słońca nad zaporą wodną w Solinie - to obowiązkowa atrakcja podczas wycieczek jednodniowych po Bieszczadach. Zachód słońca nad zaporą wodną w Solinie - to obowiązkowa atrakcja podczas wycieczek jednodniowych po Bieszczadach.
Zachód słońca nad zaporą wodną w Solinie - to obowiązkowa atrakcja podczas wycieczek jednodniowych po Bieszczadach. Zachód słońca nad zaporą wodną w Solinie - to obowiązkowa atrakcja podczas wycieczek jednodniowych po Bieszczadach.
Niecodzienne chmury nad Zalewem Solińskim podziwiane na zakończenie wycieczki w Bieszczady na zakończenie długiego weekendu czerwcowego. Niecodzienne chmury nad Zalewem Solińskim podziwiane na zakończenie wycieczki w Bieszczady na zakończenie długiego weekendu czerwcowego.
Największe serce w Bieszczadach na zboczach góry nad wodami Zalewu Myczkowieckiego, a zdjęcie wykonaliśmy z Bóbrki przy drodze prowadzącej w stronę Myczkowiec. Największe serce w Bieszczadach na zboczach góry nad wodami Zalewu Myczkowieckiego, a zdjęcie wykonaliśmy z Bóbrki przy drodze prowadzącej w stronę Myczkowiec.

Na zaporę wodną w Solinie zabieramy turystów i opowiadają o niej w formie ciekawostek nasi przewodnicy podczas wycieczki jednodniowej BIESZCZADY W PIGUŁCE, czyli śladami filmu Wataha:
https://bieszczader.pl/bieszczady-w-pigulce-czyli-wycieczka-jednodniowa-sladami-serialu-filmu-wataha

Terminy wycieczki Wybierz dzień i zarezerwuj miejsca

Realizacja: Obsługa-Medialna.pl