OPIS NOCLEGÓW w Gościńcu w Lesku:

Właściciele noclegów tak zachęcają do przybycia do nich:
„Jeśli szukasz odpoczynku od dnia codziennego, jeśli jesteś spragniony widoków pięknej natury przy porannej kawie, jeśli pragniesz wyciszenia i relaksu pod gwiazdami np. w balii japońskiej z jacuzzi lub w ruskiej bani tj. saunie beczce napawając się widokiem i odgłosem płynącego Sanu, to nie mogłeś trafić lepiej. Jeśli jesteś wędkarzem to bez wychodzenia na zewnątrz będziesz mógł czytać wodę, a Twoja Rodzina odpoczywać.

Możesz biesiadować w salonie przy telewizji ogrzewając się przy tradycyjnym kominku, możesz przygotować posiłek w pełni wyposażonej kuchni, możesz grillować przy zadaszonym stole biesiadnym lub ogrzać się na ławach przy otwartym ogniu. Jeżeli jesteś smakoszem ryb, będziesz miał okazję skosztować grillowanego lub wędzonego pstrąga przygotowanego według naszego przepisu.

A jeśli uznasz, że czas spokoju minął i zapragniesz pełnej „cywilizacji” czyli banków, sklepów, kawiarni, restauracji a nawet lekarzy i aptek, a ponadto chciałbyś poprawić kondycję to wystarczy bez samochodu pokonać 127 magicznych schodków prowadzących od nas poprzez park i amfiteatr do miasta Leska.”

ROZETA KARPACKA

KONTAKT / dane adresowe / www:

Adres: Lesko ul. Turystyczna 8, Gmina Lesko, poczta 38-600 Lesko

Strona: www.gosciniecnadsanem.pl

Fanpage FB: www.facebook.com/gosciniecnadsanem/

E-mail: recepcja@gosciniecnadsanem.pl

Telefony: 604 790 070 i 604 790 060

ROZETA KARPACKA

Poza wypoczynkiem w tym niezwykłym miejscu zachęcamy również wybrać się na wycieczki jednodniowe organizowane przez Biuro Podróży Bieszczader – na wszystkie 10 odbieramy z parkingu przy sklepie Tesco:
https://bieszczader.pl/oferta-wycieczek/wycieczki-1-dniowe/

Terminy wycieczki Wybierz dzień i zarezerwuj miejsca

Tagi:

Realizacja: Obsługa-Medialna.pl