Zapraszamy do oglądnięcia zdjęć, które wykonaliśmy w tzw. „niebieskiej godzinie” określanej przez fotografów, czyli po zachodzie słońca w Bieszczadach. Przepięknie widać na tych zdjęciach kształty gór, które podziwialiśmy ze zboczy szybowiska w Bezmiechowej.

Ci którzy byli na górze Łopiennik i na Łopienince z łatwością wypatrzą ich kształty na tym zdjęciu... Ci którzy byli na górze Łopiennik i na Łopienince z łatwością wypatrzą ich kształty na tym zdjęciu...
Te 2 przekaźniki są w Myczkowcach obok Caritas.  Więc rozpoznajecie co to za góra i co u jej podnóża się znajduje? Te 2 przekaźniki są w Myczkowcach obok Caritas.  Więc rozpoznajecie co to za góra i co u jej podnóża się znajduje?
Wszystkie zdjęcia wykonaliśmy około godziny po zachodzie słońca - wtedy kształty gór w Bieszczadach najpiękniej wyglądają... Wszystkie zdjęcia wykonaliśmy około godziny po zachodzie słońca - wtedy kształty gór w Bieszczadach najpiękniej wyglądają...
Kształty gór w Bieszczadach - ile gór jesteśmy w stanie policzyć na tym zdjęciu? Kształty gór w Bieszczadach - ile gór jesteśmy w stanie policzyć na tym zdjęciu?
Wiatraki w paśmie góry Dziady między Wysoczanami, a Bukowskiem. Wiatraki w paśmie góry Dziady między Wysoczanami, a Bukowskiem.
Na tym zdjęciu dominuje góra Chryszczata 997m - zdjęcie wykonaliśmy na zboczach szybowiska w Bezmiechowej z widokami na całe Bieszczady. Na tym zdjęciu dominuje góra Chryszczata 997m - zdjęcie wykonaliśmy na zboczach szybowiska w Bezmiechowej z widokami na całe Bieszczady.
Na horyzoncie góra Smerek 1222m w paśmie Połoniny Wetlińskiej - zdjęcie zrobiliśmy na zboczach szybowiska w Bezmiechowej. Na horyzoncie góra Smerek 1222m w paśmie Połoniny Wetlińskiej - zdjęcie zrobiliśmy na zboczach szybowiska w Bezmiechowej.
Na horyzoncie część Połoniny Wetlińskiej, a u podnóża budynki w jakiej miejscowości - rozpoznajecie? Na horyzoncie część Połoniny Wetlińskiej, a u podnóża budynki w jakiej miejscowości - rozpoznajecie?

Terminy wycieczki Wybierz dzień i zarezerwuj miejsca

Realizacja: Obsługa-Medialna.pl