PODKARPACKIE ULUBIONE konkurs fotograficzny - LATO 2018Ruszamy z letnią edycją konkursu fotograficznego „Podkarpackie ulubione – cztery pory roku – LATO”!

Jeśli słoneczne dni wpływają na Ciebie inspirująco, a ciepło letniego słońca pobudza Cię do wakacyjnych podróży po Podkarpaciu to czekamy na twoje zdjęcia! Sfotografuj ulubione atrakcje turystyczne województwa w letniej scenerii i zyskaj szansę na super nagrody!

Celem cyklu konkursów jest ukazanie największych atrakcji turystycznych Podkarpacia. Każda edycja to inne kolory, inne wydanie naszego pięknego regionu. W tej odsłonie konkursu oczekujemy na fotki z atrakcjami Podkarpacia w letnim, słonecznym wydaniu. Zdjęcia mogą przedstawiać zarówno atrakcje przyrodnicze, miejskie zabytki, jak i krajobrazy. Jury w swojej ocenie będzie brało pod uwagę walor turystyczny, jak i artystyczny. Udział wziąć mogą zarówno profesjonaliści, jak i hobbyści.

Na zgłoszenia czekamy do 31 sierpnia 2018 r. pod adresem e-mail: konkurs@podkarpackie.travel bądź pod adresem tradycyjnym biura PROT, 35-068 Rzeszów, ul. Grunwaldzka 2. By wziąć udział w konkursie koniecznie prześlijcie zamieszczoną poniżej Kartę Zgłoszenia.

Regulamin oraz Karta Zgłoszenia.

Na zwycięzców czekają atrakcyjne nagrody:

Szczegółowe wymogi dotyczące zdjęć:

  • format jpg.,
  • minimalna rozdzielczość 300 dpi,
  • rozmiar do 10 MB
  • do konkursu może być zgłoszone od jednego do czterech zdjęć od jednego uczestnika konkursu,
  • każde zdjęcie powinno zostać podpisane w następujący sposób: oznaczenie atrakcji turystycznej, którą przedstawia fotografia, miejsce i data wykonania, imię i nazwisko autora, pora roku,
  •  do zdjęć należy dołączyć własnoręcznie podpisaną Kartę Zgłoszenia z oświadczeniem o posiadaniu praw autorskich do przesłanych prac, zawierającą zgodę na ich wykorzystywanie do celów związanych z promocją polskiej turystyki.

Terminy wycieczki Wybierz dzień i zarezerwuj miejsca

Realizacja: Obsługa-Medialna.pl