Zapraszamy do oglądnięcia niepowtarzalnych zdjęć, które wykonaliśmy podczas lotu paralotnią 28 października 2020 na pograniczu Bieszczad i Beskidu Niskiego. Nasz przedstawiciel Mariusz Janik wystartował na paralotni z silnikiem zawieszonym na jego plecach ze szczytu góry Żurawinka (dominującej nad Wysoczanami), czyli z wysokości 600 metrów i uwiecznił różnymi aparatami na zdjęciach kolory jesieni, która w tym roku trwa wyjątkowo dłużej niż w poprzednich latach.
Aby przyjemniej oglądało się zdjęcia podzieliliśmy je na kilka galerii.

ROZETA KARPACKA

Na początek zdjęcia WYSOCZAN – miejscowości przepięknie położonej na pograniczu Bieszczad i Beskidu Niskiego. Można tu przenocować np. w Pensjonacie Sokolisko, Ranczu Quadzik i U Krychy. Przede wszystkim można pojeździć na koniach w Ośrodku Jeździeckim TARPAN oraz poszaleć na quadach. To też mało zaludnione tereny z rozległymi widokami i ciszą…

Staw w kształcie serca utworzony przez właścicielkę stadniny koni w Wysoczanach dla swojego męża... Staw w kształcie serca utworzony przez właścicielkę stadniny koni w Wysoczanach dla swojego męża...
Zdjęcie Wysoczan wykonane z lotu paralotnią nad Kulasznem, czyli pogranicze Bieszczad i Beskidu Niskiego. Zdjęcie Wysoczan wykonane z lotu paralotnią nad Kulasznem, czyli pogranicze Bieszczad i Beskidu Niskiego.
Buki wyglądające jak czerwona wyspa otoczona sosnami w Wysoczanach w Beskidzie Niskim. Buki wyglądające jak czerwona wyspa otoczona sosnami w Wysoczanach w Beskidzie Niskim.
Wieża widokowa na szczycie góry Żurawinka dominującej nad Wysoczanami - teren prywatny Rancho Quadzik. Wieża widokowa na szczycie góry Żurawinka dominującej nad Wysoczanami - teren prywatny Rancho Quadzik.
Widok na łąki nad rzeką Osława znajdujące się w granicach Wysoczan, a rzeka Osława jest granicą turystyczną między Bieszczadami, a Beskidem Niskim. Widok na łąki nad rzeką Osława znajdujące się w granicach Wysoczan, a rzeka Osława jest granicą turystyczną między Bieszczadami, a Beskidem Niskim.
Zdjęcie Wysoczan wykonane z lotu paralotnią nad Kulasznem, czyli pogranicze Bieszczad i Beskidu Niskiego - tereny bardzo atrakcyjne turystycznie. Zdjęcie Wysoczan wykonane z lotu paralotnią nad Kulasznem, czyli pogranicze Bieszczad i Beskidu Niskiego - tereny bardzo atrakcyjne turystycznie.
Lasy i łąki w pobliżu skrzyżowania dróg prowadzących ze Szczawnego w stronę Bukowska i Rymanowa w Wysoczanach. Lasy i łąki w pobliżu skrzyżowania dróg prowadzących ze Szczawnego w stronę Bukowska i Rymanowa w Wysoczanach.
W Ośrodku Jeździeckim Tarpan można pojeździć na koniach przez cały rok - to stadnina koni położona na pograniczu Bieszczad i Beskidu Niskiego. W Ośrodku Jeździeckim Tarpan można pojeździć na koniach przez cały rok - to stadnina koni położona na pograniczu Bieszczad i Beskidu Niskiego.
Jesień na pograniczu Bieszczad i Beskidu Niskiego, a zdjęcie przedstawiające Wysoczany podczas lotu paralotnią na pograniczu Bieszczad i Beskidu Niskiego. Jesień na pograniczu Bieszczad i Beskidu Niskiego, a zdjęcie przedstawiające Wysoczany podczas lotu paralotnią na pograniczu Bieszczad i Beskidu Niskiego.
Zdjęcie Wysoczan wykonane podczas lotu paralotnią, a przedstawiające łąki i pastwiska oraz budynki wokół Ośrodka Jeździeckiego Tarpan. Zdjęcie Wysoczan wykonane podczas lotu paralotnią, a przedstawiające łąki i pastwiska oraz budynki wokół Ośrodka Jeździeckiego Tarpan.
Niemal całe Wysoczany na jednym zdjęciu wykonanym podczas lotu paralotnią na pograniczu Bieszczadów i Beskidu Niskiego 28 października... Niemal całe Wysoczany na jednym zdjęciu wykonanym podczas lotu paralotnią na pograniczu Bieszczadów i Beskidu Niskiego 28 października...
Widok z Wysoczan w stronę Kulasznego, a w dolinie rzeka Osława będąca granicą turystyczną między Bieszczadami, a Beskidem Niskim. Widok z Wysoczan w stronę Kulasznego, a w dolinie rzeka Osława będąca granicą turystyczną między Bieszczadami, a Beskidem Niskim.
Zdjęcie stadniny koni Tarpan w Wysoczanach oraz terenów w stronę Kulasznego i Szczawnego podczas lotu paralotnią. Zdjęcie stadniny koni Tarpan w Wysoczanach oraz terenów w stronę Kulasznego i Szczawnego podczas lotu paralotnią.
Łąki należące do Ośrodka Jeździeckiego Tarpan, w którym można pojeździć na koniach zarówno w Bieszczadach, jak i w Beskidzie Niskim. Łąki należące do Ośrodka Jeździeckiego Tarpan, w którym można pojeździć na koniach zarówno w Bieszczadach, jak i w Beskidzie Niskim.
Widok na część miejscowości Wysoczany w kierunku Mokrego podziwianej z lotu paralotnią na pograniczu Bieszczad i Beskidu Niskiego. Widok na część miejscowości Wysoczany w kierunku Mokrego podziwianej z lotu paralotnią na pograniczu Bieszczad i Beskidu Niskiego.
Potok Płonka zwany Goryłką wpadający do rzeki Osława w Wysoczanach, a podziwiany podczas lotu paralotnią na pograniczu Bieszczad i Beskidu Niskiego. Potok Płonka zwany Goryłką wpadający do rzeki Osława w Wysoczanach, a podziwiany podczas lotu paralotnią na pograniczu Bieszczad i Beskidu Niskiego.
Jedno z pastwisk dla koni Ośrodka Jeździeckiego Tarpan w Wysoczanach na pograniczu Bieszczad i Beskidu Niskiego. Jedno z pastwisk dla koni Ośrodka Jeździeckiego Tarpan w Wysoczanach na pograniczu Bieszczad i Beskidu Niskiego.
Konie pasące się w pobliżu stawu w kształcie serca na terenie Ośrodka Jeździeckiego Tarpan w Wysoczanach na granicy Bieszczadów i Beskidu Niskiego. Konie pasące się w pobliżu stawu w kształcie serca na terenie Ośrodka Jeździeckiego Tarpan w Wysoczanach na granicy Bieszczadów i Beskidu Niskiego.
Wysoczany to przepięknie położona miejscowość na pograniczu Bieszczad i Beskidu Niskiego, a do tego po obu stronach granicy turystycznej. Wysoczany to przepięknie położona miejscowość na pograniczu Bieszczad i Beskidu Niskiego, a do tego po obu stronach granicy turystycznej.
Widok na Wysoczany z lotu paralotnią na pograniczu Bieszczad i Beskidu Niskiego. Widok na Wysoczany z lotu paralotnią na pograniczu Bieszczad i Beskidu Niskiego.
Łąki należące do Ośrodka Jeździeckiego Tarpan w Wysoczanach, a położone po stronie Bieszczad. Łąki należące do Ośrodka Jeździeckiego Tarpan w Wysoczanach, a położone po stronie Bieszczad.
Zdjęcie Wysoczan wykonane podczas lotu paralotnią na pograniczu Bieszczad i Beskidu Niskiego z niepowtarzalnymi kolorami jesieni. Zdjęcie Wysoczan wykonane podczas lotu paralotnią na pograniczu Bieszczad i Beskidu Niskiego z niepowtarzalnymi kolorami jesieni.
Jeden ze stawów na terenie Ośrodka Jeździeckiego Tarpan w Wysoczanach oraz rzeka Osława oddzielająca Bieszczady od Beskidu Niskiego, a podziwiane z lotu paralotnią. Jeden ze stawów na terenie Ośrodka Jeździeckiego Tarpan w Wysoczanach oraz rzeka Osława oddzielająca Bieszczady od Beskidu Niskiego, a podziwiane z lotu paralotnią.
Zdjęcie Wysoczan wykonane podczas lotu paralotnią na pograniczu Bieszczad i Beskidu Niskiego z niepowtarzalnymi kolorami jesieni. Zdjęcie Wysoczan wykonane podczas lotu paralotnią na pograniczu Bieszczad i Beskidu Niskiego z niepowtarzalnymi kolorami jesieni.
Zdjęcie Wysoczan wykonane podczas lotu paralotnią na pograniczu Bieszczad i Beskidu Niskiego z niepowtarzalnymi kolorami jesieni. Zdjęcie Wysoczan wykonane podczas lotu paralotnią na pograniczu Bieszczad i Beskidu Niskiego z niepowtarzalnymi kolorami jesieni.
Zdjęcie Ośrodka Jeździeckiego Tarpan w Wysoczanach położonego w pobliżu granicy między Bieszczadami, a Beskidu Niskiego. Zdjęcie Ośrodka Jeździeckiego Tarpan w Wysoczanach położonego w pobliżu granicy między Bieszczadami, a Beskidu Niskiego.
Czerwona wyspa utworzona przez buki jesienią w Wysoczanach - jesień to najpiękniejsza pora roku zarówno w Bieszczadach, jak i w Beskidzie Niskim. Czerwona wyspa utworzona przez buki jesienią w Wysoczanach - jesień to najpiękniejsza pora roku zarówno w Bieszczadach, jak i w Beskidzie Niskim.
Część terenów stadniny koni Tarpan i miejscowości Wysoczan - zdjęcie wykonane z paralotni. Część terenów stadniny koni Tarpan i miejscowości Wysoczan - zdjęcie wykonane z paralotni.
Wysoczany sfotografowane z paralotni Wysoczany sfotografowane z paralotni
Pastwiska stadniny koni Tarpan w Wysoczanach położone po stronie Beskidu Niskiego. Pastwiska stadniny koni Tarpan w Wysoczanach położone po stronie Beskidu Niskiego.
Pociąg w Bieszczady - można by nazwać to zdjęcie przedstawiającą linię kolejową z Zagórza w stronę Komańczy i pasące się konie w Ośrodku Jeździeckim Tarpan w Wysoczanach. Pociąg w Bieszczady - można by nazwać to zdjęcie przedstawiającą linię kolejową z Zagórza w stronę Komańczy i pasące się konie w Ośrodku Jeździeckim Tarpan w Wysoczanach.
Pastwiska dla koni Ośrodka Jeździeckiego Tarpan położonego w Wysoczanach. Pastwiska dla koni Ośrodka Jeździeckiego Tarpan położonego w Wysoczanach.
Widok w kierunku północnym na górę Żurawinka dominującą nad Wysoczanami. Widok w kierunku północnym na górę Żurawinka dominującą nad Wysoczanami.
Skrzyżowanie w Wysoczanach przy drodze prowadzącej ze Szczawnego w stronę Rymanowa i Bukowska oraz niepowtarzalne kolory jesieni Beskidu Niskiego... Skrzyżowanie w Wysoczanach przy drodze prowadzącej ze Szczawnego w stronę Rymanowa i Bukowska oraz niepowtarzalne kolory jesieni Beskidu Niskiego...
W Wysoczanach można przenocować, pojeździć na koniach, poszaleć na quadach, a przede wszystkim odpocząć na urlopie. W Wysoczanach można przenocować, pojeździć na koniach, poszaleć na quadach, a przede wszystkim odpocząć na urlopie.
Jedno z pastwisk stadniny konie w Wysoczanach, przez które przepływa potok Płonka zwany Goryłką płynący z Beskidu Niskiego w stronę Bieszczad. Jedno z pastwisk stadniny konie w Wysoczanach, przez które przepływa potok Płonka zwany Goryłką płynący z Beskidu Niskiego w stronę Bieszczad.
Czyż Wysoczany nie są przepięknie położone? - widok w stronę Mokrego, a wszystko na pograniczu Bieszczad i Beskidu Niskiego. Czyż Wysoczany nie są przepięknie położone? - widok w stronę Mokrego, a wszystko na pograniczu Bieszczad i Beskidu Niskiego.
Na tym zdjęciu wykonanym z paralotni można zobaczyć Potok Płonka zwany Goryłką wpadający do rzeki Osława - granicy turystycznej między Bieszczadami, a Beskidem Niskim. Na tym zdjęciu wykonanym z paralotni można zobaczyć Potok Płonka zwany Goryłką wpadający do rzeki Osława - granicy turystycznej między Bieszczadami, a Beskidem Niskim.
Rzeka Osława jest drugą pod względem wielkości rzeką w Bieszczadach oraz jest umowną granicą turystyczną oddzielającą Bieszczady od Beskidu Niskiego. Rzeka Osława jest drugą pod względem wielkości rzeką w Bieszczadach oraz jest umowną granicą turystyczną oddzielającą Bieszczady od Beskidu Niskiego.
Czyż kolory jesieni w Wysoczanach nie są piękne? - zdjęcie wykonane podczas lotu paralotnią nad granicą między Bieszczadami, a Beskidem Niskim. Czyż kolory jesieni w Wysoczanach nie są piękne? - zdjęcie wykonane podczas lotu paralotnią nad granicą między Bieszczadami, a Beskidem Niskim.
Uroki jesieni podziwiane podczas lotu paralotnią na pograniczu Bieszczadów i Beskidu Niskiego. Uroki jesieni podziwiane podczas lotu paralotnią na pograniczu Bieszczadów i Beskidu Niskiego.
Ośrodek Jeździecki Tarpan oraz Ranczo Quadzik w Wysoczanach - tu jest gdzie znaleźć nocleg i zorganizować sobie ciekawie czas na urlopie. Ośrodek Jeździecki Tarpan oraz Ranczo Quadzik w Wysoczanach - tu jest gdzie znaleźć nocleg i zorganizować sobie ciekawie czas na urlopie.
Konie w stadninie koni w Wysoczanach pasące się przy jednym ze stawów na pograniczu Bieszczad i Beskidu Niskiego, a zdjęcie wykonane z lotu paralotnią. Konie w stadninie koni w Wysoczanach pasące się przy jednym ze stawów na pograniczu Bieszczad i Beskidu Niskiego, a zdjęcie wykonane z lotu paralotnią.
Część Ośrodka Jeździeckiego Tarpan w Wysoczanach - przez ich teren przepływa zarówno Potok Płonka / Goryłka, jak i rzeka Osława. Część Ośrodka Jeździeckiego Tarpan w Wysoczanach - przez ich teren przepływa zarówno Potok Płonka / Goryłka, jak i rzeka Osława.
Góra Żurawinka należąca do Rancza Quadzik w Wysoczanach - 180 hektarów z przepięknymi widokami na Bieszczady i Beskid Niski. Góra Żurawinka należąca do Rancza Quadzik w Wysoczanach - 180 hektarów z przepięknymi widokami na Bieszczady i Beskid Niski.
Mamy nadzieję, że kamieniołom w Wysoczanach położony w bezpośrednim sąsiedztwie Ośrodka Jeździeckiego Tarpan w tym roku przestanie istnieć... Mamy nadzieję, że kamieniołom w Wysoczanach położony w bezpośrednim sąsiedztwie Ośrodka Jeździeckiego Tarpan w tym roku przestanie istnieć...
Kolory jesieni na pograniczu Bieszczad i Beskidu Niskiego w Wysoczanach... Kolory jesieni na pograniczu Bieszczad i Beskidu Niskiego w Wysoczanach...
Jeszcze inne zdjęcie stadniny koni Tarpan w Wysoczanach wykonane podczas lotu paralotnią nad Bieszczadami i Beskidem Niskim. Jeszcze inne zdjęcie stadniny koni Tarpan w Wysoczanach wykonane podczas lotu paralotnią nad Bieszczadami i Beskidem Niskim.

ROZETA KARPACKA

Teraz zapraszamy na podniebną podróż do miejscowości KULASZNE – zdjęcia wykonane podczas lotu paralotnią czynią te tereny jeszcze piękniejszymi… Większość osób tylko przejeżdża serpentynami przez Kulaszne jadąc np. z Zagórza w stronę Komańczy. A może teraz się tu zatrzymacie by podziwiać przepiękne widoki z Bieszczad w kierunku Beskidu Niskiego…

Widok ze wschodu w stronę zachodu nad Kulasznem podczas lotu paralotnią nad Bieszczadami. Widok ze wschodu w stronę zachodu nad Kulasznem podczas lotu paralotnią nad Bieszczadami.
Część serpentyn w Kulasznem i widok w stronę Szczawnego, a wszystko podziwiane podczas lotu paralotnią nad Bieszczadami. Część serpentyn w Kulasznem i widok w stronę Szczawnego, a wszystko podziwiane podczas lotu paralotnią nad Bieszczadami.
Kościół w Kulasznem, w którego miejscu do 1974 roku stała drewniana cerkiew uważana za jedną z najpiękniejszych w Bieszczadach - na marginesie dodamy, że obydwie świątynie płonęły w noce sylwestrowe... Kościół w Kulasznem, w którego miejscu do 1974 roku stała drewniana cerkiew uważana za jedną z najpiękniejszych w Bieszczadach - na marginesie dodamy, że obydwie świątynie płonęły w noce sylwestrowe...
Jedna z najmłodszych cerkwi w Kulasznem położona przy serpentynach prowadzących z Zagórza w stronę Komańczy - zdjęcie wykonane podczas lotu paralotnią nad Bieszczadami. Jedna z najmłodszych cerkwi w Kulasznem położona przy serpentynach prowadzących z Zagórza w stronę Komańczy - zdjęcie wykonane podczas lotu paralotnią nad Bieszczadami.
Widok na miejscowość Kulaszne podziwianą z lotu paralotnią nad Bieszczadami od strony Wysoczan. Widok na miejscowość Kulaszne podziwianą z lotu paralotnią nad Bieszczadami od strony Wysoczan.
Serpentyny w Kulasznem z widokiem w stronę Szczawnego - zdjęcie wykonane podczas lotu paralotnią na pograniczu Bieszczad i Beskidu Niskiego. Serpentyny w Kulasznem z widokiem w stronę Szczawnego - zdjęcie wykonane podczas lotu paralotnią na pograniczu Bieszczad i Beskidu Niskiego.
Krowy leżące na jednej z łąk w Kulasznem, a widziane podczas lotu paralotnią nad Bieszczadami :-) Krowy leżące na jednej z łąk w Kulasznem, a widziane podczas lotu paralotnią nad Bieszczadami :-)
Kolory bieszczadzkiej jesieni nad serpentynami prowadzącymi z Kulasznego w stronę Szczawnego - zdjęcie wykonane z paralotni nad Bieszczadami. Kolory bieszczadzkiej jesieni nad serpentynami prowadzącymi z Kulasznego w stronę Szczawnego - zdjęcie wykonane z paralotni nad Bieszczadami.
Zdjęcie Kulasznego z lotu paralotnią nad Bieszczadami. Zdjęcie Kulasznego z lotu paralotnią nad Bieszczadami.
W Kulasznem są 2 świątynie: cerkiew greckokatolicka i kościół katolicki, a wszystko w pobliżu serpentym - drogi prowadzącej z Zagórza w stronę Komańczy. W Kulasznem są 2 świątynie: cerkiew greckokatolicka i kościół katolicki, a wszystko w pobliżu serpentym - drogi prowadzącej z Zagórza w stronę Komańczy.
Góra Kiczera znajdująca się tuż obok serpentyn w Kulasznem - zdjęcie z paralotni lotu nad Bieszczadami. Góra Kiczera znajdująca się tuż obok serpentyn w Kulasznem - zdjęcie z paralotni lotu nad Bieszczadami.
Większość osób jadących od Sanoka i Zagórza w stronę Komańczy wybiera drogę przebiegającą przez serpentyny w Kulasznem - zdjęcie z lotu paralotnią nad Bieszczadami. Większość osób jadących od Sanoka i Zagórza w stronę Komańczy wybiera drogę przebiegającą przez serpentyny w Kulasznem - zdjęcie z lotu paralotnią nad Bieszczadami.
Kulaszne to jedna z najpiękniej położonych miejscowości w Bieszczadach - zdjęcie wykonane podczas lotu paralotnią. Kulaszne to jedna z najpiękniej położonych miejscowości w Bieszczadach - zdjęcie wykonane podczas lotu paralotnią.
Każdy z turystów zwiedzających Województwo Podkarpackie musi się wybrać w Bieszczady na serpentyny w Kulasznem na drodze z Zagórza w stronę Komańczy. Każdy z turystów zwiedzających Województwo Podkarpackie musi się wybrać w Bieszczady na serpentyny w Kulasznem na drodze z Zagórza w stronę Komańczy.
Kolory jesieni i serpentyny w Kulasznem widziane podczas lotu paralotnią nad Bieszczadami. Kolory jesieni i serpentyny w Kulasznem widziane podczas lotu paralotnią nad Bieszczadami.

ROZETA KARPACKA

JESIEŃ na pograniczu Bieszczad i Beskidu Niskiego to najpiękniejsza pora w ciągu roku. Nie trzeba szukać atrakcji, szlaków w Bieszczadzkim Parku Narodowym, ale udać się między Zagórz, a Komańczę, gdzie jest najwięcej w Bieszczadach otwartych przestrzeni z niepowtarzalnymi widokami…

Kolory jesieni na drzewach - to najpiękniejsza pora roku na pograniczu Bieszczad i Beskidu Niskiego - zdjęcia wykonaliśmy podczas lotu paralotnią. Kolory jesieni na drzewach - to najpiękniejsza pora roku na pograniczu Bieszczad i Beskidu Niskiego - zdjęcia wykonaliśmy podczas lotu paralotnią.
Kolory jesieni na drzewach - to najpiękniejsza pora roku na pograniczu Bieszczad i Beskidu Niskiego - zdjęcia wykonaliśmy podczas lotu paralotnią. Kolory jesieni na drzewach - to najpiękniejsza pora roku na pograniczu Bieszczad i Beskidu Niskiego - zdjęcia wykonaliśmy podczas lotu paralotnią.
Kolory jesieni na drzewach - to najpiękniejsza pora roku na pograniczu Bieszczad i Beskidu Niskiego - zdjęcia wykonaliśmy podczas lotu paralotnią. Kolory jesieni na drzewach - to najpiękniejsza pora roku na pograniczu Bieszczad i Beskidu Niskiego - zdjęcia wykonaliśmy podczas lotu paralotnią.
Kolory jesieni na drzewach - to najpiękniejsza pora roku na pograniczu Bieszczad i Beskidu Niskiego - zdjęcia wykonaliśmy podczas lotu paralotnią. Kolory jesieni na drzewach - to najpiękniejsza pora roku na pograniczu Bieszczad i Beskidu Niskiego - zdjęcia wykonaliśmy podczas lotu paralotnią.
Kolory jesieni na drzewach - to najpiękniejsza pora roku na pograniczu Bieszczad i Beskidu Niskiego - zdjęcia wykonaliśmy podczas lotu paralotnią. Kolory jesieni na drzewach - to najpiękniejsza pora roku na pograniczu Bieszczad i Beskidu Niskiego - zdjęcia wykonaliśmy podczas lotu paralotnią.
Kolory jesieni na drzewach - to najpiękniejsza pora roku na pograniczu Bieszczad i Beskidu Niskiego - zdjęcia wykonaliśmy podczas lotu paralotnią. Kolory jesieni na drzewach - to najpiękniejsza pora roku na pograniczu Bieszczad i Beskidu Niskiego - zdjęcia wykonaliśmy podczas lotu paralotnią.
Kolory jesieni na drzewach - to najpiękniejsza pora roku na pograniczu Bieszczad i Beskidu Niskiego - zdjęcia wykonaliśmy podczas lotu paralotnią. Kolory jesieni na drzewach - to najpiękniejsza pora roku na pograniczu Bieszczad i Beskidu Niskiego - zdjęcia wykonaliśmy podczas lotu paralotnią.
Kolory jesieni na drzewach - to najpiękniejsza pora roku na pograniczu Bieszczad i Beskidu Niskiego - zdjęcia wykonaliśmy podczas lotu paralotnią. Kolory jesieni na drzewach - to najpiękniejsza pora roku na pograniczu Bieszczad i Beskidu Niskiego - zdjęcia wykonaliśmy podczas lotu paralotnią.
Kolory jesieni na drzewach - to najpiękniejsza pora roku na pograniczu Bieszczad i Beskidu Niskiego - zdjęcia wykonaliśmy podczas lotu paralotnią. Kolory jesieni na drzewach - to najpiękniejsza pora roku na pograniczu Bieszczad i Beskidu Niskiego - zdjęcia wykonaliśmy podczas lotu paralotnią.
Kolory jesieni na drzewach - to najpiękniejsza pora roku na pograniczu Bieszczad i Beskidu Niskiego - zdjęcia wykonaliśmy podczas lotu paralotnią. Kolory jesieni na drzewach - to najpiękniejsza pora roku na pograniczu Bieszczad i Beskidu Niskiego - zdjęcia wykonaliśmy podczas lotu paralotnią.
Kolory jesieni na drzewach - to najpiękniejsza pora roku na pograniczu Bieszczad i Beskidu Niskiego - zdjęcia wykonaliśmy podczas lotu paralotnią. Kolory jesieni na drzewach - to najpiękniejsza pora roku na pograniczu Bieszczad i Beskidu Niskiego - zdjęcia wykonaliśmy podczas lotu paralotnią.
Kolory jesieni na drzewach - to najpiękniejsza pora roku na pograniczu Bieszczad i Beskidu Niskiego - zdjęcia wykonaliśmy podczas lotu paralotnią. Kolory jesieni na drzewach - to najpiękniejsza pora roku na pograniczu Bieszczad i Beskidu Niskiego - zdjęcia wykonaliśmy podczas lotu paralotnią.
Kolory jesieni na drzewach - to najpiękniejsza pora roku na pograniczu Bieszczad i Beskidu Niskiego - zdjęcia wykonaliśmy podczas lotu paralotnią. Kolory jesieni na drzewach - to najpiękniejsza pora roku na pograniczu Bieszczad i Beskidu Niskiego - zdjęcia wykonaliśmy podczas lotu paralotnią.
Kolory jesieni na drzewach - to najpiękniejsza pora roku na pograniczu Bieszczad i Beskidu Niskiego - zdjęcia wykonaliśmy podczas lotu paralotnią. Kolory jesieni na drzewach - to najpiękniejsza pora roku na pograniczu Bieszczad i Beskidu Niskiego - zdjęcia wykonaliśmy podczas lotu paralotnią.
Kolory jesieni na drzewach - to najpiękniejsza pora roku na pograniczu Bieszczad i Beskidu Niskiego - zdjęcia wykonaliśmy podczas lotu paralotnią. Kolory jesieni na drzewach - to najpiękniejsza pora roku na pograniczu Bieszczad i Beskidu Niskiego - zdjęcia wykonaliśmy podczas lotu paralotnią.
Kolory jesieni na drzewach - to najpiękniejsza pora roku na pograniczu Bieszczad i Beskidu Niskiego - zdjęcia wykonaliśmy podczas lotu paralotnią. Kolory jesieni na drzewach - to najpiękniejsza pora roku na pograniczu Bieszczad i Beskidu Niskiego - zdjęcia wykonaliśmy podczas lotu paralotnią.
Kolory jesieni na drzewach - to najpiękniejsza pora roku na pograniczu Bieszczad i Beskidu Niskiego - zdjęcia wykonaliśmy podczas lotu paralotnią. Kolory jesieni na drzewach - to najpiękniejsza pora roku na pograniczu Bieszczad i Beskidu Niskiego - zdjęcia wykonaliśmy podczas lotu paralotnią.
Kolory jesieni na drzewach - to najpiękniejsza pora roku na pograniczu Bieszczad i Beskidu Niskiego - zdjęcia wykonaliśmy podczas lotu paralotnią. Kolory jesieni na drzewach - to najpiękniejsza pora roku na pograniczu Bieszczad i Beskidu Niskiego - zdjęcia wykonaliśmy podczas lotu paralotnią.
Kolory jesieni na drzewach - to najpiękniejsza pora roku na pograniczu Bieszczad i Beskidu Niskiego - zdjęcia wykonaliśmy podczas lotu paralotnią. Kolory jesieni na drzewach - to najpiękniejsza pora roku na pograniczu Bieszczad i Beskidu Niskiego - zdjęcia wykonaliśmy podczas lotu paralotnią.
Kolory jesieni na drzewach - to najpiękniejsza pora roku na pograniczu Bieszczad i Beskidu Niskiego - zdjęcia wykonaliśmy podczas lotu paralotnią. Kolory jesieni na drzewach - to najpiękniejsza pora roku na pograniczu Bieszczad i Beskidu Niskiego - zdjęcia wykonaliśmy podczas lotu paralotnią.
Kolory jesieni na drzewach - to najpiękniejsza pora roku na pograniczu Bieszczad i Beskidu Niskiego - zdjęcia wykonaliśmy podczas lotu paralotnią. Kolory jesieni na drzewach - to najpiękniejsza pora roku na pograniczu Bieszczad i Beskidu Niskiego - zdjęcia wykonaliśmy podczas lotu paralotnią.
Kolory jesieni na drzewach - to najpiękniejsza pora roku na pograniczu Bieszczad i Beskidu Niskiego - zdjęcia wykonaliśmy podczas lotu paralotnią. Kolory jesieni na drzewach - to najpiękniejsza pora roku na pograniczu Bieszczad i Beskidu Niskiego - zdjęcia wykonaliśmy podczas lotu paralotnią.
Kolory jesieni na drzewach - to najpiękniejsza pora roku na pograniczu Bieszczad i Beskidu Niskiego - zdjęcia wykonaliśmy podczas lotu paralotnią. Kolory jesieni na drzewach - to najpiękniejsza pora roku na pograniczu Bieszczad i Beskidu Niskiego - zdjęcia wykonaliśmy podczas lotu paralotnią.
Kolory jesieni na drzewach - to najpiękniejsza pora roku na pograniczu Bieszczad i Beskidu Niskiego - zdjęcia wykonaliśmy podczas lotu paralotnią. Kolory jesieni na drzewach - to najpiękniejsza pora roku na pograniczu Bieszczad i Beskidu Niskiego - zdjęcia wykonaliśmy podczas lotu paralotnią.
Kolory jesieni na drzewach - to najpiękniejsza pora roku na pograniczu Bieszczad i Beskidu Niskiego - zdjęcia wykonaliśmy podczas lotu paralotnią. Kolory jesieni na drzewach - to najpiękniejsza pora roku na pograniczu Bieszczad i Beskidu Niskiego - zdjęcia wykonaliśmy podczas lotu paralotnią.
Kolory jesieni na drzewach - to najpiękniejsza pora roku na pograniczu Bieszczad i Beskidu Niskiego - zdjęcia wykonaliśmy podczas lotu paralotnią. Kolory jesieni na drzewach - to najpiękniejsza pora roku na pograniczu Bieszczad i Beskidu Niskiego - zdjęcia wykonaliśmy podczas lotu paralotnią.
Kolory jesieni na drzewach - to najpiękniejsza pora roku na pograniczu Bieszczad i Beskidu Niskiego - zdjęcia wykonaliśmy podczas lotu paralotnią. Kolory jesieni na drzewach - to najpiękniejsza pora roku na pograniczu Bieszczad i Beskidu Niskiego - zdjęcia wykonaliśmy podczas lotu paralotnią.
Kolory jesieni na drzewach - to najpiękniejsza pora roku na pograniczu Bieszczad i Beskidu Niskiego - zdjęcia wykonaliśmy podczas lotu paralotnią. Kolory jesieni na drzewach - to najpiękniejsza pora roku na pograniczu Bieszczad i Beskidu Niskiego - zdjęcia wykonaliśmy podczas lotu paralotnią.
Kolory jesieni na drzewach - to najpiękniejsza pora roku na pograniczu Bieszczad i Beskidu Niskiego - zdjęcia wykonaliśmy podczas lotu paralotnią. Kolory jesieni na drzewach - to najpiękniejsza pora roku na pograniczu Bieszczad i Beskidu Niskiego - zdjęcia wykonaliśmy podczas lotu paralotnią.
Kolory jesieni na drzewach - to najpiękniejsza pora roku na pograniczu Bieszczad i Beskidu Niskiego - zdjęcia wykonaliśmy podczas lotu paralotnią. Kolory jesieni na drzewach - to najpiękniejsza pora roku na pograniczu Bieszczad i Beskidu Niskiego - zdjęcia wykonaliśmy podczas lotu paralotnią.
Kolory jesieni na drzewach - to najpiękniejsza pora roku na pograniczu Bieszczad i Beskidu Niskiego - zdjęcia wykonaliśmy podczas lotu paralotnią. Kolory jesieni na drzewach - to najpiękniejsza pora roku na pograniczu Bieszczad i Beskidu Niskiego - zdjęcia wykonaliśmy podczas lotu paralotnią.
Kolory jesieni na drzewach - to najpiękniejsza pora roku na pograniczu Bieszczad i Beskidu Niskiego - zdjęcia wykonaliśmy podczas lotu paralotnią. Kolory jesieni na drzewach - to najpiękniejsza pora roku na pograniczu Bieszczad i Beskidu Niskiego - zdjęcia wykonaliśmy podczas lotu paralotnią.
Kolory jesieni na drzewach - to najpiękniejsza pora roku na pograniczu Bieszczad i Beskidu Niskiego - zdjęcia wykonaliśmy podczas lotu paralotnią. Kolory jesieni na drzewach - to najpiękniejsza pora roku na pograniczu Bieszczad i Beskidu Niskiego - zdjęcia wykonaliśmy podczas lotu paralotnią.
Kolory jesieni na drzewach - to najpiękniejsza pora roku na pograniczu Bieszczad i Beskidu Niskiego - zdjęcia wykonaliśmy podczas lotu paralotnią. Kolory jesieni na drzewach - to najpiękniejsza pora roku na pograniczu Bieszczad i Beskidu Niskiego - zdjęcia wykonaliśmy podczas lotu paralotnią.

ROZETA KARPACKA

Każdemu lotowi na paralotni nad Bieszczadami, czy terenami Beskidu Niskiego towarzyszą nam ZWIERZĘTA. Te kilka zdjęć udało się wykonać tuż przed startem ze szczytu góry Żurawinka 600m w Beskidzie Niskim:

Sarny wpatrzone w obiektyw fotografa na pograniczu Bieszczad i Beskidu Niskiego. Sarny wpatrzone w obiektyw fotografa na pograniczu Bieszczad i Beskidu Niskiego.
Łania z młodym na łące Beskidu Niskiego tuż po rykowisku, a sfotografowana przed lotem na paralotni nad Bieszczadami. Łania z młodym na łące Beskidu Niskiego tuż po rykowisku, a sfotografowana przed lotem na paralotni nad Bieszczadami.
Sarna przypatrująca się paralotniarzowi jadącemu na szczyt góry Żurawinka, aby wykonać lot nad górami i dolinami Beskidu Niskiego oraz Bieszczad. Sarna przypatrująca się paralotniarzowi jadącemu na szczyt góry Żurawinka, aby wykonać lot nad górami i dolinami Beskidu Niskiego oraz Bieszczad.
Sarny przypatrujące się fotografowi, który 10 minut później wystartował na paralotni na pograniczu Bieszczad i Beskidu Niskiego. Sarny przypatrujące się fotografowi, który 10 minut później wystartował na paralotni na pograniczu Bieszczad i Beskidu Niskiego.
Zdjęcie sarny na jednej z łąk Beskidu Niskiego wykonane w mglisty poranek. Zdjęcie sarny na jednej z łąk Beskidu Niskiego wykonane w mglisty poranek.
Tego poranka na jednej z łąk było niemal tłoczno - udało się wykonać zdjęcie łani z młodym oraz sarny z koziołkiem - wszystko przed lotem na paralotni na pograniczu Bieszczadów i Beskidu Niskiego. Tego poranka na jednej z łąk było niemal tłoczno - udało się wykonać zdjęcie łani z młodym oraz sarny z koziołkiem - wszystko przed lotem na paralotni na pograniczu Bieszczadów i Beskidu Niskiego.
Sarny popatrzyły na fotografa i spokojnie poszły w swoją stronę na pograniczu Bieszczad i Beskidu Niskiego. Sarny popatrzyły na fotografa i spokojnie poszły w swoją stronę na pograniczu Bieszczad i Beskidu Niskiego.

ROZETA KARPACKA

Na koniec jeszcze kilka KSZTAŁTÓW GÓR, które nasz przedstawiciel Mariusz Janik wykonał dla Was powyższe zdjęcia 🙂

Kształty gór podziwiane na pograniczu Bieszczad i Beskidu Niskiego podziwiane o świcie podczas lotu na paralotni. Kształty gór podziwiane na pograniczu Bieszczad i Beskidu Niskiego podziwiane o świcie podczas lotu na paralotni.
Kształty gór podziwiane na pograniczu Bieszczad i Beskidu Niskiego podziwiane o świcie podczas lotu na paralotni. Kształty gór podziwiane na pograniczu Bieszczad i Beskidu Niskiego podziwiane o świcie podczas lotu na paralotni.
Kształty gór podziwiane na pograniczu Bieszczad i Beskidu Niskiego podziwiane o świcie podczas lotu na paralotni. Kształty gór podziwiane na pograniczu Bieszczad i Beskidu Niskiego podziwiane o świcie podczas lotu na paralotni.
Kształty gór podziwiane na pograniczu Bieszczad i Beskidu Niskiego podziwiane o świcie podczas lotu na paralotni. Kształty gór podziwiane na pograniczu Bieszczad i Beskidu Niskiego podziwiane o świcie podczas lotu na paralotni.
Kształty gór podziwiane na pograniczu Bieszczad i Beskidu Niskiego podziwiane o świcie podczas lotu na paralotni. Kształty gór podziwiane na pograniczu Bieszczad i Beskidu Niskiego podziwiane o świcie podczas lotu na paralotni.
Kształty gór podziwiane na pograniczu Bieszczad i Beskidu Niskiego podziwiane o świcie podczas lotu na paralotni. Kształty gór podziwiane na pograniczu Bieszczad i Beskidu Niskiego podziwiane o świcie podczas lotu na paralotni.
Kształty gór podziwiane na pograniczu Bieszczad i Beskidu Niskiego podziwiane o świcie podczas lotu na paralotni. Kształty gór podziwiane na pograniczu Bieszczad i Beskidu Niskiego podziwiane o świcie podczas lotu na paralotni.
Kształty gór podziwiane na pograniczu Bieszczad i Beskidu Niskiego podziwiane o świcie podczas lotu na paralotni. Kształty gór podziwiane na pograniczu Bieszczad i Beskidu Niskiego podziwiane o świcie podczas lotu na paralotni.
Kształty gór podziwiane na pograniczu Bieszczad i Beskidu Niskiego podziwiane o świcie podczas lotu na paralotni. Kształty gór podziwiane na pograniczu Bieszczad i Beskidu Niskiego podziwiane o świcie podczas lotu na paralotni.
Kształty gór na pograniczu Bieszczad i Beskidu Niskiego podziwiane z góry Żurawinka w Wysoczanach. Kształty gór na pograniczu Bieszczad i Beskidu Niskiego podziwiane z góry Żurawinka w Wysoczanach.
Kształty gór podziwiane na pograniczu Bieszczad i Beskidu Niskiego podziwiane o świcie podczas lotu na paralotni. Kształty gór podziwiane na pograniczu Bieszczad i Beskidu Niskiego podziwiane o świcie podczas lotu na paralotni.
Kształty gór podziwiane na pograniczu Bieszczad i Beskidu Niskiego podziwiane o świcie podczas lotu na paralotni. Kształty gór podziwiane na pograniczu Bieszczad i Beskidu Niskiego podziwiane o świcie podczas lotu na paralotni.
Kształty gór na pograniczu Bieszczad i Beskidu Niskiego podziwiane z góry Żurawinka w Wysoczanach... Kształty gór na pograniczu Bieszczad i Beskidu Niskiego podziwiane z góry Żurawinka w Wysoczanach...
Kształty gór podziwiane na pograniczu Bieszczad i Beskidu Niskiego podziwiane o świcie podczas lotu na paralotni. Kształty gór podziwiane na pograniczu Bieszczad i Beskidu Niskiego podziwiane o świcie podczas lotu na paralotni.
Mariusz Janik podczas lotu na paralotni na pograniczu Bieszczad i Beskidu Niskiego jesienią... Mariusz Janik podczas lotu na paralotni na pograniczu Bieszczad i Beskidu Niskiego jesienią...

Terminy wycieczki Wybierz dzień i zarezerwuj miejsca

Tagi:

Realizacja: Obsługa-Medialna.pl