KOLEJ na rakiety śnieżne w Bieszczadach!Mamy pomysł na aktywne spędzenie ZIMOWEJ NIEDZIELI łączące przejazd najbardziej widokową linią kolejową w Polsce Zagórz – Komańcza z  rakietami śnieżnymi!
Poza tym wyprawa UAZ-em, kulig na saneczkach, gorące „zimowe napoje” oraz zwiedzanie cerkwi wpisanej na listę światowego d
ziedzictwa UNESCO. Impreza już od 5 osób!

………. CENA: 60 zł!

Zachęcamy do poznania szczegółów i rezerwacji na: KOLEJ na RAKIETY!
Wycieczka polecana od 8 lat w górę (ze względu na wielkość rakiet), bardzo łatwa technicznie.

KOLEJ

na rakiety śnieżne!

transport UAZ – wędrówka na rakietach – połoniny pogórzańskie – cerkiew

Turystów przybywających na wypoczynek na Podkarpacie jak i mieszkańców zachęcamy do przejazdu linią kolejową prowadzącą z Rzeszowa przez Jasło, Krosno, Sanok, Zagórz do Komańczy. Przypominamy, że jej część pamięta lata 1872-84, gdy połączyła Lwów z Budapesztem! Najbardziej polecamy przejazd na odcinku z Zagórza do Komańczy – widoki na cerkwie, imponujące progi skalne, przełomy górskie (śmiało można porównać z przełomem pienińskim!), zabytkowe budynki stacji kolejowych, a także terenami zupełnie pozbawionymi cywilizacji, gdzie widać dzikie zwierzęta!
Najkorzystniejsza dla turystów pragnących wybrać się koleją na 1-dniową wycieczką koleją jest niedziela, gdyż pociąg wyjeżdża rano z Jasła w stronę Komańczy i wraca popołudniu (5 godzin stoi w Komańczy) do Rzeszowa. W tym czasie zachęcamy do skorzystania z naszej poniższej propozycji! Rozkład jazdy: www.bieszczadzkizaczek.pl oraz www.biletyregionalne.pl – tutaj oprócz rozkładu jazdy również ceny biletów PKP.

PROGRAM WYCIECZKI łączącej przejazd koleją z rakietami śnieżnymi:

• 942 spotkanie z przewodnikiem górskim na stacji kolejowej w Rzepedzi

transport oryginalnymi UAZ-ami na koniec miejscowości Turzańsk
(jeśli warunki śniegowe pozwalają to na części trasy kulig na saneczkach!)

• poczęstunek zimowymi NAPOJAMI ROZGRZEWAJĄCYMI

• wędrówka na RAKIETACH ŚNIEŻNYCH i z KIJAMI TREKKINGOWYMI po „Połoninach Pogórzańskich”: Przełęcz nad Turzańskiem 609m – góra Suliła 759m – Wysoki Wierch 649m – pozostałości cmentarza z I wojny światowej – cerkiew, czas przejścia: około 2h

• zwiedzanie drewnianej CERKWI w Turzańsku z 1803r. wpisanej na listę UNESCO w 2013r. oraz najwyższej dzwonnicy w polskich Karpatach! z 1817r.

• około 14-tej transport UAZ-ami do Komańczy, gdzie we własnym zakresie warto odwiedzić KLASZTOR sióstr nazaretanek, CERKWIE, odwiedzić Panią Darię Boiwka przedstawiającą KULTURĘ ŁEMKOWSKĄ, czy po prostu zjeść obiad

• 1515 odjazd pociągu z Komańczy w stronę Sanoka

 ….. Cena: 60 zł

TERMINY związane z przejazdem koleją: 11, 18, 26 grudzień 2016;
1, 8, 15, 22, 29 styczeń 2017 i 5, 12, 19, 26 luty 2017.

Dla grup liczących min. 10 osób wycieczka bez przejazdu koleją w dowolnym terminie.

Cena obejmuje: transport UAZ-em, usługi przewodnika, wypożyczenie rakiet śnieżnych i kijów trekkingowych, herbata, ubezpieczenie NNW (dotyczące uprawiania sportów zimowych).

Częściowy ROZKŁAD JAZDY KOLEI 2016 / 2017 Jasło – Krosno – Sanok – Zagórz – Mokre – Szczawne – Rzepedź – Komańcza (pełen rozkład na www.bieszczadzkizaczek.pl):
Rozkład jazdy PKP Jasło - Komańcza od 11.12.2016 do 11.03.2017ROZETA KARPACKA

Impreza organizowana jest wyłącznie dla osób, które złożą REZERWACJĘ najpóźniej 2 dni przed terminem. Rezerwację prosimy składać przez System Rezerwacji znajdujący się w TERMINARZU (podaje się: nazwisko, imię, datę urodzenia oraz numer telefonu komórkowego). Ewentualnie można zadzwonić w godzinach pracy biura: 667 707 999.
Wycieczka organizowana jest od minimum 10 do 50 osób.

REZERWACJE

Po złożeniu REZERWACJI dzień przed wycieczką między 12:00 a 15:00 ODDZWANIAMY do osoby zgłaszającej grupę na wycieczkę, aby podać:
1. upewnić się, że nie zmienili Państwo zdania
2. podajemy kontakt do przewodnika
3. przypominamy jakie rzeczy należy zabrać („wyposażenie”).

Po oddzwonieniu do klientów najważniejsze informacje dodatkowo wysyłamy SMS-em!

ROZETA KARPACKA

Poniżej kilka zdjęć wykonanych podczas wycieczki zorganizowanej na zamówienie 5 osób 31 grudnia 2014r., którym zależało na połączeniu wędrówki na rakietach śnieżnych z wyprawą UAZ-em oraz zwiedzaniem cerkwi w Turzańsku:

ROZETA KARPACKA

INFORMACJE PRAKTYCZNE

WYPOSAŻENIE: odpowiednia zimowa odzież (spodnie obowiązkowo narciarskie), ciepłe i wygodne buty trekkingowe, energetyczne jedzenie (np. czekolada) oraz ciepły napój w termosie.

UBEZPIECZENIE – uczestników wycieczek krajowych ubezpieczamy od Następstw Nieszczęśliwych Wypadków (ogólne warunki dostępne na AXA).

W przypadku niesprzyjających warunków pogodowych program może ulec zmianie – wędrówka bez rakiet, ale z kijami.

Proponujemy górę Suliła ze względu na przepiękne widoki, małą trudność (tylko 150m różnicy poziomów), zwiedzanie wyjątkowej cerkwi.

ROZETA KARPACKA

Na bieszczadzkim rynku turystycznym jest kilka biur podróży zajmujących się organizacją wycieczek 1-dniowych, dlatego postanowiliśmy zachęcić Państwa do wyjazdu z nami zapewniając NAJWYŻSZĄ JAKOŚĆ i pokazując czym nasza oferta „KOLEJĄ na rakietach śnieżnych!” się wyróżnia:

– to autorska wycieczka i jesteśmy jej jedynym organizatorem!

zróżnicowany program: wyprawa UAZ-ami, kulig, wędrówka na rakietach, cerkiew

profesjonalny sprzęt: rakiet śnieżnych typu TSL 418/438 up & down  używane w wojsku i przez ratowników górskich, a teraz  50 par w bieszczadzkiej wypożyczalni rakiet:

Rakieta TSL 418 UP & DOWN Wypożyczalnia rakiet w Bieszczadach TSL 418 UP&DOWN - instrukcja System Up&Down w rakietach TSL 418 i 438  Rakieta TSL 439 z systemem UP&DOWN w wypożyczalni w Bieszczadach Rakieta TSL 438 UP&DOWN Bieszczady zimą

wysokiej jakości i przede wszystkim bardzo wytrzymałe a zarazem lekkie kije trekkingowe Black Diamond – również 50 par do wypożyczenia przez cały rok!

Kije BLACK DIAMOND TRAIL TREKKING BIESZCZADY wypożyczalnia profesjonalnych kijów Black Diamont Film przedstawiający w jakich warunkach są używane kije Black Diamont z wypożyczalni kijów w Bieszczadach!

– wycieczki oprowadzają najlepsi przewodnicy górscy!

Na wycieczki jednodniowe tylko z Biurem Podróży BIESZCZADER!
Bieszczady z drezynami, Traperska Przygoda, Lwów, Węgry, Słowacja,
KOLEJ Zakarpacka, a także PRZEMYŚL ze Szwejkiem! i wyprawy UAZ-ami!

Terminy wycieczki Wybierz dzień i zarezerwuj miejsca

Tagi:

Realizacja: Obsługa-Medialna.pl