OPIS NOCLEGÓW Dom Kowala w okolicach Leska:

Właściciele noclegów takimi słowy zapraszają do skorzystania z ich noclegów położonych w okolicach Leska:
„Stworzyliśmy to miejsce dla Ciebie, który zmęczony zgiełkiem i wyścigiem szukasz Bieszczadów nie tych z folderów, nie tych z deptaków, ale tych prawdziwych, które pochodzą od ludzi tu mieszkających i z ludźmi są nierozerwalnie związane.
To my, dla marzeń rzuciliśmy wszystko i wyjechaliśmy w Bieszczady, ale tak naprawdę, i z sercem tworzymy to miejsce tak, abyś dla naszej atmosfery nas odwiedził, a my pokażemy Ci tylko, jak ważne są dla nas Twoje wspomnienia.
To my: ona, trochę stąd, rodowita bieszczaderka, po wielu latach na obczyźnie za chlebem, tu wróciła, żeby spełniać swoje i twoje marzenia. On, zakochany w tych górach, w dźwiękach tych gór i przestrzeniach połonin, i muzyce, która tutaj się rodziła, na szlakach i w cieniu buków pachnących – rzucił wszystko i przyjechał właśnie w Bieszczady.”

Od nas: czekają na Was noclegi w pokojach, w których zadbano o stworzenie bieszczadzkiego klimatu. Właściciele opowiedzą Wam o atrakcjach regionu, doradzą gdzie warto pojechać, a wieczorem usiądą z gitarą i zaczarują Was magią Bieszczad… Więcej na ich stronie:

ROZETA KARPACKA

KONTAKT / dane adresowe / www:

Adres: Jankowce 139, Gmina Lesko, poczta 38-600 Lesko

Strona: www.domkowala.pl

Fanpage FB: www.facebook.com/DomKowala/

E-mail: agroturystyka@domkowala.pl

Telefony: 501 793 765, 501 793 764

ROZETA KARPACKA

Oczywiście zachęcamy wybrać się również na wycieczki jednodniowe, na które odbierzemy z Leska z parkingu przy sklepie Tesco. Dojazd samochodem zajmie Wam 5 minut (3,5km). Pełna oferta najlepszych wycieczek 1-dniowych:
https://bieszczader.pl/oferta-wycieczek/wycieczki-1-dniowe/

Terminy wycieczki Wybierz dzień i zarezerwuj miejsca

Tagi:

Realizacja: Obsługa-Medialna.pl