Końcem kwietnia 2022 roku mieliśmy przyjemność jeździć jednym z naszych samochodów UAZ dla filmowców kręcących film dla telewizji Discovery. To już nasz trzeci raz, choć za każdym razem z zupełnie inną ekipą filmowców TV Discovery. Jednak teraz znaliśmy głównego bohatera filmu, którym był JAKUB PORADA! Niemal codziennie widzimy go jako prezentera w telewizji TTV, a największą przyjemność sprawia nam oglądanie programów z jego udziałem pt. „Porada na weekend” 🙂

Zapraszamy do obejrzenia kilku zdjęć wykonanych podczas ujęć filmowców TV Discovery z Jakubem Porada z jednym z naszych samochodów UAZ:

Jakub Porada z samochodem UAZ w Bieszczadach podczas kręcenia filmu. Jakub Porada z samochodem UAZ w Bieszczadach podczas kręcenia filmu.
Na pierwszym planie Jakub Porada, a na horyzoncie bieszczadzkie połoniny, na wzgórzu nad Zalewem Solińskim. Na pierwszym planie Jakub Porada, a na horyzoncie bieszczadzkie połoniny, na wzgórzu nad Zalewem Solińskim.
Po lewej Kamil, po prawej Michał, a pomiędzy nimi Jakub Porada podczas kręcenia filmu nad Zalewem Solińskim. Po lewej Kamil, po prawej Michał, a pomiędzy nimi Jakub Porada podczas kręcenia filmu nad Zalewem Solińskim.
Jakub Porada wieczorem w jednym z hoteli w Solinie przed rozpoczęciem ujęć do filmu o Bieszczadach. Jakub Porada wieczorem w jednym z hoteli w Solinie przed rozpoczęciem ujęć do filmu o Bieszczadach.
Samochód UAZ przygotowany do kręcenia filmu w Bieszczadach ponad Zalewem Solińskim. Samochód UAZ przygotowany do kręcenia filmu w Bieszczadach ponad Zalewem Solińskim.
Jakub Porada z samochodem UAZ na górze między Wołkowyją i Polańczykiem, a z widokiem na bieszczadzkie połoniny. Jakub Porada z samochodem UAZ na górze między Wołkowyją i Polańczykiem, a z widokiem na bieszczadzkie połoniny.
Filmowiec Michał montujący jedną z kamer niezbędnych do kręcenia ujęć do filmu nad Zalewem Solińskim. Filmowiec Michał montujący jedną z kamer niezbędnych do kręcenia ujęć do filmu nad Zalewem Solińskim.
Zalew Soliński i nasz samochód UAZ podczas kręcenia filmu z Jakubem Porada. Zalew Soliński i nasz samochód UAZ podczas kręcenia filmu z Jakubem Porada.
Reżyser Michał i Jakub Porada podczas ujęć do filmu o Bieszczadach, Zalewie Solińskim i gondoli w Solinie. Reżyser Michał i Jakub Porada podczas ujęć do filmu o Bieszczadach, Zalewie Solińskim i gondoli w Solinie.
Nad Jeziorem Solińskim już wiosna, a na bieszczadzkich połoninach jeszcze miejscami leży śnieg końcem kwietnia. Nad Jeziorem Solińskim już wiosna, a na bieszczadzkich połoninach jeszcze miejscami leży śnieg końcem kwietnia.
Filmowcy Kamil i Michał z Jakubem Porada podczas kręcenia filmu w Bieszczadach. Filmowcy Kamil i Michał z Jakubem Porada podczas kręcenia filmu w Bieszczadach.
Podczas kręcenia filmu o atrakcjach w pobliżu Zalewu Solińskiego towarzyszyły nam piękne chmury. Podczas kręcenia filmu o atrakcjach w pobliżu Zalewu Solińskiego towarzyszyły nam piękne chmury.
Selfi w samochodzie UAZ w Bieszczadach musi być! Dziękujemy za spotkanie - Jakub Porada. Selfi w samochodzie UAZ w Bieszczadach musi być! Dziękujemy za spotkanie - Jakub Porada.
Jakub Porada podczas Wyprawy samochodem UAZ z przewodnikiem w Bieszczadach. Jakub Porada podczas Wyprawy samochodem UAZ z przewodnikiem w Bieszczadach.
Reżyser Michał kręcący ujęcie z Kubą Porada na widokowej górze ponad Zalewem Solińskim. Reżyser Michał kręcący ujęcie z Kubą Porada na widokowej górze ponad Zalewem Solińskim.
Nad nami ciężkie chmury, ale po przejściu krótkich opadów deszczu wyszło słońce nad Bieszczady. Nad nami ciężkie chmury, ale po przejściu krótkich opadów deszczu wyszło słońce nad Bieszczady.
Jakub Porada fotografujący się z naszym samochodem UAZ podczas ujęć do filmu z atrakcjami Zalewu Solińskiego. Jakub Porada fotografujący się z naszym samochodem UAZ podczas ujęć do filmu z atrakcjami Zalewu Solińskiego.
Samochód UAZ przy reklamie Biura Podróży Bieszczader w Średniej Wsi. Samochód UAZ przy reklamie Biura Podróży Bieszczader w Średniej Wsi.
Jakub Porada, reżyser Michał, nasz samochód UAZ ponad Zalewem Solińskim, a w oddali bieszczadzkie połoniny. Jakub Porada, reżyser Michał, nasz samochód UAZ ponad Zalewem Solińskim, a w oddali bieszczadzkie połoniny.
Założyciel Biura Podróży Bieszczader Mariusz Janik i Jakub Porada na górze ponad Zalewem Solińskim i z samochodem UAZ. Założyciel Biura Podróży Bieszczader Mariusz Janik i Jakub Porada na górze ponad Zalewem Solińskim i z samochodem UAZ.
Samochód UAZ i widok na Zalew Soliński, zaporę wodną w Solinie i gondole kolei linowej nad zaporą wodną w Solinie. Samochód UAZ i widok na Zalew Soliński, zaporę wodną w Solinie i gondole kolei linowej nad zaporą wodną w Solinie.
Widok przez przednią szybę samochu UAZ w Bieszczadach i kolory nieba... Widok przez przednią szybę samochu UAZ w Bieszczadach i kolory nieba...
Magiczne chmury nad Bieszczadami i Jakub Porada. Magiczne chmury nad Bieszczadami i Jakub Porada.
Pierwsze spotkanie z Jakubem Porada w Solinie w wieczór przed rozpoczęciem zdjęć do filmu w Bieszczadach. Pierwsze spotkanie z Jakubem Porada w Solinie w wieczór przed rozpoczęciem zdjęć do filmu w Bieszczadach.

ROZETA KARPACKA

Film z udziałem Jakuba Porada nakręcony nad Zalewem Solińskim m.in. z naszymi samochodami UAZ obejrzymy w czerwcu. Jak poznamy dokładną datę, kanał i godzinę to Was powiadomimy.
Do czasu premiery filmu nie możemy napisać o jego reżyserowaniu z naszym udziałem, doborem atrakcji i jakie ujęcia zostały wykonane…

Na koniec musimy wspomnieć o przewodniku, mechaniku i pasjonacie starych pojazdów Tomaszu Janik, który przygotował samochód UAZ dla TV Discovery. A właściwie do dziś – 25 maj 2022 – remont samochodu jeszcze nie został zakończony. Tomek wypiaskował karoserię, wyprostował pokrzywione blachy, pomalował cały samochód, zamontował nowe lampy i plandekę, chlapacze, elementy gumowe, uszczelki, ale niestety podczas remontu uległ wypadkowi. Jego ręka do dziś się nie zagoiła… On miał jeździć z Jakubem Porada i jak zawsze opowiadać z ogromną pasją, jak to czyni na co dzień podczas naszych Wypraw samochodami UAZ.
Dziękujemy za włożoną pracę i życzymy szybkiego powrotu do zdrowia!

ROZETA KARPACKA

Jakub Porada najczęściej prowadzi Express w telewizji TTV:
Jakub Porada w Express w telewizji TTV - 25 maj 2022

Jakub Porada w Express w telewizji TTV – 25 maj 2022

Terminy wycieczki Wybierz dzień i zarezerwuj miejsca

Tagi:

Realizacja: Obsługa-Medialna.pl