Kolejny weekend wakacji w Bieszczadach przed nami, na którym czeka na turystów mnóstwo atrakcji i wydarzeń kulturalnych. Najbardziej polecamy 3 imprezy:

13 lipca 2019 (sobota) IV SOLIŃSKA NOC KABARETOWA
Miejsce: Amfiteatr w Polańczyku (w części uzdrowiskowej)
Godzina: rozpoczęcie o 17:00
To sztandarowa impreza Solińskiego Lata. W tym roku uczestnicy imprezy będą mogli pośmiać się z takich kabareciarzy jak:
Piotr Rogala „Rogalik” w repertuarze: „Śmieszne Piosenki”
Kabaret K2 – który poprowadzi całą galę!
Kabaret Koń Polski – czarny koń tego wydarzenia!
Andrzej Grabowski – aktor najbardziej znany z roli Ferdynanda Kiepskiego z najpopularniejszego polskiego sitcomu.
UWAGA: podczas IV Solińskiej Nocy Kabaretowej będzie można wygrać darmowe wycieczki jednodniowe Biura Podróży Bieszczader! 🙂


Natomiast przez 2 dni, czyli 13 i 14 lipca 2019 w Lesku odbędzie się WEEKEND SPORTÓW EKSTREMALNYCH!
To dwa dni pełne pozytywnej adrenaliny, zmagań z trudnym terenem doliny Sanu, wzgórza Baszta i wyciągu narciarskiego Lesko-Ski oraz z samym sobą. Tego w Bieszczadach jeszcze nie było! W jednym miejscu spotkają się amatorzy trzech dyscyplin:
– biegów przełajowych,
– wyścigów rowerów górskich,
– wyścigów motocrosowych.
Organizatorzy wracają do lat świetności wzgórza Baszta, gdzie odbywały się zawody MTB organizowane przez Czesława Langa. Teraz ponownie ożywione zostają zapomniane tereny i oddawane są sportowcom!
Właśnie tu, 13 lipca odbędą się zawody w dwóch konkurencjach – biegach i wyścigach rowerowych.
Ruszyły zapisy pod adresem: https://timekeeper.pl/zawody/
W tym dniu na widzów czekać będą również:
– pokazy paralotniowe i motoparalotniowe,
– darmowe zapoznawcze spływy kajakowe,
– atrakcje dla dzieci,
– piknik rodzinny.

14 lipca imprezy przenoszą się do Weremienia, gdzie na wszystkich czeka jeszcze większe widowisko – Puchar Polski Południowej Cross Country, czyli połączenie motocrossu i rajdów enduro. Półtoragodzinne widowiskowe wyścigi w naturalnym bieszczadzkim terenie w różnych grupach wiekowych i w różnych klasach dostarczą mnóstwo pozytywnej adrenaliny nie tylko zawodnikom.
Informacje i zapisy na https://panel.wynikizawodow.pl
PODEJMIJ WYZWANIE!

W niedzielę 14 lipca 2019 zapraszamy do BEZMIECHOWEJ GÓRNEJ, gdzie poniżej szybowiska odbędzie się RODZINNY FESTYN PARAFIALNY. Rozpoczęcie o 13:30. Czekają na Was:
– występy zespołów lokalnych: Bieszczadzkie Słoneczka, Cool Baby, KGW Bezmiechowa Dolna, Michał Matuszewski, Bieszczadzka Ferajna oraz Zespół Ludowy Łopienka.

Natomiast o 17:00 wystąpi KABARET LEOPOLIS ze Lwowa z programem „lwowskich batiarów”. Na tę atrakcję najbardziej zachęcamy przybyć, gdyż są to artyści, których osobiście zaprosiliśmy do przyjazdu w Bieszczady! Mamy przyjemność ich wynajmować dla grup, dla których organizujemy kilkudniowe wycieczki po Ukrainie z noclegiem we Lwowie. Bankiety z ich udziałem są po prostu niepowtarzalne…
Wstęp na imprezę jest za darmo. Będzie prowadzona sprzedaż cegiełek z upominkami, która ma na celu zebranie pieniędzy na budowę Kościoła w Bezmiechowej.

Terminy wycieczki Wybierz dzień i zarezerwuj miejsca

Realizacja: Obsługa-Medialna.pl