Zapraszamy do oglądnięcia zdjęć wykonanych przez przedstawiciela Biura Podróży Bieszczader Mariusza Janika podczas lotu paralotnią nad Bieszczadami, a dokładnie nad Zalewem Myczkowieckim i miejscowością BÓBRKA. Bóbrka jest przepięknie położona – nie tylko bezpośrednio nad Zalewem Myczkowieckim, ale jest otoczona górami: Koziniec 522m, Żukowiec 502m, Rozdziele 466m i Rubeń 481m.

Bóbrka przepięknie położona nad Zalewem Myczkowieckim podziwiana podczas lotu paralotnią nad Bieszczadami i Zalewem Solińskim... Bóbrka przepięknie położona nad Zalewem Myczkowieckim podziwiana podczas lotu paralotnią nad Bieszczadami i Zalewem Solińskim...
Bóbrka otulona kołdrą z mgieł o poranku w Bieszczadach. Bóbrka otulona kołdrą z mgieł o poranku w Bieszczadach.
BÓBRKA nocleg nad Zalewem Solińskim pośród gór, a zdjęcia wykonane podczas lotu paralotnią nad Bieszczadami. BÓBRKA nocleg nad Zalewem Solińskim pośród gór, a zdjęcia wykonane podczas lotu paralotnią nad Bieszczadami.
Bóbrka widziana podczas lotu paralotnią nad Bieszczadami i Zalewem Myczkowieckim. Bóbrka widziana podczas lotu paralotnią nad Bieszczadami i Zalewem Myczkowieckim.
BÓBRKA nocleg nad Zalewem Solińskim pośród gór, a zdjęcia wykonane podczas lotu paralotnią nad Bieszczadami. BÓBRKA nocleg nad Zalewem Solińskim pośród gór, a zdjęcia wykonane podczas lotu paralotnią nad Bieszczadami.
Bóbrka o poranku i ostatnie mgły znikające nad Zalewem Myczkowieckim - na górze Koziniec nieczynny kamieniołom. Bóbrka o poranku i ostatnie mgły znikające nad Zalewem Myczkowieckim - na górze Koziniec nieczynny kamieniołom.
Bóbrka i Solina podziwiane podczas lotu paralotnią nad Bieszczadami... Bóbrka i Solina podziwiane podczas lotu paralotnią nad Bieszczadami...
BÓBRKA nocleg nad Zalewem Solińskim pośród gór, a zdjęcia wykonane podczas lotu paralotnią nad Bieszczadami. BÓBRKA nocleg nad Zalewem Solińskim pośród gór, a zdjęcia wykonane podczas lotu paralotnią nad Bieszczadami.
Bóbrka podziwiana podczas lotu paralotnią nad Bieszczadami. Bóbrka podziwiana podczas lotu paralotnią nad Bieszczadami.
Mgła nad górą Żukowiec 502m i widok w stronę Zalewu Solińskiego z Bóbrki. Mgła nad górą Żukowiec 502m i widok w stronę Zalewu Solińskiego z Bóbrki.
Widzieliście kiedyś takie ujęcie miejscowości Bóbrka nad Zalewem Myczkowieckim w Bieszczadach? Widzieliście kiedyś takie ujęcie miejscowości Bóbrka nad Zalewem Myczkowieckim w Bieszczadach?
Ciekawe czy ktoś z posiadających noclegi w Bóbrce rozpozna na tym zdjęciu swoje zabudowania podziwiane podczas lotu paralotnią nad Bieszczadami... Ciekawe czy ktoś z posiadających noclegi w Bóbrce rozpozna na tym zdjęciu swoje zabudowania podziwiane podczas lotu paralotnią nad Bieszczadami...
Jeszcze inny niepowtarzalny widok na Bóbrkę, Zalew Myczkowiecki i Soliński z paralotni nad Bieszczadami. Jeszcze inny niepowtarzalny widok na Bóbrkę, Zalew Myczkowiecki i Soliński z paralotni nad Bieszczadami.
Potok przepływający przez Bóbrkę wpadający do Zalewu Myczkowieckiego widziany podczas lotu paralotnią nad Bieszczadami. Potok przepływający przez Bóbrkę wpadający do Zalewu Myczkowieckiego widziany podczas lotu paralotnią nad Bieszczadami.
Największe serce w Bieszczadach nad Zalewem Myczkowieckim, Bóbrka, dalej Zalew Soliński i widok aż po bieszczadzkie połoniny. Największe serce w Bieszczadach nad Zalewem Myczkowieckim, Bóbrka, dalej Zalew Soliński i widok aż po bieszczadzkie połoniny.
Widok lecąc nad górą Koziniec na największe w Bieszczadach serce, Zalew Myczkowiecki i Zalew Soliński. Widok lecąc nad górą Koziniec na największe w Bieszczadach serce, Zalew Myczkowiecki i Zalew Soliński.
Bóbrka w porannych promieniach słońca, a także Zalew Myczkowiecki i dalej Zalew Soliński... Bóbrka w porannych promieniach słońca, a także Zalew Myczkowiecki i dalej Zalew Soliński...
Widok lecąc nad górą Koziniec na największe w Bieszczadach serce, Zalew Myczkowiecki i Zalew Soliński... Widok lecąc nad górą Koziniec na największe w Bieszczadach serce, Zalew Myczkowiecki i Zalew Soliński...
Kamieniołom, Zalew Myczkowiecki, góra Berdo, a przede wszystkim zabudowania Bóbrki w Bieszczadach. Kamieniołom, Zalew Myczkowiecki, góra Berdo, a przede wszystkim zabudowania Bóbrki w Bieszczadach.
Największe serce w Bieszczadach nad Zalewem Myczkowieckim, Bóbrka, dalej Zalew Soliński i widok aż po bieszczadzkie połoniny... Największe serce w Bieszczadach nad Zalewem Myczkowieckim, Bóbrka, dalej Zalew Soliński i widok aż po bieszczadzkie połoniny...
Bóbrka w porannych promieniach słońca, a także Zalew Myczkowiecki i dalej Zalew Soliński. Bóbrka w porannych promieniach słońca, a także Zalew Myczkowiecki i dalej Zalew Soliński.
Potok przepływający przez Bóbrkę wpadający do Zalewu Myczkowieckiego widziany podczas lotu paralotnią nad Bieszczadami... Potok przepływający przez Bóbrkę wpadający do Zalewu Myczkowieckiego widziany podczas lotu paralotnią nad Bieszczadami...
Widok z Bóbrki w stronę Soliny i Zalewu Solińskiego - zdjęcie wykonane podczas lotu paralotnią nad Bieszczadami. Widok z Bóbrki w stronę Soliny i Zalewu Solińskiego - zdjęcie wykonane podczas lotu paralotnią nad Bieszczadami.
Zalew Myczkowiecki, kamieniołom w Bóbrce po prawej, a w oddali zapora wodna w Myczkowcach pod pierzyną z mgły - zdjęcie z lotu paralotnią nad Bieszczadami. Zalew Myczkowiecki, kamieniołom w Bóbrce po prawej, a w oddali zapora wodna w Myczkowcach pod pierzyną z mgły - zdjęcie z lotu paralotnią nad Bieszczadami.
Zalew Myczkowiecki, największe serce w Bieszczadach, Zalew Soliński i zdjęcie aż po połoniny wykonane podczas lotu paralotnią nad Bieszczadami... Zalew Myczkowiecki, największe serce w Bieszczadach, Zalew Soliński i zdjęcie aż po połoniny wykonane podczas lotu paralotnią nad Bieszczadami...
Po jednej stronie Zalewu Myczkowieckiego Bóbrka, a po drugiej stronie wody największe serce w Bieszczadach pod mgłą... Po jednej stronie Zalewu Myczkowieckiego Bóbrka, a po drugiej stronie wody największe serce w Bieszczadach pod mgłą...
Bóbrka przepięknie położona nad Zalewem Myczkowieckim podziwiana podczas lotu paralotnią nad Bieszczadami i Zalewem Solińskim. Bóbrka przepięknie położona nad Zalewem Myczkowieckim podziwiana podczas lotu paralotnią nad Bieszczadami i Zalewem Solińskim.
Zalew Myczkowiecki, największe serce w Bieszczadach, Zalew Soliński i zdjęcie aż po połoniny wykonane podczas lotu paralotnią nad Bieszczadami. Zalew Myczkowiecki, największe serce w Bieszczadach, Zalew Soliński i zdjęcie aż po połoniny wykonane podczas lotu paralotnią nad Bieszczadami.
Bóbrka otoczona z każdej strony mgłą o poranku dodaje uroku zdjęciu wykonanego podczas lotu paralotnią nad Bieszczadami. Bóbrka otoczona z każdej strony mgłą o poranku dodaje uroku zdjęciu wykonanego podczas lotu paralotnią nad Bieszczadami.
Bóbrka i Solina podziwiane podczas lotu paralotnią nad Bieszczadami. Bóbrka i Solina podziwiane podczas lotu paralotnią nad Bieszczadami.
Zalew Myczkowiecki, kamieniołom w Bóbrce po prawej, a w oddali zapora wodna w Myczkowcach pod pierzyną z mgły - zdjęcie z lotu paralotnią nad Bieszczadami... Zalew Myczkowiecki, kamieniołom w Bóbrce po prawej, a w oddali zapora wodna w Myczkowcach pod pierzyną z mgły - zdjęcie z lotu paralotnią nad Bieszczadami...

Bóbrkę wybierają turyści przede wszystkim jako miejsce noclegowe – w niemal każdym domu są pokoje gościnne, pensjonaty i niewielkich rozmiarów hotele. Jest gdzie zjeść i zakupić niepowtarzalne – na miejscu wykonywane pamiątki.

Do Bóbrki również przybywają turyści z całych Bieszczad, gdyż ze szczytu nieczynnego kamieniołomu w Bóbrce, z którego w latach 60-tych był pobierany budulec na budowę zapory wodnej w Solinie oraz budowę dróg dojazdowych, są wspaniałe widoki na Zalew Myczkowiecki i zaporę wodną w Solinie. Zaczynając wędrówkę na kamieniołom warto zwrócić uwagę na „kapliczkę pańszczyźnianą” wzniesioną w 1848r. upamiętniającą zniesienie pańszczyzny, pod którą ówczesnym zwyczajem zakopano „pańszczyznę”, czyli księgi powinności wobec dworu.

Terminy wycieczki Wybierz dzień i zarezerwuj miejsca

Realizacja: Obsługa-Medialna.pl