OPIS NOCLEGÓW w DOMKACH Wili Camp:

Swoją ofertę noclegów w drewnianych domkach gospodarze kierują głównie do tych z Państwa, którzy pragną spędzić urlop blisko natury z dala od tłumów turystów i tłocznych miejsc, gdzie słychać jeszcze cykady świerszczy, a powietrze ma świeży, górski zapach. Teren jest ogrodzony. Dla dzieci przygotowano plac zabaw ze zjeżdżalnią, piaskownicą, huśtawkami. Przy każdym z domków jest drewniana ława oraz miejsce ogniskowe, do którego gospodarze dostarczają bezpłatnie drzewo. Więcej na:

…Tutaj czas staje w miejscu i rozpływa się w lesie  
A wiatr wolność i spokój na swych skrzydłach niesie…

Oferujemy Państwu komfortowe domki wypoczynkowe w pięknej miejscowości Bereżnica Wyżna położonej 650 m.n.p.m. u podnóża góry Markowskiej w okolicy Jeziora Solińskiego.

Swoją ofertę kierujemy głównie do tych z Państwa, którzy pragną spędzić urlop blisko natury z dala od tłumów turystów i tłocznych miejsc, gdzie słychać jeszcze cykady świerszczy a powietrze ma świeży, górski zapach.
Jednocześnie położenie naszego ośrodka jest świetną bazą wypadową w część wysoką Bieszczad oraz nad Jezioro Solińskie i zapewnia łatwy dostęp do licznych atrakcji oferowanych przez miejscowe biura turystyczne np. jednodniowe wycieczki do Lwowa czy przygody traperskie.

Szczególnie zapraszamy rodziny z dziećmi, miłośników pieszych wędrówek, wieczorów przy ognisku i smakoszy pieczonych ziemniaków.

Tych z Państwa którzy nie mieli jeszcze okazji zachęcamy do przygody z Nordic Walking lub jazdy na rowerach górskich, gdyż miejscowość posiada idealne ku temu warunki, utwardzone trasy, aleje wiodące przez las np.do pobliskiego miasteczka Baligród (6 km) lub wysiedlonej miejscowości Żernica.

ROZETA KARPACKA

KONTAKT / dane adresowe / www:

Adres: Bereżnica Wyżna, Gmina Solina, poczta 38-610 Polańczyk

Strona: www.domki.bieszczady.info.pl

Fanpage FB:

E-mail: wili11mr@gmail.com

Telefony: 609 774 709 i 667 097 709

ROZETA KARPACKA

Jeśli będziecie mieli chęć wybrać się na organizowane przez nas wycieczki jednodniowe to na większość odbieramy z miejscowości Berezka, do której dojazd zajmie 5 minut. Pełna oferta 10 wycieczek po Bieszczadach, do Lwowa i Węgry na:
https://bieszczader.pl/oferta-wycieczek/wycieczki-1-dniowe/

Terminy wycieczki Wybierz dzień i zarezerwuj miejsca

Tagi:

Realizacja: Obsługa-Medialna.pl