OPIS NOCLEGÓW w drewnianych domkach Edwardówka:

Szukasz noclegów w drewnianych domkach z tarasem, znajdujących się w zacisznym widokowym miejscu, ale żeby mieć dostęp do basenu, gorącej beczki, szumiącego potoku? Do tego jak tylko przyjdzie chęć to w 10 minut można dojechać do Zalewu Solińskiego. A wszystko w przystępnej cenie. Jeśli tak to noclegi w Domkach Edwardówka będą dla Ciebie idealne.

„EDWARDÓWKA „ – całoroczne domki wypoczynkowe z kominkami, basenem kąpielowym i SPA, w pięknie położonej miejscowości Bereżnica Wyżna (ok 650 m.n.p.m.) w samym sercu Bieszczad. Miejscowość położona we Wschodniobeskidzkim Obszarze Chronionego Krajobrazu, otoczona  dookoła lasem, jest wyjątkowym miejscem dla ceniących spokój i ciszę. Usytuowanie naszego Ośrodka to doskonała baza wypadowa zarówno w Bieszczady Wysokie jak również nad zalew Soliński, a także dla  szukających kontaktu z górską naturą oraz licznymi atrakcjami turystycznymi Bieszczad. Dojazd do ośrodka drogą asfaltową. W miejscowości mieści się zabytkowy kościółek i przystanek PKS. Trzy razy w tygodniu przyjeżdżają sklepy obwoźne z art. spożywczymi.
 
Domki wybudowane są na tarasach na skarpie opadającej w dół. Na górnym tarasie są 3 domki i parking, na niższym 3 domki, parking i plac zabaw dla dzieci; najniższy to kryty basen kąpielowy, sauna, gorące beczki i oczywiście duży taras. Pozostałe tarasy są niezagospodarowane i mogą służyć do rekreacji (np. jako place do różnych gier). Na dole działki wije się potok Bereżnica, a na nim można podziwiać dzieła bobrów (żeremia i tamy). Zejście do potoku oraz na drugą stronę, do pobliskiego lasu, jest własną utwardzoną drogą. Przy szumiącym potoku można doznać szczególnego spokoju i ukoić swoje… W oddalonym o 250m lesie liczne atrakcje przyrodnicze (ptaki, zwierzęta i oczywiście grzyby – prawdziwki i rydze).

ROZETA KARPACKA

KONTAKT / dane adresowe / www:

Adres: Bereżnica Wyżna 46A, Gmina Solina, poczta 38-610 Polańczyk

Strona: https://edwardowka-bieszczady.pl/

Fanpage FB: 

E-mail: edwardowka@op.pl

Telefony: 601 130 636

ROZETA KARPACKA

Jeśli będziecie mieli chęć wybrać się na organizowane przez nas wycieczki jednodniowe to na większość odbieramy z miejscowości Berezka, do której dojazd zajmie 5 minut. Pełna oferta 13 wycieczek po Bieszczadach, do Lwowa i Węgry na:
https://bieszczader.pl/oferta-wycieczek/wycieczki-1-dniowe/

Terminy wycieczki Wybierz dzień i zarezerwuj miejsca

Tagi:

Realizacja: Obsługa-Medialna.pl