SŁOWACJA wycieczka 2 dni

SŁOWACJA w pigułce

- 2 dni -

Słowacja – ten niewielki kraj zadziwia różnorodnością – na Spiszu czujemy się niemal jak w domu, południe do przedsionek Węgier, a na wschodzie panuje romantyczna atmosfera Kresów. Warto skorzystać z bliskości Słowacji i wybrać się na poniższą wycieczkę, bo jest tu naprawdę wiele do odkrycia – dla wszystkich i o każdej porze roku. Z nami poznacie Państwo maleńkie i pełne zabytków miasteczka, doznacie relaksu w basenach termalnych, zejdziemy do podziemnych skarbnic – jaskiń i poznamy jedno z piękniejszych miejsc na kuli ziemskiej docenione już przez zakon kartuzów – Słowackiego Raju!

PROGRAM WYCIECZKI 2- dniowej Słowacja:

I DZIEŃSPISKI HRAD i SŁOWACKI RAJ”, sobota:
• … wyjazd na wycieczkę
• zwiedzanie zamku Spisski Hrad – największe w środkowej Europie!
• wycieczka górska po Słowackim Raju np. przejście doliną Hornadu i wejście wzdłuż licznych wodospadów na Klasztorisko (uwaga: drabinki, kładki, mostki)
• wieczorny pobyt w Aqua City Poprad z pokazem laserowym (dla chętnych)
• obiadokolacja i nocleg w Popradzie

II DZIEŃ – „TATRY SŁOWACKIE”, niedziela:
• po śniadaniu zwiedzanie Dobszyńskiej JASKINI LODOWEJ
• przejazd do Strebskiego Plesa (1350m) – wędrówka szlakiem górskim nad jeziorko Popradzie Pleso (1500m), w pobliżu którego jest Symboliczny Cmentarz Ludzi Gór
• zakończenie wycieczki w godzinach wieczornych lub nocnych

…… CENA: ….. zł – oferta na zamówienie grup

Świadczenia: 1 nocleg, 1 śniadanie, obiadokolacja, pilot / przewodnik, opłaty parkingowe, podatek VAT marża.

ROZETA KARPACKA

UWAGA: do podróżowania po krajach Unii Europejskiej niezbędny dowód osobisty lub paszport.

☺ program jest propozycją i może ulec zmianie zgodnie z oczekiwaniem klienta ☺

Biuro Podróży BIESZCZADER powyższą wycieczkę organizuje NA ZAMÓWIENIE GRUP (najlepiej by grupa liczyła od 15 osób w górę). Nie ma możliwości dołączenia do grup.

Klientów indywidualnych zapraszamy na WYCIECZKI 1-DNIOWE podczas pobytu w Bieszczadach. Nocleg sami Państwo rezerwują i mogą skorzystać aż z 9 niepowtarzalnych wycieczek – zarówno krajowych, jak i zagranicznych: Traperska PrzygodaDrezynami, Kolej Zakarpacka, Przemyśl ze Szwejkiem!, wyprawy UAZ-ami, Wodami rzeki San, 2 różne wycieczki na Węgry i do Lwowa.
Rezerwacje przez TERMINARZ.