O Nas

Biuro Podróży BIESZCZADER zostało utworzone przez samych turystów, którzy pragną na każdej wycieczce poczuć w 100% klimat zwiedzanego miejsca. „Nie chcemy tylko wyrwać się z domu i przenocować, ale oderwać się od rzeczywistości i chłonąć uroki poznawanej krainy”. Te i podobne zdania słyszane podczas pracy w turystyce skłoniły nas do podjęcia się organizacji wycieczek i założenia działalności 1 marca 2003 roku. Najwięcej radości dają nam powracający klienci. Pracownicy biura to sami pasjonaci!

Pragniemy Państwa na początek zaprosić na wycieczki, które od lat organizujemy – w Bieszczady, do przyjaciół zza wschodniej granicy (Ukraina – Lwów, Kresy, góry Ukrainy, Wołyń), na Słowację, Węgry, do Rumunii (najpopularniejszy kierunek w ostatnich latach), Pieniny, Tatry, jak również do Krynicy i w okolice Krosna oraz Przemyśla.

Poza tym na zamówienie jesteśmy w stanie zorganizować prawie każdy wyjazd turystyczny, integracyjny, narciarski (Bukovel na Ukrainie, narty z Drakulą w Rumunii, Chopok i ośrodki Słowacji, Austria, Włochy, Szwajcaria) oraz zagospodarować wieczór (dyskoteki, imprezy w klimatach PRL-u, ogniska z pieczeniem kiełbasek lub barana czy prosiaka, wieczór z bieszczadzkim gawędziarzem / muzykiem, występy kabaretu ze Lwowa, degustacja wina węgierskiego, karaoke…).

Klientów uczestniczących w wycieczkach ubezpieczamy w Towarzystwie Ubezpieczeń AXA, a dodatkowo są chronieni gwarancją ubezpieczeniową udzieloną nam przez to towarzystwo.

W Centralnej Ewidencji Organizatorów Turystyki i Pośredników Turystycznych widniejemy pod nr 07035.

 

Jesteśmy licencjonowanym biurem o czym świadczą posiadane dokumenty:

Certyfikat TU AXA dot. Gwarancji Ubezpieczeniowej 1.05.2016 - 30.04.2017

O jakości usług świadczy również przynależność właściciela biura do Polskiej Izby Turystyki

oraz uczestnictwo w Międzynarodowym Konkursie Krasomówczym Przewodników PTTK w Golubiu-Dobrzyniu:

Certyfikat przynależności do POLSKIEJ IZBY TURYSTYKI

Dyplom z Międzynarodowego Konkursu Krasomówczego właściciela biura Mariusza Janika.


Biuro Podróży BIESZCZADER jest współzałożycielem i członkiem

KARPACKIEGO KLASTRA TURYSTYCZNEGO

.

Centrum dowodzenia BP Bieszczader w Mokrem:

Centrum dowodzenia BP Bieszczader w Mokrem Centrum dowodzenia BP Bieszczader w Mokrem Centrum dowodzenia BP Bieszczader w Mokrem Centrum dowodzenia BP Bieszczader w Mokrem